قرنطینه خستگی واقعی است

ایده های به جای همه-یا-هیچ چیز روش برای پیشگیری از خطر آمریکایی ها نیاز به یک راهنمای در مورد چگونه به یک

توسط NEWS-SINGLE در 23 اردیبهشت 1399
مت Rourke / AP

در اولین سال از اپیدمی اچ آی وی و سردرگمی و ترس حاکم بود. ایدز هنوز شناخته شده به عنوان "گی طاعون." به حدی که مردان همجنسگرا دریافت هر گونه مشاوره سلامت در همه, آن را به اجتناب از رابطه جنسی. در سال 1983 فعالان ریچارد Berkowitz و مایکل Callen با راهنمایی از virologist یوسف Sonnabend, منتشر بنیادی سند برای جامعه خود به نام "چگونه به رابطه جنسی در یک بیماری همه گیر." شناخت نیاز برای لذت بردن در زندگی مردم این جزوه را رد کرد پرهیز به عنوان تنها رویکرد و ارائه برخی از قدیمیترین راهنمایی در رابطه جنسی امن تر برای مردان همجنسگرا از جمله توصیه هایی در مورد کاندوم و که اعمال جنسی, کاهش یا بالاتر خطر انتقال بيماري.

عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان شناخته شده برای دهه ها است که پرهیز-پیام تنها کار نمی کند ، آن کار نمی کند برای استفاده از مواد مخدر یا. نیز, درخواست آمریکایی ها برای پرهیز از تقریبا همه در شخص تماس های اجتماعی را نمی خواهد نگه دارید coronavirus در خلیج—حداقل نه برای همیشه لطفا برای.

#StayHome لحظه ای خود را داشتند. ایالات متحده ضروری و مورد نیاز به صاف و منحنی در زمان خرید به مقیاس سلامت-مراقبت از ظرفیت تست و تماس با ردیابی. اما قرنطینه خستگی واقعی است. من صحبت کردن در مورد افرادی که عملیات نظامی علیه قرار coronavirus جعل. من صحبت کردن در مورد کسانی که در حال تجربه عمیقی بار شدید فیزیکی و اجتماعی فاصله. علاوه بر مشکلات اقتصادی این امر باعث انزوا و به شدت می تواند آسیب های روحی و روانی خوب بودن به خصوص برای افرادی که در حال حاضر افسرده یا مضطرب قبل از بحران آغاز شده است. در نظرسنجی اخیر توسط بنیاد خانواده کایزر, نزدیک به نیمی از آمریکایی ها گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس است آسیب سلامت روان خود را.

در ضمن اکثر عمومی-کارشناسان سلامت معتقدند که یک زودرس بازگشت به نسخه قدیمی از حالت عادی فاجعه بار خواهد بود. متحده همچنان به عدم ظرفیت گسترده coronavirus تست و یا تماس با ردیابی. تست سرولوژيک به تاریخ نشان می دهد که اکثریت جمعیت است که هنوز هم مستعد ابتلا به عفونت است. یک واکسن است ماه ها یا حتی سال های دور. موارد جدید همچنان به افزایش, با هزاران نفر از مردم در حال مرگ در هر روز و تعداد کسانی که به ناچار افزایش اگر جوامع بازگشت به کسب و کار به عنوان معمول است.

اما انتخاب بین ماندن در خانه به طور نامحدود و بازگشت به کسب و کار به طور معمول در حال حاضر یک غلط. خطر نیست دودویی. و همه-یا-هیچ چیز با رویکرد پیشگیری از بیماری می تواند عواقب ناخواسته. افراد ممکن است متمرکز بر روی بعید منابع سرایت—بسته بندی در پست های دونده و دوچرخه سوار در خیابان—سازی-در حالی که اقدامات احتیاطی مانند پارچه ماسک که ناقص اما مفید است.

عمومی-کمپین سلامت که ترویج کل رفع خطر مانند پرهیز-تنها, آموزش و پرورش یک فرصت از دست رفته برای حمایت از کاهش رفتارهای پر خطر که بیشتر پایدار در دراز مدت. پرهیز-تنها آموزش و پرورش است نه تنها بی اثر است ولی در ارتباط با بدتر سلامت در بخشی به دلیل آن محروم مردم درک درستی از چگونه برای کاهش خطر خود را اگر آنها را انتخاب کنید ، و بدون متنوع رویکرد به خطر پرهیز فقط پیام می تواند سهوا به چیزی کمتر از 100 درصد کاهش خطر. آمریکایی ها دیده می شود این آشکار در زمان واقعی بیش از دو ماه گذشته به عنوان همه گیر بشود—به طعن آنلاین و در فرد کارگردانی شده و در آن به عنوان نقض اجتماعی-دورى قوانین—تبدیل به یک تفریح و سرگرمی ملی.

خشم در پشت بشود قابل درک است. عکس از سواحل شلوغ و یا ویدئوها از مردم در داخل حزب ممکن است بیننده احساس به عنوان اگر آنها در حال تماشای coronavirus انتقال در عمل است. خواستار به ظاهر رفتار خطرناک نیز می تواند یک توهم کنترل در یک زمان هنگامی که آن را به خصوص سخت به آمده است. اما به عنوان سال پژوهش در پیشگیری از HIV نشان داده اند شرمندگی نمی کند از بین بردن رفتارهای پرخطر—آن را فقط درایو آن را از زیر زمین است. حتی امروز بسیاری از مردان همجنسگرا دریغ خود را فاش تاریخچه جنسی به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی به دلیل ننگ است که آنها پیش بینی می کنند. شرمندگی مردم برای رفتار خود می تواند نتیجه معکوس.

Berkowitz و Callen می دانستند که نامحدود پرهیز نیست واقع بینانه برای همه و به جای شرمندگی سعی کردم به همجنس ابزار آنها نیاز به قادر به داشتن رابطه جنسی با یک کم اما غیر صفر خطر انتقال اچ آی وی. در اصل این آسیب-کاهش که به رسمیت می شناسد که برخی از مردم در حال رفتن به خطرات اعم از عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان آنها را می خواهید یا نه و به جای محکومیت آنها را ارائه می دهد استراتژی برای کاهش هر مضرات بالقوه. این رویکرد در دیدار مردم به جایی که آنها هستند و اذعان دارد که فردی در سطح تصمیم گیری اتفاق می افتد در یک زمینه وسیع تر است که ممکن است شامل عوامل که خارج از کنترل مردم است.

چه کاهش آسیب مانند برای coronavirus? اولین سیاست گذاران و کارشناسان بهداشت و درمان می تواند کمک به مردم افتراق بین کاهش خطر و بالاتر و خطر فعالیت های این مقامات همچنین می توانید ارائه پشتیبانی برای کاهش خطر آنهایی که پایدار پرهیز گزینه نیست. دانشمندان هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری در مورد این ویروس جدید, اما در اوایل مطالعات اپیدمیولوژیک نشان می دهد که همه فعالیت ها و یا تنظیمات مشورت برابر خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است. محصور و شلوغ تنظیمات به خصوص طولانی مدت و تماس بيشترين خطر انتقال در حالی که گاه به گاه تعامل در تنظیمات به نظر می رسد خطر بسیار پایین تر. پایدار ضد coronavirus استراتژی هنوز هم توصیه می کنند در برابر خانه احزاب است. اما آن را نیز می تواند شامل طراحی مجدد فضای باز و فضاهای داخلی به منظور کاهش تراکم و افزایش تهویه و ترویج فیزیکی فاصله در نتیجه اجازه می دهد مردم را به زندگی می کنند زندگی خود را در حالی که کاهش—اما نه از بین بردن خطر.

دوم کارشناسان بهداشت و درمان همچنین می توانید اذعان عوامل زمينهای است که بر هر دو فرد در تصمیم گیری و خطر ابتلا به کروناویروس انتقال است. برخی از مردم به دنبال تماس انسان خارج از خانواده خود به دلیل شدید تنهایی و اضطراب و یا تمایل برای لذت بردن است. تصمیم به رفتن برای اجرا با یک دوست و یا جمع آوری در یک پارک با خانواده ممکن است در تضاد با جریان عمومی-بهداشت و سلامت راهنمایی در برخی از جوامع اما برای برخی از مردم کم خطر از coronavirus انتقال در این تنظیمات ممکن است به هرحال فواید ارتباط انسان و ورزش و خارج از منزل. ما همچنین می توانیم اذعان کرد که برخی از مردم نمی توانند با رعایت بهداشت عمومی ارشاد به دلیل عوامل ساختاری از جمله نژادپرستی نظاممند که رندر فیزیکی فاصله یک امتیاز. اگر ما چشم پوشی از این زمینه گسترده تر مردم از رنگ ادامه خواهد داد به تحمل فشار نه تنها همه گیر خود را, اما همچنین جامعه آمریکا در پاسخ به آن است.

سوم آمریکایی ها می تواند بپذیرد که با وجود بهترین تلاش های ما, برخی از مردم را انتخاب کنید برای شرکت در بالاتر از خطر فعالیت—و به جای شرمندگی آنها ما می توانیم آنها را با ارائه ابزار برای کاهش هر مضرات بالقوه. می خواهید برای دیدن شما grandkids? هنوز هم برنامه ریزی کرده اند که حزب ؟ ملاقات خارج است. آیا به اشتراک گذاری مواد غذایی و یا نوشیدنی است. پوشیدن ماسک. نگه داشتن دستان خود را تمیز. و ماندن در خانه اگر شما بیمار هستید.

تا زمانی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری خاموش, محلی و دولت ادارات بهداشت اپیدیولوژی و پزشکان ممکن است نیاز به رهبری راه. نیویورک شهرستان, وزارت بهداشت, و بهداشت روانی و دانشکده از دانشکده پزشکی هاروارد ایجاد شده راهنمایی در مورد سلامت جنسی در طول coronavirus همه گیر است که می تواند به ارائه یک نقشه راه برای آسیب-کاهش رویکرد اجتماعی, محیط کار و مدارس و دیگر تنظیمات. آنها ابلاغ نیاز فوری به صورت فیزیکی فاصله و این ایده که به نیویورک سند آن قرار می دهد "شما خود را در حال امن ترین شریک جنسی." در همان زمان در نیویورک و دانشگاه هاروارد دستورالعمل به طور ضمنی اذعان کرد که برخی از مردم ممکن است انتخاب کنید برای داشتن رابطه جنسی در داخل و یا خارج از خانواده ها و ارائه راهنمایی برای کاهش آسیب های مختلف در حالات بالقوه ساخت خطر پیوسته روشن است.

ایالات متحده در میان عفونی-بیماری بحران است که ساخته ویرانی جهانی گرفته شده و زندگی بیش از 75 ، 000 آمریکایی ها تا به امروز با هیچ پایانی در چشم. اما به عنوان دیگر شیوع نشان داده اند, تلاش برای shame مردم را به 100 درصد کاهش خطر معکوس خواهد شد. آنچه که آمریکایی ها در حال حاضر نیاز است یک دستی در چگونه به یک زندگی در یک بیماری همه گیر. اگر هیچ کس دیگری را فراهم می کند راهنمایی که CDC نمی, هر یک از ما نیاز به کشف کردن خود ما.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب