آزاد کردن مردم از زندان است آسان تر از انجام گفت

ایده های به عنوان همه گیر را تهدید می کند زندگی کسانی که پشت میله های زندان های کشور باید مقابله با یک سیس

توسط NEWS-SINGLE در 18 تیر 1399
دومینیک Faget / خبرگزاری فرانسه/ گتی

منf coronavirus شد که طراحی آن خانه ایده آل, آن را خواهد ساخت ، زندانیان در حال بسته بندی شده با هم روز و شب; اجتماعی فاصله مکرر شستن دست و ماسک پوشیدن هستند ، بسیاری از زندانیان هستند, پیر و بیمار و مستعد ابتلا به عفونت است. اکثر زندانها عامل نزدیک به ظرفیت; برخی از خانه بیشتر زندانیان از آنها ساخته شده است. پنج تا از بزرگترین خوشه های از این ویروس در زندانهای; در Marion County, Ohio 95 درصد از زندانیان آزمایش مثبت است.

استارک و انکار ناپذیر تصاویری از افسران پلیس به قتل مردان و زنان سیاه برای تخلفات را موجب تظاهرات و بزرگتر بازاندیشی چگونه امریکا رفتار مردم که عبور از مسیرهای با جنایی-سیستم عدالت. حتی قبل از کشتن جورج فلوید عمومی و سیاستمداران رشد کرده بود مشکل کمتر قابل مشاهده است اما هنوز هم تکان دهنده مرگ و میر در پشت میله های زندان که در آن زندانیان به دام افتاده به عنوان ویروس گسترش می یابد, به طور موثر تبدیل آنها به زندان به اعدام محکوم شد. چگونه ما بنیادی موج عفونت? پاسخ با توجه به بسیاری از طرفداران ساده است: آزادی زندانیان.

برخی از فرمانداران احساس خطر در مرگ و میر در زندان ها و زندان و نگران خطر برای جوامع اطراف آن در حال گوش دادن—مرتب سازی بر اساس با یک گوش هماهنگ به مسئولیت سیاسی. بیش از نیمی از ایالات متحده توافق کرده اند که برای آزادی مردم محکوم به سطح پایین جنایات افرادی که در حال نزدیک شدن زمان پایان محکومیت خود و یا افرادی که شایستگی دلسوز انتشار, مانند, حامله, مردم و یا آسیب پذیر زندانیان.

"آن شده است مفید است. من می دانم که مردم رفت و من نقل مکان کرد و با خود آزادی می گوید:" نیکول پورتر, مدیر وکالت در صدور حکم پروژه یک سازمان تحقیقاتی است که مبارزات برای صدور حکم اصلاحات. "اما هیچ یک از آن شده است قابل توجه است. و من امیدوارم که این لحظه به ما می گوید این است که ما حبس نرخ تابع سیاست—از آنجا که بسیاری از سوالات در مورد کسی که نیاز به زندانی."

"ما به سختی خراش سطح می گوید:" آبه اسمیت استاد دانشگاه جورج تاون دانشکده حقوق و نویسنده از گناه مردم است. "حتی اگر ما انتشار گذارد" اسمیت می گوید:—آنچه که او خواستار "غیر غیر غیر": nonserious, بدون خشونت, nonsex مجرم—"است که نمی خواهد را به یک دندانه است."

به طور معنی داری کاهش در امریکا, زندان, جمعیت و سرعت همه گیر خواهد شد نیاز به برش دور فقط چربی, اما, بدنساز, آزاد نه فقط بدون خشونت مواد مخدر مجرم اما کسانی که محکوم به جرایم خشونت آمیز. مشکل از انجام این کار در هر دو عملی و از نظر اخلاقی بسیار زیاد است. که مردم محکوم به قتل یا سرقت مسلحانه آیا ما آزادی ؟ ما چگونه تصمیم می گیرید ؟ و چگونه ما تضمین می کنند که آنها نمی, توهین دوباره, به خصوص به عنوان آنها سعی کنید به راه اندازی مجدد زندگی خود را در بدترین سقوط اقتصادی در نزدیک به یک قرن ؟

در یک راه همه گیر شده کامل توجیهی برای انتشار نفر به اتهام جرایم خشونت آمیز توقف ویروس. اما در همان زمان آن را ایجاد کرده به بدترین شکل ممکن خود را برای شرایط انتشار: آنها در تلاش برای پیدا کردن شغل; سازمان اختصاص داده شده به کمک به آنها خواهد بود کمبود بودجه; مسکن و حتی مواد غذایی ممکن است دور از دسترس. جان Pfaff یک استاد حقوق در دانشگاه فوردهام و نویسنده قفل شده در: علل واقعی توده حبس و چگونه برای رسیدن به اصلاحات واقعیاشاره می کند که در این اقتصاد ما می تواند یک چشم انداز مثبت در جرم و جنایت. "مردم می گویند: 'باب منتشر شد زود از زندان و او رفت و مرتکب این سرقت'," او می گوید. "و دلیل واقعی برای سرقت است که باب کردم اوایل منتشر شده و هیچ شغل; بنابراین او مرتکب سرقت. اما اگر شما یک رئیس پلیس و یا یک [دادستان منطقه], آن را بسیار آسان به نوبه اقتصادی-رانده شده به جرم جنایی-عدالت-اصلاحات-رانده جنایات است." که او کابوس و آن را آسان ببینید که چرا.

rikers
(Nina Berman / نور /Redux)

طرفداران می گویند زندانها پر از داوطلبانی که سزاوار یک شانس دوم—مردان و زنان ساخته شده است که اشتباهات فاحش زمانی که آنها جوان بودند که جنایات می گویند بیشتر در مورد شتابزدگي از جوانان و trickiness مرور درون شهری و خشونت از آنها در مورد شخصیت. در عین حال در بخش بزرگی از این مردم نیست که این سیستم شده است آماده سازی برای انتشار است.

زندان می تواند بسیاری از اهداف خدمت به بازداشتن مردم از ارتکاب جرم در وهله اول به مجازات آنها را اگر آنها را انجام دهید و یا به آنها بازسازی و usher آنها را به بازگشت به زندگی عادی. امریکا و انتخاب تنبیهی مسیر اعمال دهه-جملات طولانی در نظر گرفته شده برای کاهش جرم و جنایت در خیابان. در آن زمان زندانیان معمولا نمی دریافت نوع آموزش و یا مراقبت که آنها را قادر به بازگشت به جهان خارج و ساخت پایدار زندگی است. این ارائه یک غول مانع برای کسانی که مایل به آزادی زندانیان در حال حاضر.

"زندان نمی کند بازسازی می گفت:" آنجلو رابینسون که در خدمت بیش از 20 سال برای قتل است. در بسیاری از جهات به من گفت: زندگی در زندان است و متفاوت از زندگی در خیابان. "تا آنجا که به مواد مخدر, قتل های مبارزه با این همه در زندان به عنوان به خوبی. نگهبانان نمی آیند در آن وجود دارد و سعی کنید برای کمک به تغییر شما. بدون آنها وجود آمده است با مشکلات خود را به عنوان به خوبی." هر نیروی محرکه به سمت رستگاری می آید از درون. "شما می خواهید به تغییر زندگی خود را. و بسیاری از بچه ها وجود دارد نمی خواهم."

رابینسون, زندان, داستان آغاز می شود در حدود 10 p. m. در 17 فوریه سال 1997 به عنوان او و چند نفر از دوستان در حال انجام کسب و کار در یک آپارتمان در سین سیناتی پایان غرب محله. رابینسون که 20 بود قفل شده بود و در پاسداری از ذخیره کردن کرک زمانی که او شنیده ام که مقابل درب پشت سر هم باز فریاد می زند و تیراندازی در حال حرکت به پایین سالن به سمت اتاق خواب. "من فقط فکر می کردم من یک مرد مرده" رابینسون به یاد می آورد. او را از طریق درب اتاق خواب و زمانی که آپارتمان کاهش یافت و آرام او در بر داشت خود, دوست, دوست ورونیکا جکسون مرده در راهرو. تا روز بعد او یاد بگیرند که آن گلوله که تا به حال او را کشته است. "من احساس وحشتناک," او گفت:. "من در زمان کسی از خانواده اش. او تا به حال کودکان است. من فکر می کنم در مورد آن هر روز."

دادستان به او پیشنهاد 14 سال اگر او موافق به اعتراف به گناه به قتل نفس. رابینسون فکر می کردم او می تواند ثابت کند دفاع از خود و تصمیم گرفتند برای محاکمه. یک هیئت منصفه به اعدام محکوم و او را از قتل و او را محکوم به 29 سال به زندگی است.

رابینسون این است که یک داستان بزرگتر روایت چگونه در امریکا زندانی جمعیت بیش از چهار برابر شد و از سال 1981 تبدیل زندانها به شلوغ غیر بهداشتی اماکن فقط در حال انتظار برای یک بیماری عفونی می رسند. از سپیده دم دشوار-در-جنایت عصر مردم محکوم به خشونت و حتی برخی از جرایم غیر خشونت آمیز دریافت کرده اند تا کنون-جملات طولانی. دلیل این است که آمریکایی ها تبدیل شده اند بیشتر savage; در واقع نرخ جرم و جنایت خشونت آمیز کاهش یافته است 50 درصد از اوایل 1990s. اما حتی به عنوان خشونت های خیابانی شده است quelled زمان خدمت در زندان برای قتل غیر عمد قتل نفس سه برابر شده است و یکی از هفت زندانی را در زندان برای زندگی است. جدید مجرم می رسند و مجرم را سال به ترک; زندان است و مانند یک سد با هیچ خروجی و امروز مخزن است که جاری شدن سیل در بانک های آن است.

این بی رحم سیاست عاطفی درخواست تجدید نظر به رای دهندگان شاید اما مخالف منطق بر اساس آمار. "چرا ما باید قفل کسی تا برای 50 سال؟" Pfaff می پرسد. دیگر هیچ کشور غربی می کند که او می گوید و علوم اجتماعی است "به روشنی روشن" است که سن افراد به داخل و خارج از رفتار خشونت آمیز. با توجه به اداره دادگستری, آمار قتل, دستگیری اوج در سن 19; دستگیری برای زنای به عنف اوج در 18. "50 یا 60 سال سن فرد است که نه تنها خشونت فرد است که آنها زمانی که آنها 20," Pfaff می گوید.

این جملات طولانی بر خاست از یک retributive ذهنیت, اما آنها همچنین سیگنال هوشمندانه ترین راه برای نازک صفوف زندانیان در طول یک بیماری همه گیر: شروع با زندانیان است. "هر سال ما نگه داشتن کسی در زندان پس از 30 و قطعا بعد از 40 یا 50, ما در حال گرفتن کاهش می گرداند برای امنیت عمومی می گوید:" مارک مور مدیر اجرایی صدور حکم پروژه. در ضمن مور می گوید: به دلیل بهداشت ضعیف مراقبت از پیری زندانیان در حال رشد مریض تر و گران تر از سال. "هزینه های تبدیل عظیم برای جلوگیری از کمتر و کمتر جرم و جنایت در طول زمان است."

البته این اعداد اصلا حساب برای هزینه اجتماعی از جمله از دست دادن پدر یا مادر یا پسر عاطفی فشار برچیدن جامعه ناامیدی می آید که هنگامی که یک مرد جوان است warehoused در زندان برای بقیه عمر خود را. برای چندین سال رابینسون ترشی است که از دست دادن تا این که یک روز او فکر کرد که:"شما نمی توانید فقط نشستن در اینجا و پوسیدگی." او تصمیم گرفت به یک آموزش و پرورش است.

در اینجا او smacked به موانع نه تنها در زندگی شخصی بلکه توانبخشی است که در تئوری حداقل یک بنای زندان است. به طور معمول, کلاس, دوره های کارآموزی و برنامه نویسی است که ممکن است آماده سازی یک زندانی را مجددا جامعه هستند منابع کمیاب داده می شود برای اولین بار به زندانی که در عرض یک سال از انتشار به گفته کارشناسان مانند مور. "و در اینجا من 29 به زندگی" رابینسون گفت. "من در گذشته در این فهرست است." رابینسون تصمیم به شکل دیگری در راه است. او مخفیانه به کلاس و حسابرسی آنها. او موفق به کسب GED که آزمون در دسترس است برای بسیاری از زندانیان. او خود تدریس زبان اسپانیایی و زبان او آموخته به خواندن موسیقی و نواختن گیتار. او اعمال خود را به کار او آموخته است که چگونه به کار یک لودر به مبلمان مبلمان به طبخ.

اولویت بندی زندانیان به انتشار جریمه زندانیان مانند رابینسون که جملات طولانی اما امکان آزادی مشروط مور می گوید. این آزادی مشروط مدیره در نظر نه فقط رفتار بد اما خوب نه فقط اقدامات انضباطی اما همچنین کلاس ها و دوره های کارآموزی که نشان می دهد که شما می خواهید برای خودتان بهتر است. کسی مثل رابینسون خواهد آمد تا کوتاه "نه به این دلیل شما اهمیتی نمی دهند اما از آنجا که شما نه به حال دسترسی به برنامه های" مور می گوید. "به طوری که آنها بگو: شما را رد, چرا که شما لازم نیست که خوب زندان ضبط.'"

اما رابینسون بود, برای یک بار خوش شانس. در سال 2012 دیوید سینگلتون مدیر اجرایی اوهایو عدالت و سیاست, مرکز, نمایندگی, او در حقوق مدنی طرح دعوی در دادگاه مجبور زندان به او اجازه می دهد برای دریافت نیاز به عمل جراحی است. "من می دانستم که این کسی که من می خواهم عشق به همسایه یک روز" سینگلتون می گوید. بیش از چند سال آینده سینگلتون که همچنین یک استاد در دانشگاه شمال کنتاکی را تعقیب کالج قانون سابق و مدافع توسعه یک رویکرد متضاد با منطق: متقاعد کردن مردم که قرار کیفری در زندان به حمایت برای آزادی او. در سال گذشته اوهایو عدالت و سیاست مرکز راه اندازی فراتر از گناه یک برنامه که با این نسخهها کار با دادستان و خانواده های قربانیان آزادی یکی از کسانی که به جرم جدی تر جرائم از جمله جرائم خشونت آمیز.

"ما در حال گناه پروژه" سینگلتون می گوید خنده. "ما می خواهیم به نمایندگی از مردم که گناه هستند اما که هنوز انسان و شایستگی این را نمی توان نوشته شده است." به عنوان یک زندانی باید اعتراف گناه خود در خدمت بخش قابل توجهی از حکم او و شواهد نشان توانبخشی, آیا به طور رسمی از طریق کلاس و یا reputationally با مشاوره و بودن یک نیروی خوب در زندان است. این پروژه همچنین به نظر می رسد برای افرادی که سالخورده از جرم: کسانی که به جرم در سنین نوجوانی و اوایل 20s, اما که تا به حال چند سال برای رفتار خود به دلپذیر.

رابینسون شد این پروژه اولین مشتری. سینگلتون با نزدیک شدن اعضای ورونیکا جکسون خانواده مورد حمایت از آزادی او و همه اما یکی از بستگان به توافق رسیدند. "او یک مرد جوان بود که این جنایت اتفاق افتاد و او در خدمت به اندازه کافی طولانی" قربانی, خواهر, Sarah Jackson نوشت: در یک استشهاد. "از آن زمان برای او را به خانه به خانواده اش." این پسر قربانی کلیفورد جکسون ابراز کرده رزرو در گذشته گفتن نیویورک تایمز در ماه جولای سال 2019: "ما هرگز جبران برای هر چیزی. ما تنها جبران زمان خود است." او نمی تواند به نظر برای این داستان. استیو Tolbert رئیس دستیار دادستان برای Hamilton County, Ohio, پیوست سینگلتون به درخواست دادگاه برای رابینسون انتشار. "از نظر اخلاقی آن را فقط احساس راست" Tolbert به من گفت. "این فرد ساخته شده است یک اشتباه بزرگ است و ما در حال حاضر را که شانس در این شرایط محدود است." در اوت 1, 2019, رابینسون التماس کرد گناه را به قتل نفس و راه می رفت خارج از زندان است. او در حال صرف 22 سال بیش از نیمی از عمر خود را پشت میله های زندان, اما در 43 او امیدوار به صرف بقیه عمر خود را رایگان.

در سال گذشته 15 نفر به اتهام جرایم خشونت آمیز از جمله سه محکوم به قتل—آزاد شدند با تشکر فراتر از گناه. سینگلتون می گوید همه آنها "تنظیم خوبی به یو پی اس و فراز زندگی از زندگی"—هیچ چیز کوچک در طول رکود اقتصادی و یک بیماری همه گیر. اما داستان این است که به عنوان دلهره آور به عنوان آن است که دلگرم کننده است. مگر اینکه فرمانداران به طور یک جانبه آزادی تعداد زیادی از مردم—بسیار بعید است که چشم انداز—این زندانیان خواهد بود که از نادرترین موارد استثنا. چگونه بسیاری از دادستان ها در حال حاضر به درخواست دادگاه برای آزادی یک جنایتکار محکوم شده اند ، چگونه بسیاری از خانواده های قربانیان را حمایت از آزادی مردی که مورد تجاوز قرار گرفته و یا کشته شدند و یا خود را ضرب و شتم ؟ چگونه بسیاری از دیگر نهادهای حقوقی پول و یا کارکنان برای مبارزه با این پر زحمت و وقت گیر نبرد ؟ تا آنجا که من می توانم بگویم: نزدیک به صفر است. در سال گذشته فراتر از گناه کاهش اوهایو 49,000 نفر جمعیت زندان توسط 0.0003 درصد است. مثل تلاش برای خالی کردن اقیانوس با یک قاشق چای خوری.

آنجلو رابینسون (Maddie McGarvey / نیویورک تایمز / Redux)

برای کسانی که آن را از یک ساختمان پایدار زندگی می تواند به نظر می رسد اما غیر ممکن است در طول بیماری همه گیر. آن را در حال حاضر سخت به اندازه کافی در زمان عادی. میشل رابینسون می داند که این کار خوبی است.

در شب آوریل 4, 2007, رابینسون (بدون ارتباط با آنجلو) اجازه دو مرد آشنایان را به آپارتمان خود را به طوری که آنها می تواند راب او را دوست ویلیام به این معنی که صرف شب وجود دارد. یعنی تا به حال کار و پول و در طول سرقت یکی از مردان به خود جلب کرد یک تفنگ و گلوله به معنی مرگ است. دادستان ارائه رابینسون از 10 سال اگر او التماس کرد گناه را به قتل نفس و سرقت اما در مشاوره از وکیل او تبدیل شده است ، او محکوم به 18 سال به زندگی است. در زندان او گل رز به وضعیت یک "افتخار lifer," کلاس های در حال اجرا برای دیگر زندانیان و درآمد گواهی مربوط به فراشی و برق کار می کنند. در 2019, سینگلتون و Tolbert دادستان را متقاعد دادگاه به او اجازه قبول درخواست او را رد کرد و یک دهه قبل از آن و او را با زمان خدمت کرده است.

بازگشت به زندگی غیر نظامی به ویژه برای کسانی که صرف یک دهه یا بیشتر در زندان می تواند یک disorienting سر بالایی صعود. پیدا کردن یک آپارتمان فرود یک کار درخواست برای گواهینامه رانندگی, پرداخت بدهی مانند کودک-پشتیبانی پرداخت زمانی که شما بوده ام به درآمد 40 سنت در هر ساعت—همه از این انتقال یک کار Sisyphean. دولت و دولت های محلی را بدون تعهد به کمک به یک زندانی مجددا وارد جامعه است. "آنها مجبور به انجام یک چیز" مور یادداشت "و در بسیاری از موارد آنها را بسیار ناکافی است."

برخی از شهرها از جمله نیویورک ارائه طیف وسیعی از برنامه ها—آموزش های شغلی و کاریابی, مسکن, دارو, درمان, برنامه—اغلب با بودجه غیر انتفاعی جامعه و یا سازمان های مذهبی. اما اگر شما به اندازه کافی تیره بخت از گفتن روستایی آلاباما و یا می سی سی پی—تقریبا هر جامعه روستایی در واقع شما بسیار خود را.

این بیماری همه گیر را تشدید مشکل است. می تواند این سازمان در حال حاضر عامل در حسن نیت و یک بند کفش, رسیدگی به صدها یا هزاران نفر از مردم منتشر شده در یک بار ؟ "که کشش [آنها را] به محدودیت" سینگلتون می گوید.

"هر دولت در حال رفتن به رفتن را از طریق بحران مالی می گوید:" آرتور Rizer مدیر عدالت کیفری و مدنی در R خیابان موسسه یک مرکز-راست فکر می کنم تانک. "که در آن آنها می رویم به قطع پول خود را ؟ آن را نمی خواهد از خیابان اصلی. آن را قطعا نمی خواهید به وال استریت. آن را برای رفتن به از خدمات است که ارائه این نوع از چیزهایی که این افراد نیاز به بازگشت به برابر شده است."

تابستان گذشته زمانی که میشل رابینسون چپ زندان بازار بود بسیار گرسنه برای کار و هنگام ورود دوباره اقدام نسبتا هموار. او رفت با دخترش و فرود یک کار با یک شرکت است که تمیز کردن خانه های آسیب دیده در سیل و آتش سوزی و دیگر حوادث طبیعی. "من تا به حال یک کار خوب" تا وقتی که این COVID-19 آغاز شده," او می گوید. او گذاشته در ماه مارس زمانی که دولت قفل شده و این شرکت قرارداد ناپدید شد. او را آتش تا کامپیوتر سه یا چهار بار در روز و درخواست برای هر کار او می تواند پیدا کردن اکراه چک کردن جعبه پژوهنده در مورد محکومیت جنایت. او به ندرت شنیده بازگشت. "تایسون مواد غذایی استخدام felons اما آنها در حداکثر خود است. Servpro استخدام felons اما آنها در حداکثر خود است." بنابراین آیا Kroger اما او اعتقاد است که "بیش از حد تازه است." او نمی تواند کار در درایو-throughs: "با سرقت در وجود آنها نمی خواهند من شمارش پول است." پس از سه ماه او در نهایت فرود یک کار در یک رستوران.

زندانیان امروز منتشر خواهد شد بازار با بیش از 11 درصد بیکاری است. آنها را از رقابت با مردم با پاک کردن سوابق و بسته به چه مدت آنها بوده است زندانی آنها نخواهد دارای فن آوری مهارت های مورد انتظار در یک مدرن محل کار. آنها در یک نقطه ضعف جدی است. به جز این: آنها از جان گذشته. "مردم ما در خارج از زندان خواهد بود مایل به انجام مشاغل تقريبا جایی که آنها در معرض خطر" سینگلتون می گوید. "این تقریبا مانند آنها نمی توانند در معرض خطر بیشتری از آنها در زندان هستند."

با نزدیک به 400 مورد از COVID-19 داشتن تشخیص داده شده در میان زندانیان و کارکنان طبخ زندان شهرستان در Cook County, Illinois است که این کشور بزرگترین-منبع شناخته شده از عفونت کروناویروس. (اسکات اولسون / گتی ایماژ)

کسانی هستند که عملی چالش است. اخلاقی سوال—چه کسی سزاوار منتشر شود?—حتی بیشتر دلهره آور است. است زندانی واقعا پشیمان شده و یا صرفا حق گفت: کلمات ؟ او بالغ گذشته خود تمایلات خشونت آمیز یا او یک tinderbox انتظار به آتش هنگامی که او در خارج ؟ آیا خانواده مقتول موافقت خواهد شد و یا آزادی او تنها اضافه کردن به خود را درد ؟ است که جرم و جنایت به سادگی به طوری فجیع است که حتی یک رکورد کامل نمی تواند غلبه بر آن ،

در نظر بگیرید که از ناتانیل جکسون که اتفاق می افتد به یک نسبت از ورونیکا, سارا و کلیفورد. (سینگلتون آموخته از ناتانیل Jackson در مورد زمانی که او به کمک رایگان Angelo رابینسون. هنگامی که جکسون خانواده را دیدم که چگونه سینگلتون کمک امن رابینسون انتشار آنها خواسته او را به نگاه به ناتانیل مورد.) در اکتبر 1990 Jackson 26 ساله و فروشنده مواد مخدر در سینسیناتی آمد به این باور است که مردی به نام جیمز فاستر به سرقت رفته بود کوکائین از او. جکسون و همکاران خود را ربوده پرورش فرو برد و او را با بنزین و او را در آتش. مرد جوان جان سالم به در با سوختگی بیش از 70 درصد از بدن خود را. جکسون و دوستان خود را به اتهام اقدام به قتل, اما چهار روز قبل از محاکمه آنها در حال پرورش کشته شدند. جکسون بود و بعد از محکوم تشدید قتل و محکوم به 23 سال به زندگی است.

جکسون در حال حاضر صرف 28 سال زندان و که در آن برخی از دیدن یک قاتل عاطفه دیگران دیدن یک مرد تبدیل شده است. "ماموریت خود را در زندگی در حال حاضر است برای بدست آوردن و نگه داشتن مردم از خود, اشتباهات" سینگلتون می گوید. "او یک مرد خوب در حال حاضر. او بد می گه قبل از. اما او را کاملا تغییر داد."

سینگلتون معتقد است که جکسون سزاوار یک شانس دوم. اما وجود دارد چند خروجی برای زندانیان در خدمت جملات طولانی برای جرایم خشونت آمیز. هیچ قانونی نیست که دعوت به قضات تجدید نظر در جملات طولانی: اسکناس است که این کار را انجام دهید به نام "دوم-نگاه عمل" معرفی شده است در 18 ایالت و سنا اما هیچ کدام را تصویب کرده است. بیشتر زندانیان در نهایت می آیند تا برای آزادی مشروط اما کارشناسان می گویند آزادی مشروط است که معمولا رد سال پس از سال اغلب به دلیل جدی بودن این جرم که البته هرگز تغییر خواهد کرد. جکسون برای مثال رد شد آزادی مشروط در ماه نوامبر. فرمانداران گاهی اوقات عفو زندانیان, اما آنها تمایل به نشان دادن رحمت نسبت به مردان مانند جکسون, حتی اگر آنها دیگر خطری برای جامعه است. حتی با تهدید از یک ویروس کشنده تاکنون فرمانداران کشیده اند خط در خشونت است. "فرمانداران در حال ساخت یک محاسبه بسیار تصمیم گیری است که آن را احتمالا بهتر است برای آنها را به لحاظ سیاسی برای 10 مردان به پیشگیرانه مرگ در زندان از COVID از یکی از آنها برای انجام کاری اشتباه است اگر او را منتشر اوایل می گوید:" فوردهام جان Pfaff. "ما نمی دونیم این مرگ و میر است که مشکل ساز است."

جکسون است که تا کنون سینگلتون را پرخطرترین گزاره. اما وکیل معتقد است که جکسون از زندان ضبط ثابت می کند او را به ارزش خطر است. او منتقل شده است را به حداقل-امکانات امنیتی. با توجه به نگهبانان و کارکنان و داوطلبان که با او کار می کنند جکسون یک "مدل اهل بیت" یک مربی برای مردان جوان یک "روحانی مدل نقش" به دلیل قوت ایمان مسیحی خود را "سرزندگی و شوق برای بازیابی شده است عفونی." او موفق به دریافت رتبه بندی بالا برای رفتار خود در زندان و در کار به عنوان یک اپراتور ها و upholsterer. "من هنوز در خودم" او نوشت: من در یک ایمیل. "من واقعا یک دارایی به جامعه است که من در حال حاضر هستم اما واقعا می خواهید برای انجام یک کار خیلی بهتر هنگامی که آقای دیوید به من کمک می کند را منتشر کرد."

سینگلتون به تازگی با ارسال یک درخواست به استیو Tolbert. در حالی که Tolbert ثابت شده متمایل به دادخواست در گذشته او بخواهد Jackson مورد فقط می خواهد برود. "اگر ما به همراه این این امر می تواند سخت ترین تماس ما تا کنون ساخته شده" Tolbert به من گفت. "منظورم این است که او مجموعه ای از یک مرد در آتش است." سپس او تا به حال قربانی کشته شدند. Tolbert تصمیم گرفته نشده اما "من نمی خواهد به محلی کازینو امشب و شرط بندی در این یکی اتفاق می افتد."

"شاید او به اصلاح" مشاهده دانا فاستر, قربانی, مادر,,, "اما, من آرزو می کنم او تا به حال اصلاح قبل از او کشته پسر من است." او می گوید: او نمی خواهد بلوک آزادی, اما نمی خواهد از آن پشتیبانی می کند یا نه. هنوز هم او را متعجب و متحیر: چرا رایگان ناتانیل جکسون ؟ چرا او سزاوار یک شانس دوم? "پسر من هرگز قادر به راه رفتن در خیابان, دوباره," او می گوید. "من هرگز هر گونه grandkids توسط پسر من است. من هرگز از رفتن به عروسی خود را. آن را بیش از."

شاید جکسون یک انسان جدید; شاید او پرداخت بدهی های خود را در کامل است. اما این خطر که دادستان و قضات می خواهید به? است این فرد که به دست آورده آمرزش خود را قربانی مادر و خواهر و برادر? حتی اگر جکسون دیگر به شمار خطر می تواند جامعه ای که قتل پس نفس در آن اشاره شده است. حتی در طول یک بیماری همه گیر جکسون یک مورد سخت اما این احتمال وجود دارد که اگر ما شروع به توجه زیادی منتشر شده از مردم به جرم خشونت وجود خواهد داشت به مراتب بیشتر موارد سخت تر از آنهایی که آسان.

inmates go to chapel at rikers
(جولی جاکوبسن / AP)

این بیماری همه گیر است که القا دولت برای شرکت در برخی از پیچیده حسابداری: شفقت و چشم انداز رهایی در یک طرف معین قصاص و خطر رها کردن خشونت های جدید به جامعه از سوی دیگر است. یک مورد بد می تواند اژدر تمام پیشرفت Tolbert نگرانی. "آینده از این [فراتر از گناه] برنامه بستگی به هر یک از این افراد" او گفت:. اگر یک زندانی کردن و ضرب و جرح کسی که در روز شنبه وجود خواهد داشت دو تلفات: قربانی جرم و جنایت و زندان-جنبش اصلاحات. اگر یک زندانی آزاد شده از طریق فراتر از احساس گناه باعث می شود خشونت اشتباه "کل این برنامه در حال رفتن به نگاه واقعا بد و پلاگین در حال رفتن به دریافت کشیده."

که سوال—چه می شود اگر آن نتیجه معکوس?—نگه می دارد زندان-طرفداران اصلاحات مانند آرتور Rizer در R خیابان موسسه خیره در سقف در وسط شب. "من در حال حاضر احساس می کنید آن را در استخوان های من—موج بعدی از ویلی هورتون تبلیغات" Rizer می گوید. در سال 1986 هورتون که محکوم به قتل شد اجازه آخر هفته در خارج از زندان به عنوان بخشی از یک ماساچوست کردند برنامه. او فرار کرد, تجاوز به یک زن و knifed نامزد قبل از اینکه دستگیر شده است. گذشته از غرق شدن ریاست جمهوری امید فرماندار ماساچوست مایکل Dukakis در سال 1988 هورتون شکست مفتضحانه وادار کردند برنامه های لغو شده در سراسر کشور. "پس چه اتفاقی می افتد زمانی که یک فرد یک COVID انتشار و سپس آنها مرتکب وحشیانه, جنایت وحشتناک?" Rizer می پرسد. "شما در حال رفتن به مردم,اجرا, اجرا مبارزات انتخاباتی خود را در: ما نیاز به قرار دادن بیشتر مردم در زندان است."

اما اگر این رادیکال ایده کار می کند ؟ اگر آنجلو رابینسون ایجاد یک حرفه به یک خانواده پرداخت مالیات ؟ مردی که یک بار مرتکب یک قتل در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان کارگر فنی در مایر ابزار. او ترویج شده است پس از کمتر از یک سال این شرکت پرداخت شهریه خود را در سینسیناتی ایالت که در آن او درآمد نرم افزار-رشته مهندسی. در شب رابینسون آثار ساخت و ساز و بازسازی خانه. او می بیند دختر خود را هر هفته و او را نجات داد به اندازه کافی پول برای دریافت وام مسکن و شروع به دنبال یک خانه برای خرید. "من نشئه" او به من گفت. "وقتی که من از خواب بیدار در صبح, من , این یک زندگی جدید برای من بود."

رابینسون داستان است که تا کنون ، اما اگر این کشور به دور تراشه در زندان ازدحام بیش از حد, اگر کشور می خواهد به دفع موج بعدی از COVID-19 فراگیر از طریق زندان یا بعد از بیماری های عفونی و یا بعد داستان خود را باید تکرار شود نه 10 یا 20 بار بلکه هزاران بار.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب