پوتین با توجه به در حال اجرا نیست تهمت برای Reëlection

عکس توسط آلکسی Nikolsky / Sputnik / خبرگزاری فرانسه / گتیمسکو (به Borowitz گزارش)—در مواجهه با "عمیقا مایوس کن

توسط NEWS-SINGLE در 12 تیر 1399
Vladimir Putin
عکس توسط آلکسی Nikolsky / Sputnik / خبرگزاری فرانسه / گتی

مسکو (به Borowitz گزارش)—در مواجهه با "عمیقا مایوس کننده" 2020, نظر سنجی, ولادیمیر پوتین "به طور جدی با توجه به" در حال اجرا نیست Donald J. Trump برای reëlection با توجه به کرملین منابع.

رئیس جمهور روسیه بوده است برگزاری امیدوارم که تهمت می تواند به نوعی توقف خود را بی مهابا اسلاید در محبوبیت اخیر خلاصه ای از نظرسنجی نشان دادن جو بایدن خرد کردن او در چندین میدان نبرد متحده ساخته شده پوتین متوجه است که "او مرد است باعث از دست داده" یک منبع گفت.

"پوتین شده است صحبت کردن در مورد در حال اجرا نیست تهمت برای reëlection برای سال در حال حاضر, اما آن را مانند به نظر می رسد او در نهایت آماده برای کشیدن پاره کردن بند ناف" منبع اضافه شده است.

با توجه به کرملین خودی پوتین به طور فعال در خانههای گلی خالی ممکن است تعدادی از جمهوریخواهان جایگزین برای مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله نماینده Devin Nunes, سناتور میچ مک کانل و سناتور رند پل, اما او نمی رغبت ایده ساخت سوئیچ.

"شما باید درک کنند پوتین که سال ها صرف آموزش مغلوب ساختن پیشی جستن به طوری مطیع" این منبع گفت. "آن را به سخت شکستن در یکی جدید است."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن