رپتورز زنده ماندن لوری آسیب ترساندن و پایان خشکسالی در کویر

ققنوس—پاسکال Siakam به ثمر رساند 33 امتیاز کایل لوری اضافه شده 28 و تورنتو رپتورز بسیج در نیمه دوم برای 123-11

توسط NEWS-SINGLE در 14 اسفند 1398

ققنوس—پاسکال Siakam به ثمر رساند 33 امتیاز کایل لوری اضافه شده 28 و تورنتو رپتورز بسیج در نیمه دوم برای 123-114 پیروزی بر ققنوس در سه شنبه شب.

رپتورز جامعی سه بازی از دست دادن رگه برده و خود را برای طولانی ترین فصل است. نورمن پاول اضافه شده 26 امتیاز در حالی که کریس بوچر به رپتورز مهم تولید کردن نیمکت با 19 امتیاز و 15 ریباند.

تورنتو trailed هفت در حاصل کار دو تیم اما در زمان 87-86 منجر به سه ماهه چهارم پس از Siakam 12 به ثمر رساند و در دور سوم ، Siakam به پایان رسید 12 از 20 از میدان بود و هفت ریباند.

خورشید از دست داده اند و چهار مستقیم بازی. آنها کشیده در 114-113 با 2:22 باقی مانده اما بوچر در پاسخ با اشاره گر سه و رپتورز دور کشیده. Devin بوکر led ققنوس با 22 امتیاز در حالی که rookie کامرون جانسون حرفه ای-بالا 21.

رپتورز که در ادامه سفر جاده ای خود را روز شنبه در برابر دولت طلایی ازمایش کرده با 17 امتیاز در یک نقطه در طول سه ماهه دوم اما بسیج به جلو در 68-61 در حاصل کار دو تیم. Siakam به ثمر رساند 16 برای رپتورز قبل از شکستن. داریو Saric تا به حال 13 برای خورشید در نیمه اول به پایان رسید و با 16.

لوری در زمان به ضرب گلوله به چشم چپ خود را از دست رفته و هشت دقیقه تکه از نیمه اول قبل از بازگشت.

رپتورز گارد نقطه بود خوب داشتن سه ماهه اول قبل از آسیب به ثمر رساندن 12 امتیاز. او در میان سه رپتورز در تلاش برای متوقف کردن Saric از ساخت یک لیآپ زمانی که هم تیمی ترنس دیویس' دست سهوا smacked لوری در چشم. او رفت و برگشت به اتاق قفل با یک حوله بیش از آسیب قبل از بازگشت.

Serge Ibaka فرد VanVleet و Marc Gasol تمام شد با صدمات. Ibaka دارای درد زانو راست VanVleet درد شانه چپ و Gasol تنگ چپ بيشتر است. ترکیب آنها به طور متوسط حدود 41 امتیاز در هر بازی.

خورشید بزرگ مرد Deandre Bay چپ بازی در اواخر سه ماهه چهارم با آنچه به نظر می رسد آسیب مچ پا. دوم-سال بازیکن به پایان رسید و با 13 امتیاز و 14 ریباند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب