روزی DiManno: درب باز برای جیز آبی در شرق آل — بیش از حد بد آنها حاضر به نوسان برای نرده ها

DUNEDIN, FLA.—الک را از طریق متن یک راس اتکینز نوعی بازی فوتبال راگبی است نوع مانند برداشتن پوسته و دلار شن و

توسط NEWS-SINGLE در 22 اسفند 1398

DUNEDIN, FLA.—الک را از طریق متن یک راس اتکینز نوعی بازی فوتبال راگبی است نوع مانند برداشتن پوسته و دلار شن و ماسه در کنار ساحل.

این یکی کرک این یکی را رنده شده, این یکی را شکسته و این یکی را شسته و این یکی یک opalescent whorl این یکی یک دروازه بان است.

احتمالا این درست است که نقطه اوج در بهار آموزش مبارزات انتخاباتی — narcoleptic, خسته کننده, تنبل. (از ساخته شده است تا فعل: به dooze است که چگونه من misheard و پس از آن نقل قول نابجا جاناتان دیویس در یک ستون در هفته گذشته; او گفت: "آب" آن است. نه که خوش برخورد outfielder شکایت کمتر از یک گل ظریف تر از یک زن و شوهر از خود fathead هم تیمی.)

مرکب این سال اواسط مارس حالی منظورم — drearily با نابود اطراف coronavirus سرایت.

کمتر از دو هفته قبل از روز افتتاحیه تا سایه در حال رشد در گریپ فروت لیگ فصل بدون شک با برخی از اضطراب در میان بازیکنان تصور می شود در حباب حفاری در پاشنه خود را برای جلوگیری از کشیده شدن به افراد زیر سن قانونی و یا سنباده خود ادعا عمده-لیگ واجد fides که می تواند بسیار آسان به جعلی در نمایشگاه بازی های. مارس, آمار ماه سپتامبر آمار: باور نمی کنم اونا.

اما این بیش از یک در داخل بیس بال کناری به موضوع این ستون مهره نقل قول مهره گراف در روزنامه اصطلاحات — پدید آمده است که از تورنتو جنرال موتورز است parley با ضرب و شتم دوچرخهسواری چربی در روز یکشنبه است.

بنابراین گردان دارای اطناب متن — که از آن من در حال حاضر تکراری کرنش آسیب تایپ از آن — و این چیزی است که بیرون می پرد: "لوردس Gurriel خواهد شد برخی از زمان وجود دارد."

این وجود در اینجا پایه اول.

Gurriel جونیور را آغاز کرده است یک (1) بازی در پایه اول در رشته های یک (1) بازی در کودکان زیر سن قانونی و 15 در زادگاه خود در کوبا.

در اینجا ما دو هفته از بیس بال واقعی و اتکینز است جای خود غلت بزنید مزخرف که نمی انداختنش اعتماد به نفس در مدیریت دانشکده. و اگر آن را بی معنی اگر جیز واقعا نهایت گاهی اوقات فریب کردن Gurriel در پایه اول — پس از مدیر چارلی Montoyo رفته و در مورد چگونگی Gurriel است که خود را مطلق و بدون شک در اسید اچ چپ fielder با برخی از تکرار در DH — سپس جیز هستند که بیشتر سمت راست تا از آنها یک سال پیش.

سایه افرا برگها قرارداد سوء مدیریت در اینجا. زمانی که جیز هیجان زده پایه فن خود را با امضای پارچ فوق العاده Hyun-Jin ریو به عنوان ace به چهار سال $80 میلیون (ایالات متحده) قرارداد در دسامبر گرد کردن بازسازی شروع کارکنان با 24 میلیون دلار (دو سال) برای تنر Roark و از طریق تجارت $8.5 میلیون (یک سال به علاوه یک گزینه) برای تعقیب اندرسون آنها تقریبا شات حقوق و دستمزد خود را وده.

که به ازای هر تخت بیس بال قرارداد رول در $104,353,571 برای 26-مرد فهرستی در سال 2020 و یا برخی از $10 میلیون کمتر از سال 2019 با وجود ریختن بسیاری از آنها حفظ حقوق. (اما نه Troy Tulowitzki هنوز هم بدهکار سرد $14 میلیون برای بازی نیست.)

نتیجه — با توجه به این که wildly سخاوتمندانه برخورد برش با Randal Grichuk در شروع فصل گذشته — است که وجود دارد محقر پول در سمت چپ راجرز کمد (اگر) به آدرس مسائل مبرم در بیرون از محیط و زمین زیر کشت. که منجر به دستیابی به معامله زیرزمین قطعات مانند تراویس شاو putatively شروع اولین baseman.

پس بزرگ palooka مارک شاپیرو در زمان بیش از تاکید شده است در پرواربندی مزرعه سیستم به عنوان یک تکه بزرگ در حال ظهور از بازسازی برزخ, نظافت خود و دارایی های خود را برای bigs. اما glossiest studlets — Bo ❄ ولادیمیر Guerrero جونیور و کون Biggio — در حال حاضر در اینجا به عنوان رشته. بسیار وجود دارد برای دست کشیدن جوراب خود را خاموش در سه گانه-A فراتر از مقابله پیرسون البته برخی از چشم انداز امیدوار کننده در shortstop اردن Groshans و کوزه شمعون جنگل ریچاردسون و Alek منه اگر چه آنها هنوز هم سال های دور.

در واقع جزئی-سیستم لیگ جیز آبی' برنج بسیار متظاهر در مورد رتبه 16 توسط MLB خط لوله (اما ششم توسط بیس بال آمریکا).

اتکینز قرار داده rosiest چرخش در همه چیز به طور طبیعی.

"ما احساس می کنیم باید عمق آیا آن را شروع تبادل اغل گاو یا حشم با خود ما زمین زیر کشت. ما باید عمق گزینه های که آیا آنها تلقی می شود سه گانه یک یا لیگ برتر برخی از آنها را باید دگرگون هست.

"برای ما واقعا بیشتر در مورد عمق است که ما می تواند در طی یک 162-بازی فصل. وجود دارد مقدار زیادی از تمرکز در روز افتتاحیه بازیکن برای یک دلیل بسیار خوبی است. این یک روز بسیار ویژه است. در همان زمان ما باید مطمئن شوید که ما در حال آگاه از اهمیت آنچه در آن طول می کشد برای دریافت از طریق — از تبادل نظر از فقط لرز از برنامه به صورت روزمره ما بازیکنان است."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام در حال حاضر

ببینید عمق لزوما برابر به عمده-لیگ سطح استعداد مگر اینکه سقف بسیار کم است.

در پایه اول به ادامه با این موضوع جیز باید انتخاب شاو و یا داد و بیداد کن Tellez با براندون Drury به عنوان ابزار مرد مگر جیز انتخاب کردن برای شکستن اردوگاه با جو Panik به جای خود — لاستیک پمپ توسط اتکینز به عنوان اریک Sogard redux — اما Panik است وسط infielder در درجه اول. البته همیشه وجود دارد امکان حرکت Guerrero در سراسر الماس از سوم اگر چه که اتفاق نمی افتد imminently مطمئنا در سال آینده.

بیش از حد بسیاری از ناقص بیت هنوز هم با بازسازی در حال حاضر اساسا انجام می شود.

حیف از آن است که در لیگ آمریکا شرق است به طور ناگهانی رسیده برای تصرف, با یانکی ها مثله توسط صدمات — هیچ هارون قاضی هیچ Giancarlo استانتون به شروع فصل لوئیس سورینو در سال 2020 و Domingo, آلمانی,, 18 -, بازی, برنده سال گذشته ادامه خدمت 81-بازی تعلیق برای نقض MLB را با خشونت خانگی سیاست (واجد شرایط برای بازگشت در ماه ژوئن). و Red Sox ... چه کسی می داند آنچه را که آنها می تواند در میان یک تنظیم مجدد توسط مالکیت که حک شده 40 میلیون دلار از حقوق و دستمزد معامله دور Mookie بتی و دیوید قیمت و هنوز هم نشانه-سرقت رسوایی حلق آویز بیش از سر خود را مدیر الکس کورا اخراج در ماه ژانویه است. و آیا من ذکر Chris فروش است و با یک فلکسور فشار به دوباره ارزیابی در دو هفته احتمالا نه تا تاریخ 1 مه ؟

برای جیز البته صعود به .500 رکورد در نظر گرفته بود علت شادی. اما خدای من, فال بدبختی رقبا — دارای لگد برخی از درهای باز. که مدیریت به نظر می رسد تمایلی به گشاد گشاد راه رفتن را از طریق.

"اغلب ما به عنوان مدیران می تواند سقوط به رده بودن بیش از حد هدف و دلیل آن این است که ما آن است که به دنبال مدل و فکر می کنم که وجود دارد تنها برخی تیم ها که واقعا باید یک سناریو واقعی" گفت: اتکینز و جهنم اگر من می دانم آنچه در آن به معنی.

"ما همه چیز را به طور مداوم فشار که پاکت به عنوان نزدیک به برنده به عنوان امکان پذیر است."

که قابل بحث است. پیرسون برای مثال نمی توان به هل دادن او پاکت برای جیز زمانی که تیم می شکند, اردوگاه, بی عیب 0.00 عصر و 100 متر.p.h. fastball سر در گم می شود.

"ما ساخته نشده و هر شرکت تصمیم گیری در Nate," اتکینز ادعا چهارشنبه. که مخالف آنچه که او و Montoyo بود که ادعا کرد یک هفته پیش زمانی که هر دو مصمم پیرسون خواهد شروع سال 2020 در سه گانه-A.

که هنوز هم, من فکر می کنم حقیقت است. بقیه بلوف میزند و bollocks.

"ما در حال ساخت تیم ما به خوبی آن را به عنوان احتمالا می توان گفت:" Atkins "با توجه به استراتژی ها و منابع است که ما داریم."

Rally 'round که سرود مردمی.

Rosie DiManno
روزی DiManno یک مقاله نویس مستقر در تورنتو پوشش ورزش و امور جاری. او در توییتر دنبال کنید: @rdimanno


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب