ایالات متحده آمریکا پیگیری می پیوندد شنا در فشار برای المپیک به تعویق افتادن بیش از coronavirus

دنور—آمریکا المپیک رهبران چهره رشد شورش پس از ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ارشد اضافه شده به تماس برای به ت

توسط NEWS-SINGLE در 3 فروردین 1399

دنور—آمریکا المپیک رهبران چهره رشد شورش پس از ایالات متحده آمریکا آهنگ و درست ارشد اضافه شده به تماس برای به تعویق افتادن توکیو بازی به دلیل قارچ coronavirus بحران است.

مدیر عامل حداکثر سیگل با ارسال دو صفحه توجه داشته باشید به همتای خود در ایالات متحده در المپیک و پارالمپیک, کمیته سارا Hirshland درخواست فدراسیون برای حمایت از یک تاخیر. آمد آن اواخر جمعه تنها چند ساعت پس از ایالات متحده آمریکا شنا مدیر عامل شرکت با ارسال نامه ای مشابه.

در حال حاضر ورزشی که اختصاص 65 امریکا 121 مدال و 175 آن 554 ورزشکاران در آخرین بازی های تابستانی بازی در حال ثبت در خواست در Siegel کلمات "این USOPC به عنوان یک رهبر در جنبش المپیک برای استفاده از صدای خود را و صحبت کردن برای ورزشکاران است."

دیگر ملی کمیته در حال حاضر در حال انجام است. این فدراسیون در نروژ و برزیل هر رفت و با درخواست برای به تعویق انداختن.

"روشن ما توصیه این است که بازی های المپیک در توکیو باید صورت نمی گیرد قبل از COVID-19 وضعیت تحت کنترل در مقیاس جهانی" نروژ فدراسیون نوشت: در نامه ای به رئیس کمیته بین المللی المپیک توماس باخ.

ایالات متحده به ارمغان می آورد بزرگترین مشروط به هر تابستان بازی و برنده ترین مدال — هر دو از عوامل که منجر به رهبری NBC به پرداخت میلیاردها دلار به televise بازی از طریق 2032. به نظر می رسد به USOPC اهرم در مذاکرات در مورد تقریبا هر موضوع با کمیته بین المللی المپیک, اما فدراسیون شده است و تمایلی به استفاده از قدرت خود را. آن سال صرف در واقع تلاش برای صاف کردن بیش از تنش در روابط خود با همکاران بین المللی آن.

و پس از Hirshland گرفت به عنوان مدیر عامل در سال 2018 تمرکز شده است به سمت داخل به عنوان جنسی-سوء استفاده رسوایی که مصرف ورزشی آمریکایی منتقل کرده اند تمرکز ورزشکار رفاه و ایمنی.

Hirshland و USOPC مدیره صندلی سوزان لیون مصر بودند که USOPC نمی خواهد قربانی ورزشکار ایمنی در زمان بحران است. اما آنها را متوقف و به خوبی از فشار بین المللی المپیک نسبت به تعویق افتادن.

"تصمیم گیری در مورد این بازی نشانی از دروغ نیست به طور مستقیم با ما" لیون گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران جمعه. "آن نهفته است که با دولت ژاپن و کمیته بین المللی المپیک. تحت هیچ شرایطی را USOPC ارسال ورزشکاران به راه آسیب است اگر فکر نمی کنم آن را بی خطر است."

رهبران پیگیری و شنا تیم به نظر نمی رسد حاضر را که در معرض خطر یا اینکه آیا آنها در عمل خود را — بدون ثبت نام-از USOPC — در سوال باقی می ماند. رهبر سوم ورزش است که باعث می شود تا ستون فقرات المپیک — ژیمناستیک — ارسال یک بررسی برای ورزشکاران, درخواست برای افکار خود را بر روی آنچه که ایالات متحده آمریکا, ژیمناستیک, موضع باید باشد.

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن