از راه دور پیش نویس NFL همراه telethon آوردن طرفداران ورزش کردن از خواب

شاید کنفرانس جنوب شرقی باید به سادگی با نگه داشتن بر روی بازیکنان خود را و تبدیل شدن به بخشی از NFL.خانه قهرما

توسط NEWS-SINGLE در 7 اردیبهشت 1399

شاید کنفرانس جنوب شرقی باید به سادگی با نگه داشتن بر روی بازیکنان خود را و تبدیل شدن به بخشی از NFL.

خانه قهرمان ملی LSU و چند ساله مدعی آلاباما و جورجیا و Auburn SEC تحت سلطه چهار دور اول از پیش نویس NFL قبل از جریان استعداد آهسته به شدت. و یا کنفرانس در نهایت شروع به در حال اجرا از چشم انداز بالا.

چهار دور هستند که در آن اکثریت قریب به اتفاق نرم افزار شروع می شود. بنابراین ابتدا با LSU کارفرمایی جو نقب زدن که رفت و برای اولین بار به طور کلی به Bengals SEC ارائه motherlode. و در آن زمان این مجازی/کنترل از راه دور/دیجیتال پیش نویس خود را انتخاب — شد بیش از 63 بازیکنان آمده بود از آن 14 تیم خوبی, 13 دلیل Ole Miss نادیده گرفته شد. LSU فرستاده 14 تساوی در هفت دور پیش نویس پس از آلاباما با نه. نه کاملا یک رکورد به دلیل SEC تا به حال 64 selectees یک سال پیش. اما این چنگ زدن به کیسه بود و بیشتر اثبات جایگاه خود را در بالای فوتبال کالج است.

"من فکر می کنم آن را واقعا آسان برای دیدن بازیکنان NFL زمانی که شما سازمان دیده بان به عنوان بسیاری از بازیکنان پیش نویس از SEC و از آن کنفرانس" تیتان مربی مایک Vrabel گفت: پس از تیم خود را برداشت گرجستان مقابله با بني اسرائيل ویلسون و LSU cornerback Kristian Fulton. "اما بازیکنان بزرگ در هر کنفرانس. آن را فقط شما لازم نیست که به نگاه بیش از حد به آنها را ببینید در مقابل برخی واقعا با استعداد بازیکنان است."

شیرها متوجه شده است. آنها در زمان گرجستان در حال اجرا بازگشت D'Andre سریع و کنتاکی گارد لوگان Stenberg.

"SEC, من می خواهم استدلال می کنند که یکی از یکی یا دو همایش در فوتبال کالج است. من فکر می کنم بسیاری از مردم می گویند آن است که بهترین کنفرانس" دیترویت مدیر کل باب کوین گفت. "رقابت که در آن کنفرانس — از LSU به آلاباما به آبرن به گرجستان به تمام کسانی که در مدارس و برخی از تیم های دیگر واقعا بازیکنان خوب. بنابراین سطح رقابت آنها بالا استخدام آنها واقعا انجام دهد."

تقریبا هر NFL باشگاه داشته باشد LSU ببر یا عضو زرشکی جزر و مد در آن فهرستی از هفته آینده.

به عنوان سومین روز از این غیر معمول پیش نویس به این نتیجه رسیدند مشخص شد که نگرانی ها در مورد مشکلات ارتباطی برداشت شد بسیار پر از شکوفه. Clunky در زمان تند و تلخ در دیگران و فوق العاده سرگرم کننده در نقاط پیش نویس انجام داده است چه کمیسر راجر Goodell امیدوار بود.

مطمئن شوید که وجود دارد لحظات بی دست و پا اما کسانی که می آیند و حتی هنگامی که پیش نویس یک مگا رویداد, نقشه کشی صدها هزار نفر از طرفداران "راکی مراحل" در فیلادلفیا یا پایین تر برادوی در نشویل.

Goodell اصرار دنیای ورزشی مورد نیاز این پیش نویس برگزار می شود در زمان. و مقدار چشم مشاهده شده است, خوب چشم باز شماره. در اواخر روز شنبه در دور نهایی لیگ گفت: آن را به حال بیش از 100 میلیون دلار (ایالات متحده) در مجموع بودجه مطرح شده در تمام تلاش خود را برای نبرد coronavirus. Telethon همراه با پیش نویس مطرح شده بیش از $6.6 میلیون دلار برای شش سازمان های درگیر در coronavirus امداد.

NFL مدیران عامل نیز در کنار هم قرار کمکهای مالی آغاز شده توسط عقاب' Howie Roseman با هر یک از دادن حداقل 8 ، 000 $برای هر انتخاب در این پیش نویس است.

NFL همسان هر telethon اهدای روز جمعه و شنبه.

"ما مجبور به انطباق با اینجا و تغییر و انجام این کار متفاوت است اما آن را در واقع شده است یک مقدار زیادی از یادگیری" Goodell گفت. "ما دیده ایم برخی از چیزهایی که ما شاید به نام "تصادفا بر روی' که واقعا من فکر می کنم خواهد شد و عناصر از پیش نویس رفتن به آینده است. توانایی به استفاده از سیستم عامل های مجازی در راه است که ما واقعا نمی فکر می کنم تا زمانی که ما مجبور شدند.

"و بنابراین من فکر می کنم ما واقعا در حال رفتن به قادر به ایجاد آینده پیش نویس حتی بهتر از آنجا که ما در حال رفتن به قادر به ترکیب آن با عناصر اصلی است که ما تا به حال. اما من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که در مورد پیش نویس آن را فقط نگه می دارد در حال تحول و آن را نگه می دارد گرفتن بهتر است چرا که ما در حفظ و یادگیری است."

لیگ حتی اعطا 2022 پیش نویس به لاس وگاس بعد از تمام حوادث در نوار برای این سال لغو شد با توجه به ایالات متحده گسترده shutdown از اجتماعات بزرگ برای جلوگیری از گسترش ویروس.

برای باز کردن چهار شنبه, Appalachian State تا به حال آن بازیکن دوم انتخاب linebacker Akeem Davis-Gaither که رفت به سینسیناتی. خورشید کمربند دفاعی بازیکن سال standout در ارشد کاسه — یک بازی Bengals کارکنان مربیگری کار کرده است.

ردسکینز برخورد خود ناراضی جانباز مقابله با ترنت ویلیامز به سان فرانسیسکو در صبح روز شنبه و پس از آن را انتخاب LSU را Saahdiq چارلز است که گرفتار کردن زمینه مسائل و خدمت شش بازی تعلیق.

این Niners که بعد از اعلام بازنشستگی از دیرین standout چپ مقابله با جو Staley ارسال یک پنجم دور انتخاب در سال جاری پیش نویس و یک 2021 سوم-طفیلی برای به دست آوردن ویلیامز. معامله reunites او با 49ers مربی Kyle Shanahan بود که حمله هماهنگ در واشنگتن که ویلیامز تدوین شد کلی چهارم در سال 2010.

سان فرانسیسکو ساخته شده و دو نفر دیگر معاملات اولین ارسال مت Breida که Niners' شروع در حال اجرا را برای بخشی از NFC عنوان فصل برای میامی. دلفین ها برخورد یک پنجم طفیلی به سان فرانسیسکو.

سپس 49ers معامله wideout گلابی گودوین به فیلادلفیا برای مبادله ششم-دور لکه های.

اولین کارفرمایی انتخاب و در روز 3 بود واشنگتن یعقوب Eason که رفت به ایندیاناپولیس. بارگیریها البته امضا فیلیپ رودخانه ها به عنوان یک عامل رایگان و هنوز وقت Jacoby Brissett. هر دو طرف قرارداد تنها از طریق 2020 ،

Eason از دست رفته را به جیک اساسی در گرجستان پس از انتقال به واشنگتن است. فروم در نهایت رفت 167th کلی به بوفالو که یک جوان QB در جاش آلن. فروم به احتمال زیاد صدمه دیده بود توسط یک متوسط ترکیب عملکرد. او گرفته شد و پس از جت کردم بین المللی فلوریدا QB جیمز مورگان در 125.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

کارولینای کشیده کردن یک جدید با انتخاب چیزی جز بازیکن دفاعی و هفت در همه. از جمله به طور طبیعی هفتم به طور کلی انتخاب DT جرثقیل قهوه ای از آبرن. از SEC.

گیرنده گسترده ای در نظر گرفته شد عمیق ترین موقعیت در این محصول و 37 گرفته شد.

در ضمن لیستی از قدرت پنج مدارس بدون بازیکنان گرفته تا زخم در نه: دوک ایلینوی غربی راتگرز ایالت آیووا کانزاس ایالت اوکلاهما ایالتی آریزونا و می سی سی پی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب