عربستان در جام حذفی موفق به کسب حداکثر امنیت قرار می دهد نگه دارید در پول جایزه

برگزارکنندگان مراسم تحلیف عربستان جام جهانی ثروتمندترین اسب مسابقه هستند خودداری از 20 میلیون دلار (ایالات متح

توسط NEWS-SINGLE در 26 فروردین 1399

برگزارکنندگان مراسم تحلیف عربستان جام جهانی ثروتمندترین اسب مسابقه هستند خودداری از 20 میلیون دلار (ایالات متحده) در پول جایزه در حالی که آنها بررسی اینکه آیا برنده حداکثر امنیت به کمک بود عملکرد داروهای افزایش.

ماه گذشته این مربی از کلت, Jason Servis شد در میان بیش از دو دوجین مربیان دامپزشکان و توزیع کنندگان مواد مخدر متهم توسط دادستان فدرال در ایالات متحده در یک سری از کیفرخواست از مخفیانه دوپینگ اسب و شرط بندی است.

Servis التماس کرد گناه نیست به یک تعداد از توطئه برای ارتکاب مواد مخدر جعل و تزویر و misbranding.

کلت را صاحبان گری و مری غرب شدند با توجه به جمع آوری 10 میلیون دلار پس از بررسی حداکثر امنیت برگزار کردن سخت-شارژ نیمه شب Bisou به تصرف خود در عربستان جام on Feb. 29 در King Abdulaziz مسیر مسابقه در ریاض, عربستان سعودی. در مارس 9, دادستان اعلام کرد که کیفرخواست.

در بیانیه ای سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه از عربستان سعودی اذعان کرد آن را به حال شده است در حال بررسی اتهامات ساخته شده در کیفرخواست و گفت: آن کار شده بود آهسته محدودیت در آورده با COVID-19 بیماری همه گیر.

"J. C. S. A. در حال انجام تحقیقات خود را در رابطه با اتهامات و تا زمانی که تحقیقات به این نتیجه رسیدند J. C. S. A. خواهد شد خودداری از پرداخت پول جایزه با توجه به تمام اتصالات از اسب های قرار داده شده در prizewinning مواضع" این بیانیه گفت: همچنین اشاره کرد که همه صاحبان اسب در مسابقه تا به حال مطلع شده است.

کیف پول ساختار برای عربستان جام به نام برای پرداخت 3.5 میلیون دلار به نفر دوم 2 میلیون دلار برای مقام سوم دان و 1.5 میلیون دلار به جایگاه چهارم دان. بقیه در این زمینه بود که پرداخت از $1 میلیون به $200,000 برای 10-جای دان. اگر حداکثر امنیت بود به رد صلاحیت و یا "گرفته شده پایین" نیمه شب Bisou خواهد انتخاب کنید تا 10 میلیون دلار و هر دان خواهد حرکت به بالا و جمع آوری چک بزرگتر.

"من موافق آن است که مناسب برای آنها را به انجام تحقیقات خود را," گری یکی از اسب صاحبان نوشت: در یک ایمیل.

در ماه مه گذشته حداکثر امنیت عبور از خط پایان برای اولین بار در کنتاکی دربی تنها رد صلاحیت می شود تقریبا برای ضربه زدن بیش از یک رقیب اسب و کاهش شتاب از دیگران است. خانه کشور 65-1 شات نامگذاری شد برنده است. حداکثر امنیت با پیروزی چهار نفر از پنج مسابقه از جمله عربستان جام.

Servis و حداکثر امنیت را تبدیل به مورد علاقه های شما از مسابقه اسب علاقه مندان تا حد زیادی به دلیل آنچه که بسیاری فکر ناعادلانه رد صلاحیت در امریکا معروف ترین مسابقه.

با توجه به کیفرخواست اما حداکثر امنیت داده شد عملکرد-افزایش مواد مخدر عنوان شد تقریبا تمام اسب های تحت Servis' کنترل.

در فوریه. 18 سال 2019 با توجه به یکی از کیفرخواست, Servis, هشدار مربی دیگری است که تحت تعقیب, Jorge Navarro از طریق پیام متنی که در یک مسابقه رسمی در انبار منطقه در نزدیکی جایی که آنها را نگه داشته و مواد مخدر ممنوع مشترک مسدود کننده های خون و سازندگان. در همان روز ناوارو بود شنید و در تماس با دیگر متهم کرد و گفت که او می خواهد در غیر این صورت گرفتار شده اند "پمپ و پمپاژ و کالایی" هر اسب که زد آن روز.

در تاریخ 5 ژوئن 2019 حداکثر امنیت مواد مخدر-تست شده در انبار خود را در منموته پارک نیوجرسی به عنوان Servis آماده شد او را به اجرا در Pegasus سهام. در یک تماس تلفنی قطع شده توسط مقامات با یکی از دامپزشکان, Kristian Rhein Servis نشان داد که حداکثر امنیت را دریافت کرده بود یک شات از SGF-1000 یک مرکب مواد مخدر با هدف افزایش عملکرد کیفرخواست گفت.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب