روزی DiManno: چندساله Blue Jays چشم انداز جاش پلکیس می داند چگونه بازی بازی. همه او می خواهد یک شات

DUNEDIN, FLA.—جاش پالاسیوس به حال خود wow لحظات خرج کردن-من بیس بال قطعات.مالش شانه با خوزه باتیستا و تروی Tul

توسط NEWS-SINGLE در 17 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—جاش پالاسیوس به حال خود wow لحظات خرج کردن-من بیس بال قطعات.

مالش شانه با خوزه باتیستا و تروی Tulowitzki چند سال پیش به یاد ماندنی بود و gobsmacking. "من مانند ایست, هیچ راهی وجود دارد که خوزه باتیستا درست در کنار من ایستاده."

او جزئی اتحادیه, باتیستا عمده-لیگ سوپراستار. خیلی زود در بهار آموزش در minor-لیگ پیچیده قبل از اینکه آب شروع به تقسیم.

هنوز هم جزئی اتحادیه در سال 2020 اما در خود را به صورت واقعی همیشه اول عمده-لیگ کمپ به عنوان یکی از ده غیر-فهرست مدعوین.

آنها هیچ واقع بینانه احتمال ساخت تیم مقصد به شنود گذاشته روی شانه هر چه زودتر به جای بعد وقتی جیز آبی شروع به کاهش در هفته آینده — جمع آوری تا دنده خود را و شانت به جزئی-لیگ اردوگاه شاید گرفتن کرایه-تو-به خوبی مشت ضربه به آنها زدن به بیرون درب.

آنها آرام دسته در محل باشگاه وانجمن مردد به قرار دادن خود را بیش از حد brashly به روزانه سر و صدا و همهمه خاموش میشه. پیاده روی یک خط خوب بین احترام و زرد بود. مایل به ایجاد یک تصور مایل به ایجاد یک بازور bloople از آن است.

برای Palacios, آن را آسان تر تا حدودی چرا که او جزئی-لیگ تاریخ با نسل بعدی hotshots حتی زندگی برای یک زمان با بو ❄ در لنسینگ. "بنابراین من نمی باید بیش از حد بسیاری از کسانی که وحشی و دیوانه rookie لحظات. ما واقعا باید بزرگ-لیگ بچه ها است که به شما احساس مثل شما واقعا کوچک است."

و ناچیز است.

علاوه بر این به عنوان یک بومی نیویورکر — بروکلین پسر — پلکیس نیست خیلی فراموش awed اغلب عبور از مسیرهای با مشاهیر در خود روز به روز غیر بیس بال وجود دارد. "شما نمی توانید در هر نقطه بدون دیدن یک هنرمند مشهور. آنها بیش از همه. من دیدن بازیگران به طور منظم در قطار." مترو. "من دوست دارم که مرد آشنا به نظر می رسد. سپس من به نوبه خود در تلویزیون و, oh, شلیک, من فقط در این آموزش با این شخص."

پالاسیوس, outfielder در حال حاضر در سال پنجم در بلو جیز سازمان انتخاب شد توسط تورنتو در دور چهارم از سال 2016 پیش نویس از دانشگاه آبرن از آن پس سنگ زنی راه خود را تا زنجیره غذایی. او در پایان سال 2017 در یک پارگی در کلاس A و لانسینگ انجام شده است که به 2018 فصل — 30 بازدید در 22 بازی از طریق آوریل — و او را به خصوص جذاب به جیز به عنوان یک بلند مدت چشم انداز در مرکز میدان است. اما وجود دارد یک جم بالا در زمان خود, البته در سه گانه-A و لیگ سطوح پیچیده توسط بازیکنان از گزینه های است که می تواند فرستاده شده به افراد زیر سن قانونی دوباره.

اما زمانی که پالاسیوس بود و چپ محافظت نشده در قانون 5 پیش نویس در ماه دسامبر گذشته — ادعا نیست — او تعجب اگر fleetingly که در آن کل این بیس بال رویا به رهبری بود. بیست و چهار سال است که در creaky طرف از پتانسیل های آینده. "این یک کمی nerve-wracking زمانی که من محافظت شده چون من واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد با زندگی حرفه ای من. کسی که رفتن را به من ؟ من می خواهم در اینجا برای رفتن به پنج سال. این امر می تواند مانند رفتن به یک مدرسه جدید نمی دانستند کسی.

"اما همانطور که می دانید این است که یک کسب و کار است. شما رو به انجام به ترویج کنید. بنابراین من درک کرد."

این افراد که نمی ایجاد صدای وزوز. خبرنگاران نمی خوشه بندی در اطراف قالبهای خود را که باعث می شود آنها را خوش پذیرای زمانی که هر کسی علاقه نشان می دهد. شما می دانید که وجود دارد هیچ چیز شرم آور در مورد یک حرفه ای جزئی اتحادیه — که نزدیک به نشان می دهد. قطعا هیچ دلیل و در عین حال برای پالاسیوس به از دست دادن قلب.

او ضربه .266 در نیوهمپشایر در سال گذشته با 18 دونفره و همه فن حریف پیشرفته معیارهای دلگرم کننده است هر چند او نیاز به تبدیل درصد بالایی از زمین توپ را به خط درایوهای. کمک خواهد کرد که بالا بردن ارزش خود را به جیز اعتماد به عنوان یک عمق outfielder. هر چند ما نمی خواهیم به لعنت او را با ضعف ستایش است. چون هی بیس بال هر چیزی می تواند اتفاق می افتد.

"اگر من بازی را به بهترین توانایی های من, بهترین بازیکنی است که من می تواند من قطعا فکر می کنم من می تواند تاثیر یک تیم در عمده-لیگ سطح. بنابراین من فقط سعی کنید به تمرکز بر روی که در هر روز است."

اضطراب همراه با فرفره مطمئن دانستن زمین تغییر می تواند زیر پای خود را هر لحظه که او را فقط از طریق عبور. اما او خیساندن تا هر دقیقه در جیز اردوگاه مشتاقانه جذب آموزش از کون سفید و دانته ❄ بو پدر که در اینجا به عنوان مهمان مربی این بهار.

"من فوق العاده نگران است چرا که همه چیز اتفاق می افتد در طول فصل می گوید:" پلکیس سرنوشت در انتظار. "من می دانم که زمانی که من می توانم فقط به مراقبت از کسب و کار من حتی اگر من را به جزئی-لیگ جانبی در چند روز این هیچ معامله بزرگ است. این یک تجربه بزرگ است. من یاد گرفته ام که مقدار زیادی."

Palacios صرف 2016 با ونکوور کانادایی پس از او غوطه ور پا به Canadiana زمانه. "این شگفت انگیز بود. طرفداران پشتیبانی بازی مثل هیچ فردا وجود دارد. شما می تواند به پایین 10 اجرا می شود و شما به یک سه گانه در شکاف و همه ایستاده روی پای خود بایستند.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

"آن را متفاوت از نیویورک است که ... اه ... کمی بی ادب کمی منزوی. من گفتم که آن را واقعا خوب چگونه این افراد را به شما و شما را به احساس می کنم مثل یک خانواده است."

بیس بال همواره خانواده تلاش و شور و شوق برای پالاسیوس به دنیا آمد و به پورتوریکو با پدر و مادر خود را از کوراسائو. پدر ریچارد در Detroit Tigers سیستم در '80s; عمو ری بود با Kansas City Royals برای سه سال. "این پدر من است که به من معرفی بیس بال و پدر بزرگ من. آنها به خریداری من یک بت قبل از من حتی می تواند به راه رفتن.

"این نوع از پیش تعیین شده که من که قرار بود به بازی این ورزش است. اما من آن را دوست داشت برای همیشه و این چیزی است که من هرگز تسلیم."

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno

تاریخ گفتگو

س:

چه 2020 نگه جیز? به اشتراک گذاشتن افکار خود را.

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب