Red Sox آس Chris فروش به تامی جان عمل جراحی

Boston Red Sox آس Chris فروش خواهد شد که تامی جان عمل جراحی بر روی آرنج چپ خود را یک عملیات بزرگ که او را از تمام 2020 فصل بیس بال در صورتی که این سوانح پس از coronavirus بیماری همه گیر.

این تیم اعلام کرد روز پنج شنبه پس از دو هفته گفت که چپ دست که تبدیل 31 بعد از این ماه تا به حال یک فلکسور فشار در نزدیکی آرنج. در آن زمان Red Sox امید فروش در جلوگیری از این عمل است که معمولا نیاز به یک سال کامل از بهبود.

روز افتتاحیه در اصل برنامه ریزی شده برای هفته آینده شده است تحت فشار قرار دادند تا حداقل اواسط ماه مه با توجه به شیوع کروناویروس. فروش از دست رفته آغاز بهار آموزش با یک بیماری است که این تیم به عنوان یک آنفولانزا که بدل به ذات الریه.

Red Sox سخنگوی بلافاصله پاسخ به یک ایمیل از درخواست اگر فروش تست شده برای COVID-19.

فروش 109-73 در 10 لیگ برتر فصل به فصل در حال ورود به فصل دوم از شش سال 160 میلیون دلار (ایالات متحده) قرارداد. پس از کمک به Red Sox برنده جهانی 2018 سری رفت 6-11 با 4.40 عصر در 25 شروع می شود در سال گذشته را بدترین برنده و شروع می شود و بالاترین عصر در یک فصل کامل پس 2012.

پس از بیماری او مجموعه خود را تبادل برنامه او انداخت و او را اولین تمرین پنبه حلاجی شده از بهار در مارس 4; یک روز بعد او گزارش ناراحتی در تبادل آرنج. این تیم گفت: پس از آن وجود داشته است هیچ آسیب های اضافی را به خود اولنار وثیقه رباط بود که تحت درمان با پلاسمای غنی از تزریق در ماه اوت است.

فروش فصل سال گذشته به پایان رسید و پس از یک شروع on Aug. 13.

“تامی جان شده است یک عامل در زندگی من برای 20 سال در حال حاضر,” فروش گفت: در اوایل این ماه. “آن را در جدول, اما آن را همیشه بر روی میز است. به طوری که چیزی است که من قصد دارم به نگرانی خودم را با. من نمی تواند بیرون رفتن وجود دارد که در پشت ذهن من. من باید اعتماد به نفس است که آنچه ما در حال انجام است رفتن به کار می کنند.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>