Roy Halladay بود آمفتامین, در, سیستم, شد, کوتاه قدی در هنگام مرگبار سال 2017, تصادف رخ داده است گزارش می گوید

فورت لادردیل فلوریدا.—Baseball Hall of Famer روی Halladay سطوح بالايی از آمفتامین در سیستم و انجام شد شدید بند

توسط NEWS-SINGLE در 28 فروردین 1399

فورت لادردیل فلوریدا.—Baseball Hall of Famer روی Halladay سطوح بالايی از آمفتامین در سیستم و انجام شد شدید بند زمانی که او کنترل خود را از دست هواپیما های کوچک و nosedived به خلیج مکزیک در سال 2017, قتل او را یک ملی ایالات متحده, ایمنی حمل و نقل گزارش صادر یکشنبه گفت:.

Halladay بود آمفتامین سطح حدود 10 برابر سطوح درمانی در خون او همراه با سطح بالایی از مورفين و یک داروی ضد افسردگی است که می تواند به اختلال در قضاوت به عنوان او انجام بالا-زمین صعود و چرخش تند گاهی اوقات عرض 1.5 متر از آب, این گزارش می گوید: در مورد Nov. 7, 2017, تصادف در سواحل فلوریدا.

این مانور قرار داده و بارهای از نزدیک به دو برابر گرانش در هواپیما یک Icon A5 Halladay تا به حال خریداری یک ماه قبل است. در آخرین مانور Halladay وارد یک شیب صعود و سرعت کاهش یافت و به حدود 135 متر/ثانیه. پروانه محور هواپیما رفت و به nosedive و شکست به آب است. این گزارش می گوید Halladay, 40, درگذشت blunt-نیروی ضربه و غرق شدن است.

این گزارش به دلیل نهایی برای سقوط. که انتظار می رود به زودی صادر می شود.

حدود یک هفته قبل از سقوط سابق Toronto Blue Jays و فیلادلفیا فیلیز ستاره پرواز کرده بود هواپیما در زیر خلیج تمپا یاد پل هوایی پل ارسال در رسانه های اجتماعی "پرواز Icon A5 بیش از آب است مثل پرواز یک جت جنگنده!"

Halladay, هشت-زمان-ستاره, تن به تن, یک بازی کامل و یک حذفی هیچ-hitter وظیفه در سال 2010. او برای آبی جیز از سال 1998 تا سال 2009 و برای فیلیز از 2009-13 رفتن 203-105 با 3.38 عصر. او القاء شد به سالن از شهرت پس از مرگ نویسنده در سال گذشته است.

Halladay تا به حال گرفته شده از یک دریاچه در نزدیکی خانه اش حدود 15 دقیقه قبل از سقوط و قبلی گزارش گفت که او پرواز حدود 170 متر/ثانیه, فقط 3.3 متر بالاتر از سطح آب قبل از او شروع به انجام مانور. او تا به حال حدود 700 ساعت از زمان پرواز پس از گرفتن خلبان گواهینامه در سال 2013 گزارش قبلی گفت: از جمله 51 ساعت در نماد A5s با 14 در هواپیما که سقوط کرد.

این گزارش می گوید Halladay شد و برای درمان سوء مصرف مواد دو بار بین سال های 2013 و 2015.

نورد در سال 2014 A5 یک دوزیست هواپیما به معنای درمان مانند یک ATV, قطعه ای از آخر هفته های تفریحی دنده با بال تاشو است که به راحتی می توانید تریلر در تریلر به یک دریاچه که در آن می توانید آن را از آب.

مردی که رهبری این هواپیما را طراحی و 55 ساله جان موری Karkow درگذشت در حالی که پرواز یک A5 بیش از کالیفرنیا دریاچه Berryessa در 8 مه سال 2017 در یک تصادف NTSB نسبت به خطای خلبان.

از آنجا که سقوط آیکون صادر ارشاد به صاحبان آن دو هفته قبل از Halladay حادثه گفت: در حالی که کم ارتفاع پرواز "می تواند یکی از با ارزش ترین و هیجان انگیز انواع پرواز" آن "می آید با یک ذاتی مجموعه ای از خطرات اضافی که نیاز به ملاحظات اضافی."

آن اضافه شده که روشهای سنتی آموزش خلبان متمرکز در ارتفاع بالا پرواز "می کند کمی برای آماده سازی خلبانان برای چالش های منحصر به فرد از کم ارتفاع پرواز." نماد گفت: NTSB که Halladay دریافت کرده و بررسی هدایت.

وجود دارد هیچ نشانه ای در این گزارش Halladay دریافت کم ارتفاع آموزش.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن