خرچنگ قرمز ضروری است

پس از تهاجمی بازگشایی کارولینای جنوبی, موارد, در دولت باید سر به فلک کشید تقویت شده توسط هجوم گردشگران به گل ت

توسط NEWS-SINGLE در 1 مرداد 1399
Red Lobster Restaurant at night.
پس از تهاجمی بازگشایی کارولینای جنوبی, موارد, در دولت باید سر به فلک کشید تقویت شده توسط هجوم گردشگران به گل تلفونی ساحل.عکس توسط جف گرینبرگ / جهانی تصاویر گروه / گتی

من مادر شده است یک سرور در خرچنگ قرمز پس از رونالد ریگان به عنوان رئیس جمهور. زمانی که من در حال رشد بود بلامعارض takeout غذاهای دریایی تا به حال یک عادت در ما یخچال. من حدس می زنم شما می توانید می گویند من متولد شده با پنیر چدار خلیج بیسکویت در دهان من. در حالی که خرچنگ قرمز منو کمی تغییر کرده است در طول سال دستمزد است: دو دلار و سیزده سنت در هر ساعت به علاوه راهنمایی. دو-سیزده بد است guess for pi یا زمان خوبی برای چرت زدن اما نه یک دستمزد زندگی می کنند. آن را از چپ به مشتریان برای اضافه کردن چند دلار به این لایحه برای مادر من برای چیزهای احمقانه مانند وام مسکن است. بنابراین او قرار می دهد در یک نمایش برای راهنمایی و چون او می گوید: "من دوست دارم مردم نشست."

خرچنگ قرمز که در آن او کار می کند نزدیک است مرتل بیچ در کارولینای جنوبی است. او جمع آوری داستان از اقیانوس محدود گردشگران یانکی ها که نقل مکان کرد در جنوب و مشتریان از خارج از کشور که گاهی خنده در او شوخی که "استاندارد اوج در ایالات متحده آمریکا است که پنجاه درصد است." او دوست دارد در گفتن داستان خود را بیش از حد: در مورد "روباه" شوهر, کودکان چهار و سه grandbabies. اگر شما تا به حال مادر من به عنوان یک پیشخدمت شما قطعا شنیده ام که من زندگی در شهر نیویورک است و من همین حالا تماس بگیرید و او را به اندازه کافی. در روز شکرگزاری سال گذشته من را شگفت زده کرد او در طول شیفت. زمانی که من آمد در یک میزبان که من هرگز ملاقات hollered "ژاک را در اینجا!" و سپس افزود: "ما شنیده ایم داستان های بسیاری در مورد شما." من به تماشای مادر گزاف گویی در اطراف او جداول و گپ زدن با همکاران یک مرغ مادر را به یک دسته از twentysomethings. او لبخند زد وقتی که او را دیدم من در بخش. او در زمان سفارش من به ارمغان آورد اضافی در مرتع پرورش احشام و خودداری نکته من.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 20, هنری مک مستر فرماندار کارولینای جنوبی اعلام کرد بازگشایی دولت: "هدف ما این بود که به علت بیشترین آسیب ممکن است به این ویروس در حالی که انجام حداقل آسیب ممکن است حداقل آسیب دائمی به کسب و کار ما." سه روز بعد او گفت: accelerateSC نیروی کار که "آخرین چیزی که هر یک از ما می خواهند این است که یک عود." او ممکن است به عنوان به خوبی به نام نیروی کار toofastSC. سواحل بازگشایی شد بلافاصله به دنبال هتل ها و داخل سالن ناهار خوری. با توجه به زمانشام خوردن در رستوران ها به ویژه خطرناک برای گسترش این ویروس به دلیل بالا بودن ترافیک مردم پایدار بازديد تماس نزدیک و داخل تنظیمات. در مارس 11th, McMaster بازگشایی آنها.

مادر من می خواستم به بازگشت به کار. "I'm not gonna die 'تا وقتی که آن زمان من" او به من گفت که بیش از این گوشی در ماه مه. "من نمی در ترس زندگی می کنند. من نه دخترکم. من حدس می زنم که بخشی از بودن یک مسیحی است." من پدر و مادر شده اند پروتستان های انجیلی از آنها نوجوان بودند. وقتی که من یک بیخدا در هجده مامان گریه برای روز. زمانی که من آمد به عنوان عجیب و غریب او گریه سخت تر است. زمانی که من آمد به عنوان گیاهی, او گفت:, گیاهی پنیر در واقع طعم بهتر.

افسوس که خدا نیست و تنها فرمان او را از طریق بیماری همه گیر. "من فکر می کنم او یک لعنتی خوب است." انجام داد. با اشاره به رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. مانند آن را بیش از. زمانی که من از او که در آن او شده است گرفتن اخبار در مورد تهمت را از دست داده و ویروس—یک سوال ما هر دو می دانیم که پاسخ به او, جوک "است." بقیه تماس جهش بین شخصی سیاسی و مذهبی در خسته کننده راه آشنا که همه مکالمات ما را از انتخابات 2016. او جشن مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر در چین و اروپا به عنوان اگر آنها یک coronavirus واکسن و تئوری است که دموکرات ها در حال تلاش برای نابود کردن اقتصاد تا زمانی که آنها می توانند برنده انتخابات است. مایکل فلین توییتر سانسور بیل گیتس واکسن تئوری های توطئه—فاکس نیوز صحبت کردن در تلفن است که به اشتراک گذاشته نیمه شب خرچنگ پاها با من در آشپزخانه است. "کتاب مقدس می گوید شما کار نمی کند, شما نمی خورند," او گفت:.

"چه کسی می توانست تا کنون تصور که ما می تواند با داشتن بیش از یک هزار و مثبت هر روز؟" فرماندار مک مستر خواسته در جولای 1st, در اولین کنفرانس مطبوعاتی که در آن او در یک ماسک. "مسئولیت نهفته است با کسی که در متوقف کردن شما, اما شما توقف شما است." آن مسئولیت خود را می گوید: پدر و مادر به کودکان و نوجوانان بازی در گودال ماسهبازی پر از تیغ. پس از تهاجمی بازگشایی کارولینای جنوبی, موارد, در دولت باید سر به فلک کشید تقویت شده توسط یک هجوم گردشگران به گل تلفونی ساحل. هتل ها رزرو شده اند و گردشگران در حال تبدیل شدن به آلوده و آوردن ویروس در صفحه اصلی. هفده دانش آموزان دبیرستانی در اوهایو. صد در واشنگتن زمانی که مادر بزرگ من در ویرجینیا کردم تست شده برای coronavirus پرستار پرسید: اگر او تا به حال بازدید مرتل بیچ.

مامان من, مردم, فرد تلاش در تغییر اول بازگشت. "این سخت است برای صحبت کردن با جداول خود را. من نمی توانم به آنها راه من استفاده می شود به. ماسک بسیار داغ است." مامان توصیف یک هک برای من که در آن او می شود او را ماسک وارونه به طوری که آن را کمی آسان تر برای نفس کشیدن. "چیزهایی که فقط احساس وهم آور. این احساس درست نیست. طبیعی نیست. مردم نبودند به عنوان دوستانه به عنوان آنها به طور معمول هستند." وجود دارد برخی از روش های جدید در محل. کارکنان خود را در دماهای گرفته در شروع شیفت و پوشیدن ماسک در مشتری مناطق. میزبان sanitizes جدول کیوسک پس از هر مشتری است. هر جدول در سمت چپ خالی و از ده تا به حال به تقسیم یک جدول و یک غرفه. اما سخت ترین تنظیم از همه است ؟

"من عاشق بچه ها و من می تونم به بچه ها. آن را وحشتناک!"

آینده از آن زن گفت: او ترجیح من به عنوان یک کودک به خاطر من بحث بازگشت من به او اعتقاد دارند.

"در حال مشتریان و مصرف آن را به طور جدی؟"

"اقدام مانند هیچ چیز" او پاسخ. "یک زن و شوهر را پوشیدن ماسک. یک مرد مقادیر جدول."

آن نبود تا جولای 3rd, سه ماه پس از اولین coronavirus مرگ در گل تلفونی ساحل که شورای شهرستان رای 8-4 به نیاز به ماسک برای مشتریان در داخل کسب و کار. زمانی که "صبح بخیر آمریکا" خواسته برندا Bethune شهردار مرتل بیچ اگر در شهرستان طول می کشد هیچ مسئولیتی در قبال گسترش عفونت و او پاسخ داد: "مردم گسترش این ویروس مکان نیست."

چه چیزی تغییر مادرم ذهن در مورد خطرات ناشی از این بیماری همه گیر نبود یک تماس از پسر او اما یکی از خود را ، پرستار بچه تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus. "او از آن پس به طور جدی" من مادر گفت. "من دیوانه". او را در یک مراسم تشییع جنازه برای من عمو اسکار. او با پوشیدن ماسک, اما دیگران در حضور و غیاب نمی شد.

"همه چیز شروع به بازگشایی" پرستار بچه به من گفت که از طریق تنفس ضعیف در فلیپ تلفن خود را. "بنابراین ما فکر آن را O. K." خود را ثابت نگه داشته و زنگ در پس زمینه در طول تماس. او گفت: "من میخوام باید به من یک اپراتور تلفن."

بحث ما در مورد چگونه او احساس ("من فقط نیاز به قدرت بازگشت"), سیاست ("من نمی دانم که چرا این مردم او را پرستش. . . . او به نظر می رسد مانند یک مرغ") و ویروس.

"من فکر نمی کنم آن را تا کنون از بین برود."

"این خواهد, پرستار بچه" خواهر بزرگتر من وعده داده است.

"نه در طول عمر من است."

خواهر بزرگتر من به پایان رسید تماس با پرسیدن پرستار بچه اگر او می تواند دعا برای او. من کمی زبان و گوش به نماز.

"چهارده از اعضای خانواده خود را این ویروس در حال حاضر" مادر من به من می گوید.

"است که تغییر نظر خود را از ویروس؟"

"این ضربه کمی نزدیک تر به خانه. این افتضاح است. من مامان را از انجام برخی از درد و رنج از دو هفته گذشته. آن را عجیب و غریب چقدر بد است. این ویروس در حال گسترش و کشتار مردم و صدمه زدن به مردم است."

من می خواهم بگویم من به شما گفتم اما وقتی درست است که شما هرگز می تواند. من می خواهم او را به می گویند که او موفق شده است با شبکه خبری او را رئیس جمهور خود را حاکم خود شهردار و کارفرما. من می خواهم او را به می گویند که او موفق شده است هر روز با دو-سیزده ساعت و شکست خورده دوباره با شتاب بازگشایی خانه های مراسم تشییع جنازه و اتاق ناهار خوری.

او می گوید: او یک تصمیم.

"به من گفت: خرچنگ قرمز من آینده را تا اطلاع ثانوی."

برای اولین بار در طول زندگی به من نیست یک پیشخدمت زن. او فقط یک مادر.

"چه می خواهید انجام دهید؟"

"من حدس می زنم من میخوام یاد بگیرند که چگونه به صبر جداول آنلاین نیست."


راهنمای Coronavirus

  • Coronavirus واکسن است در مسیر به سریع ترین تا کنون توسعه یافته است.
  • چه coronavirus نشان داده است در مورد آمریکا پزشکی است.
  • توصیه هایی برای حفظ اجتماعی فاصله سلماس بازگشایی از معاشرت و استفاده از حمام به پوشیدن ماسک.
  • چرا از راه دور کار بسیار سخت و چگونه می توان آن را ثابت شده است.
  • سیاتل رهبران اجازه دانشمندان را با سرب در پاسخ به کوروناویروس. نیویورک رهبران نیست.
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de