Rasmus Sandin و Maple Leafs شکستن در نشویل — و در نهایت حل Pekka Rinne

NASHVILLE—افرا برگها صحبت کرده بود در میان خود در مورد سوراخ کوچک آنها حفر قبل از همه ستاره مورد چگونگی دفاعی بخشی از بازی خود را نداشت و آنها فقط می خواستم به رفتن.

است که آنها را دوشنبه شب و جامد و تلاش در برابر نشویل شکارچیان که معلوم شد دقیقا چگونه آنها می خواهم پیش بینی. آنها در زمان اوایل سرب همچنین در اختیار داشتن بازی بدون از دست دادن بیش از حد دفاعی و ضرب و شتم شکارچیان 5-2 در بریجستون عرصه است.

“از طریق دوره های مختلف از این بازی من فکر کردم ما واقعا یک کار خوب انجام چیزهایی که ما می خواستیم انجام دهیم” گفت: برگها مربی شلدون Keefe. “من تا به حال یک حس بسیار خوبی خواهید در آن نبود رفتن به نگاه زیبا در همه زمان ها. در یک بازی مثل این بازی شما واقعا مطمئن نیستید آنچه شما در حال رفتن به آینده (یک برنامه) ، اما همه در همه, من فکر کردم که ما به خوبی اجرا شده به اندازه کافی.”

Rookie defenceman Rasmus Sandin گل اول خود را NHL هدف و افزود: کمک کمک به برگ برنده برای دومین بار در چهار بازی گذشته خود را.

“من به یاد داشته باشید که برای بقیه زندگی من با اطمینان گفت:” Sandin بود که کمی نا امید در پست خود-هدف این جشن است. “من فکر می کنم من تا به حال بسیاری از رویاهای در مورد چگونه من می خواهم را جشن گرفت. من فکر می کنم من کاری نمی کند امروز دیگر از فریاد.”

ویلیام Nylander و ژاک هایمن نیز تا به حال یک هدف و کمک. Jason Spezza و Auston ماتیوز به یک شبکه خالی و گرد را به ثمر رساند برگها. Mikael Granlund و ویکتور Arvidsson پاسخ برای نشویل.

برگها دروازه بان Frederik اندرسن تا به حال یک شب خوب. بهترین خود را موجب صرفه جویی در رد Arvidsson در حالی که برگها کشته شدن یک پنالتی در دوره دوم و نیک بنینو نقطه سفید به ضرب گلوله در برای اولین بار پس از بنینو به حال محروم تایسون باری از جن در حافظه. اندرسن مواجه 36 عکس دو شب پس از ظاهر شدن در NHL همه ستاره مسابقات است.

نشویل netminder Pekka Rinne که تا به حال برگها’ تعداد در طول سال از نگاه, به طور متوسط در مواجهه با 31 عکس. برگها نشده بود به ثمر رساند او پس از 28 مارس 2018 — او بسته آنها دو برابر سال گذشته است.

  • بازی در: برگها’ پس از استراحت موضوع شده بود مورد تجدید قوا و اثبات آنها سزاوار یک نقطه حذفی. آنها رفت و 15-5-1 تحت Keefe به شروع و سپس 1-3-2 قبل از خداحافظی در هفته است. “به عنوان یک تیم همه بیشتر به اینجا. بیشتر برای ارائه, از جلو, دفاع goaltending. هر کس می تواند بهتر باشد اجازه نمی دهد این نوع از بازی ها دور بر ما” Keefe گفت: قبل از بازی. “ما شده است در بسیاری از بازی ها در اینجا. ما برنده بسیاری از بازی ها به عنوان به خوبی. آن را بر ما واقعا نشان می دهد که که تیم ما هستند. ما دوست داریم به فکر می کنم که یکی است که ما نشان داده ایم, بیش, بیشتر نمونه بیشتر انعکاسی از آنچه که ما قادر هستید.” کاپیتان جان توارث موافقت کرد: “ما باید خیلی بهتر است اما ما انجام بسیاری از چیزهای خوب و بدیهی است که ما باید یک فرصت عالی برای رفتن بر روی یک اجرای خوب در اینجا و بازی ما نوع بازی است.”
  • وارد Sandin: برگها دست بالا defenceman مورگان Rielly را با یک پا دچار دو هفته پیش. اما Sandin که صرف بیشتر از فصل با اهل Marlies به نظر می رسد ارزش جایگزینی. اولین دوره تصویب فرستاده Nylander در تنهایی برای این بازی گل اول در 4:13. سپس او گل اول خود را NHL هدف ارتجاعی پس از Alex Kerfoot تا به حال فرصت به ثمر رساند. Sandin همچنین نشان داد باور نکردنی وقار در امتداد خط آبی. در پایان یک قدرت بازی او بهبود برای جلوگیری از یک فرصت به ثمر رساند پس از نشویل را Kyle Turris آمده از جعبه مجازات. این defenceman شش امتیاز در 10 بازی این فصل چهار در چهار بازی پس از Rielly آسیب دید.
  • نیویورک بالا: Nylander اولین دوره هدف مشخص شده بهترین شخصی در دو جبهه. آن کار خود را-بالا 23 فصل و کشش خود را در خط هدف به چهار بازی. Nylander تولید 39 امتیاز در آخرین 41 بازی.
  • Kapanen صدمه دیده: برگها بازی دوم و سوم دوره های بدون Kasperi Kapanen که در سمت چپ با یک بازوی آسیب است.
  • پل سازی: NHL کمیسر گری Bettman و معاون کمیسر لایحه دالی بودند در آن حضور داشتند. هر NHL سنت Bettman هو شد پس از معرفی به جمعیت. او دور با رسانه های محلی صحبت کردن تا امکان نشویل برگزاری یک بازی احتمالا Jan. 1 زمستان کلاسیک. “در برخی از نقطه ما می خواهم به یک بازی در فضای باز در اینجا,” او گفت: اشاره بریجستون است که هر دو حامی شکارچیان’ آرنا و زمستان کلاسیک.
  • چهار امتیاز و هفت: برگها را به ثمر رساند و چهار گل یا بیشتر در هفت متوالی جاده بازی برای سومین بار در تاریخ حق رای دادن (به استثنای shootouts). دیگران: Oct. 27 Nov. 18 سال 1981 و اکتبر. 5 Nov. 2, 1983.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

  • برای کوبه: شکارچیان برگزار شد یک لحظه سکوت برای NBA ستاره کوبه برایانت قبل از جن رها کردن.

  • بعدی: چهار شنبه در دالاس ستاره ها 7:30 p. m.
Kevin McGran

tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر