تمدید قرارداد

ایده های آمریکایی ها در پاسخ به رکود بزرگ با ایجاد یک غنی تر و عادلانه تر جامعه است. ما می توانیم دوباره آ

توسط NEWS-SINGLE در 28 اردیبهشت 1399
جان Vachon, 1939 / کتابخانه کنگره

یکmericans در خارج از محل کار. بیش از 20 میلیون نفر شغل خود را از دست در مارس به تنهایی. خطوط در بانک های مواد غذایی کشش مایل است. کسب و کار در سراسر کشور در حال foundering. عناوین جیغ که coronavirus به ارمغان آورده است در مورد بدترین بحران اقتصادی از زمان رکود بزرگ.

فروپاشی اقتصادی از دهه 1930 یکی از تعریف صدمات از قرن 20th است که هنوز هم معیار که در برابر رکود اندازه گیری می شوند. و برای بسیاری از آمریکایی ها معامله جدید راه اندازی شده توسط پرزیدنت فرانکلین دلانو روزولت باقی می ماند استاندارد برای چگونه دولت فدرال باید در پاسخ به یک عمده ملی اضطراری است. اواخر 1940s, ایالات متحده آمریکا بود خارج شد اقتصادی فاجعه و وارد بی نظیر دوره ملی رفاه—با measurably بیشتر برابری درآمد. امریکا نه تنها تحمل رکود بزرگ; پاسخ آن را تبدیل به یک غنی تر و عادلانه تر جامعه است.

بسیاری امید به تکرار است که دستاورد امروز. اما موفقیت این معامله جدید ساخته شده بود بیش از همه سازمان های آن را بر اساس و یا برنامه های خاص آن را تاسیس آن استراحت بر روح کسانی که به ارمغان آورد و آن را به حال. جدید نمایندگی آموخته به آغوش آزمایش پذیرش شکست در طول مسیر به موفقیت است. آنها تبدیل به کنار وحشی مخالفت خود را پررنگ طرح برانگیخت. آنها را سازماندهی حامیان و آموخته نه تنها منجر شود اما برای گوش دادن. و شاید بالاتر از همه آنها تحت فشار قرار دادند برای وحدت و کشت همدلی است.

این قرارداد جدید به ما ارائه می دهد بیش از یک راهنمای ساده برای بازگشت به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. بزرگتر درس در آن ارائه می دهد این است که بازیابی پیچیده و دردناک فرایند است که نیاز به مشارکت بسیاری از نه دستورات از چند. و که در نهایت ما همه در این با هم.

During بزرگ , افسردگی, امروز, ملت پاسخ اولیه به فاجعه شد فلج با دیدگاه منفی دولت برگزار می شود و سپس رئیس جمهور هربرت هوور و حزب جمهوری خواه. در آغاز قرن Progressive Era تا به حال منجر به بیشتر نظارت دولت از تجارت بین ایالتی و پردازش مواد غذایی و مواد مخدر. اما به عنوان وزیر بازرگانی در دهه 1920 هوور تا به حال ترویج یک جایگزین ایده آل داوطلبانه مقررات به موجب آن سازمان های حرفه ای و شرکت های آمریکایی تحت نظارت امور خود را به جای تنظیم شده توسط دولت فدرال است. که ترتیب آن مورخ الیس W. هاولی لقب "انجمنی دولت" ارائه یک تضاد با progressivism بود که قبل از آن.

هوور بود سوگند به عنوان رئیس جمهور در مارس 1929 تنها چند ماه قبل از بازار سهام سقوط کرد. اما سعی کنید به عنوان او ممکن است او نمی تواند خود را انجمنی دولت به استاد چالش رکود بزرگ. پر از بدبختی خود را شکست و راه را برای روزولت پیروزی در ماه نوامبر سال 1932.

در مواجهه با یک بحران عظیم نسبت روزولت ابداع چگونه ملت را از کسب و کار خود را که مهمترین آنها مربوط به دولت فدرال در مناطق زندگی آمریکایی است که قبلا متعلق به شهرستانها استان ها و یا کشورهای—اگر به هر مقام حاکم در همه. این قرارداد جدید در اجرای موفق سیاست های در سطح فدرال بود که percolating برای سال در اصلاحات محافل یا آن شده بود تا حدودی اجرا شده توسط پیشرفته ترین متحده است.

برای رفع فوری بحران دولت فدرال بودجه امداد رسانی مشاغل و زیرساخت ها است. در دراز مدت آن را تاسیس جدید طبیعی است که شامل یک ملی سیستم بازنشستگی, بیمه بیکاری, بیمه مزایای از کار افتادگی حداقل دستمزد و حداکثر ساعات مسکن, وام مسکن, حفاظت از برق روستایی و امریکا و راست صنعتی کار به چانه زنی های دسته جمعی از طریق اتحادیه های کارگری.

این برنامه بودند مملو از محدودیت. تامین اجتماعی و بیمه بیکاری گره خورده بودند به شغل به جای تابعیت; فدرال در حمایت از وام مسکن redlined محله در نظر گرفته بیش از حد nonwhite یا مهاجر; کل دسته از کارگران معاف از امنیت اجتماعی و عادلانه-استانداردهای کار مانند کسانی که انجام می دهند داخلی و کار کشاورزی; و بسیاری از ملزومات برای یک زندگی مناسب و معقول مانند روز پرداخت می شود بیمار و پوشش بهداشت و درمان در سمت چپ بود به اختیار کارفرمایان و یا چانه زنی نیروی عضلانی از اتحادیه های کارگری. در عین حال معایب و جدید معامله احداث یک شبکه امنیت اجتماعی که undergirded یک دوره طولانی رشد و رفاه.

اما اگر ما می خواهیم به استفاده از قرارداد جدید به عنوان یک مدل برای ایجاد فرصت از فاجعه ما نیاز به درک بیشتر از آن سیاست ها و برنامه های. ساختمان جدید و بهبود یافته در ایالات متحده پس از coronavirus نیاز به درک چگونه روزولت و همکارانش رهبران کارگری و فعالین و آمریکایی معمولی ترکیب تلاش خود را در طول نومیدی از بحران برای ساخت آینده ای بهتر است. ما نیاز به دانستن و نه فقط آنچه که آنها انجام داد اما چگونه آنها آن را کشیده.

رئیس جمهور روزولت در بیسمارک داکوتای شمالی. آرتور Rothstein, 1936 / کتابخانه کنگره

تیوی جدید معامله شد و تجربی و افزایشی—نه ایدئولوژیک. روزولت و مشاوران او بودند به دور از بینش متفکرین از افسانه است. آنها هرگز تا به حال یک طرح جامع است. بلکه در این دولت در 100 روز اول آنها اجرا سراسیمگی از قوانین و مقررات. اگر این برنامه کار آنها باقی مانده است. اگر آنها نمی, آنها کاهش یافته است به جای دیگران است.

صنعتی ملی بازیابی عمل می کنند برای مثال با آن داوطلبانه کدهای رقابت عادلانه برای قیمت ها و دستمزدها و محدود تشویق چانه زنی جمعی ثابت ناکافی و پس از آن بود که حکومت بر خلاف قانون اساسی. دولت به سرعت توسعه یافته از جمله ملی روابط کار عمل (شناخته شده به عنوان Wagner Act) که ارائه یک راه روشن تر به unionization.

تا بعد از سال 1935 انجام معامله جدید را دولت رفاه و تامین اجتماعی, بیمه بیکاری, بیمه و مسکن عمومی پدیدار شود. و بسیاری از طرح های خود شکست خورده مانند زمانی که یک زودرس عقبگرد از برنامه های فدرال رسوب "روزولت رکود اقتصادی" از سال 1937, افزایش نرخ بیکاری به frighteningly سطوح بالا. حتی استاد دانشگاه هاروارد آلوین هانسن FDR قابل اعتماد مشاور اقتصادی اعتراف کرد: "من واقعا نمی دانم چه اساسی اصل معامله جدید است."

در واقع اختلافات اجاره روزولت در کاخ سفید. برای مثال برخی از برنامه ریزان اقتصادی می خواستم یک ریکاوری که احیا قدیمی پیشرو-دوران جنگ صلیبی علیه انحصار در حالی که دیگران مورد علاقه تنظیم کسب و کار بدون در نظر گرفتن اندازه و یا گرفتن یک رویکرد کینزی استفاده از دولت مالی قدرت به افزایش مصرف است. اواخر دهه 1930 به Keynesians برنده شده بود ، به عنوان John Kenneth Galbraith و سپس یک جوان, استاد, به یاد می آورد که در اواخر سال 1936 پذیرش قوانین اقتصاد کلاسیک بود "تورنسل که معتبر اکونومیست جدا شد و از این خل." یک سال بعد "کینز رسیده بود دانشگاه هاروارد با نیروی جزر و مدی." نکته این است که هیچ خوبی آماده نقشه راه تنظیم قرارداد جدید را دوره.

Roosevelt نیز قابل توجه برای شیوه ای که او در آن با موفقیت خلع سلاح بسیاری از مخالفان سیاسی خود را. ممکن است وسوسه انگیز امروز—با ما stalemated سیاست عمیقا تقسیم رای دهندگان و التهابی رسانه—تصور کنید که FDR که برنده کشور در سال 1932 و در سال 1936 و راحت حاشیه حتی زمانی که به دنبال بی سابقه ای دوره سوم در سال 1940 لذت بردم لوکس از یک توافق ملی. هیچ چیز می تواند بیشتر از حقیقت. دولت روزولت مورد حمله قرار گرفت از سمت راست با انتقاد جمهوری خواهان از رهبران کسب و کار که قول داد برای از بین بردن "سوسیالیستی" جدید معامله با احتیاط جنوبی دموکراتیک اعضای کنگره و بسیار محبوب کاتولیک رومی رادیو میزبان پدر چارلز کولین. کولین به "ساعت طلایی از گل کوچک" برنامه به طور منظم به جلب مخاطب از بیش از 30 میلیون به ضد روزولت ضد کمونیست و ضد سامی, isolationist و توطئه دمه.

در سمت چپ روزولت مواجه کوچک اما موثر سازماندهی کمونیستی و سوسیالیستی گروه و همچنین سایر اشخاص ثالث مانند جان دیویی و Paul H. Douglas لیگ به صورت مستقل عمل سیاسی. خیلی بیشتر تهدید بود Huey طولانی از لوئیزیانا. پوپولیستی و wildly محبوب—فرماندار و سپس سناتور به سرعت رها روزولت به عنوان بیش از حد محتاط نصب خود را بیشتر redistributive "به اشتراک گذاری ثروت ما" برنامه. طولانی رسیده میلیون ها نفر از طریق یک شبکه ملی از باشگاه ها و خود برنامه های رادیویی. روزولت می ترسید طولانی به عنوان یک عفونت های عوام فریب تا ترور او در سال 1935 اما طولانی را مسلم محبوبیت به احتمال زیاد تحت فشار قرار دادند FDR چپ.

روزولت در پاسخ به این چالش ها از راست و چپ با توجیه قرارداد جدید در uncontroversial تقریبا بگمارند نظر. اگر چه او پیام می تواند در نوسان است که بسته به نوع دشمنان او به هدف پیروز شدن—مثلا افشاگری سرمایهداری نخبگان به عنوان "اقتصادی royalists" در سال 1936 گفتار به کنوانسیون ملی دموکرات بنابراین به عنوان نه به outflanked در سمت چپ—FDR به طور معمول توجیه قرارداد جدید به عنوان پیگیری "امنیت در برابر خطرات و فراز و نشیب های زندگی" و یا حفاظت از "چهار آزادی" از بیان عبادت و ترس است. و نه به outdone توسط پدر کولین یا طولانی روزولت شد و کارشناسی ارشد خود را از رادیو درخشان خود را با استفاده از بسیاری از پای بخاری چت برای ایجاد یک رابطه صمیمی با مردم آمریکا است.

A union job posting and a group of men waiting for payday.
از سمت چپ: یک اتحادیه ثبت نام در سان Diego کالیفرنیا (راسل لی 1940 / کتابخانه کنگره). انتظار برای امداد چک در کالیپاتریا کالیفرنیا (Dorothea Lange, 1937 / کتابخانه کنگره).

Roosevelt نیز آموخته است که به رهبری او نیاز به گوش دادن. اجتماعی و سیاسی تغییرات جدید مقابله ساخته شده توسط بسیج عادی آمریکایی ها به عنوان حزب دموکرات رای دهندگان و رتبه بندی-و-فایل اعضای اتحادیه. قرارداد جدید بود و نه از بالا به پایین انقلاب است. سیاستمداران دموکرات و همچنین اتحادیه سازمان به سرعت کشف که آنها نیاز به تمرکز بر روی مشکلات واقعی مردم مواجه شده و به پاسخگویی به تنظیمات خود را.

قبل از برخورد با بسیاری از مردم در زندگی سیاسی و زندگی محدود خود حزب محلی اعم از دموکرات یا جمهوری خواه. اول یا نسل دوم مهاجران بودند وفادار پارتیزان اگر آنها حتی رای دادند. همه در همه ، چند آمریکایی های آفریقایی تبار در این Jim Crow جنوبی می توانستند رای بدهند. کسانی که در سفر شمال در مهاجرت بزرگ از 1910s و '20s رد حزب دموکرات به عنوان ابزار خود را در جنوب ستمگران و دشمن حزب از لینکلن که بسیاری از آنها در حال حاضر مشتاقانه پشتیبانی می کند.

در محيط های کارگری—به میزان وجود آنها در 1920s—ساخته شد تا از نخبگان مهارت کارگران عمدتا سفید و بومی که به دنبال محدود کردن فرصت و تحرک بیشتر متعدد و بیشتر در معرض خطر nonunion کارگران است. کار سازمان دچار یک سری از سوزش شکست در سال 1919 و پس از آن اتحادیه به نظر می رسید به نگه داشتن وعده کوچک برای کمتر-کارگران ماهر که طراحی تولید انبوه گیاهان است که ساخت ایالات متحده در قرن 20 را "کارگاه جهان است."

ترس reprises از unionization درایوهای بود که پس از جنگ جهانی اول برخی از کارفرمایان نصب شده پدرسالارانه برنامه های رفاهی در دهه 1920 شعار مزایای مانند پرداخت مرخصی و تعطیلات, حقوق بازنشستگی مالکیت سهام گروه بیمه عمر و کارمند نمایندگی در نظر دارد. اما شرکت ها به ندرت مورد حمایت کسانی که وعده با سطح مالی سرمایه گذاری مورد نیاز برای ارائه مزایای آن به بیش از یک بخش از نیروی کار خود را. کارگران با اتکا به جای نامناسب شبکه های ایمنی ارائه شده توسط خود را قومی نژادی و مذهبی جوامع که به سرعت شکست خورده و تحت فشار از رکود بزرگ.

در زمان روزولت برنده دوم ریاست جمهوری در سال 1936 جهان تبدیل کرده بود. بسیاری از کسانی که در نیاز شد در نظر گرفتن استفاده کامل از فدرال امداد و شغل برنامه های حمایت شده توسط آرایه ای از قرارداد جدید سازمان از جمله FERA, CWA PWA, WPA, نیا, و CCC. با پرداختن به نیازهای آمریکایی روزولت به دست آورده خود را پشتیبانی می کند. در مواجهه با وقاحت از رکود بزرگ طبقه کارگر آمریکایی ها بودند که رای گیری در تعداد رکورد—و آنها رای دادند دموکراتیک رئیس جمهور. سیاه رای دهندگان بودند حتی جایگزینی شعار "چوب به جمهوری خواهان به دلیل لینکلن شما آزاد" با "اجازه عیسی منجر شما و روزولت تغذیه شما است."

کار مردم نیز سوار یک تلاش عظیم برای داشتن اتحادیه کارگران صنعتی در سراسر بسیاری از بخش ها با هماهنگی تازه تاسیس کنگره سازمان های صنعتی (CIO) که موفقیت تسهیل شد توسط واگنر عمل می کنند. توسط 1940 در ساخت دژ شیکاگو یک سوم کارگران صنعتی متعلق به اتحادیه, در حالی که 10 سال قبل به هر سختی بود. داستان بسیار مشابه در دیترویت و سنگ چخماق در میشیگان کلیولند و اکرون در اوهایو, مینیاپولیس, پیتسبورگ و در جاهای دیگر. کارگران که تنها چند سال قبل از احساس بود کمی اتصال به واشنگتن و خارج از ملی اتحادیه های کارگری در حال حاضر با شناسایی دولت فدرال و در سراسر کشور سیاسی و جنبش کارگری.

از طریق مشارکت خود را در حزب دموکرات و اتحادیه های کارگران و کمک به ایدئولوژیک reorient هر دو این مراکز جدید سیاسی گرانش است. اگر چه از محلی حوزه به حزب دموکرات مقر و از shopfloors به CIO را در دایره درونی رهبران اهمیت آن با قدرت تا به حال به رقابت با یک رتبه و فایل که می دانستند خود را داشته باشید.

این بود که به ویژه آشکار در جنبش کارگری است. جناح چپ گرفته بسیار مهم سازمان کمونیستی بیکار شوراهای سوسیالیستی کارگران در کمیته بیکاری گرسنگی راهپیمایی ها و تظاهرات خارج امداد و دفاتر و ظهور اتحادیه های کارگری. اما در نهایت با وجود تمام سختی از رکود بزرگ کارگران چند خریداری شده به ضد سرمایه داری پیام.

کمونیست سازمان استیو نلسون به یاد می آورد که چگونه او و رفقای خود را آغاز کرده بود توسط "مهیج در برابر سرمایه داری و صحبت کردن در مورد نیاز برای سوسیالیسم." به سرعت آنها نمیفهمد که طبقه کارگر مردم بیشتر در رابطه با مبارزات روزمره خود. "ما یاد گرفتیم به تغییر ... به آنچه که ممکن است به نام شکایت رویکرد به سازماندهی" او گفت:. "ما شروع به افزایش تقاضا برای ... فوری فدرال کمک به بیکاران و توقف در وام های مسکن و در نهایت ما شروع به بحث در مورد نیاز به صورت ملی اشتغال بیمه." در واقع تا حدودی با الهام از وعده های خالی از کارفرمای خود را رفاه-سرمایه داری طرح از دهه 1920 طبقه کارگر آمریکایی ها آمد به آغوش آنچه که من در جای دیگر با برچسب "اخلاقی داری." در حالی که کارگران بهره مند از سازماندهی تجربه رادیکال رهبران آنها بیشتر تصمیم گرفتند برای لیبرال اهداف از رادیکالیسم ترجیح می دهند فقط داری سفارش بیش از هر جایگزین.

همسر یک روز کارگر در نزدیکی Webbers Falls, Oklahoma. در داخل یک کشاورزی روز کارگر در ماسکووگی County, Oklahoma. راسل لی 1939 / کتابخانه کنگره (2).

تیاو قرارداد جدید را با موفقیت تا به حال یک آخر و مهم تشکیل دهنده: کشت همدلی است.

برای رهبران کارگری آن را عملی ضرورت است. هربرت مارس کمونیست سازمان در شیکاگو بود و به نوعی نگرانی است که "این ممکن نخواهد بود برای رسیدن به اتحادیهی از آنجا که شما تا به حال این تقسیم از سیاه و سفید و بیش از حد بسیاری از ملیت ... که آنها [کارفرمایان] خواهد بازی در برابر هر یک از دیگر." این نوع قومی و نژادی و اختلافات کمک کرده بود عذاب 1919 سازماندهی درایوهای. مگر اینکه اتحادیه های کارگری می تواند تلقین ایده آل نژادی ورود و همبستگی طبقاتی, سفید, کار مردم را به خوبی ممکن است عقب نشینی به خود سگمنتال قومی و نژادی جهان و فشار خود را آفریقایی همکاران بازگشت به آغوش کارفرمایان به عنوان اعتصاب.

برای جلوگیری از این خطر چپ رهبران CIO سخت کار می کرد برای کشت چه من نام فراگیر "فرهنگ وحدت" در حال تحول جنبش اتحادیه. سیاه packinghouse کارگر جیم کول گفت مصاحبه در سال 1939 که CIO به حال "انجام می شود بزرگترین چیز در جهان" با آوردن کارگران با هم و زدودن "نفرت و احساسات بد استفاده می شود که برگزار می شود در برابر نگرو." روشنفکر فعالان کمک کار مردم فراتر از تعصب خود را در یک لحظه بحرانی.

برخورد بیش از حد این کار مرکزی برای پروژه خود را. در کنار بسیاری از آنها جدید و ناآشنا سازمان جدید نمایندگی تنظیم سند چگونه آمریکایی ها بودند هوازدگی رکود بزرگ. این تعهدات موجب شد با انگیزه های متعدد از جمله تولید تبلیغات برای قرارداد جدید برنامه ها و استخدام برای خارج از کار هنرمندان و بازیگران. اما اکثر اساسا این پروژه ها افراد تحصیل کرده در مورد هموطنان خود و زنان و تربیت همدلی است. "ما با معرفی آمریکا به آمریکایی" است که چگونه FSA سر روی Stryker قرار داده و آن را چند سال بعد.

مزرعه اداره امنیت تصاویر گرفته شده توسط این عکاسان افسانه ای به عنوان واکر ایوانز, Dorothea Lange, Russell, Lee, Gordon Parks و بن Shahn احتمالا بهترین و شناخته شده اين طرح اما تقریبا در هر معامله جدید آژانس خود را سوار شده پروژه عکاسی به سند تاثیر آن بر مردم آمریکا است. این WPA فدرال نویسندگان پروژه حمایت از زندگی و روش تاریخ شفاهی ethnographies و پرتره های متنوع فرهنگی جوامع از جمله مهاجران اخیر بومیان آمریکایی و آمریکایی های آفریقایی تبار. و فدرال تئاتر پروژه تولید مستند پخش در آن "زندگی روزنامه" اجرای.

یک خانواده آواره راه رفتن در امتداد بزرگراه از شهر فینیکس, آریزونا که در آن آنها برداشت پنبه. آنها موظف هستند برای سن دیگو که در آن پدر امید برای رهایی از آنجا که او یک بار زندگی می کردند وجود دارد. Dorothea Lange, 1939 / کتابخانه کنگره

من

f این درس از برخورد با اعمال خود ما لحظه ای پس از آن یکی بیشتر وجود خواهد داشت بدون بازگشت به حالت عادی. با وجود همه جدید مقابله مداخلات بیکاری هنوز هم نگران کننده در آستانه جنگ جهانی دوم است. عظیم محرک جنگ جهانی بود که در نهایت برداشته ایالات متحده از افسردگی هر چند که جنگ با آن به ارمغان آورد اضافی سال از محرومیت و ایثار است. علاوه بر این بسیاری از آمریکایی ها هرگز غلبه بر ضربه از افسردگی را بکند به دوران پس از جنگ که وابسته تر از همیشه در هزینه های مصرف کننده به ارائه گسترده رفاه.

چه فرم بهبود اقتصادی از COVID-19 آتن را همچنان دشوار است برای پیش بینی. استراتژی ها و برنامه های 2020s نخواهد بود همان کسانی که از 1930s. عظیم رشد مصرف به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی از یک کم از 49.5 درصد در سال 1944 به حدود 70 درصد امروز باعث شده است تا سیاست گذاران به اولویت بندی ramping تا مصرف—اغلب قبل از موعد مقرر—بیش از ایجاد شغل است. رهبران ملی به نظر می رسد ترجیح می دهند به ارسال چک به بیکاری بیش از ارائه آنها را با شغل. آجر و ملات فروشگاه ها, رستوران ها و فروشندگان دیگر از خدمات شخصی است که در حال حاضر در حال مبارزه با شیفت به صورت آنلاین خرید کرده اند به خصوص ضربه. خود را بازیابی کند نه تنها باقی می ماند کشیدن در اقتصاد بزرگتر را نیز تحت تاثیر قرار نشاط از زندگی عمومی است که اغلب حول محور مناطق تجاری.

علاوه بر این وجود یک خطر واقعی است که رکود را تشدید نابرابری در حال حاضر در حال حاضر در اقتصاد آمریکا در, شغل, درآمد, بهداشت و درمان و مسکن و آموزش و پرورش. مصرف می تواند همچنان به تغییر جهت به سمت بزرگترین فروشندگان مانند آمازون فشردن کردن کسب و کارهای کوچک. این کشور نیروی کار ممکن است پس از آن تبدیل شدن به حتی بیشتر نابرابر با اعداد کوچک از حقوق و مزایای مدیران در بالا و ارتش ماهر ساعتی کارکنان انبار و بسته deliverers با منافع محدود در پایین. در حال حاضر COVID-19 بحران ساخته شده است که ظاهری شرم آور نژادی و نابرابری هستند که مصرف فوق العاده تلفات در جوامع از رنگ.

و زمان فاجعه نیز می تواند تعمیق ما بخش. شاید بزرگترین مانع برای حل مشکلات اجتماعی ما شده است شدید تعصب و باطل قربانی که فلج سیاست. ما در حال شکسته همراه بسیاری از خطوط. چه می شد یک بار مدنی اختلافات بیش از اندازه دولت با رسیدن به امنیت شبکه یا نسبی مزایای مالیات در مقابل incentivizing کسب و کار کارآفرینی تبدیل شده اند unsurmountable تقسیم.

اما اگر ما نمی توانیم به سادگی کپی قرارداد جدید را با برنامه ها و اعمال آنها را به ما چالشهای معاصر ما هنوز هم می تواند با الهام از روح است که متحرک آنها. ما می توانیم در کنار ایدئولوژی به نفع آزمایش دفع کردن حملات پارتیزانی با تجدید نظر به بالاتر اصول تمرکز بر نیازهای کارگران عادی و عمدا کشت وحدت و همدلی مورد نیاز برای ایجاد یک ائتلاف موثر به انجام نبرد با کروناویروس و ویرانی اقتصادی.

این آخرین نقطه ای است که شاید مهم ترین و ممکن ترین دشوار است. همدلی بعد از همه بد است گم شده در ایالات متحده در دهه های اخیر.

شاید ما یک شروع است. این تصاویر نمادین از این بیماری همه گیر در حال پرستاران و پزشکان و EMTs مراقبت از بیمار. شبانه نمایش تشکر اکو در بسیاری از نقاط کشور است. فروشگاه مواد غذایی کارمندان به رسمیت شناخته شده به عنوان قهرمانان. Coronavirus را سخت درس مشترک ما آسیب پذیری در برابر بیماری—که ما همه امن تنها زمانی که همه سالم است—می تواند پایه ای برای گسترده تر به رسمیت شناختن سرنوشت مشترک ما به عنوان آمریکایی ها. یادگیری این درس ممکن است به ما کمک بازسازی جامعه ما به یکی که رفتار هر کس به عنوان ضروری است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب