رپتورز ستاره هنجار پاول یادگیری زبان در اوقات فراغت خود را

او هنوز هم می شود عکس های خود را و تمرینات خود را در طول طولانی ترین وقفه او تا به حال از بسکتبال است اما هنجا

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

او هنوز هم می شود عکس های خود را و تمرینات خود را در طول طولانی ترین وقفه او تا به حال از بسکتبال است اما هنجار پاول در نهایت در بر داشت زمان برای گسترش خود افق های کمی. او در حال یادگیری زبان.

پاول مادر شارون بود نیازهای ویژه آموزش و رپتورز به جلو است که مصرف آنلاین ثبت نام کلاس های زبان چون او شیفته این هنر و صنعت است.

"من همیشه آن را یک زبان زیبا را یاد بگیرند و بخشی از, و من دوست دارم که جامعه" پاول گفت: در یک کنفرانس تلفنی سه شنبه از خانه اش در لاس وگاس. "این فقط یک سمت کمی سرگرمی و علاقه من از آنجایی که من بچه بودم."

جدا از هم در تلاش برای انتخاب کنید تا برخی از اسپانیایی در اجرا بیکار زمان ثبت نام درس زبان کمک کرده اند پر کردن ساعت عدم فعالیت.

"من احساس می کنم مثل من همیشه می خواستم به یاد بگیرند که زبان من آن را در زمان در کالج به عنوان زبان خارجی انتخابی," او گفت:. "این در واقع بسیار سرد برای من قادر به انتخاب کنید که تا آنجا که در یک زن و شوهر از جاده ها در سواحل غرب برخی از طرفداران ناشنوا هستند (یا) شنوا و آنها ثبت نام به من. فقط قادر به انتخاب کنید که پشت کردن و ارتباط برقرار کردن با آنها بسیار سرد است."

پاول است که هنوز هم برخی از بسکتبال کار در, به لطف یک سبد حمل به او رپتورز پس از اولیه قرنطینه بر روی بازیکنان برداشته شد و او قادر به ضرب و شتم کانادا-آمریکا بسته شدن مرز به سر نزدیک به سن دیگو مبتنی بر مادر و یک خواهر در آریزونا.

اگر شما بودند برای رسیدن به محاصره در وگاس ("آیا من به شما بچه ها این کد ؟ هیچ" او به شوخی در چت با ضرب و شتم نویسندگان) شما فقط ممکن است او را در جلوی خانه مشغول کار بر روی بازی خود را در امیدوار است که به حالت تعلیق در NBA فصل خواهد شد. او به هم تیمی های هر چند روز اما گفتگو می شود هرگز بیش از حد خاص در مورد زمانی که NBA ممکن است بازگشت یا آنچه آن را مانند اگر آن را ندارد.

"(ما) دیدن چگونه ما در حال رفتن, چگونه خانواده های ما انجام می دهند چیزهایی مانند آن, اما ما واقعا در مورد فرمت و چگونه بسیاری از بازی های آن خواهد بود و چه خواهد بود منصفانه" او گفت:. "ما صادقانه فقط در حال انتظار برای دیدن آنچه که مردم مسئول هستند تا در آینده با آنچه که لازم و عادلانه خواهد بود برای همه ...

"من فکر می کنم که یکی از اصلی تمرکز است تلاش برای مطمئن شوید که بقیه فصل بدون توجه به آنچه در آن مانند به نظر می رسد عادلانه برای همه است."

پاول گفت: مچ پای او مجروح در بازی قبل از NBA خاموش شدن خوب است — او انتظار داشتم به بازی دو روز پس از لیگ برتر به حالت تعلیق عملیات در مارس 11 — اما او بیش از حد نا امید است که بهترین فصل از شش سال کار حرفه ای بود تا به طور ناگهانی قطع شود.

26-سال-بوده است با اعتماد به نفس و عزت نفس و با انگیزه پس از رپتورز پیش نویس او را در سال 2015. او اعتبار خود را برک آوت سال با افزایش سطح بلوغ به همراه است که اعتماد به نفس در مهارت های خود را. این یک تعادل لازم او در نهایت رخ داد.

"حتی زمانی که من نمی خواهد که یک بازی خوب را ندارد و یا عکس و یا (که من) اشتباه من اجازه نمی دهد که بر من," او گفت:. "من در آنجا ماند قفل شده است و در حال حاضر ... و آنچه که من نیاز به انجام بعدی. من فکر می کنم این چیزی است که به من کمک کرد. من با قبلی بازی اجرای و یا هر چیزی. وجود فشار در همه. من فقط بیرون رفتن بازی وجود دارد و زندگی با نتایج و رفتن با آن است."

پاول خواهد بود سنگین در نظر گرفتن برای NBA بیشترین بهبود جایزه بازیکن هر زمان که سرنوشت فصل است که در نهایت تعیین می شود. او همچنین انتظار می رود به عنوان یک جزء کلیدی برای هر حذفی موفقیت در انتظار قهرمان دفاع رپتورز اگر وجود دارد پس از فصل. و در حالی که او می گوید او و هم تیمی های خود هستند بیشتر در رابطه با جهانی شدن به برخی از حس عادی به جای زمانی که آنها ممکن است بازی دوباره او باقی می ماند و خوش بینانه است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

"ما باید به باقی می ماند خوش بین و امیدوار است که ما قادر خواهید بود به عقب بر گردیم در دادگاه و همه چیز را به حالت عادی بازگشت زودتر از بعد که می آید با کلی فقط مایل جهان به پشت در حال اجرا به طور معمول با همه سالم و چیزهایی مانند این که" او گفت:.

"این بیش از فقط مایل به عقب بر گردیم در دادگاه است. شما نگران در مورد این طرح بزرگ از چیزهایی که در مقیاس جهانی (و) شما از اعضای خانواده و ... که نیاز به بازگشت به کار و برای خانواده خود فراهم ... من خوشبین هستم که اگر ما قادر به رزومه و سپس هر چیز دیگری شروع خواهد شد به عقب می آیند و جهان را دریافت خواهد کرد در حال اجرا است."

Doug Smith


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب