Ritchie تورس نشان دهنده برانکس از آپارتمان خود

مسافران منتظر مترو در برانکس که نیویورک عضو شورای شهرستان ریتچی تورس می گوید: "در مرگبارترین منحنی" در طول cor

توسط NEWS-SINGLE در 5 اردیبهشت 1399
People waiting for the subway
مسافران منتظر مترو در برانکس که نیویورک عضو شورای شهرستان ریتچی تورس می گوید: "در مرگبارترین منحنی" در طول coronavirus بیماری همه گیر.عکس توسط یونس Markowitz / نیویورک تایمز / Redux

Ritchie تورس جوانترین عضو شورای شهر نیویورک است که سی و دو سال و به تنهایی زندگی می کند در یک آپارتمان در نزدیکی دانشگاه فوردهام. او نشان دهنده یکی از شهر بارسلون در شورای مناطق در مرکز برانکس و در محافل سیاسی او افزایش یافته است به سرعت. تابستان گذشته او اعلام کرد قصد دارد به اجرا برای باز کردن صندلی در کنگره و پس از مطرح 1.2 میلیون دلار به مراتب بیش از هر نامزد دیگر. در ماه فوریه شهرستان و دولت قرار گرفت او شماره 77 در آن "شهر نیویورک با قدرت 100" لیست. سپس COVID-19 از طریق شهرستان و در مارس 17, تورس شد اولین عضو شورای شهر اعلام کرد که او آلوده شده است. علائم خود را نسبتا خفیف و او قرنطینه خود را در آپارتمان خود را. "من را از طریق آن خواب" او گفت:. خود را در منطقه هر چند تاثیر COVID-19 شده است و ویرانگر.

تورس دارای دو دفتر یکی در نزدیکی شهر یکی در منطقه خود را—اما این روزها او با این نسخهها کار از یک میز در اتاق نشیمن خود را. روز کاری خود را شروع می شود در حدود 8 A. M. و معمولا طول می کشد تا نیمه شب. زمانی که او با همسالان خود را در خارج از اتاق نشیمن پنجره تورس خالی می بیند پیاده رو. "من احساس می کنم زندگی در یک شهر ارواح" او گفت:. او به ندرت برگ آپارتمان خود را به جز برای بازدید از یک bodega در این نزدیکی هست. وعده های غذایی به نظر می رسد به عنوان یک چاره اندیشی موقت است. در آوریل 15, دو خالی جعبه های پیتزا نشسته در بالای یک سطل زباله می تواند در آشپزخانه یخچال و فریزر برگزار می شود, شیر, آب پرتقال, چند ظروف مانده مواد غذایی چینی و پنج کارتن نعنا شکلات تراشه بستنی.

که صبح تورس با پوشیدن یک ژاکت خاکستری جین و پوشیده لباس کفش خود را برگزار نشست هفتگی با کارکنان خود را. آنها استفاده می شود به جمع آوری در یک اتاق کنفرانس, اما در حال حاضر آنها را در یک تماس. "برانکس در مرگبارترین منحنی. ما بالاترین نرخ مرگ و سرانه" تورس گفت. این کارکنان توصیف مشکلاتی که آنها تا به حال شده است از شنیدن در مورد در منطقه است. برانکس بیشتر عمومی-دانش آموزان ساکن در پناهگاه بی خانمان از هر قصبه—در مورد سیزده هزار در آخرین شمارش—و یک کارمند توضیح داد که این پناهگاه به طور معمول فاقد Wi-Fi دسترسی است که باعث می شود آن را غیر ممکن است برای کودکان به ادامه تحصیل خود را از راه دور.

پس از هر کس دیگری صحبت تورس به نام Ronn اردن اولین معاون رئیس ستاد کار کرده است که برای او بیش از هر کس دیگری. زمانی که تورس بود بیست و پنج و برای اولین بار در حال اجرا برای دفتر, اردن یک محله فعال است که با استفاده از یک صندلی چرخدار او را ملاقات کرد و خیلی تحت تاثیر قرار است که او به طور داوطلبانه برای او در هر روز است. اردن شد ثابت خارج از مدارس و ایستگاه های مترو جمع آوری امضا برای کمک به تورس در رای گیری و اتصال پوستر مبارزات خود را بر روی صندلی چرخدار. در تلفن اردن است که پنجاه و پنج و زندگی در یک مرکز کمک زندگی می کنند نیست صدای خود را. "من از دست داده ام پانزده تا بیست و دوستان و اعضای خانواده و اعضای خانواده و دوستان" اردن گفت: همکاران. "هم اتاقی من که شما می دانید که من با دوستان در اینجا از ما آمد به این محل هم در سال 2011—او در گذشت مارس 31st." او افزود: "او در یک کامیون در حال بارگیری بارانداز."

با توجه به تسهیلات وجود داشته است و در مجموع شانزده مرگ و میر از جمله شش در زندگی کمک طبقه است. اردن گفت: "ما فقط به خاطر شنیدن این اطلاعیه رفتن گفت: "کد آبی" و هنگامی که ما می شنویم 'کد آبی' ما می دانیم که شخص دیگری در گذشت." او گفت: "من کف کامل مستند. ما مجاز به ترک کف. من حتی نمی ترک اتاق من." اصلی تاخیر شده است تماس های او از ترکیبات درخواست برای کمک. "که حواس پرتی خوب به دلیل آن طول می کشد ذهن من از همه چیز," او گفت:.

آن روز هر یک از تورس تماس های تلفنی با آورده بیشتر خبر بد. فرانک Franz که تاسیس بلمونت بهبود کسب و کار منطقه گفت: او در مورد صحنه در Arthur خیابان اصلی و خیابان در برانکس کمی ایتالیا. "شما رفتن پایین خیابان—آن را تقریبا مانند یک فیلم ترسناک از دهه شصت پس از جنگ جهانی سوم," او گفت:. "مقدار زیادی از زمان وجود دارد این است که تقریبا هیچ کس در خیابان حتی اگر ما سنگین با فروشگاه های مواد غذایی. وجود دارد بسیاری از فروشگاه های که باز هستند و آنها در حال انجام برخی از کسب و کار. اما به آن می گویند حتی یک درصد از نرمال خواهد بود احتمالا اغراق." تقریبا در تمام محله را از رستوران ها بسته شده بود. "آخرین باری که ما یک بررسی ما تقریبا پانزده صد شغل تمام وقت در این محله," او گفت: "بنابراین من مطمئن هستم که اکثریت این افراد گذاشته شده در حال حاضر."

در ساعت 11:30 A. M., تورس به نام دیوید Perlstein رئیس جمهور و C. E. O. سنت برنابا بیمارستان بود که پیوسته در تماس با اریک Appelbaum این افسر ارشد پزشکی. سنت برنابا یک بیمارستان خصوصی است که در خدمت تورس منطقه. او در توصیف آن به عنوان یک "شکننده موسسه" بود که "teetering در آستانه سقوط" حتی قبل از COVID-19. سنت برنابا به حال اول خود را مورد COVID-19 در مارس 13, شد و به سرعت هولناک با بیماران. اما در حال حاضر Applebaum گفت: "ما قطعا شاهد کاهش است." در اواخر ماه مارس گفت: "ما به یک نقطه مرتب از یک قله و پس از آن رفت و در یک خط مستقیم. در حال حاضر آن را فقط شروع به آمد کردن کمی. این یک drop-off, اما آن را نمی بزرگ افت کردن."

"آنچه در مورد مرگ و میر?" تورس خواسته.

"ما به طور معمول ممکن است به طور متوسط دو و میر در بیمارستان یک روز" Appelbaum گفت: "و ما به طور متوسط در هر کجای از شش هشت ده, دوازده, سیزده. دیروز یک روز خوب—هفت. روز قبل از ده." (بین 19 مارس و آوریل 22nd وجود دارد و دو صد coronavirus مربوط به مرگ و میر در بیمارستان اما این تعداد در روز کاهش یافته است به طور قابل توجهی. چهار وجود دارد از جمله مرگ و میر در آوریل 21 و شش در آوریل 22.)

پزشکان صحبت در مورد چگونه این ویروس ایجاد می شود نه تنها تنفسی بلکه مشکلات قلبی. "این چیزی است که واقعا دشوار در کارکنان" Appelbaum گفت. هنگامی که بیماران در حال قرار دادن بر روی پنکه "کارکنان می رود از طریق مرتب کردن بر اساس یک فرایند هایی و یا درک فرایند که در آن آنها می گویند," هی, این فرد آمد در آنها رو به وخامت گذاشته روی دریچه.' مغز خود را خود ذهن و احساسات خود را شروع به آماده شدن برای این واقعیت است که این بیمار ممکن است آن را ندارد. اما آنها آماده نیست برای مردم که آنها فقط در راه رفتن و پیدا کردن " آه خدای من این پسر در ایست قلبی! چه اتفاقی افتاده است ؟ او حتی در دریچه!' "P. T. S. D. میان اعضای هیات خواهد بود "واقعا مهم است." "شما نمی توانید فقط پنج نفر در این تغییر به عنوان یک پرستار و فکر می کنم این که چیزی نیست. و آنها در حال مرگ را به تنهایی و بدون خانواده در کنار تخت. این افتضاح است."

Perlstein گفت: "من فکر می کنم تاثیر در نیویورک به خصوص در محله های مانند ما که در جوامع فقیر از رنگ -- من فکر می کنم آن را به بدتر از بسیاری از ما می دانیم. من واقعا احساس بد در مورد آن است." او می دانست که از دو بیمارستان کارکنان که درگذشت و او هم نگران بود در مورد عوارض روانی در کارکنان خود را. "همه ما به تازگی از دست یک دوست بسیار خوب ما یک جراح تروما که من شناخته ام برای twentysomething سال," او گفت:. "این مرد فوق العاده ، او از هائیتی پس از زلزله او رفت و به هائیتی و داوطلب وجود دارد."

"چگونه بود؟" تورس خواسته.

"پنجاه و نه" Perlstein گفت. "نام او رونالد Verrier و من قصد دارم به او را از دست ندهید. من هنوز هم چهره خود را ببینید و او همیشه در حال لبخند است. او تنها بود و بنابراین متعهد به جامعه است." او افزود: "شما می دانید آنچه که من گفته ام به کارکنان من چند بار ؟ که ما همه غمگین و ما هم ندارد اما هنگامی که زمان مناسب است, ما همه سوگواری به صورت جداگانه; ما همه سوگواری با دوستان و خانواده و پس از آن خواهیم سوگواری با هر یک از دیگر. اما ما نمی تواند انجام آن نشده است."

یاد مردگان, درمان P. T. S. D. از کارگران خط مقدم پیشگیری از جرم اخراج هنگامی که ساکنان لازم نیست به اندازه کافی پول برای پرداخت اجاره پیدا کردن شغل برای تازه بیکاری—لیست کارهایی که باید انجام در ماه های آینده رشد می کند دیگر هر روز. پس از انحلال پنج هفته شورای شهر برگزار شد اولین جلسه مجازی در آوریل 22nd. تورس گفت: "فقط مانند بیمارستان ها تبدیل شده اند COVID-19 اتاق اورژانس و I. C. U. واحد شورای شهر تبدیل به یک COVID-19 قوه مقننه. وجود دارد هیچ چیز دیگری در دستور کار است." او افزود: "با توجه به مستقل بودجه دفتر ما می تواند چهره چهارده میلیارد دلار' ارزش کسری بیش از سه سال آینده." شهردار بیل د Blasio در حال حاضر اعلام کرد برخی از کاهش بودجه—این تابستان این شهر استخر های عمومی خواهد ماند بسته و آن جوانان-شغل برنامه عمل خواهد شد و او هشدار داد که بسیاری از کاهش آمده است. "ما بیشتر عادت کرده اند به حاکم در زمان رفاه" تورس گفت. "ما به یاد ماندنی چالش های پیش رو از ما است."

تورس در رشد عمومی-پروژه مسکن در شرق برانکس با مادر و دو خواهر و برادر و مادر خود زندگی که هنوز در همان آپارتمان است. او شده است به دیدار او پس از او تشخیص داده شد با این ویروس. "من نگران دیدن مادرم در شخص" او گفت:. "من از ترس به خطر آلوده مادر من که در سن شصت است preëxisting شرایط. او دارای فشار خون بالا است که مرکزی COVID-19 همبودی." او ادامه داد: "من احساس می کنم مثل من در تلاش برای برش از طریق مه از جنگ. من در یک سردرگمی در مورد اینکه آیا من مادرم را در فرد چگونه من زندگی من زندگی می کنند. همه چیز شده است به سردرگمی انداخته. اینها سوالات من هرگز تصور رو به چند هفته پیش است."


راهنمای Coronavirus

  • چگونه برای عمل اجتماعی فاصله از پاسخ به یک بیمار همخانه به جوانب مثبت و منفی از سفارش غذا.
  • چگونه coronavirus رفتار در داخل یک بیمار است.
  • می تواند به بازماندگان کمک به درمان این بیماری و نجات اقتصاد ؟
  • طولانی جنگهای صلیبی از Dr. Anthony Fauci عفونی-بیماری کارشناس دوخته بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و مردم آمریکا است.
  • موفقیت هنگ کنگ و سنگاپور در جلوگیری از گسترش دارای درس برای, چگونه برای مهار آن در ایالات متحده است.
  • Coronavirus است به احتمال زیاد به گسترش بیش از یک سال قبل از واکسن است که به طور گسترده ای در دسترس است.
  • با هر ویروس جدید ما درهم برای یک درمان جدید. می تواند ما را در تهیه داروهای ضدویروس برای مبارزه با بعد جهانی بحران ؟
  • چگونه بیماری های همه گیر را رو عمومی-بهداشت نوآوری prefigured انقلاب و دوباره ترسیم نقشه های.
  • آنچه به عنوان خوانده شده, تماشای طبخ و گوش دادن به تحت coronavirus قرنطینه.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.rucutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب