در اعتراض به تحویل نوزدهم متمم

تصویر توسط João Fazendaبرای یک کشور است که به خود می بالد در آن دموکراسی ایالات متحده مجبور است بسیاری از شهرو

توسط NEWS-SINGLE در 5 مرداد 1399
Image may contain Human Person and People
تصویر توسط João Fazenda

برای یک کشور است که به خود می بالد در آن دموکراسی ایالات متحده مجبور است بسیاری از شهروندان خود را به مبارزه برای امتیاز از رای گیری. آگوست 18th, علائم صدمین سالگرد تصویب متمم نوزدهم قانون اساسی است که اعلام کرد که حق رای "نباید انکار کرد و یا خلاصه توسط ایالات متحده یا هر دولت در حساب از رابطه جنسی." که نقطه عطف این است که گاهی اوقات به عنوان داشتن "داده شده" زنان حق رای. آن را یک هدیه است آن را یک پیروزی سختی در بخشی از اعطای حق رای که می خواهم برای مهیج آن را برای بیش از هفتاد سال بر اساس انسانیت مشترک خود را با مردان است.

حتی در دهه قبل از متمم قانون اساسی تصویب شد, تصویب آن به هیچ وجه یک یقین است. هر چند زنان بود و رای گیری در یک تعداد انگشت شماری از کشورهای غربی در جای دیگر در این کشور دولت پس از دولت تبدیل کردن حق رای زنان. این antis که مضطرب است که زنان خواهد بود irredeemably لکهدار خشن و جست و خیز از سیاست (و خواهد فشار مسائل مانند اعتدال و دستمزد برابری) شامل زنان و هم مردان.

در آن زمان موجی از مبتکر بی پروا, مقابله تظاهرات الهام در بخش های نظامی بریتانیا اعطای حق رای به reënergize جنبش است. در ماه ژانویه سال 1917 ملی زنان, پارتی, رهبری تنها فکر suffragist آلیس پل شروع یک کمپین نافرمانی مدنی. برای اولین بار تظاهرات و اعتصاب کاخ سفید است. وودرو ویلسون در جنوب دموکرات و patrician نژادپرستانه بوده است reëlected رئیس جمهور سال گذشته تا به حال هیچ علاقه ای به حمایت از فدرال اصلاح اعطای زنان رای اما تحمل, تحریک در حالی که برای. پس از آن که ایالات متحده وارد جنگ جهانی اول, اگر چه اعطای حق رای به آغاز حمل علائم مقایسه ویلسون به قیصر و صبر خود را زد. در ماه ژوئن پلیس شروع به دستگیری معترضان یکهو. محکوم به جرائم مانند "رفتار آشوبگرانه" و "مانع ترافیک پیاده رو" آنها زندانی شدند در خشن و کثیف شرایط در Occoquan Workhouse در لرتن ویرجینیا.

زمانی که زنان محروم بودند به رسمیت شناختن به عنوان زندانیان سیاسی آنها دست به اعتصاب غذا زده و نگهبانان در معرض آنها را به وحشتناک نیروی-تغذیه. بیشتر از متوسط هوادارنش و ادامه داد: به لابی نر سیاستمداران برای اکثر مودبانه و موثر است. اما زمانی که کنگره در نهایت تصویب متمم نوزدهم و ایالات متحده به تصویب رساند که پیروزی شد تا حد زیادی با توجه به نسل جدیدی از suffragist که به سادگی نمی خواهد به ایستادگی کردن. "افرادی که تا به حال هرگز قبل از فکر حق رای برای زنان تا به حال در مورد آن فکر می کنم" یک زندانی picketer به یاد می آورد: "اگر تنها به این حد از اعتراض به راه که در آن ما آن را خواسته."

در انتخابات ریاست جمهوری سال 1920 و پس از انجام رای گیری در انتظار اعداد بزرگ است. آن را آسان به آنها را سرزنش برای کمبود مدنی روح و مقدار زیادی از مردم از جمله سابق اعطای حق رای. اما وجود ساختاری نیروهای در محل کار. انتخابات محلی مقامات اغلب در نظر گرفته هجوم جدید رای دهندگان به عنوان یک بار و تحمیل نظرسنجی مالیات و سواد تست. زنان به ویژه در مواجهه با موانع ساخته شده است که رای گیری مخاطره آمیز و دشوار است اگر نه غیر ممکن است.

این محرومیت زنان سیاه بود و یک علت است که آلیس پل و به تازگی تشکیل اتحادیه زنان رای دهندگان باید گرفته شود تا حداقل به این خاطر آفریقایی-آمریکایی ها شده بود چهره های کلیدی در رانندگی برای زنان حق رای و قدمت آن به فردریک داگلاس را مشتاق شرکت در سنکا فالز کنوانسیون در سال 1848 و. Sojourner Truth را "Ar n حالا من یک زن است ؟" سخنرانی سه سال بعد از طریق N. A. A. C. P. ترویجی برای علت شروع در نوزده-ده. در عین حال زمانی که سیاه و سفید گروه زنان به دادگاه تجدید نظر به پل برای کمک در سال 1921 او آنها را رد کرد و گفت که مشکل این بود که یک "مسابقه با موضوع" نه "زنان مسئله است."

برخی از هوادارنش و امیدوار بود که زنان را تحکیم به منسجم رای گیری بلوک اما این هرگز اتفاق افتاده است. زنان خود را به حال crosscutting منافع کلاس مسابقه و سیاسی و باورهای مذهبی. مخالفت آنها حتی در به اصطلاح مسائل زنان مانند سقط جنین. اما چهار سال گذشته شده اند قابل ملاحظه ای موثر در تبدیل زنان به یک نیروی متحد. مورخ لارا پوتنام و جامعه شناس Theda Skocpol که مطالعه کرده اند بی سابقه بسیج حومه کالج تحصیل بسیاری از آنها دموکرات پس از انقلاب در سال 2017 آن را یک "ملی الگوی متقابلا انرژی محلی تعامل" است که تغییر چشم انداز سیاسی.

شکاف جنسیتی که برای اولین بار ظاهر شد و در دوران رونالد ریگان در انتخابات ریاست جمهوری اتحاد گسترده تر به یک شکاف پس از انتخابات دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: با توجه به مرکز تحقیقات پیو پنجاه و شش درصد از زنان در حال حاضر می گویند که آنها در حال دموکرات ها یا تکیه است که راه در مقابل سی و هشت درصد که شناسایی به عنوان و یا تکیه خواه. زنان که تمایل به رای دادن بیشتر قابل اعتماد تر از دیگر گروه ها و کسانی که رأی گیری اکثریت دموکرات ها بازی نقش حیاتی در سال 2018 midterms و در سال 2020 انتخابات مقدماتی به خصوص در جنوب.

حتی در میان سفید طبقه کارگر رای دهندگان که لنگر مغلوب ساختن پیشی جستن را پایگاه حمایت از رئیس جمهور کاهش یافته است در میان زنان—از شصت و یک درصد به پنجاه درصد با توجه به جدید ABC News/واشنگتن پست نظرسنجی. (حمایت خود را از میان مردان سفید پوست است که به عنوان بالا به عنوان آن بود در سال 2016.) یک سال پیش دموکراتیک ناظر انتخابات استنلی گرینبرگ انجام شده تمرکز گروه از طبقه کارگر رای دهندگان در ایالت مین و ویسکانسین. با توجه به لس آنجلس تایمزدر نتیجه گزارش به این نتیجه رسیدند که زنانی که تا به حال کشیده به دور از تهمت چرا که"نفس خود را باعث می شود او ضربه و یک پسر قلدر بهداشت و درمان باقی مانده غیرقابل تحمل او تقسیم کشور او نمی مراقبت در مورد طبقه کارگر تنها 1 درصد او را فاسد و خارج برای خود و او نمی احترام به زنان است." (و این بود که قبل از او نادرست از این بیماری همه گیر.) رای گیری از دفتر یک رئیس جمهور که حتی حامیان سابق توصیف است که راه—و کسانی که به دنبال تضعیف انتخابات و سرکوب اعتراضات با هدف پیشبرد حقوق بشر—خواهد بود یک راه بهتر را به علامت مبارزه است که زنان تحمل به پیروزی حق رای دادن از هر گونه احترام بزرگداشت.

در یک سخنرانی قدرتمند در کف خانه هفته گذشته نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز محکوم کرد زبان است که او تا به حال شده است در معرض توسط یک جمهوری خواه همکار Ted Yoho. او به نام او, در میان چیزهای دیگر "نفرت انگیز" و "از خود گوشی داشته باشید." در برخی از راه این نوع سوء استفاده های کلامی او ذکر شده نیست بنابراین متفاوت از بد انباشته در زنانی که برای اعتراض به رای دادن. در 1918 بار editorialized که زنان زندانی "رأی وسواس" باید بیشتر به درستی قرار داده می شود در دست روانپزشکان. چگونه سپاسگزار ما به آن دسته از زنان و وسواس در حال حاضر. ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن