خواندن بین نوشتن شرح تصاویر: حقایق پنهان از سال 2020 Instagram Posts

عکس توسط Evelien Doosje / Alamyمبارک سالگرد دوازدهم به همسر روح من و بهترین دوست! هیچ کس جای من می خواهم پناهگ

توسط NEWS-SINGLE در 2 مرداد 1399
 Plastic bucket with sidewalk chalk
عکس توسط Evelien Doosje / Alamy

مبارک سالگرد دوازدهم به همسر روح من و بهترین دوست! هیچ کس جای من می خواهم پناهگاه در محل از شما ، به جز شاید Chris Hemsworth. و یا یک جوان Colin Firth. یا که مرد در خانه انبار که به ما کمک کرد تا بار مرطوب vac به ماشین.

حفر این رنگارنگ نقاشی دیواری است که بار خوانده شده "به یکدیگر عشق"! لطفا با قبول این عنوان مبهم اعلام حمایت از من برای/یک جنبش است که همچنین اجازه می دهد تا به من برای جلوگیری از به چالش کشیدن نظرات از عموی من جف یا Carly از باشگاه کتاب.

بزرگ با تشکر از @Peloton نرم افزار برای نگه داشتن من عاقل! من امیدوارم که این فیلتر عکس از سایه من, بازیگران بیش از یک مسیر در حال اجرا منتقل عشق من از ورزش! و این هدف در سایه من دست به نظر می رسد مانند یک بطری آب و سگ داغ من به عمد برگزاری عمودی.

Lo, شبکه درهم ما بافت. . . . فقط تا به حال به توقف و ضربه محکم و ناگهانی یک عکس از این پیچیده عنکبوتی وب glinting در خورشید است. همچنین من خیلی خسته من می خواهم به راه رفتن به ترافیک می دوزند.

پیوست و این احساس خیلی خوب است! ترجمه را در su-u-u-u-mmer! و کاملا احتمالا موج دوم بیماری کشنده-s-s-s-s-s به عنوان من نشسته در این خوشه از دوستان در دیو و منفجر یاخوردکننده را بالا نگاه داشته من Mang-O-ریتا. زیرا whatevs—فرماندار گفت: من co-o-o-o-ولد.

با تشکر از @پینترست برای این پیاده رو-گچ موزاییک ایده! من شش ساله آن را دوست داشت! و کاملا تنها چشمانتان در این عکس به خاطر او و نه به خاطر چشمان او دیگر نمی تواند به تنظیم نور طبیعی به دلیل تماشای پانزده ساعت از YouTube فیلم ها هر روز از یک مرد در یک سیاحت اکتشافی در افریقا کلاه عمد اجازه خودش بود شده توسط گزش انواع حشرات. #gettingcreative

تمام زندگی مهم است. و این من امیدوارم که به سیگنال است که من هم بی سر و صدا نژادپرستانه با صدای بلند نژادپرستانه یا شدید ناآگاهانه و احساس مبهم تهدید کرد اما نه در پست مزخرف عبارت از خواندن یک مقاله خبری را در تمامیت آن.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن