رتبه و فایل دموکرات هستند فقط خوب با استقرار

ایده های جو بایدن بزرگ سوپر سهشنبه پیروزی نشان می دهد که چگونه حزب او رای دهندگان متفاوت از ناراضی خواهان

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398
مایک بلیک / ایسنا

چندی پیش مفسران شد اعلام کرد که "برنی ساندرز" انقلاب در حال آمدن است" و "این سناتور حزب را در حال حاضر." صاحب نظران ارائه شد مداحی بیش ظاهرا بدن مرده از جو بایدن مبارزات انتخاباتی. متوسط نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری که تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است کاهش یافته بودند عقب Sanders. تنها شانس توقف ورمونت سناتور سوسیالیست تصاحب حزب دموکرات و مشاوران به مایکل بلومبرگ اصرار داشت که بایدن به خروج در این مسابقه است.

در حال حاضر طی چهار روز بایدن موفق به کسب حداقل نه متحده و زمانی که همه نتایج از سه شنبه توده هستند ممکن است در نهایت با یک نماینده منجر شود. همانطور که از اواخر شب گذشته, megyn kelly پیش بینی شده است که او را تقریبا دو برابر به احتمال زیاد به عنوان ساندرز به پایان مسابقه با اکثر نمایندگان متعهد. آن را به عنوان نمایشی از یک چرخش به عنوان تا به حال رخ داده در انتخابات ریاست جمهوری اصلی مبارزه است. چه اتفاقی افتاده است ؟

یک پاسخ این است که امروز حزب دموکرات نیست مانند ایران در سال 2016. چهار سال پیش بسیاری از عادی جمهوری خواهان می خواستم برای سرنگونی حزب خود را ایجاد. پس از سال 2020 اولیه رشته نازک ترک بایدن به عنوان پیشرو نامزد میانه رو عادی دموکرات ها نشان داد در انتخابات دیروز که آنها مانند حزب خود ایجاد فقط خوب است.

برای درک تفاوت بین دو طرف مقایسه بایدن با جمهوری 2016 مدعی آنها بر روی کاغذ او بیشتر شبیه: جب بوش است. مانند بایدن بوش بود که ارتباط تنگاتنگی با حزب او آخرین رئیس جمهور. مانند بایدن خار رهبری در اوایل نظر سنجی. مانند بایدن بوش تلاش در بحث. مانند بایدن بوش انجام می شود به طرز وحشیانه ای در آیووا که در آن او در ششم و نیوهمشایر, جایی که او آمد و در چهارم. و مانند بایدن خار بنا نامزدی خود را در باز گشت در کارولینای جنوبی است.

بوش استراتژی در پلمتو دولت بود شبیه به یک بایدن شاغل در ماه گذشته: او خود را مدافع خود را نگهبان. در یک بحث در کارولینای جنوبی یک هفته قبل از رای دهندگان وجود دارد رفت و به پای صندوق های رای خار درو تضاد بین شورشیان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن nativism و رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش بیشتر در استقبال از پیام. این "بزرگی" مهاجران جب اعلام کرد: "در حال آمدن به ارائه برای خانواده خود را. و ما نشان می دهد باید کمی بیشتر توجه به این واقعیت است که آنها در حال مبارزه."

جب همچنین از راه خود رفت و به دفاع از برادر خود در پاسخ به 9/11. در این مناظره که تهمت متهم جورج دبلیو بوش و مشاوران او از "دروغ" که "آنها گفت: وجود سلاح های کشتار" در عراق جب عقب زده. "در حالی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخت واقعیت تلویزیون نشان می دهد" او پاسخ داد: "برادر من ایجاد یک دستگاه امنیتی برای امن نگه داشتن ما. و من با افتخار از آنچه که او انجام داد."

جوان خار نیویورک تایمز اشاره کرد: "به نظر می رسد استقبال درونی خود dynast, شوخی در مورد خانواده اش در سخنرانی اشاره بستگان در جمعیت خود و بیرون رفتن از راه خود را به صحبت می کنند و با غرور و افتخار خود را در مورد پدر و برادر را به دست آورد." دو روز پس از مناظره او به ارمغان آورد به کارولینای جنوبی به مبارزه است. Flanked توسط لیندزی گراهام—دولت جمهوری خواه سناتور ارشد—George W. گفت: North Charleston جمعیت است که "اگر خدمت به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده باعث می شود من بخشی از به اصطلاح استقرار من افتخار پوشیدن که برچسب."

بایدن چیزی شبیه این سال است. اگر چه او موفق به امن باراک اوباما, حمایت بایدن ساخته شده ارتباط خود را با رئیس جمهور سابق محور خود کارولینای جنوبی مبارزه است. خود را عملیاتی reprised اوباما در مبارزات انتخاباتی شعار "اخراج کردن و آماده برای رفتن." معاون سابق رئیس جمهور با اشاره بی وقفه به "اوباما-بایدن" دولت در سخنرانی ها و استفاده از اوباما به عنوان یک کوب در برابر مخالفان خود را. یکی بایدن آگهی متهم برنی ساندرز از تلاش برای "از بین بردن اوباما میراث" با جایگزین کردن قانون مراقبت مقرون به صرفه با مدیکر برای همه است. یکی دیگر از ناودان ساندرز برای داشتن عنوان "به چالش کشیدن ما اولین آمریکایی آفریقایی رئیس جمهور در اولیه" در سال 2012 است. و فقط به عنوان جب بوش تکیه بر حمایت از گراهام بایدن تبلیغ حمایت خود را از جیم Clyburn طولانی خدمت نماینده دموکرات از کارولینای جنوبی است.

این نتایج نمی تواند متفاوت تر شده اند. بوش دست به مغلوب ساختن پیشی جستن در کارولینای جنوبی با 25 امتیاز و به سرعت کاهش یافته و خارج از مسابقه است. بایدن ضرب و شتم توسط ساندرز با 29 امتیاز و رو به با یک سری جدید از مشخصات بالا تاییدیه رفت و در را به ضرب و شتم او را در یک کشت از کشورهای دیگر شب گذشته.

چرا استقبال از آن در ایجاد کار برای بایدن اما نه برای بوش ؟ چرا که دموکرات ها مانند استقرار آنها بیشتر است. اگر چه فعالان پیشرو انتقاد از اوباما را تصویب امتیاز در میان دموکرات ها به عنوان یک کل—با توجه به Real Clear Politics' رای گیری متوسط—تقریبا 87 درصد است. که باعث می شود بایدن را در ارتباط با او تقریبا کامل قدرت سیاسی. در مقابل داخلی بوش کمپین نظرسنجی نشان داد که جب خانواده اتصالات تبدیل بسیاری از رای دهندگان ، به "بوش چیزهای برگزاری بود او را" یکی از دستیاران گفته واشنگتن پست.

اوباما نه تنها شخصا بیشتر محبوب در میان دموکرات از جورج دبلیو بوش بود که در میان جمهوری خواهان. دستور کار خود محبوب تر است بیش از حد. هشتاد و پنج درصد از دموکرات ها تصویب Obamacare. در مقابل یک مارس 2015 نظرسنجی نشان داد که تنها 54 درصد از جمهوری خواهان بر این باور بودند که دولت بوش امضا ابتکار—جنگ عراق—تا به حال شده است به ارزش مبارزه با.

ساندرز می خواهد به ریشه گسترش بر اوباما میراث. اما او نمی صریحا آن را به چالش کشید چرا که آن را به طور گسترده ای محبوب در میان دموکرات ها. مغلوب ساختن پیشی جستن در مقابل خود ساخته حمله به ایران با ایجاد حمایت برای مهاجرت محور مبارزات انتخاباتی خود. به زودی پس از ورود به مسابقه او منتشر شد تصویری کوبیدن جب برای تماس مهاجرت یک "قانون عشق است." در این بحث یک هفته قبل از کارولینای جنوبی, رای او تمسخر بوش به عنوان "بسیار ضعیف در مهاجرت های غیر قانونی آن را خنده دار." آن کار می کرد. با توجه به خروج سنجی ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن بوش با 48 امتیاز در میان کارولینای جنوبی خواهان است که گفت: مهاجرت خود را به شماره بالا.

در زمان او مسابقه جب بوش تا به حال یک شبکه favorability امتیاز در میان جمهوری خواهان از تنها پنج امتیاز. بایدن خالص favorability در میان دموکرات ها در ماه گذشته در مقابل تقریبا 50 امتیاز. که اختلاف نیست و به سادگی یک تابع از دو نامزد' اجرای برنامه در بیخ و بن. این یک بیانیه در مورد حزب موسسات آنها را نمایندگی کند. خواست تا توضیح دهد که بوش شکست مایک مورفی رئیس استراتژیست سابق فرماندار فوق العاده PAC توضیح داد: "ما نظریه برای تسلط بر استقرار لین" اما "این مشکل وجود دارد anti-ایجاد موج. ایجاد خط بود کوچکتر از ما فکر آن خواهد بود."

در حزب دموکرات در مقابل استقرار خط تبدیل به بزرگتر از بسیاری از مردم فقط در ماه گذشته فکر آن خواهد بود. شصت و یک درصد از دموکرات کارولینای جنوبی اولیه رای دهندگان گفت: Clyburn, حمایت بایدن از نقش مهمی در انتخاب خود را. این نوع از نفوذ نیست و ممکن است در یک حزب که در آن رای دهندگان بیزار رهبران خود را. آن را قطعا ممکن نیست در ایران در سال 2016 زمانی که گراهام—دور از قادر بودن به تقویت جب بوش از طریق خود حمایت—تا به حال خالص منفی تصویب امتیاز در میان جمهوری خواهان پایان اصلی مبارزه است.

بایدن می تواند هنوز هم از دست دادن. اما خود را ناگهانی باز گشت باید به استراحت قرار داده facile مقایسه بین ساندرز و تهمت شورش. ساندرز و تهمت نیست فقط کاملا متفاوت سیاستمداران است. آنها عامل کاملا متفاوت حزبی محیط. چهار سال پیش بسیاری از جمهوری خواهان می خواستم به منفجر کردن خود ، شب گذشته دموکرات ها نشان داد که آنها نمی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب