رپتورز رفت و آمد حزب تست منفی برای coronavirus

تورنتو رپتورز بازیکنان و کارکنان که تحت آزمایش COVID-19 اوایل این هفته "همه در حال حاضر منفی" برای این ویروس ب

توسط NEWS-SINGLE در 24 اسفند 1398

تورنتو رپتورز بازیکنان و کارکنان که تحت آزمایش COVID-19 اوایل این هفته "همه در حال حاضر منفی" برای این ویروس با یک نتیجه در انتظار این تیم گفت: شب جمعه.

رپتورز تحت آزمایش رمان coronavirus پس از یادگیری است که یک بازیکن در یوتا جاز, یک تیم آنها به تازگی با آن مواجه شده است.virus.

"همه اعضای سفر که مورد آزمایش قرار گرفتند روز چهارشنبه در تورنتو را دریافت نتایج خود را و همه آنها در حال حاضر منفی است. نتایج جستجو برای یک فرد اضافی در انتظار" رپتورز گفت: در یک نسخه.

"این نتایج را تحت تاثیر قرار دهد و پروتکل های ما اما. کسانی که به خواسته خود جدا تورنتو بهداشت عمومی ادامه خواهد داد به انجام این کار. ما تمام تمرین های اجتماعی فاصله و خوب بهداشت دست و — مهمتر از همه — به دقت نظارت بر سلامت ما است."

NBA به حالت تعلیق در بازی چهارشنبه شب پس از یوتا مرکز رودی Gobert آزمایش مثبت برای ویروس. دوم جاز, بازیکن, Donovan میچل روز پنجشنبه گفت که او نیز آزمایش مثبت است.

تورنتو برگزار جاز در سالت لیک سیتی در روز دوشنبه این تیم در آخرین بازی قبل از فصل متوقف شد. Gobert و میچل هر دو بازی در این بازی.

کمیسر NBA آدم نقره گفت: پنج شنبه شب که در لیگ وقفه به دلیل همه گیر خواهد شد و به احتمال زیاد حداقل یک ماه یا تقریبا آنچه را که بوده است باقی مانده از یک وقفه فصل به طور منظم. 30-روز حداقل وقفه به معنی هیچ بازی حداقل تا مارس 10.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.ly
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن