رند پل بیش از یک سرد

سیاست این سناتور از ایالت کنتاکی نگران بود به اندازه کافی برای دریافت تست شده است. اما در حالی که او منتظر

توسط NEWS-SINGLE در 5 فروردین 1399
درو Angerer / گتی / اطلس

توسط سهوا گسترش coronavirus در اطراف کنگره برای حداقل یک هفته رند پل تبدیل شده جهان بزرگترین مشورتی بدن به ملت بالاترین-مشخصات وکتور برای گسترش این بیماری همه گیر.

این سناتور از ایالت کنتاکی نگران بود به اندازه کافی در مورد اینکه در معرض این ویروس که او هنوز هم سخت به دست آوردن آزمایش برای آن است. اما در حالی که او در انتظار نتایج او تصمیم به نگه دارید تا به مجلس سنا. او رفت و به گروه ناهار با او خواه و همکاران در زمان کنگره آسانسور صحبت با خبرنگاران و مشغول به کار در نوعی-هنوز هم-باز سنا ، صبح دیروز او انجام شده بود دور استخر وجود دارد.

دیروز بعد از ظهر پل اعلام کرده بود که او تا به حال آزمایش مثبت است. لطف او گفت که او شروع به خود quarantining.

پل دقیقا چیزی است که به ما گفته شده است به نگرانی در مورد. برای همه خنده و نفرت-تویت کارگردانی در زمستان قطع گفت که آنها فکر نمی کنم coronavirus است یک معامله بزرگ آنها در بدترین حالت گنگ خودخواه underinformed 20-یه چیزی. پل پزشکی دکتر (او به عنوان یک چشم پزشک قبل از اینکه بار دیگر در سال 2012). او یک سناتور. او رسمی انتخاب می شوند. نگاه مردم به او برای رهبری است.

در سنا متوسط سن 62.9. وجود دارد پنج سناتور در 80s—وجود دارد و به زودی شش هنگام ورمونت پاتریک لیهی است تولد او در پایان ماه. وجود دارد مادران و پدران جوان, کودکان در اتاق. وجود دارد سناتور که از اعضای خانواده با شرایط است که آنها را به ویژه مستعد ابتلا به این ویروس مانند یوتا میت رامنی که همسر خانم

پس از آن وجود پل است که دفتر ادعا می کند که او بود که فوق العاده دقیق در تصمیم گیری برای آزمایش (او تا به حال یک روش سال گذشته برای حذف آسیب دیده بخشی از ریه) و این که او "فقط تست شده به دلیل اصرار او." اما پولس نگرش به نظر می رسد که آب پز کردن به برخی از نسخه بیش از حد بد برای شما اگر من آلوده و من در تماس با شما.

او آلوده است. او در تماس با بسیاری از مردم است. و در حال حاضر در یک لحظه بسیار مهم در تاریخ آمریکا زمانی که کل کشور است که به شمارش در واشنگتن پاسخ پولس به تنهایی داده سناتورها دلیلی برای نگرانی است که آنها در حال به خطر انداختن سلامت خود را با نشان دادن به رای دادن.

هیچ یک از این توضیح می دهد که چگونه پل رو تست در همه. مردم در سراسر کشور با داشتن مشکل در تنفس و تب در حال اجرا است اما گفته که آنها باید صبر کنید برای تست. پولس بدون علامت بود اما با حضور یک هنر-موزه جمع آوری کمک در کنتاکی در مارس 7 با دو نفر که بعد از آزمایش مثبت برای COVID-19 (پل می گوید که او هرگز تعامل با هر کدام از این افراد در سوال). دیگر مردم در این رویداد از جمله شهردار محلی را آزمایش مثبت و پل به نظر می رسد تصمیم گرفته اند که از حضور در جمع آوری کمک شد به اندازه کافی دلیل برای درخواست یک آزمون. چگونه او شروع به پریدن کرد از خط به صورت یک رمز و راز است. امریکا آیا هر نقطه در نزدیکی به اندازه کافی تست برای کسانی که به آنها نیاز وجود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در آغاز ماه است که هر کسی که می خواست یک تست می تواند یک معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: در 10 مارس که وجود دارد خواهد بود اضافی 4 میلیون آزمون "قبل از پایان این هفته است." که دو هفته پیش تا امروز.

از همه مهمتر پل هیچ ایده که در آن یا از کسی که با او قرارداد ویروس. او می توانست آن را بدست و سپس گسترش آن در انواع اماکن او نیست در نظر گرفته شود. نماینده جان Yarmuth کنتاکی بود که در همان موزه جمع آوری کمک اعلام کرد در 15 مارس که او می خواهم یک آزمون و نتایج به عقب آمده بود منفی است. هنوز Yarmuth توییتی "من قصد دارم برای ادامه کار از خانه و اجتناب از رفتن به خارج به منظور انجام بخشی از من به عنوان ما همه کار برای تمرین امن و پیشگیرانه فاصله برای کمک به شکست این بیماری همه گیر."

دیگر سناتور از جمله تد کروز از تگزاس پیشگیرانه خود قرنطینه پس از یادگیری است که می تواند آنها را در معرض شده است. کروز تا به حال هیچ علائم یا نه. پولس دفتر استدلال کرد که او آزمون "از فراوانی احتیاط با توجه به گسترده خود را سفر و حوادث است." اما اگر سفر بین کنتاکی و واشنگتن است که لازم است برای دریافت یک آزمون خیلی بیشتر از مردم باید قادر به دریافت فوری تست.

آنها نمی توانند ، هیچ سوالی وجود دارد که پل رو درمان خاص. او کردم یک تست است که دیگران می خواهند و نمی توانند و او آن را کردم با وجود داشتن هیچ علائم—چیزی است که رئیس جمهور به صراحت گفت: مردم نباید انجام شود. او آن را به عنوان یک ایالات متحده سناتور, که بدان معنی است که او آن را کردم در یک مالیات دهندگان بودجه دولت مراقبت های بهداشتی طرح است. هر کس دیگری از جمله کسانی که ممکن است برای مبارزه با یک ونتیلاتور در هفته های آینده می تواند صبر کنید.

تمام هفته گذشته در حالی که او تصمیم می گیرد که او می خواست به آزمایش گرفتن که به خصوص به دست آمده و در انتظار نتایج پل در کار بود در مجلس سنا. او را نگه داشته و سپس رای مخالف و سپس انفجار در یک طبقه گفتار اول عمده coronavirus-پاسخ لایحه که شامل ارائه تست یک بار آن را می شود به آسانی در دسترس است رایگان برای هر کس آن را می خواهد.

پل رو یک تست است که به او رای دادند و در برابر هر کس دیگری قادر به دریافت کنید. او آهسته عبور از این لایحه را به یک موضع اصولی در برابر این کسری هزینه های درگیر. او اشاره نمی کند و به او انتقاد افراد جوان برای گرفتن این ویروس به طور جدی در حالی که تقریبا در جمله بعدی بالا بردن شک و تردید است که آن را بدتر از آنفولانزای خوکی که او نگران بود که به اندازه کافی در مورد خود را تست کنید. "انسان مدرن تبدیل شده اند عادت کرده اند به این ایده که زندگی نسبتا امن است که یک زندگی طولانی است که انتظار می رود. در نتیجه هر گونه دوباره فوران بیماری های فراتر از کنترل ما فلج ما با ترس گفت: اصرار مردم برای گرفتن نگرانی های خود را تحت کنترل است. او به ذکر است که پدر و مادر خود را به یاد داشته باشید فلج اطفال را می ترساند و آنها زندگی می کردند از طریق کسانی که به خوبی به خود 80s.

یکی از کسانی که پدر و مادر است, Ron Paul, سابق کنگره از تگزاس و نامزد انتخابات ریاست جمهوری که به جریان اصلی و یک نسخه از آزادی که پسر خود را به وضوح با الهام هر چند سالمند پل جداگانه شکل سیاسی و نه به طور رسمی وابسته به پسرش جز زیست شناسی. اما در اینجا چیزی است که ران پل که او نیز شروع زندگی حرفه ای خود را به عنوان یک پزشک (متخصص زنان) نوشت: در یک تفسیر منتشر شده در مارس 16: "مردم باید از خود بپرسید که آیا این coronavirus 'اپیدمی' می تواند یک بزرگ جعل با واقعی خطر بیماری انبوه اغراق شده توسط کسانی که به دنبال سود مالی و یا سیاسی از متعاقب آن وحشت." همان روز برامدگی لبه طبقات سنگ پل رئیس استراتژیست سیاسی, داگ, Stafford, توییتی, تمسخر در مورد شهر نیویورک شهردار, بیل د Blasio گرفتن ظهر استراحت از برخورد با این بیماری همه گیر در پاسخ به رفتن به یک باشگاه ورزشی در بروکلین: "بنابراین مردم نمی توانند بخورند اما می توانید با رفتن به ورزشگاه که در آن آنها اخراج بدن مایع و لمس چیزهایی که افراد دیگر فقط لمس کرد. Ok." خود او بعدها پیدا شد و انجام آن چیزهایی که تمام هفته.

در اینجا برخی از سوالات من فرستاده پل سخنگوی این صبح:

  • هنگامی که سناتور تصمیم به گرفتن تست شده ؟ چرا او زمانی که کنگره Yarmuth بود که در همان موزه جمع آوری کمک رو تست یک هفته زودتر ؟
  • چرا او آگاه نیست هر کسی در سنا که او نگران بود به اندازه کافی برای دریافت تست و/یا self-قرنطینه?
  • چگونه سناتور به دست آوردن یک تست تا به سرعت هنگامی که دیگران منتظر بوده اند (از جمله کسانی که به همین ترتیب باید شرایط است که آنها را در حالت آماده باش بالا)?
  • شد آزمون تحت پوشش خود را بهداشت و درمان مجلس سنا بیمه ؟ اگر نه, چه شد آن پرداخت می شود ؟

تنها پاسخ من اشاره کرد و من به این اظهارات که پل قرار داده است بیش از روز گذشته است که به این سوالات. پل را منتشر فرستاده بیانیه ای از او در این بعد از ظهر و خواستار "بیشتر تست بلافاصله حتی در میان کسانی که بدون علائم است." او استدلال "طبیعت COVID-19 من قرار داده—و ما همه در یک Catch-22 وضعیت. من مناسب نیست معیار برای تست و یا قرنطینه. من تا به حال هیچ نشانه و خاص برخورد با COVID-19 فرد مثبت است. با این حال سفر به طور گسترده در ایالات متحده و ملزم به ادامه انجام این کار به رای گیری در مجلس سنا. که همراه با این واقعیت است که من یک مصالحه ریه به رهبری من به دنبال تست."

او خود را سرزنش نسبت به کسی سوال چگونه با او رفتار برگزاری خود را به عنوان یک نمونه است چرا که او رفت از راه خود را تست کنید, حتی اگر او آن را نگه داشته است و حتی اگر او یک تست دیگر نمی توانید دریافت کنید.

"برای کسانی که می خواهند به من انتقاد به عدم قرنطینه متوجه است که اگر قوانین در تست شده بود به دنبال یک توپ را روی گوه, من هرگز آزمایش شده اند و هنوز هم می تواند راه رفتن در اطراف سالن کنگره" بیانیه می خواند. "شاید از آن است که بیش از حد به درخواست است که ما به سادگی دلسوزی برای ما همکار آمریکایی که بیمار هستند و یا ترس از تبدیل شدن است."

من امیدوارم که این سناتور باعث بهبودی کامل. بسیاری از آمریکایی ها که بیمار هستند و یا ترس از تبدیل شدن به طوری که نمی خواهد همان دلسوزی و یا دسترسی به درمان است که او انجام داد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب