Rasmus Sandin و Maple Leafs شکستن در نشویل — خیلی بد در مورد هدف جشن

NASHVILLE—آن را سخت به درخواست برای هر گونه بیشتر از Rasmus Sandin. یک جوان 19 ساله rookie defenceman بازی در

توسط NEWS-SINGLE در 8 بهمن 1398

NASHVILLE—آن را سخت به درخواست برای هر گونه بیشتر از Rasmus Sandin. یک جوان 19 ساله rookie defenceman بازی در فقط 10 بازی به ثمر رساند خود را برای اولین بار NHL هدف و آن ایستاد به عنوان برنده در Maple Leafs' 5-2 پیروزی بیش از این شکارچیان سه شنبه شب ،

"من به یاد داشته باشید که برای بقیه زندگی من با اطمینان گفت:" Sandin.

آن آمد یک جهش از یک Alex Kerfoot شات. نشویل مدافعان احتمالا بیشتر نگران ویلیام Nylander که در مجاورت و در حال حاضر به ثمر رساند. Sandin نمی از دست ندهید. او دست خود را مطرح در هوا و داد زدم. اگر او در انتقاد از هر چیزی این بود که پست خود-هدف این جشن است.

"من فکر می کنم من تا به حال بسیاری از رویاهای (مورد) چگونه من می خواهم را جشن گرفت. من فکر می کنم من کاری نمی کند امروز دیگر از فریاد."

هنگامی که یک بازیکن برای اولین بار آن را می فرستد یک پیچ برق از طریق این تیم — حتی بچه ها که دیده می شود آن را قبل از همه مانند کهنه defenceman جیک Muzzin.

"این فوق العاده است" گفت: Muzzin. "من به یاد داشته باشید من و این احساس بزرگ. و شما می دانید که من بسیار هیجان زده برای او."

Muzzin برای متوقف دوم به خاطر سپردن است که او می خواهم اضافه شده یک عمل کوچک در بازی اول خود را پس از از دست رفته 10 با یک پا.

"آیا او این بازی برنده ؟ این است که این بازی برنده ؟ بله؟" Muzzin پرسید. "من پول را برای یک بازی برنده. من حدس می زنم من باید آن را به Sandin."

بدیهی است که برگها را از دست ندهید بالا defenceman مورگان Rielly هنوز هم با یک پا شکسته. اما Sandin به نام از اهل Marlies به نظر می رسد ارزش جایگزینی. اولین دوره تصویب فرستاده Nylander در تنهایی برای این بازی گل اول در 4:13.

Sandin همچنین نشان داد باور نکردنی وقار در امتداد خط آبی. و در پایان یک بازی قدرت او بهبود سرعت برای جلوگیری از نشویل به ثمر رساند شانس پس از کایل Turris آمده از جعبه.

او شش امتیاز در 10 بازی چهار در چهار بازی پس از آخرین به یاد بیاورید.

"من پمپ برای او به نمره هدف" مربی شلدون Keefe گفت. "این یک هدف بزرگ برای ما در آن نقطه در این بازی به عنوان به خوبی. و من شگفت زده با وقار. من آمده ام به انتظار می رود که از او. من فکر می کنم همه ما."

  • حفر عمیق تر: افرا برگها صحبت کرده بود در میان خود در مورد سوراخ کوچک آنها حفر قبل از همه ستاره چه دفاعی بخشی از بازی خود را نداشت و آنها فقط می خواستم به رفتن. نه این که آن را کامل بود اما آنها آنچه آنها گفتند که می خواهم انجام دهد. آنها در زمان اوایل سرب همچنین در اختیار داشتن بازی بدون از دست دادن بیش از حد دفاعی و رفت به پیروزی.

"از طریق دوره های مختلف از این بازی من فکر کردم ما واقعا یک کار خوب انجام چیزهایی که ما می خواستیم انجام دهیم" گفت: Keefe. "من تا به حال یک حس بسیار خوبی خواهید در آن نبود رفتن به نگاه زیبا در همه زمان ها.

"در یک بازی مثل این بازی شما واقعا مطمئن نیستید آنچه شما در حال رفتن به آینده (طولانی) ، اما همه در همه, من فکر کردم که ما به خوبی اجرا شده به اندازه کافی."

ویلیام Nylander و ژاک هایمن نیز تا به حال یک هدف و کمک. Jason Spezza و Auston ماتیوز به یک شبکه خالی و گرد را به ثمر رساند برگها. Mikael Granlund و ویکتور Arvidsson پاسخ برای نشویل.

برگها دروازه بان Frederik اندرسن تا به حال یک شب خوب. بهترین خود را موجب صرفه جویی در رد Arvidsson در حالی که برگها کشته شدن یک پنالتی در دوره دوم و نیک بنینو نقطه سفید به ضرب گلوله در برای اولین بار پس از بنینو به حال محروم تایسون باری از جن در حافظه. اندرسن مواجه 36 عکس دو شب پس از ظاهر شدن در NHL همه ستاره مسابقات است.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

نشویل netminder Pekka Rinne که تا به حال برگها' تعداد در طول سال از نگاه, به طور متوسط در مواجهه با 31 عکس. برگها نشده بود به ثمر رساند او پس از 28 مارس 2018 — او بسته آنها دو برابر سال گذشته است.

  • بازی در: برگها' پس از استراحت موضوع شده بود مورد تجدید قوا و اثبات آنها سزاوار یک نقطه حذفی. آنها رفت و 15-5-1 تحت Keefe به شروع و سپس 1-3-2 قبل از خداحافظی در هفته است. "به عنوان یک تیم همه بیشتر به اینجا. بیشتر برای ارائه, از جلو, دفاع goaltending. هر کس می تواند بهتر باشد اجازه نمی دهد این نوع از بازی ها دور بر ما" Keefe گفت: قبل از بازی. "ما شده است در بسیاری از بازی ها در اینجا. ما برنده بسیاری از بازی ها به عنوان به خوبی. آن را بر ما واقعا نشان می دهد که که تیم ما هستند. ما دوست داریم به فکر می کنم که یکی است که ما نشان داده ایم, بیش, بیشتر نمونه بیشتر انعکاسی از آنچه که ما قادر هستید." کاپیتان جان توارث موافقت کرد: "ما باید خیلی بهتر است اما ما انجام بسیاری از چیزهای خوب و بدیهی است که ما باید یک فرصت عالی برای رفتن بر روی یک اجرای خوب در اینجا و بازی ما نوع بازی است."
  • وارد Sandin: برگها دست بالا defenceman مورگان Rielly را با یک پا دچار دو هفته پیش. اما Sandin که صرف بیشتر از فصل با Marlies به نظر می رسد ارزش جایگزینی. اولین دوره تصویب فرستاده Nylander در تنهایی برای این بازی گل اول در 4:13. سپس او گل اول خود را NHL هدف ارتجاعی پس از Alex Kerfoot تا به حال فرصت به ثمر رساند. Sandin همچنین نشان داد باور نکردنی وقار در امتداد خط آبی. در پایان یک قدرت بازی او بهبود برای جلوگیری از یک فرصت به ثمر رساند پس از نشویل را Kyle Turris آمده از جعبه مجازات.
  • OK جیک: Muzzin گفت که او احساس خوب در اولین بازی برگشت با برگها پس از شکستن پای خود را در دسامبر. 27. او با بازی یک بازی برای Marlies در تهویه روی لئامت دادن. "من رفتم و بازی کردم و این احساس را در من و احساس من دست احساس خوب وجود دارد و من در حال حرکت بود جن خوب" گفت: Muzzin.
  • نیویورک بالا: Nylander اولین دوره هدف مشخص شده بهترین شخصی در دو جبهه. آن کار خود را-بالا 23 فصل و کشش خود را در خط هدف به چهار بازی. Nylander تولید 39 امتیاز در آخرین 41 بازی. او نیز فقط سه گل از تساوی یک خانواده سابقه بوده است. پدرش مایکل بهترین تک-فصل هدف مجموع 26 بود در 2006-07 با نیویورک رنجرز. "واقعا ؟ من به گام بر روی آن در اینجا" برگ گفت.
  • Kapanen صدمه دیده: برگها بازی دوم و سوم دوره های بدون جلو Kasperi Kapanen که در سمت چپ با یک بازوی آسیب گم شده و پس از بررسی و برخورد به تخته. "ما مطمئن نیستید که دقیقا چگونه او گفت:" Keefe. "واضح است که او به اندازه کافی خوب نیست به عقب می آیند. به من گفته شد X-ray منفی بود اما ما فقط در حال رفتن به به ببینید که چگونه او احساس می کند در صبح است."
  • پل سازی: NHL کمیسر گری Bettman و معاون کمیسر لایحه دالی بودند در آن حضور داشتند. هر NHL سنت Bettman هو شد زمانی که او معرفی شد به جمعیت. او دور با رسانه های محلی صحبت کردن تا امکان نشویل برگزاری یک بازی احتمالا Jan. 1 زمستان کلاسیک. "در برخی از نقطه ما می خواهم به یک بازی در فضای باز در اینجا," او گفت: اشاره بریجستون است که هر دو حامی شکارچیان' آرنا و زمستان کلاسیک.
  • چهار امتیاز و هفت: برگها را به ثمر رساند و چهار گل یا بیشتر در هفت متوالی جاده بازی برای سومین بار در تاریخ حق رای دادن (به استثنای shootouts). دیگران: Oct. 27 Nov. 18 سال 1981 و اکتبر. 5 Nov. 2, 1983.
  • برای کوبه: شکارچیان برگزار شد یک لحظه سکوت برای NBA ستاره کوبه برایانت قبل از جن رها کردن.
  • بعدی: چهار شنبه در دالاس ستاره ها 7:30 p. m.
Kevin McGran


tinyurlrebrandlybitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyhec.su
آخرین مطالب