تعقیب پلیس

ایده های تعقیب ارسال یک پیام در راه است که هیچ چیز دیگری می تواند که پلیس به صورت قابل توجهی عواقب اگر آنه

توسط NEWS-SINGLE در 24 خرداد 1399
گتی / اطلس

آمریکا جنایتکار-سیستم عدالت مبتنی بر این اصل است که هیچ کس بالاتر از قانون و قطعا از افسران پلیس که به ما سپرده به اجرای آن است. اما کسی که به نظر می رسد فراموش کرده اند که به توضیح است که به پلیس.

پلیس با خشونت های زیادی از آن در جهت سیاه و سفید آمریکایی ها و سایر مردم رنگ شده است بخشی از تاریخ آمریکا است. و در حال حاضر به لطف افزایش حضور دوربین بیشتر عمومی است که شاهد خشونت—و آن brazenness—برای خود. پلیس به نظر نمی رسد به مراقبت که آنها را می بیند. این نگرش در صفحه نمایش کامل در مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین کشتن جورج فلوید در نمایی از یکی از اطرافیان که ضبط شد که او را با یک دوربین تلفن همراه و بسیاری دیگر بودند که درخواست او برای جلوگیری از رانندگی زانو خود را به Floyd گردن که او برای نزدیک به نه ساعت. افسران پلیس در سراسر کشور و سپس در واکنش به سراسر کشور تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ با درگیر شدن در بی شرم ضرب و جرح—بسیاری از آنها تلویزیونی—در اعضای عمومی از جمله حمله به خبرنگاران رانندگی دو اتومبیل پلیس به جمعیت تظاهر فلفل-پاشش معترضان در صورت و تنه زدن 75 سال چهره برای اولین بار به زمین می روم او خونریزی از یک آسیب جدی به سر. فدرال ماموران اجرای قانون نیز در پیوست باز کردن آتش با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی به یک جمعیت قانونی مونتاژ تظاهرکنندگان (و روزنامه نگاران از سراسر جهان) در مقابل کاخ سفید احتمالا در جهت دادستان کل.

من تحت تعقیب پلیس برای سوء رفتار در وزارت دادگستری برای 15 سال تا سال 2017 و در حالی که همکاران من و من برنده بسیاری دشوار اعتقادات وقاحت از این حوادث اخیر رانده است خانه به من که ما و دولت ما و همتایان محلی—باید تلاش برای برنده شدن بسیاری از حتی قبل از ظهور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را باز تشویق lawless پلیس. تعقیب ارسال یک پیام در راه است که هیچ چیز دیگری می تواند که افسران پلیس را در معرض خطر قابل توجهی عواقب شخصی (مانند زندان) هنگامی که آنها را نقض قوانین هر کس دیگری مورد نیاز است به اطاعت.

آشکارا بی قانون رفتار توسط ماموران پلیس به رشد خود را در اعتقاد به این که آنها یک مجوز به وحشیانه است و هیچ کس را نگه دارید و آنها را مسئول اعمال خود. تشکیل پرونده از اتهامات عنوان شده علیه دولت در برابر چوین و سه نفر از همدستان متهمو اعلام فدرال تحقیقات جنایی به جورج فلوید مرگ—یک گام مهم در جهت اصلاح این اغلب کشنده سیستم باور است. اما این نوع از محاکمه باید بسیار گسترده تر و نه تنها برای حوادث که در قرعه کشی عمومی خشم. که تا حد زیادی به دلیل افسران پلیس شده اند عادت کرده اند به این ایده است که حتی اگر چند مورد تحت پیگرد قانونی قرار دارد, تنها ترین فاحش آنهایی که تا به حال خواهد شد را ببینید دادگاه و حتی پس از آن هیئت منصفه ممکن است و نه محکوم. افسران پلیس را دیده اند با مشخصات بالا تبرئه کافی در مورد موارد از جمله Philando کاستیا را در مینه سوتا و چند-به اندازه کافی تعقیب به طور کلی به پشتیبانی از حساب دیفرانسیل و انتگرال است که خود را به بی قانونی را حمل می کند بسیار شخصی در خطر است. و به عنوان ما می توانید ببینید, رفتار که حساب پرورش را تهدید دموکراسی آمریکایی.

البته تعقیب فردی بد بازیگران (یا گروه) را به تنهایی هرگز نمی تواند به اندازه کافی برای سرکوب نژادپرستانه و استبدادی پلیس است که در یک "سیب بد" مشکل اما سیستمیک یک; ما نیاز به جامع جنایی-عدالت اصلاحات برای آن است. اما آنها یک ابزار مهم است که نه دولت و نه دادستان فدرال تا کنون با استفاده از حد خود را بداند. دلایل بسیاری وجود دارد برای این است. یکی این است که بیش از حد بسیاری از دادستان شناسایی و فعال همکاری با پلیس است. یک محل شروع به تغییر خواهد بود که به ایجاد پیگرد قانونی واحد در هر حوزه قضایی که مستقل از ادارات پلیس و تخصص در تعقیب پلیس سوء.

اما حتی دادستان با علاقه به مبارزه با پلیس سوء استفاده (از جمله خود من) می تواند بیش از حد مردد را به پلیس-سوء موارد به خصوص هنگامی که این انجام بد آشکار به سرعت و یا نمی کند در نتیجه جدی آسیب فیزیکی. برای مثال دادستان اغلب کاهش به اتهام خشونت shoves مانند یک تحمیل مارتین Gugino توسط افسران بوفالو اداره پلیس یا رفتار مشابه مانند مشت و لگد و یا انتقاد را به دیوار درب و یا زمین به خصوص زمانی که منجر به صدمات شدید نیست. قوانین موجود با مشکل بار اثبات (که در واقع نیاز به اصلاحات) یکی از دلایل. یکی دیگر این است که دادستان اغلب جایگزین قضاوت خود را که یک هیئت منصفه; است که آنها تصمیم می گیرید در برابر آوردن اتهامات در موارد خاص نه به دلیل انجام نمی جنایی, اما از آنجا که فرض کنیم یک هیئت منصفه نمی خواهد پیدا کردن شواهد و مدارک قانع کننده به اندازه کافی برای محکوم است. این تصمیمات به هیچ وجه آسان اما این بیش از حد خود شکست رویکرد بدیهی است که کار نمی کند و نیاز به تغییر در حال حاضر.

دادستان' اساسی ترین وظیفه است و نه به نفع اعتقادات اما به دنبال عدالت است. این لحظه ای است برای آنها را به آغوش که به طور کامل با شدت آوردن موارد که آدرس دامنه گسترده ای از خشونت و سوء رفتار—فلفل-sprayings, ضرب و شتم با باتوم و خشونت آمیز shoves به بتن و بی اساس بازداشت—که اتفاق می افتد به طور منظم.

بر اساس تجربه خود من من باور دارم که دادستان باید توانایی ایجاد فوری تاثیر مثبت تحت قوانین آمریکا در حال حاضر به خصوص در حالی که کشور در انتظار اصلاحات گسترده تر است که ممکن است ماه ها یا سال. اگر دادستان انجام آنها را پیدا خواهد کرد که کار خود را بهبود بخشد چیزهایی که در سه راه قابل توجهی.

اولین دادستان را شکل درک عمومی از آنچه به منزله سوء رفتار پلیس و به همین دلیل پیشگیری از آن بسیار حیاتی است برای یک جامعه دموکراتیک. البته دادستان هرگز نباید مورد به سادگی به یک نقطه و موظف به اتهام سوء رفتار پلیس مورد مگر اینکه شواهد کافی برای اثبات که افسر اقدامات قانونی غیر قابل توجیه و حتی در صورت از خشم. اما زمانی که شواهد نسبتا ملاقات عناصر جرم دادستان صرف نیست که کارمندان اجرا خواهد شد از قانونگذاران. آنها باید توانایی خود را به استفاده از شارژ تصمیمات به شکل عمومی از نظر قانون. از همه مهمتر, آنها حمایت می کنند این پیام است که خشونت های پلیس است و اساسا سوء استفاده از قدرت و آن همه سوء استفاده از قدرت توسط افسران پلیس جدی هستند. زمانی که دادستان حد نظارت خود را از افسران پلیس به پرونده های مربوط به مرگ یا آسیب شدید در حالی که نادیده گرفتن دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد آنها ارسال این پیام است که صرف سوء استفاده از قدرت توسط افسران پلیس هیچ معامله بزرگ است و چیزی است که افرادی که در تعامل با پلیس ملزم به قبول.

درمان همه قابل اثبات حوادث از نیروی بیش از حد به عنوان ارزش اتهامات جنایی دادستان می تواند به عادی سازی این ایده که حکومت قانون است آسیب دیده در هر زمان افسران پلیس سوء استفاده خود را نشان و نقض سوگند خود و است که همه باید در مراقبت از هر زمان افسران پلیس عمل به عنوان اگر آنها بالاتر از قانون است. این شهر همچنین دارای یک اثر پیشگیرانه از آنجا که امروز "بی ضرر" اکشن است که در آن هیچ کس می میرد و می تواند فردا قتل است. در خود من موارد و بسیاری دیگر که من تحت نظارت من در بر داشت که هیئت منصفه در پاسخ مثبت به این ایده است که مهم ترین سوال قبل از آنها این بود که آیا این افسر به دنبال قانون و آنها را در واقع رای به محکوم کردن حتی در مواردی که افسر نمی تحمیل آسیب های شدید.

دوم و در ادامه با آوردن بالاتر حجم شایسته موارد که نشان دهنده دامنه کامل از سوء رفتار پلیس و دادستان ها می تواند به پرورش عمومی سرمایه گذاری در اجرای حقوق اساسی و قانونی حمایت. تعقیب به اعضای عمومی که شرکت به عنوان بزرگ منصفه دادگاه منصفه و شاهدان این فرصت را به مالکیت اساسی و قوانین که به نوبه خود تشدید باور خود را در این اصل که هیچ کس بالاتر از قانون است که آنها را به جامعه و به اشتراک گذاری با دیگران است. و شواهد قوی است به خصوص در این لحظه که گرسنه است که فرصت. در سفر در سراسر کشور برای اجرای قانون فدرال علیه خشونت پلیس آشنا شدم مردم در تمام جنبه های زندگی که رد این ایده است که کسانی که لباس مدالها و اعمال گسترده قدرت از طرف دولت هستند و خود را بالاتر از قانون—حتی هنگامی که قربانیان خود بودند افرادی که خود مرتکب جرائم جدی. و بیشتر از نه و با وجود کشور ما سابقه طولانی از داوران ابطال در اجرای قانون موارد هنگامی که از من خواسته منصفه به درخواست این مفهوم است که هیچ کس بالاتر از قانون به متهم یا محکوم کردن یک قانون-مامور اجرای آنها.

سوم دادستان می تواند برنده این موارد—حتی در زیر ما ناقص قوانین موجود و تحمیل بیشتری اندازه گیری از پاسخگویی. من آن را انجام داده اند خودم—و آن را دیده انجام می شود—بسیاری از بار. افسران پلیس باید متعهد متعدد ضرب و جرح و دیگر اقدامات غیر قانونی در روزهای اخیر که شبیه جنایات حتی در زیر حتی بیشتر از استانداردهای دقیق و دشوار بار اثبات هرگز نباید به تنهایی می تواند بهانه ای برای کاهش یک مورد است که با عناصر جرم.

وجود دارد بسیاری از عالی خلاصه ای از مفاد قانون اساسی و قوانین حاکم بر پلیس-سوء موارد و مشکلات مرتبط با استفاده از آنها. در کل به محکوم کردن یک افسر پلیس و یک جرم برای استفاده از زور در ارتباط با شغل خود دادستان باید ثابت کند که نیروی غیر منطقی بود تحت شرایطی که افسر عمل با هر سطح از قصد شارژ اساسنامه نیاز به. قانون فدرال است که بیشتر طاقت فرسا قصد استاندارد: اثبات این که افسر می دانستم که آنچه که او انجام شد اشتباه بود و انجام آن به هر حال.

افسران پلیس را به نفع شک که خود را برداشت و قضاوت معقول و آگاهانه اشتباه به خصوص در شرایط پویا نیاز به "تقسیم دوم قضاوت." اما دادستان به توضیح به هیئت منصفه است که افسران پلیس آموزش دیده حرفه ای که انتظار می رود به قضاوت تماس ها و مدیریت ریسک منطقی. در حالی که بسیاری از افسران پلیس و وکلا را در پاسخ به یک اتهام جنایی با این استدلال که آنها از دست دادن ظرفیت خود را برای دلیل هنگامی که مواجه با شرایط هرج و مرج و یا زمانی که آنها تجربه, ترس, قانون اجازه نمی دهد آنها را به دلیل پرتاب کردن درب. و در مواجهه با این نوع از شرایط کار آنها است.

بسیاری از مأموران پلیس به خوبی آگاه است که آنها نمی توانند قانونی استقرار گردن نگه می دارد در افراد بازداشت اموال جنایات که به عنوان یک تهدید حتی برای یک دقیقه بسیار کمتر نه. آنها می دانند که آنها نمی توانند به صورت قانونی با آتش پاره-کپسول های گاز و گلوله های لاستیکی در افرادی که نمی, نما, یک تهدید برای خود یا شخص دیگری. آنها می دانند که آنها نمی توانند جلو و پایین یک تظاهرکننده ماسک و اسپری را در چهره زیرا آنها عصبانی هستید و این که آنها نمی تواند راه برود تا به مردم و دستگیری آنها را بدون علت احتمالی. آنها همچنین می دانیم که آنها نیاز به تفاوت های قانونی معترضان و کسانی که واقعا یک تهدید و که آنها نمی تواند بی رویه عمل قبل از تلاش. حداقل داوران باید این فرصت را به تصمیم می گیرید که افسران ندارد و قضاوت حرفه ای خود را خواسته است. و دادستان می تواند آموزش منصفه به شک و تردید زمانی که حرفه ای افسران پلیس ادعا می کنند آنها نبود که قضاوت.

بیشتر تعقیب نمی ایستادگی در برای اصلاحات گسترده تر. اما آنها یک ابزار ما می تواند خیلی بیشتر انجام دهد—و با آنها یک ابزار ما در حال حاضر.

این داستان بخشی از پروژه "نبرد برای قانون اساسی" با همکاری مرکز ملی قانون اساسی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن