روزی DiManno: یک پیاده سازی از پیتسبورگ ممکن است بیش از یک ناهنجاری اما بیایید جلوتر از خودمان را

شد که یک علامت ؟ یکی که نمی بخوانید خروج در اینجا از حذفی خوشه.مته های auspice این portending که شلدون Keefe ت

توسط NEWS-SINGLE در 2 اسفند 1398

شد که یک علامت ؟ یکی که نمی بخوانید خروج در اینجا از حذفی خوشه.

مته های auspice این portending که شلدون Keefe تا به حال عملا التماس برای ساعت زودتر. چون لا-لا-برگها خوب بار متوقف شده بود نورد وقت پیش.

"ما باید نشانه هایی از زندگی" مربی التماس. در واقع Keefe لحن هرگز تغییر. که من در نظر گرفتن ادبی مجوز.

من فرض کنید در یک شب هنگامی که Kasperi Kapanen هر دو می یابد پشت نت کینگ و بینی اش خون آلود — فین با کروب فر کاهش دستکش, نقشه کشی پنج دقیقه مبارزه اصلی با جارد McCann — هر چیزی امکان پذیر است. کمک به دور از Gordie Howe هتریک شد Kapanen.

اما نگه داشتن کف زدن, مردمی. یا حداقل خلق و خوی پرسیده انتظارات بزرگ. یک فرمانده و برگ برنده ملت جا می رود.

از آنجا که برگها بر روی صفحه نمایش Feb. 20, 202,0 می تواند فقط به عنوان به راحتی عود به برگها از اوه Feb. 18 ... یا Feb. 16 ... یا هر نوع دیگر بیشتر دچار کم خونی و نیم دوجین ضرر و زیان در حالت قبلی و نه بازی.

چون به اصطلاح بیانیه ای بازی نکرده و تورنتو forte کاملا مخالف است. این یک آنومالی بود. سوال: آن را یک انحراف?

به دلیل نفرت به دبی Downer یک جن-pooper اما این برگها باید یک راه طولانی برای رفتن قبل از بازسازی خود را واجد fides به عنوان یک تیم از ماده است. از صبح روز جمعه آنها هنوز هم ممکن است تحت فشار به آرنج به کارت قلمرو بسته به نتایج جاهای دیگر. و چه فروتن آرمان است که برای یک تیم پر تلالو جواهرات.

بدون شک خود را 4-0 اعزام پیتسبورگ ترمیم یک دسته علف و غیره از اعتماد به نفس در یک باشگاه است که کندوپاش حتی کاملا وضعیتی وخیم از تقویم تبدیل در یک دهه جدید. متوسط و meh با وجود خیمه کمپین از Auston ماتیوز که گره خورده است برای لیگ سرب در اهداف است و تا به حال 10 چند هدف بازی.

سخت به کشف این دسته است. یا شاید نه خیلی سخت است و آنها دقیقا به عنوان ارائه شده است.

Keefe عاقلانه بود به اعتصاب خاموش تن پس از آن. "ما نشان داده ایم در زمان های مختلف این است که یک گروه با تعداد زیادی از شخصیت و مقدار زیادی از غرور و افتخار است. ما نشان داد که امروز. من فکر کردم ما پاسخ داد."

به طرز وحشیانه ای فرانک, بازی شماره 62 بود که بیشتر شبیه به یک پستانک یک binky ماجرا به برگها دهان به خفه کردن وای-است-ما whaa-whaaing. این برگها انجام شده بود و از دست دادن بیشتر گشتالت از وودی آلن در روی صفحه عصبی. فراموش نکنید که تجزیه و تحلیل آنها نیاز به سر کوچک تحلیلگران.

بنابراین یک سیلی در سراسر چهره با حریر دستکش از خود مربی — من طرح ریزی دوباره — و برگها در پاسخ با vim و قدرت تا حدودی کفاره که grotesquerie در پیتسبورگ دو روز قبل از آن و به همان اندازه مرضی تلاش در بوفالو قبل از آن.

هنوز هم نمی کند از بین بردن تمام تیک در یک باشگاه که ساخته شد به انجام چیز پر زرق و برق در این فصل ،

بدترین سناریو خواهد بود برای یکی از قوی بازی در چیزی شبیه به مدت دو ماه — و فردی اندرسن به دنبال مانند فردی دوباره بین لوله ها — برای تغییر محور دوباره متقاعد کردن تیم معماران که هی اشتباهی اینجا حرکت همراه ما می دانیم آنچه که ما در حال انجام است.

فراموش نکنید که این تیم شده است که در آور برای تقریبا کل فصل و نجات برای شش هفته span پس از ورود Keefe, تفویض از دیدگاه مدیر کل Kyle Dubas. تاکید بر مهارت بیش از هر چیز دیگری خیره کننده بالا-شش جلو جن در اختیار داشتن و با سرعت. این برگها که در پیک و مربوط به قرارداد علائم دلار. که در سمت چپ رقت انگیز از منابع مکمل براکت فهرست سرآمد B-مجموعه ای که می تواند با این وجود ارائه یک بازی به خصوص زمانی که خاتم نیست شلیک.

استادانی عمق یک خیال واهی است. Keefe نشان داد چنین سستی ایمان الکس Kerfoot در روز پنج شنبه — راهی نیست مربی این تعبیر آن است که او متصل ورودی Smurf دنیس Malgin بر روی خط دوم در کنار جان توارث به جای. هر چند من می شود بی مبالات به ذکر است که Kerfoot راه اندازی Kapanen هدف با در پرواز منتقل می کند.

Kapanen بعد با یک پانسمان خود را در سراسر recherche schnozz — او چابک از سمت راست دروازه — صحبت از این تیم شور و شوق در این شب است. "کل تیم نشان داد بسیاری از احساسات امروز نه فقط به من به طور خاص است. که نتیجه. زمانی که ما بازی می خواهم که با احساسات زمانی که ما چوب به ساختار و بازی Maple Leaf راه این چیزی است که اتفاق می افتد. یک بازی خوب در سراسر."

کسی برای من توضیح دهد که "برگ افرا راه لطفا. من آن را دریافت نمی.

خوب برای دیدن این Kapanen آمدن به دفاع از تازه کار تیمی Rasmus Sandin که دو ها شنود گذاشته شده توسط پاتریک Hornqvist که شروع نسبتا خفیف fisticuffs. بیش از حد اغلب در این فصل دیده ایم هیچ برگ ایستادن برای یک برگ.

بیشتر نظر در صندوق پستی خود را

دریافت آخرین از مورد علاقه خود را ستاره columnists با نظر ما عضویت در خبرنامه ایمیل.

ثبت نام در حال حاضر

"چیز اتفاق می افتد بر روی یخ" Kapanen گفت. "سندی رو آمار وجود دارد و اگر آن را از من وجود دارد و من مطمئن هستم که کسی دیگری را ایستاده اند."

جواب منفی است ،

بلند شیشه ای سرد از هیچ چیز به آن را از جیک Muzzin همچنین یک هدف-گلزن ترین و فصیح در روزهای اخیر در مورد fitfulness از برگها.

"آن را در اینجا به مانند آن است که رقابت و رقابت. فیزیکی. و اجازه دهید ما مهارت های رفتن از وجود دارد. در حال حاضر آن را فقط به آوردن آن هر شب."

اما انجام آن در هر شب و روز موش خرمای کوهی امریکا خرد کردن زمانی که فلش شاید نمی strobing وجود دارد و این چالش است.

"این سخت" Muzzin اذعان کرد. "این یک فصل طولانی با صدمات و برنامه ریزی آن دشوار است. بهترین تیم در لیگ انجام آن را به طور مداوم. پس از آن چیزی است که ما نیاز به ادامه ساخت و ساز و ادامه بهتر شدن است."

خود شامل خلق و خوی غذای آماده از کاپیتان تیم بیش از حد مبادا هم تیمی های خود بود و بیش از توصیف. "ما نمی تواند سقوط در عشق با آن است. ما باید به درک آنچه ما به ارمغان آورده موفقیت امروز. درک آن را تنها برای گرفتن سخت تر است. و ما را به ادامه به منظور بالا بردن از بازی."

خط پایین: به طور کلی این فصل برگها هستند 10-18-6 زمانی که مخالفان نمرات اول و 3-14-3 زمانی که انتهایی پس از 20 دقیقه. آنها داده ام تا 76 دوره سوم اهداف و 8-5-8 در یک بازی هدف.

کسانی که این آمار از یک تیم محسوب می شود. اساسا جدا از به طور فزاینده ای نادر مانند بازی های روز شنبه هنگامی که برگها در حال کلیک کردن بر روی تمام سیلندر epitomizing بهترین Dubas' هاکی توهمات او برگها نیست آنچه که آنها ادعا می شود. گوسفند را برای گوسفند بیشتر است.

آن نه من باور نمی کنم یک سوال را که گرفتار این تیم است. بیش از حد آسان به سوال یک بازیکن قلبی که هیچ کس واقعا نمی داند چگونه آن را اندازه گیری کرد. تعهد به جزئیات قطعا. سریال مغز-گرفتگی مسلم. شاید بیش از حد نرم و صاف خود را از دست رفته, گرانج, عنصر که در آن ژاک هایمن متخصص — 19 خود را هدف شب گذشته — و شن و ماسه است که احمق " ناظم کادری تجارت هزینه تورنتو است.

آنقدر که Dubas شده و اشتباه رهبری در مورد و که او سرسختانه چسبیده به مراتب بیش از حد طولانی است.

برگها باید 20 بازی از چپ به راست خود را. جلوگیری از شکل تغییر.

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno

تاریخ گفتگو

س:

چگونه می توانم به شما فکر می کنم برگ بازی در مقابل پنگوئن ؟

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب