بازاندیشی علم از پوست

پوست طولانی دیده می شود به عنوان یک مانع است که باید استریل و بکر است که به طور فزاینده ای به عنوان یک "مجتمع

توسط NEWS-SINGLE در 6 مرداد 1399
Buttocks and arm.
پوست طولانی دیده می شود به عنوان یک مانع است که باید استریل و بکر است که به طور فزاینده ای به عنوان یک "مجتمع اکوسیستم متنوع."عکس توسط Maisie عموزاده برای نیویورکر

زمانی که من و خواهرم بودند جوان ما را دوست داشت به خانه از مدرسه و به نوبه خود در "نور هدایت" اپرا صابون در CBS. ما تنها تا کنون گرفتار پانزده دقیقه از این ساعت-طولانی نشان می دهد, اما, دلیل آن نبود به خصوص ظریف این بود که مقدار زیادی از زمان به دنبال حتی بیشتر خود را درگیر plotlines—مانند زمانی که Reva Shayne یک nine-بار-ازدواج شخصیت که تا به حال کمان به عنوان یک نشان می دهد بحث میزبان روانی شاهزاده خانم از داستانی جزیره و یک مسافر زمان به جنگ داخلی و آلمان نازی تا به حال به مبارزه دالی غیر مستقیم کلون که اخیر او شوهر کرده بود از او به منظور فراغت فرزندان او از اندوه اخیر از او فرض مرگ و میر.

"نور هدایت" آغاز کرد و در سال 1937 به عنوان یک نمایش رادیویی برای ترویج یک صابون به نام Duz. ("Duz می کند همه چیز را.") وقتی که می رفت هوا در سال 2009 آن را طولانی ترین در حال اجرا نشان می دهد در پخش تاریخ است. آن متعلق به تا پایان با CBS اما توسط پراکتر و گمبل که شروع به عنوان یک صابون شرکت و اعتبار شده است با اختراع تبلیغات مدرن در امریکا است. علاوه بر ترویج مارک های خود را با نقاشی بر روی چرخ اتومبیل و تابلوهای تبلیغاتی شرکت توسعه بیش از بیست رادیویی و تلویزیونی درام. اول "Oxydol خود Ma پرکینز" premièred در سال 1933; آخر "به نوبت" چپ امواج رادیو و تلویزیون در سال 2010 که در آن زمان اصطلاح "soap opera" تا به حال تبدیل شدن به مستقل. شما حتی می تواند آنها را به عنوان من تا کنون که بدون دانستن آنها تا به حال چیزی برای انجام با صابون شرکت.

از آن آسان بود تا COVID-19 شیوع را به فکر می کنم اغلب یا بسیار عمیق در مورد صابون. در اوایل بیماری همه گیر این شروع به تغییر. ما آموخته است که پاپ آهنگ تا به حال دروس که ما می تواند آواز خواندن ما را شستشو برای بیست ثانیه; ما آموخته است که حداقل در دوران قبل از مستند دوره خطوط خارج مردان اتاق رشد به طور ناگهانی دیگر—به احتمال زیاد به دلیل (با توجه به یک مطالعه) تنها سی و یک درصد از مردان قبلا در عادت شستن دست های خود را پس از استفاده از حمام. به عنوان مشروب و کارخانه های لبنی چرخد و به تولید ضد عفونی کننده دست این بار فرار یک قطعه توضیح داد که چرا از مد افتاده صابون در واقع بهتر است در از بین بردن coronavirus ها: آبگریز دم از صابون مولکول پیوند با لیپیدی غشاء محافظت می کند که این ویروس به معنای واقعی کلمه پاره آن را از هم جدا در حالی که خود را هیدروفیل سر پیوند با آب است که شستن مرده ویروس دور. مانند بسیاری از مردم من توسعه یک درک جدید برای صابون تصور با گریم رضایت یک صحنه میکروسکوپی تخریب هر بار من پاک دست من.

بنابراین این شده است یک بار عجیب و غریب به خواندن یک کتاب توسط یک پزشک که طول می کشد یک دیدگاه انتقادی از صابون صنعت آغاز می شود و با جمله "پنج سال پیش من متوقف دوش گرفتن."

اجازه بدهید من روشن در هنگامی که جیمز Hamblin یک تحریریه در اقیانوس اطلس و نویسنده "پاک: علم جدید از پوست" (ریورهید) است که هنوز هم یک مدافع از شستن دست به طور منظم مسلم یک جهان در حال تغییر و نوآوری در بهداشت عمومی و به خصوص از اهمیت حیاتی در این لحظه در تاریخ است. (Hamblin همچنین می نویسد که او "هرگز پوشیدن یک کت سفید دو روز در یک ردیف بدون تمیز کردن آن است.") اما او تردید در مورد تمام شستشو و soaping—نه به ذکر است کرم مرطوب کننده و گازها و سرم و اسید برنامه—که ما موضوع بقیه بدن ما بزرگترین اندام و در مورد شرکت هایی که صرف مقدار زیادی از پول به ما را متقاعد کند که ما باید انجام دهید برای پاک خواهد شد.

صابون باستان اختراع به طوری که ما فقط می توانیم فرض کنیم این شانس نتیجه چربی حیوانی ریختن به آتش خاکستر و برخی از مردم در حال آماده باش به اندازه کافی به اطلاع تمیز کردن قدرت و در نتیجه کف. هنوز نسخه های اولیه ساخته شده با اب قلیایی می تواند سوختگی پوست بودند و اغلب استفاده می شود برای لباس های شسته شده از برای مردم است. حمام کردن معمولا بیشتر درگیر آب و شن و ماسه و سنگ پا زداینده و روغن یا عطر—هر چند در برخی از مکان های کل مفهوم دیده می شد به عنوان خطرناک است. برخی از سوابق تاریخی نشان می دهد که شستن بود نسبتا نادر در جهان غرب: مارکو پولو نوشت: از تعجب خود را در چگونه اغلب مردم در هند و چین غرق و احمد بن Fadlan که سفر از دادگاه بغداد به رودخانه ولگا در اوایل قرن دهم نوشت که مردم او را ملاقات کرد در سفر خود نیست شستن بعد از غذا خوردن, شاشیدن, ادرار و یا داشتن رابطه جنسی و شد "این filthiest خدا موجودات است." مورخ فرانسوی Jules Michelet توصیف اروپایی در قرون وسطی به عنوان "یک هزار سال بدون حمام."

در امریکا, صابون برای پوست شد که معمولا به فروش می رسد تنها در قرن نوزدهم تا حد زیادی به عنوان یک راه برای کسب درآمد از باقی مانده از صنعت بسته بندی گوشت می آمد که تولید مقدار زیادی از چربی حیوانی استفاده نشده. کارآفرینان اضافه پتاس و صابون برای آنها که پس از آن نیاز به ایجاد تقاضای عمومی است. این اولیه "soapers" شامل ویلیام پراکتر و جیمز گمبل که شروع به همکاری با یکدیگر پس از ازدواج با یک جفت خواهر; یکی دیگر از فاميلی جفت که نام شرکت در نهایت تغییر از اهرم برادران به Unilever; و مردی به نام ویلیام انوری جونیور که به دور جویدن آدامس به عنوان یک ارتقاء برای صابون داشت که آدامس در تقاضا بالاتر است.

در سال گذشته زیبایی-و-شخصی-مراقبت در بازار ایالات متحده بود که به ارزش نزدیک به یک صد میلیارد دلار است که باعث می شود آن را سخت به تصور کنید که یک بار زمانی که مردم تا به حال به را متقاعد به استفاده از صابون است. اما صابون صنعت Hamblin استدلال به عنوان موثر در مقدمه به تاریخ آمریکا بازاریابی است. اوایل صابون شرکت های پیشگام تکنیک های بسیاری است که ما هنوز هم ببینید امروز: یک شرکت داشتن مقدار زیادی از رقابت با مارک های تقریبا یکسان محصولات به منظور پرورش احساسات انتخاب مصرف کننده و وفاداری; استفاده از "حمایت محتوای" مانند اپرا صابون و یا Procter & Gamble را "چگونه برای آوردن یک نوزاد" بود که در بخش بهداشت و درمان جزوه و قسمت تبلیغات است. آگهی مبارزات انتخاباتی ایجاد احساس خطر در کمین, در رقابت با این ادعا که محصولات خود شدند امن تر و پاک تر و یا آنها را ترویج به عنوان محصول فضائل مبهم jargony شرایط ("سه گانه جات") است که مصرف کنندگان تصور می شود مهم است زیرا آنها تبلیغ در یک بسته. این شرکت با تکیه نه در همه ماهرانه در نژادپرستی و classism به فروش محصولات خود را. آنها حتی افرادی که در حال حاضر می توان به نام اثرگذارندهها مانند ستاره های فیلم که به نظر می رسد در "9 بیرون از 10 صفحه ستاره استفاده لوکس صابون توالت" تبلیغات است. "اهرم هرگز حتی به آنها پرداخت می شود," Hamblin می نویسد: "و عمل بودن خیلی جدید, ستارگان ظاهرا فکر نمی کنم بخواهید."

دیگر نوآوری بود برای ایجاد و پس از آن دیدار نیاز دارد که مردم نمی دانند که آنها تا به حال. Hamblin اشاره می کند که "B. O." آغاز شد به عنوان یک دوره بازاریابی و که بسیاری از صابون تبلیغ شده به عنوان "ضد میکروبی" و "ضد" کمتر امن تر از استاندارد صابون پشت سر گذاشتن ترکیبات خطرناک. (بسیاری از محصولات است که ما در حال حاضر فکر می کنم به عنوان صابون در واقع مواد پاک کننده ساخته شده از ترکیبات مصنوعی.)

در ضمن شرکت صابون به منظور گسترش خطوط تولید "تا به حال به فروش ایده است که صابون کافی بود خود را در آن—یا که اثرات آن تا به حال به لغو کرد با این حال بیشتر محصولات" Hamblin می نویسد. شما نیاز به جدا کردن صابون برای موهای شما, بدن و صورت خود را, و حتی برای اعضای مختلف یک خانواده است. (آلبرت اینشتین پرسید که چرا او نمی استفاده از کرم اصلاح و سپس به تازگی اختراع گزارش شده است که گفت: "دو صابون? که بیش از حد پیچیده است!") برای جبران اثرات خشک شدن صابون بعد از آن شما نیاز به دیگر محصولات—سیستم های تهویه مطبوع مرطوب کننده جوهرها. Hamblin شناسایی 1957 معرفی کبوتر که قدرت تمیز کردن کاهش می یابد چرا که آن را مخلوط با مرطوب کننده به عنوان لحظه ای که این صنعت شروع به حرکت به سمت فروش یک محصول است که خواهد انجام هیچ چیز در تمام.

Hamblin تصمیم به توقف دوش گرفتن—او گهگاه بار شستشو—شروع به عنوان یک آزمایش به عنوان او شروع به سوال آنچه که او می خواهم به عهده گرفت به ملزومات زندگی خود را. او به فروش می رسد ماشین خود را لغو اینترنت خود و تا زمانی که دوست دختر خود را اعتراض در نظر گرفته زندگی در یک ون. اما آن را نیز منعکس شده یک درک جدید از ما چگونه پوست توابع: به عنوان یک زندگی نفوذ پذیر "رابط پویا" که ما متصل به جهان اطراف ما—"پیچیده و متنوع اکوسیستم" به جای یک مانع است که باید استریل و بکر. صابون او استدلال دور شوی نه تنها روغن های طبیعی بلکه بسیاری از میکروارگانیسم ها که پوست ما را خانه خود برهم زدن تعادل طبیعی آنها ممکن است در غیر این صورت رسیدن به.

Hamblin embarks در یک جای بی ربط و گاهی قانع سری از ماجراهای به معنای سوال از آنچه در آن به معنی پاک است. او بازدیدکننده داشته است دکتر Bronner صابون سحر و جادو کارخانه های فانتزی صورت و در مراسم افتتاح Glossier فروشگاه های مختلف و محصول expos. یک فروشنده هرچه صابون مردان به عینک از آنچه به نظر می رسد مانند یک بطری ویسکی; دیگری تلاش می کند به فروش او را "چشمه جوانی سلول های بنیادی مرطوب کننده" است که در آن سلول های بنیادی آمده از کدو تنبل. در تلاش برای نشان دادن چگونه laxly ما تنظیم مواد در لوازم آرایشی—پانزده صد مواد شیمیایی ممنوع و یا محدود در محصولات بهداشت فردی در E. U. مقایسه با تنها یازده در ایالات متحده—او شروع می شود در پوست خود مراقبت شرکت. آن را به نام Brunson + استرلینگ (شعار: "Menscare, گاییدن, کامل پوست") و ارائه می دهد ترکیبی از مواد تشکیل دهنده تصادفی در دو اونس بطری برای دو صد دلار در هر. این محصول به فروش نمی, اما آن قانونی است.

ترین, جالب, Hamblin در دیدار مردم که بسیار متفاوتی از آنچه در مراقبت از پوست به این معنی است. یک زن مبتلا به آکنه سعی کردم همه چیز از شستشو به آنتی بیوتیک آکوتان و هورمونی کنترل بارداری. (باعث در بخش Cutibacterium جوش, آکنه یکی از شایع ترین دلایل برای آنتی بیوتیک نسخه.) همه چیز فقط بدتر شد و تا زمانی که او داد تا متوقف به انجام هر چیزی یافت می شود پوست خود را پاکسازی. سندی Skotnicki کانادایی متخصص پوست خود را صرف زمستان التماس خارش مردان برای جلوگیری از استفاده از ژل دوش و شگفتی اگر خواهرخوانده افزایش بیش از شستشو و در اگزما بیشتر از نوع همبستگی است. (چون Skotnicki بیماران می خواهید به تجویز چیزی, Hamblin می نویسد: او "پیدا کرده است یک راه به نوبه خود چیزی به چیزی" با حمايت regimented پاک—که او فقط به معنی معافیت از محصولات پاک کننده.) برخی از دانشمندان پیدا کردن که علائم اگزما—که اغلب شامل یک overabundance از استافيلوکوکوس اورئوس—می توان با استفاده از یک نوع باکتری.

Hamblin مصاحبه با کارشناسان در ایمونولوژی و میکروب شناسی که نگران باشید که برای برخی از ما بشریت را به مدت طولانی مشکل با بهداشت در حال حاضر معکوس خود: به جای بیش از حد کوچک است که ممکن است ما بیش از حد از آن است. این کارشناسان می خواهید ما را به فکر می کنم از بهداشت بیشتر expansively—به عنوان یک ماده در سلامت و تعادل به جای یکی از عقیمی و خلوص است. با همه ما صابون و عفونی و آنتی بیوتیک ها علاوه بر زمان زیادی را صرف در داخل و دور از خاک و حیوانات و هوای تازه ما ایجاد مشکلات جدید برای سیستم ایمنی بدن ما که از دست این شانس را به برخورد خوش خیم باعث و به جای یادگیری افتاد به تهدید درک شده است. بیش بهداشت نیز می تواند یک مشکل برای پوست میکروبیوم که دارای یک محیط زیست است که ما فقط شروع به درک. علامت Holbreich یک پزشک متخصص آلرژی در ایندیانا یافت که آمیش را به ویژه سطوح پایین آلرژی و اگزما و سایر مشکلات پوستی حتی در مقایسه با زمانی که به لحاظ ژنتیکی و فرهنگی گروه های مرتبط از جمله Hutterites در داکوتای جنوبی که کودکان به طور کلی مطرح دورتر از مزارع خود. جولی Segre منتشر شده که اولین نقشه های باکتریایی و قارچی تنوع از پوست انسان اشاره می کند که اخیر با شیفتگی پروبیوتیک ها در مواد غذایی به نظر نمی رسد که تحت تاثیر تفکر ما در مورد سلامت پوست: "هر کس می خواهد به خوردن ماست Activia و استعمار خود را با باکتری ها و پس از آن آنها می خواهند به استفاده از Purell." و جک گیلبرت یک میکروبیولوژیست استقبال Hamblin با یک غیراستاندارد سلام: "پس از من ، من دوش هر چند من می دانم که پیامدهای آن است. نه هر روز و من نمی تمایل به استفاده از بسیاری از صابون زمانی که من انجام دهد."

پزشکی کتاب های درسی معمولا نشان داده شده با آنچه که به عنوان شناخته شده écorché چهره—انسان تونند از نوع ترسیم توسط لئوناردو داوینچی پوست خود را برداشته به بهتر نشان دادن عضله و استخوان در زیر. مونتی لیمان, یک متخصص پوست معتقد است که این نشان می دهد یک شکست از استقرار پزشکی: به طور منظم مشرف به اهميت پزشکی پوست است که در خدمت به عنوان هر دو دیوار و پنجره بین ما انسان ها و جهان خارج است. او می داند که متخصصان در بیشتر زمینه ها که مسخره در پوست. (یک جراح از دوستان او می گوید grotesquely که "پوست بسته بندی کاغذ را پوشش می دهد که ارائه.") در "زندگی قابل توجهی از پوست" (ماهنامه آتلانتیک مطبوعات) لیمان هدف به عقب راندن: برای آموزش خوانندگان به درک یک ارگان است که اغلب "نامرئی در چشم ساده. "

پوست کمی عجیب و غریب معجزه است. شد آن را برداشته و شما را به سرعت از دست دادن آب بدن و مرگ از دست دادن آب بدن. این از شما محافظت از تابش مرگبار و عوامل بیماری زا و کمک می کند تا به شما اقامت در باریک متوسط طیف بدن خود را می تواند تحمل کند و در عین حال از آن است که در آن باریکترین نیمی از عرض یک پنی. و سلول های که با آن چهره جهان در حال حاضر به طور موثر و به طور کلی بیش از یک ماه یک میلیون یا بیشتر در حال ریختن هر روز پر کردن خانه خود را با گرد و غبار است. این سلول های پوست در حال از دست آنها با افراد جدید جایگزین شده مصرف خود قربانی به نوبه خود در این سنگر برای حفاظت از تریلیون ها سلول های دیگر که شما ساخته شده است. "هرگز تا این حد بدهکار توسط بسیاری به طوری که چند" لیمان می نویسد.

به عنوان است که اغلب درست در پزشکی اهمیت پوست ساخته شده است روشن ترین زمانی که فعالیت های آن به چپ چپ. لیمان به ما می گوید در مورد pellagra یک خارش دردناک بود که به طور گسترده در کارولینای جنوبی در اوایل قرن بیستم منجر به "توقف اسهال" و در نهایت جنون تا زمانی که آن را در نهایت درمان با مقدمه ای از یک رژیم غذایی متعادل است; به این دلیل است که بسته بندی نان در حال حاضر شامل نیاسین. ما در حال معرفی به کودکان با xeroderma pigmentosum یک بیماری ژنتیکی است که خرابکاری طبیعی تعمیر سیستم که جستجوها برای U. V. آسیب به DNA آنها گاهی شناخته شده به عنوان "نیمه شب کودکان" از آنجا که از نیاز خود را برای جلوگیری از آفتاب و سرطان پوست به در هولناک نرخ. در اپیدرمولایزیس بولوزا, یکی دیگر از بیماری های ژنتیکی بدون پروتئین اتصال اپیدرم به درم, که بدان معنی است که پوست می تواند پاره شود "یک نیروی برشی به عنوان نور به عنوان چرخاندن یک دستگیره درب." یک بیمار جوان مبتلا به این بیماری و حسن تا به حال به سختی هر گونه پوست باقی مانده و زمانی که او موفق به دریافت یک پیشگام درمان: پزشکان برداشت برخی از سلول های پوست در معرض آنها را به یک ویروس است که انجام یک سالم نسخه از این ژن جهش یافته و سپس با استفاده از آنها به رشد نه فوت مربع از پوست جدید در یک آزمایشگاه که آنها با موفقیت پیوند زده بر روی حسن ،

در حالی که Hamblin ومیزان در پاکیزگی لیمان تلاش یک نگاه جامع در پوست سرعت از طریق بخش تماس, درد, تاریخچه خالکوبی, علم ملانین چگونه ادیان مختلف مشاهده انجمن, و چگونه ما پوست قرار گرفتن در معرض آفتاب بر ما گسترده تر سلامت. (آیا می دانید که سگ و گربه, شاید به این دلیل که پوست خود را بلوک کند توانایی پوست را برای جذب نور خورشید و تولید ویتامین D ترشح نفت که تبدیل به ویتامین D هنگامی که در معرض نور خورشید ؟ سپس آن را به مصرف خوراکی است که یکی از دلایلی که حیوانات خانگی همیشه وار خود را دارند.) خورشید می تواند از پیری پوست حتی بسی بیشتر از زمان خود را می کند لیمان یادداشت ها. او می نویسد: در مورد کار در یک درمانگاه و اشتباه فرض کنید که یک sixtysomething کاری بود دختر به جای پسر از یک fortysomething خورشید شخص بیمار است.

اگر او طول می کشد خوانندگان در یک تور از مد زودگذر درمان پوست از "خون آشام لوله" هنگامی که مورد علاقه کیم کارداشیان به کلئوپاترا روزانه حمام در شیر خر خود را تنها به طور کامل تایید و زیبایی درمان آفتاب حفاظت از یک رژیم غذایی سالم و اجتناب از سیگار کشیدن نوشیدن بیش از حد و طولانی مدت استرس است. "این جای تعجب نیست که بحران مالی 2008 و دیدم یک رکورد در اوج پسوریازیس و اگزما مشاوره" لیمان می نویسد. اختلالات مانند بیماری سلیاک و کرون, بیماری روزاسه و اگزما—همه از آن شامل پوست و سیستم ایمنی بدن و روده—آشکار چقدر هم تنیده این سیستم هستند. اگزما, برای مثال, یک پیش بینی از اینکه نوزاد را توسعه آلرژی غذایی و آکنه یافت شده است را افزایش می دهد زمانی که یک فرد رژیم غذایی غربی می شود.

مراقبت از پوست که ارزش بازار رشد برخی از بیست میلیارد دلار بین سال های 2014 و 2019 تبدیل شده است سود آور ترین بخش از صنعت آرایشی و بهداشتی. محصولات را می توان به طور افراطی گران به ویژه هنگامی که در ترکیب با دیگران به رژیم های استادانه درست شده. اما علم سلامت پوست به عنوان شرح داده شده توسط Hamblin و لیمان نشان می دهد که ما گمراه هنگامی که ما فکر می کنیم از پوست به عنوان استاتیک و یا به عنوان جداگانه به ministered به سطح کاربرد مختلف پاک کننده و مرطوب کننده goops و goos. (Hamblin scoffs در این ایده تلاش برای پوست داخلی تولید کلاژن توسط مالش یا خوردن کلاژن: "آن را مانند اگر شما نیاز به لاستیک های جدید و شما با قرار دادن لاستیک در مخزن گاز خود را.") پوست است که به معنای واقعی کلمه یک اکوسیستم ثابت در ارتباط با سلامت از بقیه بدن ما و همچنین با جهان فراتر از آن.

در یک فصل به نام "پوست صفری" لیمان می دهد یک تور از denizens از پوست ما. آنها طیف وسیعی از میکروسکوپی کنه که سرگردان در اطراف ما چهره در شب, کره, به, بسیار پایدار جوامع از میکروارگانیسم ها که در مناطق مختلف بدن ما هر کدام با منحصر به فرد خود را با شرایط محیطی. "در نگاه اول پوست ما به نظر می رسد مانند یک bare نامهربان چشم انداز" لیمان می نویسد. در واقع برای مخلوقات هستند که به اندازه کافی کوچک آن را پر از پشته و دره و بیابان و مرداب: "زیستگاه های پر از حیات وحش ارزش یک فیلم مستند طبیعت. "این زیستگاه تحت تاثیر قرار می گیرد به نوبه خود توسط خود ما شرایط محیطی. در یک مطالعه دانشمندان می توانم بگویم که فقط با بررسی پوست مردم میکروبیوم چه شهر زندگی می کردند و با آنها cohabitated.

اگر خواندن این باعث می شود شما می خواهید به استفاده از صابون نیست, کمتر, من قطعا می تواند مربوط. (آن را احتمالا نمی خواهد برای کمک به یادگیری است که تمام کسانی که چهره کوچک کنه چرا که آنها هیچ anuses در نهایت مرگ از پشتیبان گیری از تمام پوست و روغن مصرف آنها را در صورت خود را.) اما به یاد داشته باشید که پوست میکروبیوم همیشه با ما بوده است و شامل حداقل به عنوان بسیاری از میکروارگانیسم ها به عنوان شما باید سلول ها در تمام بدن خود را—شاید سه بار به عنوان بسیاری از. آن است که شما در یک راه بسیار واقعی و آن را در خدمت اهداف ما فقط شروع به درک. برای مثال میکروب به نام archaea کشف شده در پوست در سال 2017, ممکن است, سرپرست پوست ما کمک به آن را به نوبه خود بیش از نیتروژن و نگه داشتن عوامل بیماری زا در خلیج; بد بو و میکروب ها در پاهای ما ممکن است مانع از عفونت های قارچی و حتی کسانی که چهره کنه می تواند از فکر به عنوان طبیعی رز. یکی پوست فرد به "یک هزار گونه از باکتری به ذکر قارچ ها و ویروس ها و انگل ها" لیمان می نویسد:—تنوع شخصیت ها و خطوط داستان که قرار دادن هر گونه اپرا صابون به شرم و که نتایج واقعی برای ما و سلامت ما خوب بودن. او می گوید از یک فرد بد بو است که پس از swabbed با میکروب های گرفته شده از زیر بغل خود را خوشبو دوقلو متوقف متعفن و دیگری استفاده می شود که تغییرات در رژیم غذایی برای مبارزه با اجتماعی فلج کننده بیماری ژنتیکی شناخته شده evocatively به عنوان "fish-سندرم بوی." لیمان انتظار دارد که علم به زودی قادر خواهد بود برای تغییر منحصر به فرد ما میکروبی خودشان در راه است که به مراتب پیچیده تر از استفاده از و یا از دست دادن صابون: "دستکاری و تنظیم این جمعیت پتانسیل انقلابی در پزشکی است."

Hamblin هم یاد می گیرد که صابون یک بازیکن کوچک در مقایسه با دیگر چیزهایی که بر میکروبیوم: استفاده از آنتی بیوتیک ها می گویند و یا اوایل تجربیات زندگی است که تاثیر اولیه خود را توسعه. بازاندیشی صابون او تصمیم می گیرد ممکن است مهم به عنوان یک نماد از این راه است که ما فکر می کنم در مورد پاکیزگی: آن است که یک جنگ و یا یک متعادل کننده عمل می کنند ؟ او نتیجه گیری کتاب خود با قصیده به پارک های عمومی به عنوان یک بخش کلیدی از شهری و بهداشت و مایل است که ما صرف بیشتر از پول است که ما از پوسته برای صابون و مراقبت از پوست در بهبود خود ما زیستگاه—هر دو آن است که ما زندگی می کنند و کسانی که از ما هستند. "همانطور که ما تغییر جهان ما را تغییر می دهیم, بدن ما," او می نویسد. "قدیمی دوگانگی بین بهداشت محیط و سلامت انسان منسوخ شده است."

او تصمیم می گیرد که شخصی او را آزمایش یک موفقیت است. پس از یک دوره گذار که در آن جمعیت میکروبی احتمالا صرف گرفتن خود را تجدید سازمان این دختر که رد ون ایده پذیرای غیر دوش گرفتن. او اعلام کرد که Hamblin بوی نه خوب و نه بد اما "مانند یک فرد است." ♦tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب