رند پل با تشکر از روحانی برای جایگزینی او به عنوان منفور ترین فرد در سنا

عکس توسط بیل کلارک / CQ رول تماس / APواشنگتن (به Borowitz گزارش)—آن خواستار "عبور از باتوم" سناتور رند پل در د

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
Tom Cotton arrives in the Capitol.
عکس توسط بیل کلارک / CQ رول تماس / AP

واشنگتن (به Borowitz گزارش)—آن خواستار "عبور از باتوم" سناتور رند پل در دوشنبه تشکر سناتور تام پنبه برای جایگزینی او به عنوان منفور ترین فرد در این کشور ایالات متحده آمریکا.

پل ابراز تعجب و هیچ مقدار کمی از تحسین در پنبه feat گفتن خبرنگاران گفت که در حال سقوط از ترین-رسول لوتی بود "چیزی که کاملا رک و پوست کنده من آینده را نمی بیند."

"زمانی که من شروع به حمله به دکتر Fauci من خیلی فکر کردم من تا به حال عنوان های دوخته شده تا" پل گفت. "آنچه من به حساب نمی این بود که کسی مثل تام بود به بیرون آمدن از هیچ جا گفته برده داری لازم بود."

با توجه به سنا خودی پنبه ضرب و شتم یک دلهره آور زمینه از رقبا برای سناتور پل تاج از جمله میچ مک کانل سوزان کالینز و تد کروز.

در حالی که او در ستایش پنبه جسارت در ربودن ترین-منفور گوشته پل هشدار داد که نگه داشتن این عنوان برای مسافت های طولانی است چالش دیگری در دسترس نباشد.

"تبدیل شدن به نفرت آسان است—ماندن نفرت چیزی است که جدا از پسران" پل گفت. "با این که من بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که روحانی است آنچه در آن طول می کشد."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن