هل دادن بچه ها همراه است محتاطانه اما مشکل

ایده های میلیون ها نفر از دانش آموزان در حال رفتن به یادگیری آنچه برای سال تلقی شده است ضروری است. ا

توسط NEWS-SINGLE در 6 اردیبهشت 1399
اندرو لیختن اشتاین / کوربیس

منn در طی چند دهه فدرال و دولت های ایالتی را تصویب سیاست ها به افزایش "پاسخگویی" در مدارس. متحده در حال حاضر دستورالعمل های روشن در محل مورد آنچه دانش آموزان باید یاد بگیرند و هنگامی که. آزمون اندازه گیری که آیا مدارس در حال تولید نتایج شهروندان می خواهند و کلاس مورد نیاز اطمینان حاصل شود که دبیرستان دیپلم نشان دهنده یک دوره خاصی از مطالعه. اما با بسیاری از مدارس بسته برای بقیه سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک سیاست محیط ساخته شده بر روی سخت است پاسخگویی برخورد با شرایط است که آن را غیر واقعی انتظار می رود برنامه ریزی نتایج علمی.

در اکثر مکان های سیاست گذاران و مدیران مدرسه را بپذیریم که به دلیل این شرایط فوق العاده فقدان آنها وقت و پول و منابع بیشتر به دانش آموزان می رسند و در پاییز (یا هر زمان که مدارس می توانند به حالت عادی بازگشت) به عنوان آماده به عنوان آنها بوده ام تا به حال این طاعون هرگز رخ داده است. بنابراین مدیران ممکن است احساس کنند که آنها هیچ انتخاب دیگری اما به طور موقت به حالت تعلیق پاسخگویی مربوط به سیاست و پیشبرد دانش آموزان به کلاس بعدی سطح دانستن آنها نیست آموخت همه چیز را که مورد انتظار بود. ارتقاء اجتماعی در این مقیاس فوق العاده ای خواهد بود, اما آن را به خوبی ممکن است محتاطانه. با این حال آموزش و پرورش, مدیران, معلمان و پدر و مادر را مجبور به مقابله با بسیاری از مشکلات است که هل دادن بچه ها همراه شود.

اگر چه بسیاری از مسائل مرتبط با کلاس آموزش مسائل حرفه ای تمرین, چگونه دانش آموزان, ردیابی است و آنچه مورد نیاز است برای به دست آوردن یک مدرک نیز مسائل سیاسی. اگر این مقررات را پیچیده تر کند جان بسیاری را برای آینده قابل پیش بینی آنها نتیجه چند دهه از اقدام دولت انگیزه بهترین نیات. به عنوان مدیران شروع توزیع با این قوانین از ضرورت توقف به درک چرا آنها وجود داشته باشد در وهله اول و چگونه آنها انقلابی در سیستم آموزش و پرورش ما مهم است.

برای قرن اول و یا پس از K–12 آموزش و پرورش عمومی و امریکا تا به حال به طرز حیرت انگیزی سیستم غیر متمرکز با ده ها هزار عمدتا خودمختار مدارس. Superintendents و محلی مدرسه تخته تا به حال زیاد طول و عرض و مقدار زیادی از تصمیم گیری شد و دست به دست به مدرسه در سطح مدیران.

در حالی که این بیش از حد سیستم غیر متمرکز به جوامع قدرت به شکل مدارس خود—سازگار با هسته آمریکایی حاکم بر اصول دموکراتیک شور و مشورت محلی آژانس و کثرت گرایی—آن را به انجام قابل توجهی جنبه های منفی. آنچه دانش آموزان در یک منطقه آموزش داده شد می تواند کاملا متفاوت از برنامه درسی در یک منطقه در نزدیکی—و بسیار متفاوت از آن از یک منطقه در یک ایالت دیگر. در بسیاری از موارد این اختلافات شد یک تابع از کلاس و یا مسابقه از جمله بدیهی است که این عمل شنیع از تبعیض نژادی است. در نیمه دوم قرن 20 منابع متعدد—از جمله "کلمن گزارش" دولت فدرال "یک ملت در معرض خطر" و مطالعات مقایسه دانشجویان آمریکایی با کسانی که در کشورهای دیگر—به دلایل بسیاری برای نگرانی در مورد این کشور به طور کلی نتایج علمی.

بنابراین دولت که در نهایت مسئول مدارس دولتی با استفاده از قدرت خود را به وضوح اشتراکات و دقت. هر چند عمو سام ارائه شده اخلاقی, پشتیبانی از این بیشتر بود دولت-رهبری تلاش طریق 1980s و '90s. بیشتر و بیشتر در کشورهای توسعه یافته محتوای استانداردهای اداره استاندارد آزمون سخت مورد نیاز فارغ التحصیلی و صدور کارنامه برای مدارس و مناطق. دولت فدرال از طریق 2002 بدون فرزند چپ پشت سر, عمل, هل همه کشورها بیشتر در طول این مسیر اما رهبران دولت هنوز کنترل آنچه آموخته بود چه تشکیل کلاس در سطح آموزش و چه ارزیابی مانند نگاه. در سال 2015 فدرال هر دانش آموز موفق عمل به ایالت و حتی بیشتر و انعطاف پذیری. بنابراین امروز هر دولت دارای قوانین—در چه دوره باید چه تست نیاز به گذشت چقدر زمان باید صرف در مدرسه و بیشتر—برای آن مدارس دولتی.

این تغییرات حل تعدادی از مشکلات. دولت در سطح سیاست به مناطق و مدارس اهداف مشترک و قوانین. مشترک استانداردهای کمک به برنامه های دانشگاه در حال آماده سازی آینده مربیان است. Interdistrict اشتراکات کمک می کند تا اطمینان نسبتا صاف, انتقال, اگر دانش آموز در حرکت از یک منطقه به دیگری. دولت در سطح انتظارات راهنمای تلاش های مداوم برای تضمین کند که دانش آموزان از های مختلف اقتصادی و نژادی در زمینه های مشابه فرصت های آموزشی.

برای دانش آموزان و خانواده های این جنبش تا به حال بسیار عملی نفوذ: پاسخگویی اقدامات می تواند تعیین کند که آیا یک دانش آموز انجام شده است در زیر سطح کلاس و اینکه آیا او در یادگیری پیشرفت عقب همسالان خود. قوانین در 16 ایالت و واشنگتن دی سی نیاز است که مدارس نگه داشتن دانش آموزان عقب اگر آنها در حال خواندن نیست ماهرانه در پایان کلاس سوم. اگر مدرسه به طرز غیر قابل قبولی پایین نمرات آزمون دولت می تواند دخالت کند. اگر دانش آموز نتواند بیش از حد بسیاری از روز و یا نمی تواند عبور از دروس او می تواند حفظ شود و در زمان کلاس. اگر یک دانش آموز را برآورده نمی, همه از دولت مورد نیاز فارغ التحصیلی مدرسه می تواند او را انکار دیپلم.

در واقع هنوز هم وجود دارد راه را برای مدارس به فشار در امتداد تلاش دانش آموزان—بی سر و صدا ارسال underprepared دانش آموزان به کلاس بعدی; ارائه "بازیابی اعتبار" فرصت; اجازه می دهد دانش آموزان به آزمایش چندین بار; ارائه مسیرهای جایگزین برای دیپلم. اما آزمایشات گفتن پدر و مادر است که فرزندان خود را در زیر سطح کلاس و مدرسه رتبه بندی نشان می دهد دستاورد مشکلات آن را دشوار برای پنهان کردن منصه. ارتقاء اجتماعی ممکن است کمک به مدیران برای جلوگیری از چالش ها و کلاله در ارتباط با وادار کردن دانش آموز به تکرار یک کلاس و کمک می کند تا بیشتر فارغ التحصیل دبیرستان. اما این عمل به سادگی پیشرفت دانش آموزان می دهد متورم حس از آنچه جوانان ما در واقع در حال یادگیری devalues دیپلم و در نهایت نشان داد در گزارش.

Wمرغ این سیاست ها نوشته شده بود هیچ کس پیش بینی یک بار در یک قرن رویداد را مهار یادگیری برای دهها میلیون نفر از دانش آموزان. این سیستم در یک اتصال اگر مردم را به طور جدی به این مفهوم است که در حال حرکت از یک درجه به بعد و یا درآمد یک مدرک باید مشروط به تکمیل یک دوره خاص از مطالعه. مدیران در حال حاضر با چند گزینه های نامطلوب.

فوری ترین مسئله این است که تصمیم گیری چه چیزی برای انجام با دانش آموزان برنامه ریزی شده برای فارغ التحصیل این سال است. بسیاری نمی خواهد به اندازه کافی "صندلی" کار آنها را تکمیل برخی از دوره های مورد نیاز و آنها نمی خواهد که گذشت برخی از مورد نیاز فارغ التحصیلی آزمون. در بسیاری از مکان های محلی, هیئت مدیره, هیئت دولت به آموزش و پرورش و یا وزارت امور خارجه سرپرست می تواند چشم پوشیدن از جمله الزامات; در موارد دیگر یک دیگر روند قانونی مورد نیاز خواهد بود.

مردم ممکن است فکر می کنم—اداری دسیسه گذشته—که نادیده گرفتن چنین سیاست هایی از این یک بار نیست واقعا که از یک معامله بزرگ. که این عمل تاثیر می گذارد فقط یک گروه از دانش آموزان که آنها از دست رفته و تنها چند ماه از آموزش و کارفرمایان و یا کالج ها می توانید آدرس خود را علمی کسری یک بار همه چیز به حالت عادی بازگشت. اما عواقب کشش فراتر از کلاس 2020. برخی از زمان 9, 10 و 11 کلاس رفتن نیست برای به دست آوردن اعتبار و/یا تصویب آزمون است که آنها به طور معمول نیاز به واجد شرایط برای دیپلم. شاید دولت مدیران را دستور تابستان مدرسه و یا اصلاحی ترم. یا شاید آنها را کاهش دهد تعداد دوره های مورد نیاز برای فارغ التحصیلی برای کلاس 2020 به 2023. یا شاید آنها تصمیم خواهد گرفت که خاص دوره -- می گویند جبر دوم یا تاریخ جهان—را نمی توان مورد نیاز برای فارغ التحصیلی. این آسان نخواهد بود تماس.

هر یک از این مسائل نیاز به گسسته تصمیم اما با هم آنها را گسترده تر موضوع است. مگر اینکه مقامات دولت صبورانه نیاز دانش آموزان را در همه این دوره ها و عبور از این آزمون چندین فارغ التحصیلی کلاس را نمی خواهد باید سوابق علمی است که تلقی شده است ضروری برای دبیرستان فارغ التحصیلی.

عواقب اجتماعی ارتقاء نیز کشش و برگشت به نمرات پایین تر است. اکثر اگر نه همه, متحده را به استفاده از های اخیر فدرال انعطاف پذیری و لغو این بهار را خواندن و ریاضی برای ارزیابی ابتدایی و دانش آموزان. احتمالا مدیران را نیز به حالت تعلیق در منطقه و مدرسه, کارنامه,, که تا حد زیادی بر اساس نتایج حاصل از این آزمون. بنابراین برای برخی از زمان دولت سالانه تعیین و از مدرسه با کیفیت خواهد بود متوقف شد.

حتی اگر متحده این معقول اقدامات این دانش آموزان جوان را آموخته اند کمتر از استانداردهای دولت نیاز دارد—مگر اینکه مناطق خود بودند به طور معجزه آسایی ماهر در تغییر به آموزش آنلاین. برخی مناطق هر چند باید خیلی تلاش کرد. برای مثال مدارس عمومی کانتی فیرفکس یک ملت بزرگترین مناطق تا به حال با توجه به این واشنگتن پستیک "فاجعه بار اولین بازی آنلاین یادگیری است." از آن زمان چهار هفته به رول کردن و سپس دچار دو تلاش ناموفق در نهایت منجر به اختلاف با منطقه پلت فرم دهنده و خروج از منطقه و فناوری رئیس.

یک مطالعه جدید توسط Nat Malkus کودی کریستنسن و Lexi غرب American Enterprise Institute یافت که در اوایل ماه آوریل تنها 71 درصد از مدارس در مناطق با برخی از نوع کنترل از راه دور شیوه های آموزشی. و وجود تنوع گسترده ای در این نوع از آموزش در دسترس است و این که آیا آن الزامی است. برای مثال حدود 60 درصد از مدارس در مناطق ساخت برگه ها و بسته های در دسترس, اما در بیش از 40 درصد از این موارد این مناطق بیان شده بدون نیاز روشن است که دانش آموزان شرکت کنند. با توجه به این آمار به نظر می رسد اجتناب ناپذیر است که بسیاری از مدارس عبور خواهد بود و دانش آموزان به همراه درجه بعدی وجود خود را به طور قابل توجهی کاهش می یابد و فرصت برای یادگیری ساخت مسلما بزرگترین-اجتماعی ارتقاء ابتکار عمل از پاسخگویی عصر.

مکانیک و عواقب ناشی از برنامه های جایگزین ترک مربیان انتخاب کمی. در این مرحله 36 ایالت و واشنگتن دی سی را بسته مدارس باقی مانده برای سال های بسیار نیرومند در مدرسه بازسازی تلاش قبل از شکستن تابستان غیر ممکن خواهد بود. اگر یک مدرسه ابتدایی دارد به همه این سال دانش آموزان, آن را به طور ناگهانی به سر می برند در پاییز—خدمت در این سال گروه به همراه گروه بعدی از kindergarteners. عظیم منطقه-run summer-مدرسه برنامه قابل تصور است اما هزینه های ممکن است اما گران; با دولت های ایالتی و محلی درآمدهای مالیاتی سقوط ولسوالی نیاز به نوعی پیدا کردن منابع مالی برای پرداخت هزینه برای معلمان و مدیران, رانندگان اتوبوس, مواد بیشتر به صورت ناخواسته هفته یا ماه از تحصیل.

هنگامی که مدارس در حال بازگشت به طور منظم عملیات یک منطقه می تواند تلاش برای ارزیابی هر دانشجو تعیین خط برش به صورت قابل قبول دستاورد و سپس حرکت رو به جلو دانش آموزان درآمده است. اما این خط می توان خودسرانه (باید 5 درصد از دانش آموزان برگزار می شود ؟ شاید 20 درصد؟), و مربیان به طور ناگهانی صورت مقدار نا امید خانواده است. هر گونه ارزیابی می گرفتن اثرات ناشی از تأثیرات دیگر از تعطیلی مدارس. برای مثال با توجه به اینکه به طور متوسط دانش آموزان کم درآمد و دانش آموزان از رنگ پایین دستاورد نمرات و بیشتر خانواده های مرفه را احتمالا بهتر به ادامه صفحه اصلی آموزش در طول تعطیلی هر مقیاس تلاش برای عقب نگه داشتن دانش آموزان را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار محروم دختران و پسران.

حرکت همه به درجه بعدی ممکن است تنها انتخاب, اما آن است که هنوز هم ناقص است. اگر مثلا مدارس تصویب تمام دانش آموزان کلاس سوم به کلاس چهارم حتی اگر آنها آموخته کمتر از حد انتظار در مدارس در حال راه اندازی بچه ها برای بار دشوار هنگامی که آنها خود را موظف آزمون بعدی بهار. دولت خواهد شد مدیران به سادگی تعداد در سال آینده معلمان برای جبران دانش آموزان خود را از دست داد کلاس ؟ خواهد شد و مقامات پایین تر عبور نمرات برای سال آینده آزمون در شناخت دانشجويان از عدم فرصت را به یاد بگیرند ؟

مربیان' خلاق حل مسئله در ماه های آینده برگزار خواهد شد در این زمینه از دهه ارزش پاسخگویی سیاست. دیروز رهبران را درست با سازماندهی دستورالعمل های روشن و معنی دار عواقب. بسیاری از رهبران امروز خواهد شد و طبعا دیدن عاقلانه حرکت به عنوان عبور دانش آموزان همراه است. بدون حد عمومی, اطلاع, بی شماری از معلمان و رهبران مدرسه و مدیران منطقه انجام داده اند یک کار تحسین بدانند چگونه به محوری برای کنترل از راه دور, یادگیری اطمینان حاصل شود که دانش آموزان با نیازهای ویژه دریافت خدمات مطمئن شوید که درآمد کم بچه ها دسترسی به غذای رایگان و خیلی بیشتر. زمانی که افراد جوان در نهایت بازگشت به مدرسه, این مربیان نیز نیاز به شیرجه رفتن به عظیم وظیفه کمک به میلیون ها نفر از دانش آموزان که افتاده.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rucutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن