قرنطینه ساخت پازل علاقه مندان از همه ما

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.یک ویدیو جدید نشان می دهد

توسط NEWS-SINGLE در 27 اردیبهشت 1399

یک ویدیو جدید نشان می دهد شعبده باز تبدیل YouTuber کریس رمزی حل مشکل 3-D پازل و بحث در مورد یک سرگرمی است که ارائه می دهد تسکین دهنده نقطه کانونی حتی برای بازی-شب منتقدان.

قبل از همه گیر من شناسایی محکم به عنوان یک hater از بازی ها و پازل. آنها به نظر می رسید بی معنی به نظر من اتلاف وقت مانع به گفتگو. آنها فقط کار masquerading به عنوان سرگرم کننده است ؟ من هم اتاقی سابق مشتاق, پرنیان خواهد میزبان شب برای یک گروه از دوستان زمانی که آنها بازی استادانه درست شده تخته, بازی استراتژی, و یا حتی قوانین اساسی که من هرگز نمی تواند کاملا تجزیه. در نهایت یاد گرفتم که به انتخاب کردن را به طور کامل مخفی در اتاق من یا jeering در حاشیه و قول داد برای شرکت در بازی خود را طرح تنها در مناسبت های خاص مانند روز تولد خود را.

اما با نزول به قرنطینه من خودم را مانند بسیاری از, با یک مقدار بی سابقه ای از زمان بیکار و همراه آن بی قراری. تحت این شرایط من شروع به درک واضح تر درخواست تجدید نظر از وظایف است که ارائه این توهم را از مخاطرات اما مشورت هیچ عواقب واقعی اگر شما موفق در آنها. نقطه بازی است که آنها موفق به جذب بدون مولد بودن. یک پازل جدول کلمات متقاطع من متوجه شدم این است به عنوان سخت به جلو و دور از توییتر به عنوان اما refreshingly رایگان از گریم حس وظیفه است که نگه می دارد کاربران خود را مهار تکه از اطلاعات و لقمه توجه است. ساده, دلتنگ, بازی Uno با من همکاری quarantiner بیش از لیوان شراب موفق به طور موقت آرام پایین مضراب زدن از ترس تند سیستم عصبی ما.

حرفه ای گیج کریس رمزی که کانال یوتیوب میلیون ها نفر از مشترکین حساس به قدرت بازیگوش غلظت. در ویدیو بالا, او در مورد اینکه چرا مردم در حال لذت بردن از پازل های بسیار در انزوا و چگونه او وارد و در غیر معمول خود را حرفه ای. یک شعبده باز, او در بر داشت خود را در زمان تماس با زمانی که او در ثبت تصویری از خود با استفاده از ترفندهای او می خواهم برداشت تا از طریق سحر و جادو برای باز کردن سه بعدی پازل است که شبیه یک قفل. محبوبیت این ویدئو به رهبری او را به حل و رکورد مشابه پازل های پیچیده که دست ساز توسط یک تو رفتگی در دیوار جامعه از علاقه مندان و می تواند deviously counterintuitive. رمزی در توصیف خود مخلوط آرام و نا امیدی به او صرف ساعت به پایان رساندن یک. "من احساس می کنم باید همه چیز بهتر به انجام," او می گوید: (حتی اگر او از لحاظ فنی انجام کار خود را). انحرافات مانند این پیشنهاد نادر احساس مطلق تمرکز و شادی از موفقیت بدون طاقت فرسا نیاز است که آنها کمک به اهداف بزرگتر از زنده ماندن است.


راهنمای Coronavirus

  • بیست و چهار ساعت در مرکز همه گیر: نزدیک به پنجاه نیویورکر نویسندگان و عکاسان دامن زد به سند زندگی در شهر نیویورک در آوریل 15.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • می تواند ما را در ردیابی گسترش COVID-19 و محافظت از حریم خصوصی در همان زمان ؟
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب