رپتورز مربی نیک پرستار را پر می کند روز خود را با, موسیقی, پدر, زمان Kawhi پخش — و به زودی پرتغالی درس

چیزی است که وجود دارد به ویژه در مورد نسخه فعلی از رپتورز — یک تیم است که دارای یک ترکیب منحصر به فرد از شخصیت

توسط NEWS-SINGLE در 16 فروردین 1399

چیزی است که وجود دارد به ویژه در مورد نسخه فعلی از رپتورز — یک تیم است که دارای یک ترکیب منحصر به فرد از شخصیت و استعداد و عزم و اراده — و سر مربی نیک پرستار نتواند آن را تا حد زیادی.

او را درک تصویر بزرگتر و مهم تر از همه چیز این جهان است که در برخورد با این روز و می داند که چه حیاتی و چه نسبتا بی اهمیت است, اما آن را ندارد حس خود را از اشتیاق به دور است.

"شوت من می توانم مربی این بچه ها 12 ماه سال" پرستار گفت: روز جمعه کنفرانس تلفنی با خبرنگاران. "ما می تواند در حفظ و بازی تمام وقت. آنها سرگرم کننده و سرگرم کننده را به مربی و رقابت آنها را و آنها دشوار است و آنها آن را کشف کردن. این یک لذت واقعی است و آنها از دست رفته وجود دارد بدون شک در مورد آن است."

به جای این مربی پر کردن روز خود را با تماشای بازی تصویری ساخت برنامه برای بسیار بی قراری و نامشخص آینده و کمک به مراقبت از دو کودک خود را در سنین 3 و 1 که "من مشغول نگه دارید در طول روز که برای اطمینان حاصل کنید."

هیچ کس نمی داند چه از سر گرفته NBA فصل خواهد بود و یا حتی اگر وجود دارد خواهد بود. اگر توانایی رپتورز برای انطباق خواهد بود به علاوه. آن را نمی خواهد مانند بازمانده از آسیب به یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان کلیدی را به عنوان آنها را برای بسیاری از در حال حاضر به حالت تعلیق در 2019-20 فصل اما خالص سازگاری کمک خواهد کرد.

"آنچه من می دانم این است: هر چه سناریو ما می آیند و در بازی ما آن را قبول و به آن نگاه مثبت — که این بهترین سناریو برای ما در صورتی که حس می کند," پرستار گفت:. "اگر آن را به طور منظم و ما در حال رفتن به بازی آن را ... ما در حال حاضر شده است از طریق آن. و اگر آن را به چیزی متفاوت خواهیم بود تلفن همراه به اندازه کافی انعطاف پذیر به اندازه کافی فقط از نوع آماده برای هر انداخته است در ما و من فکر نمی کنم آن را واقعا مهم است.

"آنچه مهم است این است که ما حمله عنوان هر فرمت آن را به ارائه می شود و ما به دنبال آن بروید."

این اجرا تنبلی داده پرستار فرصتی برای نشستن و گرفتن سهام از همه که اتفاق افتاده است و پس از او به عنوان سر مربی در ژوئن 2018. دراز قهرمانی در اولین فصل کوتاه تابستانی که شامل مربیگری کانادا در بسکتبال جام جهانی و پس از آن به طور معمول گیج کننده فصل به طور منظم داده نشده او زمان زیادی برای استراحت و گرفتن نفس خود را و کاملا درک آنچه که او و رپتورز انجام شده در فصل گذشته.

او گفت: او نشست و به تماشای یک پخش کامل از بازی 7 از کنفرانس شرق نیمه نهایی این هفته برای اولین بار.

"من حدس می زنم من واقعا نمی دانم که Kawhi (لئونارد) قرار داده و خیلی قوس در آن (سری برنده) شات. بود که من برای اولین بار غذای آماده" او به شوخی. "من دیگر غذای آماده است که شما واقعا نمی به یاد داشته باشید برخی از ویژگی ... من نشسته بود وجود دارد آن را با روبرتا (همسر خود) و او مانند" چه اتفاقی می افتد ؟ چگونه آن را دریافت کنید به یک کراوات بازی؟' من " خوب Kawhi از دست رفته باید یکی از این رایگان می اندازد.'

"شما می دانید بنابراین شما در حال دیدن چیزها و بدیهی است که شما به یاد داشته باشید هر جزئیات کمی. اما آره, the big picture, چیزهای بدیهی است که اجازه می دهد تا آن را غرق در کمی. من نمی دانم اگر آن را خوب است یا نه, اما آن را لذت بخش برای دیدن بچه ها بازی خیلی خوب و لذت بخش است دیدن جمعیت و آن را لذت بخش برای دیدن خارج است."

و او را شکست کمی شخصی, اخبار, بیش از حد.

"من شده است بازی کمی بیشتر پیانو و کمی بیشتر, گیتار, که است. من قصد دارم ... من نمی دانم اگر من باید به شما بگم (اما) من قصد دارم به سعی کنید برای شروع به یادگیری یک کمی پرتغالی در اینجا. من این برنامه. من آن آغاز شده اما آن را در حال آمدن است."

رپتورز که قرار بود بازی بسیار پیش بینی بازی خانگی برابر Milwaukee Bucks در شب جمعه, در حال حاضر شروع به آماده سازی برای بازی های حذفی که فصل آمد به توقف ناگهانی در مارس 11. پرستار به حال parcelled را سراغ وظایف — هر دستیار مربی گرفتن خاص ممکن است حریف — و این کار همچنان ادامه دارد حتی اگر آن را باب روز پایین کمی با شرایط فعلی. اما آن را اجازه می دهد تا مربی و کارکنان خود را به نگه داشتن دست خود را در آماده شدن برای آنچه که ممکن است می آیند و نگاه دراز مدت کارهایی مانند پخش و توسعه خارج از فصل در نظر دارد. این یک خوش آمدید انحراف از مخدوش و بی سابقه بار.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

اما نگاه بیش از حد به جلو ؟ آن را نمی تواند انجام شود با هر ویژگی.

"ما همه می خواهم به بازگشت به کار" او گفت:. "این که آیا آن را در بسکتبال یا گزارش و یا نوشتن و یا رستوران هر چه ما همه می خواهم به بازگشت به کار. و من فکر می کنم ما امیدواریم و دعا می کنم که هنگامی که یک زمان وجود دارد که آن را بی خطر است برای ما برای انجام این کار همه ما را به پیوستن به جهان دوباره امیدوارم در راه سالم."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب