تغییر نام شورشی قلعه

ایده های وقت آن است که برای حذف نام خائن مانند Benning و برگ از کشور ما مهم ترین پایگاه های نظامی. س

توسط NEWS-SINGLE در 20 خرداد 1399
سربازان 41 مهندس هنگ در فورت براگ در کارولینای شمالی c. 1942هولتن بایگانی / گتی

به عنوان من تماشا مؤتلفه آثار حذف شدن توسط دولت های ایالتی و محلی و گاهی اوقات توسط پرقدرت را از مردم آمریکا این واقعیت است که 10 ارتش ایالات متحده تاسیسات به نام مؤتلفه افسران وزن من است. این تعداد شامل ارتش بزرگترین پایگاه, یکی بسیار ویژه به بسیاری از در فورت براگ در کارولینای شمالی. بزرگراه ثبت نام برای براگ اعلام این خانه از هوابرد و نیروهای عملیات ویژه. من تا به حال سه تکالیف وجود دارد در طول زندگی حرفه ای من. سربازان مستقر در برگ ها به درستی و افتخار خدمت در آن واحد نخبگان. برخی آن را "مرکز نظامی جهان" "کشتی مادر" و یا حتی "مقدس زمین." اما Braxton براگ—به طور کلی برای آنها پایه نامگذاری شد—خدمت در Confederate States Army.

ایالات متحده در حال حاضر کشتی با تکرار موارد سوء استفاده پلیس دوربین میراث های سیستمیک نژادپرستی چالش های حفاظت از آزادی های مندرج در قانون اساسی و منشور حقوق در حالی که خنثی کردن مجرمان که به دنبال بهره برداری قانونی اعتراضات و بحث بیش از نمادها ستایش کسانی که مبارزه را برای کنفدراسیون در جنگ داخلی. راه ما حل و فصل این مسائل را ما تعریف هویت ملی برای این قرن و فراتر از آن. بعد از ظهر روز گذشته یک سخنگوی ارتش گفت که ارتش رایان مک کارتی است که در حال حاضر "به دو حزبی بحث" بر تغییر نام این پایگاه. که سمت راست تماس بگیرید. هنگامی که نام این پایگاه در حال محروم از مخدوش کردن قدرت از سنت و فرهنگ عامه تغییر نام این تاسیسات می شود آسان حتی آشکار تصمیم گیری است.

زندگی من در اصل باز شدن در یک سری از آنچه که ممکن است نامیده می شوند "شورشی قلعه." من ساخته شده بسیاری از چتر نجات پرید با 82nd Airborne Division در فورت براگ و من هم شروع به پریدن کرد و با 82d هوابرد و چتربازان در فورت Pickett در ویرجینیا (یک گارد ملی پست) و فورت پووک در لوئیزیانا. من ساخته شده بازدید رسمی به ویرجینیا قلعه جکسون و لی به فورت هود تگزاس و آلاباما فورت Rucker. در گرجستان برای من فورت گوردون و من با حضور Airborne School, تکاور و پیاده نظام افسر پایه دوره—rites of passage برای تعداد بی شماری از سربازان پیاده نظام—در Fort Benning. در آن زمان من بود بی اعتنا به این واقعیت است که چه شد پس از آن به نام "خانه پیاده نظام" بود به نام Henry L. Benning یک مؤتلفه کلی بود که چنین علاقه مندان برای برده داری است که در اوایل سال 1849 او استدلال برای انحلال اتحادیه و تشکیل جنوبی slavocracy. Fort Benning فیزیکی محل در سابق آمریکایی های بومی سرزمین که شد محل کشت و زرع خود را نشان می دهد آشفته لایه در زیر چشم انداز آمریکایی.

آن خواهد بود سال قبل از من در این افراد برای چه کسی این پست نامگذاری شد. در حالی که در وظیفه فعال در واقع من هرگز فکر نمی کردم زیاد در مورد این مردان در مورد ماهیت خدمات خود را در طول جنگ های داخلی خود را پس از جنگ فعالیت (که در جان براون Gordon مورد به احتمال زیاد شامل یک نقش رهبری در اولین Ku Klux Klan), دلایل آنها مفتخر شد و یا زمان های مختلف قلعه' dedications. نه من فکر می کنم در مورد پیام آن نام ارسال می شود برای بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار خدمت در این تاسیسات—پیام هایی که شده است باید اشاره کرد همه ما است. مانند بسیاری از جنبه های نظامی از قلعه خود بودند تا کفن در سنت است که همه چیز را در مورد آنها به نظر می رسید سنگ جامد, زمان آزمایش جاودانه است. نام خود را تا به حال گرفته شده در لایه جدید از معنی است که ما مجاز به نادیده گرفتن افراد برای آنها نامگذاری شد.

در این دوره حرفه ای خود را توسعه سربازان اغلب مطالعه تاکتیکی و عملیاتی مهارت های رهبران که مبارزه برای مشکوک باعث می شود. یادگیری چگونه برای برنده شدن یک نوع خاص از نبرد متفاوت از یادگیری چگونه به پیروزی در جنگ. فکری قدردانی از توجه عمومی را نابغه تاکتیکی اما نباید تبدیل به عمده فروشی تحسین و یا یک گونه از خود گذشتگی. وقتی که من یک دانشجوی دانشکده افسری در وست پوینت در اوایل دهه 1970 شور و شوق برای ژنرال رابرت لی ه و استون وال جکسون گسترده بود. ما را تشویق به فکر می کنم عمیقا در مورد علت که برای آنها مبارزه کرده بود حداقل نه در نظامی ما تاریخچه کلاس. و من از ارتش حرفه ای من نیز مواجه می شوند مشتاق پیروان مختلف مؤتلفه فرماندهان و حرمت ویژه برای لی.

آن را نیز اتفاق می افتد که لی و جکسون به استثنای—بسیاری از مؤتلفه ژنرال برای آنها ما پایگاه نامگذاری شد undistinguished اگر نه بی کفایت فرماندهان میدان جنگ. Braxton براگ برای مثال در سمت چپ یک معامله بزرگ را به دلخواه به عنوان یک رهبر نظامی. پس از فارغ التحصیلی از وست پوینت در سال 1837 به او خدمت در دوم سمینول جنگ و مکزیک جنگ. شهرت خود را به صورت فیزیکی شجاعت همسان شد توسط یکی برای حماسه irascibility. برگ را در خلق و خوی بود خیلی بد Ulysses S. Grant بازگو در خاطرات خود که با یک ارتش تا به حال برتر یک بار rebuking او "خدای من آقای براگ شما باید با اختلاف هر افسر در ارتش و در حال حاضر شما در حال نزاع با خودتان!" برگ ناتوانی به همکاری رقیق اثربخشی خود را تا زمانی که خود را شکست قابل توجهی در نبرد Chattanooga در نوامبر 1863 رسوب استعفای خود را از مؤتلفه ،

تا به حال براگ مانند بسیاری از شورشی آفرین نبوده است مرتفع تلاش برای تتم "از دست رفته به علت"ترویج شده توسط سازمان هایی مانند ایالات دختران کنفدراسیون به عنوان به خوبی به عنوان برخی از دلسوز مورخان—او احتمالا پروری تاریخی ابهام.

فورت براگ و بسیاری از پست های دیگر در سوال تاسیس شدند یا در طول جنگ جهانی اول در یکی از قله های از دست رفته باعث حرکت و یا در اوایل 1940 به عنوان کشور شد feverishly آماده سازی خود برای جنگ جهانی دوم است. رهبران ارتش می گویند هیچ چیز از چهره های سیاسی در آن زمان بدون شک می خواستم برای ارضاء خود با ایالات جنوبی که در آن قلعه قرار داشتند. آنها متمایل به—و در بسیاری از موارد به اشتراک گذاشته شده—از دست رفته باعث نوستالژی که همچنین حمایت بسیار غیر نظامی, مجسمه سازی, خیابان نامگذاری و یادبود ساختمان از پایان بازسازی از طریق 1930 زمانی که روند مخروطی خاموش اما پایان نیست به طور کامل. در بسیاری از موارد ارتش احساسات به سادگی آینه کسانی که از جامعه در آن خدمت کرده است.

برای یک سازمان طراحی شده برای برنده شدن در جنگ به قطار برای آنها در تاسیسات نام برای کسانی که منجر به از دست دادن نیروی به اندازه کافی عجیب و غریب, اما زمانی که ما در نظر گرفتن علت است که این افسران مبارزه ما شروع به نفوذ سردرگمی از جنگ داخلی حافظه است. این پایگاه در حال, بعد از همه, فدرال تاسیسات خانه را به سربازان که سوگند به حمایت و دفاع از قانون اساسی ایالات متحده است. طنز از آموزش در پایگاه نام برای کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده و برای حق به بردگی دیگران غیر قابل اجتناب است برای هر کسی با توجه. در حال حاضر دیر است, لحظه ای برای ما به پرداخت چنین توجه است.

آن را به من می دهد قابل تامل برای مثال به یاد داشته باشید که من مادر آلما, West Point, افتخارات Robert E. Lee با یک دروازه و یک جاده یک کل مسکن منطقه و پادگان که آخرين ساخته شده بود در طول 1960s. یک پرتره از لی با بردگی فرد زینت دیوار دانشکده افسری کتابخانه های مقابل به یک پرتره از کمک مالی خود, جنگ داخلی, کینه جویی, بر روی دیوار مجاور.

Lee تاریخ است که در واقع کاملا بافته شده از طریق که از وست پوینت و ارتش. قبل از او فرمانده مؤتلفه ارتش ویرجینیای شمالی لی برجسته دانشکده افسری برجسته رئیس مهندسین در مکزیک در جنگ و بعد از آن غرب نقطه سرپرست. من پیشنهاد که ما پاک کردن نقش خود در این تاریخ است. ما می توانند یاد بگیرند که خود را از میدان جنگ مهارت و فراتر از آن از خود سستی انسان خود متناقض وفاداری و فشارهای اجتماعی که منجر به او را انتخاب کنید ویرجینیا بیش از ایالات متحده است. اگر ما تلاش برای سرکوب این واقعیت وجود خود از ما حافظه سازمانی ما در معرض خطر افتادن به دام رژیم های اقتدارگرا که به طور معمول و جامع پاک کردن تمام ردیف هایی از تاریخ ملی به عنوان اگر آن را هرگز اتفاق افتاده است در همه. وجه تمایز دموکراسی است ظرفیت خود را برای حتی بحث انگیز ترین مسائل با شور و نشاط و در مطلع احترام عمدی راه و روش برای یادگیری از اشتباهات گذشته است. اما به خاطر سپردن لی نقاط قوت و ضعف نظامی خود را شخصی و موفقیت ها و شکست های مختلف از venerating او.

مؤتلفه memorialization تنها واضح ترین بیان که قبلا قابل قبول احساسات در حال حاضر در نظر گرفته به شدت توسط بسیاری از آمریکایی ها. یک بار با صراحت کامل جشن ارقام مانند توماس جفرسون تئودور روزولت و وودرو ویلسون به نام فقط سه برگزار شد اعتقادات و رفتار در راه ما در حال حاضر پیدا کردن عمیقا نگران کننده است. این نشان دهنده پیچیدگی مشکل این است که در حالی که شیشه پنجره تجلیل Robert E. Lee در کلیسای جامع ملی واشنگتن دی سی برداشته شد که از ویلسون سرسخت segregationist باقی می ماند (بعد از سالم بحث).

اما Confederates رهبران مختلف از این نمونه های دیگر نه تنها در درجه است اما در نوع: سادگی قرار دادن Lee Jackson براگ و بقیه مرتکب خیانت, اما مقدار آنها ممکن است مخالف و بیش از آن. اکثر آنها تا به حال فرسوده از ارتش ایالات متحده و ارتش که نباید بروک هر جشن از کسانی که خیانت به کشور خود.

طولانی ماکسیم برای کسانی که در لباس است که باید هرگز شروع یک جنگ را بدون دانستن اینکه چگونه آن را به پایان. و این یک نوع جنگ—جنگ از حافظه است. این قلعه به نام مؤتلفه ژنرال تاسیس شد قبل از تدوین قوانین مدون در حال حاضر در ارتش مقررات 1-33 که مجموعه معیارهای یاد سربازان. اما به عنوان است که اغلب مورد زمانی که ارتش به سقوط کوتاه از آن عنصری ارزش آن نیز دارای درمان است. در حالی که مقررات متحده "Rememorializing یا rededicating اقدامات به شدت دلسرد شده و به ندرت مناسب" آن را نیز تشریح روشن فرآیند اداری به دنبال زمانی که آنها هستند. این لحظه ای است و به دنبال آن روند.

ما می تواند احتمالا رد صلاحیت شورشی ژنرال در فنی: هیچ یک از آنها در واقع در ارتش ایالات متحده زمانی که آنها انجام این اقدامات برای آنها که مفتخر شد. با این وجود من ترجیح می دهم به رد صلاحیت آنها بر این اساس است که آنها را برآورده نمی نامه یا روح قوانین و مقررات را معیار دوم: "Memorializations را افتخار مرحوم قهرمانان و دیگر مرحوم برجسته افراد از همه نژادها در جامعه ما خواهد شد و در حال حاضر آنها را به عنوان الهام بخش خود را از سربازان و کارمندان و دیگر شهروندان است."

سحر و جادو از جمهوری که بسیاری از ما اختصاصی زندگی حرفه ای ما است که تعریف آن از برابری بارها نشان داده از این ظرفیت برای گسترش. و نظامی آمریکا اغلب led تغییر اجتماعی به خصوص در منطقه نژادی یکپارچه سازی. ما در کشوری زندگی می کنند که Braxton براگ Henry L. Benning یا Robert E. Lee می تواند به عنوان یک منبع الهام است. با اذعان به این واقعیت ضروری است. باید آن را موفق به انجام این کار که به خود می بالد که منجر به راه در برابر خطر ناک خواهد بود سمت چپ به مبارزه با عقب-گارد اقدام علیه فراگیر تر آمریکا در آینده است که تحقق این کشور وعده موسس.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب