سابقه و رکورد المپیک کشش مشاغل برای توکیو بازی در سال 2021

دوسلدورف, آلمان—حتی اگر آن را طول می کشد اضافی در سال Nino Salukvadze هنوز هم می شود برای هدف المپیک رکورد.گرج

توسط NEWS-SINGLE در 7 فروردین 1399

دوسلدورف, آلمان—حتی اگر آن را طول می کشد اضافی در سال Nino Salukvadze هنوز هم می شود برای هدف المپیک رکورد.

گرجستان تیرانداز به رقابت پرداختند و در هر بازی های المپیک از سال 1988 که در آن او موفق به کسب یک مدال طلا برای اتحاد جماهیر شوروی. در بازی های المپیک توکیو — در حال حاضر به تعویق افتاد تا سال 2021 به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس — او را به تنظیم یک رکورد نه ظاهر.

او خوشحال برای آن صبر کنید.

"ما در حال تغییر ساختار آموزشی من و هیچ چیز بدی در مورد آن است. نکته اصلی این است که بهداشت و درمان" Salukvadze گفت: آسوشیتد پرس در یک مصاحبه تلفنی از خانه اش در جنوب قفقاز ملت است.

Salukvadze یکی از میزبان المپیک جانبازان مصرف اضافی سال در گشاد گشاد راه رفتن. همچنین 37 ساله آمریکایی hurdler لولو جونز است که امید به بازگشت به آهنگ در توکیو و ازبکی ژیمناست اوکسانا Chusovitina که واجد شرایط برای هشتم المپیک — شکستن او رکورد خود را در این ورزش است.

Chusovitina در نظر گرفته بازنشستگی قبل از تصمیم به انجام. این زمان در اطراف, 1992 مدال طلای گفت: توکیو خواهد بود آخرین بازی های المپیک است.

"این خوب است که آنها به تعویق افتاد. همه چیز را آرام و همه چیز خوب خواهد شد و من فکر می کنم پس از آن بازی های المپیک را پیش بروید به صورت عادی گفت:" 44 ساله Chusovitina که آموزش در محدود شرایط به دلیل شیوع ویروس. "من می خواهم به رقابت در توکیو و بازنشسته شود."

Chusovitina گفت: مقامات ازبک او را فرستاده خانه از یک مرکز آموزشی پس از المپیک به تعویق افتاد و ترک او را به صرف غیر منتظره خرابی با شوهرش و سگ.

این نادر آرام نقطه در او منحصر به فرد طولانی مدت حرفه ای ژیمناستیک. Chusovitina شده است و رقابت در سطح نخبگان پس از 1980s, قبل از اکثر دیگر زمان ژیمناستیک متولد شد.

Salukvadze نشده تعیین تاریخ برای بازنشستگی, اما گفت هر المپیک چرخه سخت تر از گذشته است. تجربه یک قدرت ،

"فیزیکی بار یک چیز است اما طرف روانی نقش مهمی دارد," او گفت:.

تاخیر ناشی از شیوع این بیماری حتی ممکن است افزایش به 51 ساله Salukvadze امیدوار است از اضافه کردن به زندگی حرفه ای خود را شمارش از یک طلا یک نقره و یک برنز در تیراندازی. او تا به حال عمل جراحی چشم در ماه دسامبر و نیاز به زمان برای انطباق با تغییر.

در حال حاضر او در محدود تناسب اندام و بادی تپانچه آموزش در خانه با پسر Tsotne Machavariani یک تیرانداز به رقابت پرداختند که در اولین بازی های المپیک در سال 2016. آنها در انزوا برای 14 روز پس از بازگشت به خانه از همسایه آذربایجان و در حال گذراندن زمان با تنیس روی میز.

Salukvadze امن مقدماتی نقطه در سال 2019 و فدراسیون بین المللی ورزش تیراندازی گفت: AP در روز چهارشنبه آن را تایید خواهد کرد در حال حاضر واجد شرایط ورزشکاران با وجود به تعویق افتادن. زمانی که بازی های المپیک توکیو اتفاق می افتد — بدون تاریخ جدید انتخاب شده است — Salukvadze خواهد جلو و جلوتر از دو نفر دیگر هشت-زمان زن المپیک با او سهام رکورد.

آلمانی-ایتالیایی قایقرانی Josefa Idem بازنشسته پس از المپیک 2012 و کانادا قایقرانی cox Lesley تامپسون-ویلی نقل مکان کرد و به مربیگری پس از آخرین المپیک ظاهر در سال 2016.

تمام وقت دارنده رکورد مرد یا زن 73 ساله در کانادا نشان می دهد بلوز ایان Millar که رقابت در 10 بازی های المپیک بین 1972 و 2012. بازنشسته شد در سال گذشته است.

Salukvadze طولانی المپیک حرفه ای آمده است با وجود بسیاری از مشکلات.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

در سال 1992 او به رقابت پرداختند و در مدت کوتاهی پس از اتحاد جماهیر شوروی تا به حال شکسته و او در ایالت جورجیا شد کشویی به جنگ است. او رسیده 1996 آتلانتا بازی با وجود بحران اقتصادی. در طول بازی های المپیک 2008 گرجستان در جنگ با کشور همسایه روسیه و Salukvadze در آغوش یک رقیب بر روی سکو در یک تماس برای صلح است.

اما خاطرات دوران سخت هستند خاطرات از امید بیش از حد.

"جنگ وجود دارد. وجود گرسنگی است. ما زندگی بدون نور و یا گاز. در 1990s ما از طریق زندگی می کردند بدتر از این با coronavirus" Salukvadze گفت. "وجود دارد بسیاری از دوستی و همه متحد است."tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن