انتقام از حومه

ناشناخته حومه هرگز به عنوان بد به عنوان کسی آن را گفته بود. در حال حاضر آن را به دنبال حتی بهتر است.

توسط NEWS-SINGLE در 30 خرداد 1399
سلینا پریرا

یادداشت سردبیر: این مقاله بخشی از "ناشناخته" یک سری در مورد جهان ما در حال پشت سر گذاشتن و یکی بودن تعمیرشده با این بیماری همه گیر.


Lucy Honeychurch رشد در گوشه باد می وزد و راحت و مستغلات در یک مودب محاصره خارج از لندن است. آن را لذت بخش را در راه حومه همیشه عبارتند از: همسایگان دوستانه بود و محیط زیست عاری از سر و صدا و دوده از شهرستان بود و مناسب برای کودکان است. پدر او که تا به حال ساخته شده است این خانه در زمان افتخار قرار گرفتن خانواده اش در میان "بهترین جامعه قابل حصول است."

اما Honeychurch در بر داشت مردم کسل کننده و آرمان های خود را پیش پا افتاده. همسایه ها بودند اما خود را "منافع یکسان و مشابه دشمنان" را به عنوان او آن را قرار داده شد خفه کننده است. Suburbia او منعقد شد و در واقع یک وحشت است.

Honeychurch ممکن است به عنوان یک هزاره Brooklynite رسانه های حرفه ای prepping برای راه اندازی negroni فصل در محلی gastropub یا یک فعال تکان دادن مشت خود را در محلی NIMBYs مخالف متراکم تر حمل و نقل-و-دوچرخه سواری-دوستانه بررسی توسعه. اما او شخصیت در E. M. Forster را 1908 رمان, A Room With A View, گاز گرفتن نقد ادواردی زندگی انگلیسی از جمله یکنواخت و خسته کننده خستگی از حومه.

زمان فرستر نوشتن بود مردم شده بود مسخره حومه شهر برای قرن ها. در اواخر قرون وسطی کشاورزی و بازرگانی دهقانان اروپا suburbium اکثرا دیده می شود به عنوان underclasses به شهری اصیل است. قرن 18 لندن, محله Marylebone Mayfair و دیگران همچنان که سنت است. در سال 1897 مریخ از H. G. Wells را جنگ دنیاها خود را آغاز کرد خشم وجود دارد, در حومه که در آن زندگی تلقی می شد بنابراین رنجور به کسب حتی موجودات فرازمینی' first strike. که تمسخر همچنان ادامه داشت: "جعبه های کوچک, همه, همان," رفت و محبوب بازیگران رینولدز آهنگ در مورد کوکی-برش خانه در سال 1962. همان استهزاء perseveres امروز.

و در عین حال مردم باید همیشه عاشق زندگی در حومه شهر. شهرهای ایالات متحده در حال رشد در لبه های خود را برای یک قرن و نیم است. زندگی در کشور از گوشه باد می وزد نوع تکامل یافته به "اتوبوسی به حومه" از اوایل قرن 20 ارائه یک زندگی راحت فقط یک سوار کالسکه از شهر. پس از جنگ جهانی دوم جرم-طراحی و توسعه تقسیم بندی به دنبال اجبار با یک بحران مسکن و جسارت توسط نژادپرستانه دولت-یارانه مسکن, سفید, پرواز و وسعت در شمال قاره آمریکا. مانند پورنوگرافی شما می دانید حومه هنگامی که شما آن را ببینید: وسعت زیادی از پایین پرتاب شده در ساختمان که در آن خوابگاه جدا از تجارت که در آن صنعت بیشتر وجود ندارد که در آن زندگی خانواده رشد در داخل خانه های جدا شده که stipple meandering خیابان flanked توسط چمن و خال خال با صندوق های پستی. بیش از نیمی از آمریکایی ها 175 میلیون از ما زندگی می کنند در جوامع مانند این در حال حاضر بیشتر به همان دلایلی که ما forebears.

یا ما زندگی می کنند یک کمی بیشتر نسخه های شهری از آنها, چرا که در حال حاضر در همه جا حومه. هشتاد و چهار درصد از آمریکایی ها در شهرستانها زندگی می کنند اما بسیاری از آنها زندگی نمی کنند در متراکم مدرن فضاهای شهری که نام conjures—مکان هایی مانند نیویورک یا هنگ کنگ. به جای آنها را اشغال بیشتر مناطق شهری هوستون یا آتلانتا یا دنور است که گسترش فراتر از محدوده شهرستان. تمام گفته ها تقریبا سه چهارم از جمعیت زندگی می کنند در خانه های تک خانواری یک یادآوری است که حتی هسته های شهری از شهرهای آمریکا مانند دالاس یا ققنوس پوشیدن مظاهر حومه.

برای دهه urbanists به دنبال پایان طولانی امریکا ازدواج به خاطره. معماران الن Dunham-جونز و ژوئن ویلیامسون را شناسایی ویژگی های حومه شکل شایسته مقاوم سازی از جمله تسلط کم تراکم ساختمانها و تاکید بر فضاهای خصوصی به جای آن از آنهایی که با تکیه بر تک استفاده کنید به جای استفاده از مخلوط منطقه بندی تقریبا کامل وابستگی به خودرو و بن بست جاده ها است که خیابان های شبکه کمتر مفید است.

اما پس از اضطراب بهار سال 2020 این نقص به نظر می رسد جدید تجملات. همیشه وجود دارد به راحتی یافت می شود در یک خانه بزرگ در یک قطعه زمین که خود را. تسکین است و حتی بیشتر تسکین دهنده با یک بیماری همه گیر تحمل پایین در شما. و به عنوان رمان coronavirus فارغ التحصیلان از حاد ترور دراز مدت ضعف, شهرنشینان به دام افتاده در آپارتمان های کوچک با کمی و یا بدون فضای متکی به جرم حمل و نقل که در حال حاضر به نظر می رسد کمتر مانند خدمات عمومی و بیشتر شبیه به یک نورد ظرف پتری. در ضمن حومه پیدا کرده اند باید خود را محافظت خانواده در میان آرامش از خانه های وسیع در بزرگ خصوصی قطعه جدا شده از همسایگان و قابل دسترسی تنها با ایمنی خودروهای شخصی. پناه از این ویروس در بسیاری از اتاق خواب آنها کاملا خواب, خواب رویای آمریکایی با اعتماد به نفس.


Safety همیشه گرم حومه روح. رویای آمریکایی است که گاهی برابر با مالکیت و خانواده های هسته ای از جمله خواص خانه—اما واقعا, آنها فقط پوسته برای یک مطلب اساسی حومه آرمان: فردگرایی که حومه خانه demarcates و پس از آن محافظت می کند.

"رویای آمریکایی بود که هر انسان خود قلعه," تاد Brodie سر از معماری در دانشگاه ایالتی اوهایو است Knowlton مدرسه به من گفت. بالاتر از همه چیز این زندگی حومه یکی از استقلال خود شامل حیاط که در آن خانواده آمریکایی می تواند تحقق بخشیدن به آن تمایل و پتانسیل unperturbed توسط دیگران است. حتی ماشین خانواده خود را در اتاق خواب خود.

این استقلال بود که همیشه افسانه ای در بخش. پایه مالیاتی که suburbia تولید اغلب نمی تواند حمایت از زیرساخت های مورد نیاز برای حفظ آن—جاده فاضلاب مدارس و خدمات اضطراری و تمام بقیه. همراه با فدرال حمایت وام مسکن و وام مسکن بهره کسر حومه شیوه زندگی به مقدار زیادی یارانه دولتی و یا دیگری آن را به آرامی تبدیل به خرابی است.

حومه باعث توهم خودکفایی مواد. حتی طراحی معماری به شدت با آن همراه آمریکا در مرتع پرورش احشام خانه قرض گرفته شده از نام آن و سبک از یک فانتزی از استقلال است. گسترده و درهم و برهم به تگزاس تبدیل واقعی غربی دار به مجموعه ای از نمادها: از گسترده فضاهای باز ارائه فرصت; از یک خانواده به اتهام زمین و در نتیجه خود را در سرنوشت; حتی از پرورش دام در حال حاضر تبدیل به پرورش کودکان است.

هنگامی که رویای آمریکایی است که به عنوان قاب استقلال به جای جماعت مزایای زندگی شهری شروع به نظر می رسد مانند زیان به جای. در محیط های شهری به عنوان مثال walkability متصل می شود مردم محلی تجارت—چیزی single-استفاده از منطقه بندی مسکونی شانه خالی در حمایت از سفرهای ماشین. همین دلیل است که معمار آندرس Duany که همچنین تاسیس کنگره جدید شهرسازی تشبیه یک خانواده در جوامع مسکونی به "unmade املت" در جایی که تخم مرغ و پنیر و سبزیجات نمایندگی خانه و کار و تجارت است که در حال غیر طبیعی جدا از یکدیگر است. مخلوط با استفاده از توسعه در مقابل ارائه می دهد مغازه ها و رستوران ها و دفاتر در پرتاب یک سنگ از آپارتمان و آپارتمانهای.

مزرعه خانه اهلی فانتزی غربی دار که در آن گسترده فضای هر دو ایجاد و محافظت استقلال. (گتی)

اما رد مخلوط-برنامه ریزی استفاده از ساخته شده است در حومه جوامع به طور غیر منتظره ای انعطاف پذیر در اوایل ماه از COVID-19 بیماری همه گیر. آن را بسیار جذاب قادر به راه رفتن به گوشه کافه برای صبحانه (یک املت پخته شده احتمالا) که محل بوده است تعطیل توسط shelter-در-محل سفارشات. حتی به عنوان رستوران ها و خرده فروشان بازگشایی ناهار خوری و یا خرید شده است تخریب coronavirus: رستوران اشغال محدود است اجتماعی فاصله; موسسات در حال تلاش برای پایان می رسد دیدار و نگرانی در مورد آلودگی محصور مطبوع در فضاهای آسیب را تجربه کنند. همه از آن ممکن است به حالت عادی بازگشت در نهایت اما زمان آن gastropubs و بستنی سرو رفته اند ممکن است تحت هر حال. قهوه خانه ها ممکن است تبدیل به خوبی به فید وانت می ایستد. تجاری فاجعه را تحت تاثیر قرار جذبه موجود استفاده از مخلوط تحولات به مراتب بیشتر از تک استفاده کم-تراکم مسکونی جوامع که هرگز با تکیه بر مزایای آن به عنوان شرط اقامت.


تیوی همه گیری را بهبود بخشد حومه زندگی شاید ماندگار در راه است. نگاهی به خودرو رفت و آمد: خروج از دفتر به طور چشمگیری کاهش ترافیک و آلودگی یک روند است که همچنان در برخی از فرم اگر حتی بخشی از افرادی که خود را رها رفت و آمد همچنان به کار از خانه. Dunham-جونز که همکار من در گرجستان فناوری دانشکده طراحی و فکر می کند که حتی یک متوسط افزایش راه دور نیز می تواند افزایش درخواست تجدید نظر از محلی پیاده روی و دوچرخه سفر. خانواده های دو خودرو اما هیچ جایی برای رفتن. آنها در حال کشف لذت از pedestrianism.

این بدان معنا نیست حومه پیدا کرده اند می خواهند تراکم شهری زندگی ، برخی از ترس آن سرزنش گسترش ویروس در محکم بسته بندی شده شهری توده ها. کسانی که ترس از اشتباه ازدحام برای تراکم. برخی از بدترین coronavirus نقاط داغ را گرفت نه در انبوه شهرها اما در شلوغ جوامع مانند خانه های سالمندان Hasidic خانواده ها و کارخانه های تولیدی. بسیار متراکم شهرهای جهانی سئول و سنگاپور باید کنترل این ویروس موثر است. در ضمن در منطقه شهر نیویورک در اوایل عفونت نرخ های بالاتر در برخی از حومه.

اما امریکا است نه کره جنوبی و سنگاپور. آمریکایی ها شده اند و در حال اجرا به دور از متراکم و عمودی طراحی برای یک قرن. کسانی که در حال حاضر ترجیح می دهند پراکنده پایین پرتاب شده در زندگی خواهد شد به احتمال زیاد استفاده از آنها ترس از COVID-19 به entrench اولویت خود را.

حداقل, طراحی داخلی خانه های خود ممکن است تغییر در یک پست-همه گیر جهانی است. این خانه در مرتع پرورش احشام ممکن است به نظر می رسد طبیعی برای بسیاری از آمریکایی ها بود اما طراحی شده به صورت کاملا متفاوت از دوران. شروع در 1930s, مزرعه بود که بنیاد با هم از خدمه رنگارنگ از بعید منابع و الهام بخش. فضای داخلی آن ترکیب مینیمالیسم اروپا بالا مدرنیسم (که تحت تاثیر قرار بود توسط یکی دیگر از شیوع سل) با اسپانیایی رنچس و رام ناتورالیسم از فرانک لوید رایت که Usonian صفحه اصلی طرح ها و چشم انداز برای یک حومه مدینه فاضله والا فردگرایی جمعی در مقیاس.

مزارع اغلب ذوب ناهار خوری و زندگی در مناطق با هم یک طرح است که آیا می تواند به در حال حاضر-همه جا اتاق بزرگ. اما خود را در طراحی داخلی نیز با اقتباس برخی از بصری و نمادین مظاهر dude ranch—همه که قاب چوب در اتاق خواب و غارها در کابینت آشپزخانه و یا در معرض تیر از سقف کلیسای جامع. حتی کباب اقتباس شده بود در بخشی از غرب تگزاس ساخته شده را به یک آشپزخانه و یا پاسیو در برخی از اوایل کالیفرنیا طرح است.

امکانات مانند کوره ارائه دلایل بیشتر برای لذت بردن از ماندن در خانه است. مدرن و برقی و اقامت با آن یخچال و فریزر و ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشویی و مانند کمک به تحکیم فعالیت هایی که قبلا مورد نیاز در خارج تماس مانند لباس های شسته شده و یا روزانه تحویل شیر به تلاش های دنبال شده در صفحه اصلی. این دستگاه لنگر هنجارهای جنسیتی و اختراع تا کنون بیشتر کار جدید برای پر کردن زمان ذخیره شده—اما آنها همچنین تقویت تمایل تحقق هر چه بیشتر نیازها و خواسته ها در خانه. یک ابزار جدید و یا لوازم خانگی (و فضای خانه از آن) تولید شده و حتی بیشتر حس خودکفایی و دلیل بیشتر به دنبال فضای بیشتر و بیشتر اسباب بازی. خانه های حومه شهر در حال رشد نگه دارید در بخشی به دلیل آنها کمك بیشتر و بیشتر امکانات عمومی.

در این (صحنه) 1958 زندگی , مجله عکس, مادران مطرح کالسکه در حالی که پوشک-ارائه خدمات تعویض کردن پوشک و لوازم یک یادآوری است که حومه پیدا کرده اند با اتکا به راحتی از خدمات تحویل مدتها قبل از اینترنت. (رالف جرثقیل / گتی ایماژ)

در حال حاضر مالکان در حال تجهیز خود را خصوصی انکلاوها بیشتر, با, حیاط خلوت, لکه تعطیلات و استخر لوکس تفریحی مطمئن نیستید چگونه coronavirus تهدید باقی بماند. فریزر قفسه سینه باید به فروش می رسد بیش از حد به عنوان مصرف کنندگان با اتاق به خانه آنها را به دنبال تبدیل شدن به بهتر آماده در مورد آینده ویروسی موج فشار آنها را در داخل. تهدیدات گوشت کمبود با توجه به مشکلات عرضه و شیوع بیماری در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان ساخته شده در فریزر احساس تازگی ضروری است. (شاعرانه آنها نیز تمدید آمریکا در مرتع پرورش احشام خانه تاریخی اتصال به واقعی تگزاس که در آن گاو و بنابراین گوشت فراوان بودند.) کسانی که با معنی فضای فرهنگی و گرايش به انجام این کار ممکن است مواد غذایی و انباشت اصلی تمرین, به جای حاشیه روان نژندی برای پارانوئید. در اواخر 1990s انبار قدیمی تکامل به حومه شراب اتاق لوکس جایگزینی یک ضرورت است. در حال حاضر آن ممکن است هنوز محول بازگشت به دوم شربت خانه, بعید است ازدواج بین قرن 17 و 21. ما همه homesteaders در حال حاضر.


تی شرتکلاه فقط شروع از جهش COVID-19 تحمیل خواهد شد در فضای داخلی مسکونی بیشتر بهتر است. آمریکایی ها در حال حاضر در حال آمدن به پشیمانی خود را همه جا باز-طرح های طبقه که قرار دادن هر کس در همان فضای مشترک. اما قبل از همه گیر حداقل پدر و مادر رفتن به محل کار و بچه ها به مدرسه در طول روز. در حال حاضر ما با خانواده های ما تمام وقت—و به لطف تصویری جلسات ما معلمان و دوستان و همکاران بیش از حد. "ما همه عقب نشینی به ما داخلی چهارم اما ما کشیده همه با ما" Brodie گفت. زمانی که من صحبت می کرد با او Brodie مشغول به کار بود از او 2,700-مربع-پا 1950s در مرتع پرورش احشام خانه به مدت دو ماه در حال حاضر با داشتن ناشیانه تبدیل آن باز اتاق نشیمن به دو موقت دفاتر. همه جا زوم جلسات ثابت و وجود دارد نه به اندازه کافی آرام و خصوصی و اتاق ها مناسب و یا فضاهایی که از آن برای انجام آن videoconferences. حومه شهر نیز به نام "جوامع اتاق خواب" برای هیچ چیز.

برای جبران کمبود های تخصصی اتاق خانه با تعداد زیادی از تقسیم فضاهای ممکن است بهترین مجهز برای coronavirus قرنطینه. طرح های ساده رایج برای, بزرگ, حومه, خانه مانند اتاق خواب, خود, en مجموعه حمام, ناگهان شبیه سازی حریم خصوصی یک بلوک آپارتمان. و برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به آنها را فوق العاده اتاق خواب می تواند تبدیل به دفاتر و یا فضای کاری. در طول شیوع یک خانه بزرگ بهتر است.

امریکایی, خانه های عجیب, داشتن افزایش یافته و از حدود 1500 متر مربع به طور متوسط در سال 1973 به بیش از 2400 در سال 2018 است. پس از همه گیر حافظه از رمان سودمند از همه که فضا می تواند توجیه و حتی بیشتر از آن. برخی از شرکت ها در حال حاضر اعلام کرد قصد خود را به کارگران اجازه ارتباط از راه دور برای همیشه لطفا برای و املاک و مستغلات تحلیلگران پیش بینی بیشتر شرکت بین بردن و یا محدود کردن گران قیمت تجاری اجاره به صرفه جویی در پول. اگر بیشتر محل عرضه و حتی برخی از این مزایا به درخواست تجدید نظر (و بالقوه کسر مالیات) از خانه-فضای اداری, در میان دیگران, ممکن است, بزرگ, خانه های حومه شهر و حتی بیشتر مطلوب است. خود را و او راه رفتن در جعبه در حال حاضر مشترک همراه با استاد جداگانه حمام و سرویس بهداشتی. به عنوان توسعه می یابد خود را-و-او دفاتر ممکن است در ظاهر جدید می سازد و یا به تعمیرات اساسی در خانه های موجود.

این 1940 زندگی و اتاق ناهار خوری را نشان می دهد چگونه زود باز طرح وارد آمریکا در صحنه داخلی. امروز خانواده ها در حال حاضر در حال رشد مشکوک از اتاق که در آن تکامل یافته اما این بیماری همه گیر است که ساخت و خصوصی تقسیم اتاق حتی بیشتر مطلوب است. (گتی)

موجود حومه McMansion ممکن است پیدا کردن یک زندگی جدید پس از همه گیر بیش از حد. اگر چه منتقدان تلقی این خانه زیبا و رنگ پریده ناکارآمد و عجیب بسیاری از خانواده ها می خواهند فضای اضافی از حومه هیولایی به جای خانواده مانند پدر و مادر و یا پدربزرگ و مادربزرگ. زندگی Multigenerational ممکن است تبدیل شدن به حتی بیشتر رایج است به عنوان coronavirus تهدید و اقتصادی آن عواقب پوشیدن در. کالج ها هنوز مرتب کردن اینکه آیا و چگونه دانش آموزان را به بازگشت به دانشگاه در پاییز و فراتر از آن. و فارغ التحصیلان اخیر قادر به پیدا کردن شغل و یا تمایلی به حرکت به آنها ممکن است برای بازگشت به خانه نامشخص دوره از زمان. این exurban قلعه ارائه می دهد مقدار زیادی از فضای در قیمت مقرون به صرفه به لطف فاصله آن از شهر است.

Multigenerational خانوار نشان دهنده یک افزایش نسبتا کم در تراکم و آنها می توانند قرنطینه قابل تحمل تر در بالای آن است. تابستان است و بر ما اما اردوگاه تا حد زیادی بسته و عادی فعالیت های خانواده شده اند قابل ملاحظه ای مختل شود. بهار مستندات نیز ثابت کرد که کار از خانه در حالی که تسهیل کودکان از راه دور مدرسه بسیار چالش برانگیز است. بین نسلی خانواده ها ارائه بیشتر دست ها و چشم ها به تماشای بچه ها و یا مدیریت زمان ناسازگار ساخته شده توسط برنامه های با هم تداخل دارند. مدارس همواره یک راننده مسکونی املاک و مستغلات خرید و فروش و حتی یک افزایش نسبتا کم در آموزش آنلاین می تواند شوک به بازار است. فشار اقتصادی ممکن است تشویق تحکیم برخی از خانواده ها به بزرگتر اما بیشتر پرجمعیت خانه های تک خانواری در حالی که جدا ارزش خانه از مدارس حتی تا حدودی می تواند آنها را بیشتر مقرون به صرفه است.

دیگر سازش بین شهری و برون شهری زندگی امکان پذیر است. روند اجازه می دهد تا لوازم جانبی واحد مسکونی (شهرستان planner نام برای حیاط خلوت آپارتمان) ارائه می دهد برخی از حفظ حریم خصوصی و فضای در فضای باز در حالی که افزایش تراکم و کاهش هزینه های مسکن. تراکم متوسط چند آپارتمان ها ثابت کرده اند که انعطاف پذیر ، Dunham-جونز زندگی در مقاوم سازی کارخانه در Inman پارک آتلانتا اولین حومه (در حال حاضر درست در مرکز شهر). او ساختمان کوچک با 30-برخی از واحدهای پراکنده در سراسر چندین ساختمان که همه باز به طور مستقیم به خارج از منزل. کارآمد تر و قابل پیاده از حومه زندگی ترتیبات مثل این کمتر متراکم اما بیشتر سرایت مقاوم از چوب-قاب تریبون-ساختمان مجتمع های آپارتمانی که فوران در سراسر کشور به عنوان شهر زندگی شد جذاب تر به خصوص در میان نسل وای.

کسانی که در ساختمان های آپارتمانی که گاهی اوقات شامل صدها فرد واحد ایجاد شد و مدیریت مشکلات و حتی قبل از همه گیر. افزایش در آمازون Instacart, DoorDash و دیگر تحویل در حال حاضر به حال ساخته شده و دسترسی امن—نه به ذکر است بسته های ذخیره سازی و جمع آوری—دشوار است. Coronavirus بدتر مسائل ضرب و تحویل خود را در ارتباط ترافیک پا در حالی که زمینه های مشترک مانند آسانسور و راهروها و خطرناک تر است. مقاوم سازی این ساختمان ها برای فاصله اجتماعی دشوار است اگر نه غیر ممکن است.

خود امکانات اجتماعی مانند سالن ها و استخرهای شنا به طور ناگهانی به مراتب کمتر جذاب از آنها صرف ماه پیش ، کسی که می خواهد به پرداخت حق بیمه برای منافع شما نمی توانید و یا احساس نمی راحت با استفاده از ؟ هنگامی که این تهدید در نهایت آسانسور Dunham-جونز دلایل وای هنوز هم می خواهد به زندگی در شهری زندگی می کند. اما حافظه از coronavirus دوران ممکن است رنگ خود را در آینده تنظیمات.

Duany جدید شهرسازی پیشگام در حال حاضر آغاز شده reimagining فضای مسکونی در امتداد آن خطوط. زبان تقریبا در کنگره جدید شهرسازی کنفرانس این ماه او پیشرفته اولیه ایده هایی برای یک townhome طراحی پس از coronavirus. آن را حذف طبقه اول فضای خرده فروشی گسترش "نشانه" بالکن دو طبقه تراس و معرفی اختصاصی برای هر واحد تحویل میریزد. Townhome ادغام لباس های شسته شده را به یک بزرگتر لاغر کردن اتاق در نزدیکی ورودی بزرگ شربت خانه برای انباشت و می افزاید: "فلکس اتاق" اشاره به تقاضای جدید برای schoolrooms صفحه اصلی دفاتر و فعالیت های دیگر وارد شده از قبلا طبیعی جهان بدون.

Duany طراحی کاملا فرضی—ورزش بیش از یک پیشنهاد جدی. اما واقعی سهام مسکن ممکن است ایجاد گرایش های جدید فورا. برخی کوچکتر محل سکونت و townhome تحولات در حال حاضر در, پاسخ به همه گیر. برایان Davison به شریک مدیریت از Minerva مسکونی املاک و مستغلات توسعه در آتلانتا به من گفت که او آغاز شده است با توجه به تنظیمات برای پروژه های تحت توسعه این بهار. او محاسبه کرد که شرکت خود را صرف 12000 دلار در هر واحد برای امکانات رفاهی در یک ملک از جمله به عنوان یک مشترک ، "آیا مردم از آن استفاده کنید ؟" او فکر "یا من باید خرید هر یک Peloton برای واحد خود را به جای؟" آن روزها هنوز زود پس از همه گیر املاک و مستغلات توسعه اما بیشتر مسکن چند تحولات حرکت جمعی مزایای به خوابگاه های خصوصی بیشتر مانند حومه آنها تبدیل خواهد شد.


تیاو حومه بودند هرگز به عنوان بد به عنوان کلیشه. این جعبه های کوچک ممکن است شده اند اما '50s حومه توطئه نیز سرازیر شد به طور مداوم به یکدیگر بدون مانع در جلو و پشت حیاط تشکیل متحد جوامع است. و آن جوامع بودند در برخی از راه های به مراتب کمتر همگن از میراث خود را به یاد می آورد حتی با وجود این معضل redlining و جدی خود را در دراز مدت اثرات.

در کتاب خانه های جهان جدیدمعماری مورخ باربارا میلر لین اسناد اولین حومه پیدا کرده اند' تنوع و حس قوی از جامعه است. آنها تا حد زیادی کم درآمد طبقه کارگر و مردم با اکثریت ماهر و کارگران ماهر مخلوط کردن با یقه سفید مدیران دبیران و خود اشتغالی. این جوامع کاملا تفکیک شده و تا حد زیادی سفید اما این به معنای چیزی متفاوت در سال 1950 از آن امروز: حومه شد جدید ذوب گلدان های قومی و مذهبی تنوع است که پس از coalesced در امریکا است. کاتولیک ها و مشایخی و Lutherans و یهودیان تقریبی هماهنگی و نیز ایتالیایی ها و ایرلندی ها نروژی ها و لیتوانیایی. اما با وجود ساختاری نژاد پرستی است که تاسیس این جوامع از خود گذشتگی به مالکیت انجام, ایجاد حس وفاداری در میان ساکنان خود را که همچنان ادامه داشت بیش از نسل. سیاه و سفید و قهوه ای مردم که حرکت وجود دارد فقط می خواستم به زندگی می کنند یک زندگی است. این یک فاجعه است که آنها اغلب محروم از فرصت—نه این که این فرصت وجود داشته است در وهله اول.

خانه ها همه ممکن است در همان نگاه اما حومه جوامع مانند این Sioux Falls, داکوتای جنوبی بلوک در سال 1952 نیز متصل خانواده ها در طول جریان streetscapes. (H. آرمسترانگ رابرتز / گتی ایماژ)

در طول زمان همینطور نوه ها از یک خانواده زندگی رسیده کمتر و کمتر آمریکایی. تقریبا یک قرن بعد redlining قفل شده است و اسپانیایی خانواده ها از نسل ثروت از مسکن. دستمزد تخت باقی می ماند برای یقه آبی و غیر ماهر مشاغل بدون در نظر گرفتن نژاد یا قومیت و حومه را تبدیل به یک مرکز جدید فقر در امریکا و زیرساخت های آن قادر به حفظ کمتر به معنی. در نهایت فراوانی تسهیل بسیاری از مزایای حومه ارائه می دهد در طول همه گیر—این تفاوت که قادر به بهره مندی از Instacart تحویل با تشکر از کار در خانه و دفتر کار و کار است که مواد غذایی-تحویل کار خودتان است.

امتیازات از فضا و خودکفایی تبخیر بدون منابع به دنبال آنها. در حومه پیدا کرده اند که در حال حاضر (و اگر خود را یقه سفید مشاغل امن نگه می دارد) قلعه خود را ممکن است مهم نیست به فکر می کنم در مورد کسانی که یک مهار وضع موجود در آبهای عمیق تر. "اگر شما می توانید سرپا ایستادن کردن و نه رنج می برند" Brodie به من گفت: "شما باید کمتر همدلی برای کسانی که نمی توانند."

در طول قبلی فجایع اقتصادی دولت تغییر سیاست مسکن ایجاد اداره مسکن فدرال در سال 1934 به تنظیم وام مسکن پس از بحران بانکی. پس از جنگ جهانی دوم, FHA تجاری را تشویق توسعه انبوه به سهولت بحران مسکن پس از رکود اقتصادی سال 2008 دولت فدرال bailed وام مسکن بانک کاهش برخی از سلب حق مالکیت و معرفی خریدار مشوق های مالیاتی. تمام این تلاش ها تاکید مداوم reign of single-family حومه-خانه های سبک. آن را خیلی زود به می دانم که اگر مشابه مداخله فدرال برای coronavirus رکود اقتصادی ممکن می رسند. اگر آن را ندارد, هیچ دلیلی برای این باور است که کمک خواهد به طور ناگهانی تعهد متراکم مدرن شهرسازی. زندگی در آمریکا بوده و حومه برای یک قرن و این یک اشتباه برای دیدن حومه به عنوان یک انحراف تاریخی در انتظار سقوط.

که باعث می شود حومه aspirational با وجود تمام جنبه های منفی. اروپا-مدرن تلافی به درخواست تجدید نظر خود را که در مورد بسیاری از داخلی urbanists خیال بافی است که بیشتر collectivism. اما آمریکایی پاسخ redoubles آن شرط بندی بر فردگرایی: به معاشرت توانایی سرپا ایستادن کردن با خیال راحت و به راحتی اعم از طاعون و یا هر گونه تهدید دیگر. وجود دارد مقدار زیادی از آنها بعد از همه. زمانی که همه گیر نگرانی رو کنار برای تظاهرات بیش از antiblack خشونت های پلیس برخی از اصلاح طلبان به نام دولت به پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس و سرمایه گذاری مجدد بودجه خود را در جای دیگر. نیویورک شهرستان, نماینده اسکندریه Ocasio-کورتز که پشتیبانی از این ایده بود پرسید که چگونه چنین جامعه ای ممکن است کار می کنند. پاسخ او: "به نظر می رسد مانند یک حومه."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب