چگونه بشریت متحد در فاصله اجتماعی

در میان آنچه می تواند احساس مانند یک ثابت سیل از افسرده, اخبار اجتماعی فاصله است با روشنایی ضعیف تابیدن از امی

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

در میان آنچه می تواند احساس مانند یک ثابت سیل از افسرده, اخبار اجتماعی فاصله است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و استقبال کردند. مستند کوتاه—همکاری به کارگردانی یعقوب جوناس و ایوان نقدی به ثمر رساند توسط استیو Hackman و اکران در اقیانوس اطلس امروز—ارائه می دهد یک پنجره به عادی قرنطینه تجارب مردم از بیش از 30 کشور. در خود مشاهده فیلم رقص مردم, بازی, موسیقی ما را در یک تور از یخچال و معرفی ما به حیوانات خانگی خود را. ویرایش هم این لحظات صمیمی ایجاد همزمانی بشریت—احساس هم که دشوار است به التماس کردن زمانی که شما در حال منزوی در خانه.

یکی از اولین فیلم هایی که نقد را دیدم در مراحل اولیه این بیماری همه گیر شد و از ترومپت آلبرتو Anguzza انجام "تصور" در بالکن. پول نقد می خواست پروژه خود را به استنباط همان نوع از احساسات است. "ما احساس مسئولیت برای الهام بخشیدن به مردم گسترش امید و تشویق مثبت" او به من گفت.

فیلمسازان بودند فروتن با حجم ارسالی آنها دریافت کرده است. "تنوع بسیاری از مردم عادی زندگی بود جای تعجب و جذاب" گفت: پول نقد. ویدیو قطاری از انواع و اشتراک—از تجربه انسانی از یک جوان 19 ساله در اسلوونی به 93 سال در مالزی.

Hackman فیلم, آهنگساز نوشت: نت موسیقی است که او به توزیع نوازندگان در سراسر جهان است. زمانی که او موفق به دریافت خود را ضبط Hackman ترکیب اجرای برنامه برای ایجاد یک نمره اصلی. یکی از نوازندگان که فرستاده شده بود Anguzza های گلی.

"هنگامی که ما در نهایت شنیده می شود تمام ابزار گرد هم می آیند" جوناس گفت: "به ما زده بودند که با وجود فاصله ما می توانیم متحد برای ایجاد چیزی زیبا."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de