Roy Halladay را می پذیرد سقوط هواپیما گزارش در مورد سابق آبی جیز پارچ مواد مخدر در سطح مانع از درد به خواندن

هویج Halladay گفت: گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط ملی ایمنی حمل و نقل در مورد شوهرش روی Halladay مرگبار 2017

توسط NEWS-SINGLE در 29 فروردین 1399

هویج Halladay گفت: گزارش منتشر شده در پنج شنبه توسط ملی ایمنی حمل و نقل در مورد شوهرش روی Halladay مرگبار 2017 سقوط هواپیما شد برای او دردناک خانواده به عنوان خوانده شده, اما او گفت: آن را تقویت آنچه او اظهار داشت: در گذشته است.

"هیچ کس کامل نیست" Brandy Halladay گفت: روز شنبه در یک بیانیه منتشر شده توسط Philadelphia Phillies.

یک گزارش NTSB گفت Halladay حال بالا-سطح آمفتامین و داروهای دیگر در سیستم خود را زمانی که او سقوط کرد و خود را دوزیست ورزشی هواپیما در خلیج مکزیک در Nov. 7, 2017. این گزارش گفت: سابق آبی جیز آس انجام شد یک سری از stunts آکروباتیک زمانی که او از دست داده کنترل هواپیما و nosedived به آب فقط در سواحل فلوریدا. Halladay, 40, درگذشت بلانت نیروی ضربه و غرق شدن است.

Halladay پدر هری گفت: NTSB که او نگران بود که پسرش بود و سوء استفاده از داروهای تجویزی و که آن را ممکن است نقش داشته اند در این حادثه. هری Halladay که همچنین یک خلبان گفت که پسرش ثبت نام یک زن و شوهر از سال پیش از آن در خانه برنامه سم زدایی برای اعتیاد به لورازپام و آرام بخش.

Halladay به پزشک مراقبت های اولیه گفت: سابق پارچ رفت به بستری توانبخشی در سال 2013 و از ژانویه تا مارس 2015. در آن زمان Halladay بوده است سوء استفاده از مواد مخدر و بنزودیازپین, آرام بخش, با توجه به گزارش.

"اکثر خانواده ها مبارزه در برخی از ظرفیت و ما بدون استثنا" Brandy Halladay گفت. "ما با احترام از آنها بخواهید که شما را نمی فرضیات یا قضاوت. ما شما را تشویق به آغوش شما عزیزان و قدردانی از داشتن آنها را در زندگی خود را. به عنوان یک خانواده از ما بپرسید که به شما اجازه می دهد روی به استراحت در صلح است."

Roy Halladay یک Hall of Famer و دو بار Cy جوان برنده جایزه یکی از بزرگترین بازیکنان در بلو جیز تاریخ حق رای دادن رتبه دوم همه زمان برای برنده strikeouts به جنگ و shutouts و سوم تمام وقت در شروع نوبت تن به تن و تکمیل بازی.

او پیش نویس 17th کلی توسط تورنتو در سال 1995 برنده اول خود را Cy جوان در سال 2003 و باقی مانده را با این باشگاه تا زمانی که معامله شد به فیلیز در دسامبر 2009.

او آن را به نام یک حرفه ای پس از چهار فصل با فیلیز که در طی آن او برنده دوم Cy جوان در سال 2010 — یک سال که او در آن تن به تن یک بازی کامل به عنوان به خوبی به عنوان یک هیچ-hitter در پلی آف. Halladay تنها پنجمین بازیکن تاریخ را به نفع خود جایزه در هر دو آمریکایی و لیگ ملی.

او امضا یک روز قرارداد با تورنتو در ماه دسامبر 2013 حصول اطمینان از او به عنوان یک آبی جی.

"من فکر می کنم که Roy می خواهم همه بدانند که مردم نمی کامل" Brandy Halladay گفت: در تابستان گذشته در شوهرش سالن از شهرت القایی. "ما همه ناقص و یا ناقص در یک راه یا دیگری. همه ما مبارزه است اما با کار سخت فروتنی و فداکاری ناقص مردم هنوز هم می تواند لحظه های کامل. Roy شد و برکت در زندگی و کار خود را به برخی از لحظه های کامل."

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب