خداحافظی در طول بیماری همه گیر کوروناویروس در "آخرین تماس"

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.یک فیلم مستند جدید به دنبا

توسط NEWS-SINGLE در 23 خرداد 1399

یک فیلم مستند جدید به دنبال تجربه یک خانواده برای نشان دادن غم و اندوه پشت coronavirus تلفات و چگونه این ویروس تغییر کرده است مراقبت و تسلی در پایان زندگی بیمار.

در آوریل 15, کمی بیش از شش هفته بعد از ثبت اولین مورد تایید شده از COVID-19 شهر نیویورک با تجربه هشت هزار و بیست و یک مورد جدید از این ویروس به بالاترین سطح خود از جمله روزانه شمارش. در آن زمان این شهر را تبدیل به کانون coronavirus همه گیر در ایالات متحده که خود پیشی گرفته بود هر کشور دیگری در جهان در تایید موارد است. روز دوشنبه صد روز پس از آن اولین مورد ثبت شده این شهر شروع "فاز یک" بازگشایی. آن را می آید به نیویورک همچنان به حلقه از تخریب ساخته شده توسط این بیماری همه گیر: بیش از دو صد و دوازده هزار مورد تأیید و در نتیجه نزدیک به بیست و یک هزار و چهار صد مرگ و میر گردابی مرگ و مير تقریبا ده درصد است. (این نرخ در ایالات متحده با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری در حدود پنج و نیم درصد است که مطابق با متوسط جهانی به عنوان ثبت شده توسط سازمان بهداشت جهانی.) "آخرین تماس" یک فیلم مستند کوتاه شرکت-تولید شده توسط نیویورکر و PBS سریال "خط مقدم" در گزارش جدید "خط مقدم" مستند "ویروس: آنچه رفت را اشتباه" نشان می دهد شخصی درد پشت فقط یکی از این اعداد است.

جسیکا Caro, نیویورک شهرستان, پرستار, دیدم چند نفر از اعضای خانواده او قرارداد ویروس. کارو پدر بزرگ بیمار در اوایل ماه مارس در حال توسعه سرفه و تب. "شما می دانید, طبیعی, پرستار, فقط, مثل, پرتاب او برخی از Motrin و گفت:" شما خوب شما خوب,' " کارو می گوید. اما پس از آن "اولین بار است که من در نهایت یک دماسنج روی من تقریبا کاهش یافته و این به دلیل آن بود که یک صد و پنج." متعدد متن مبادلات بین کارو و مادر او در حال نشان داده شده روی صفحه در متن حباب. "چگونه Jianna?" یکی می خواند با اشاره به کارو دختر. بالاتر از آن به نظر می رسد کارو به نام مادر به عنوان ثبت شده در تلفن: Mami.

در طول Jianna بیماری, حضور coronavirus هنوز تبدیل به یک واقعیت از زندگی روزانه در ایالات متحده آمریکا; نیویورک و سایر نقاط کشور هنوز هم می تواند حدس و گمان در قدر چه آمده بود. کارو کردم دختر او را مورد آزمایش قرار برای استرپی گلو, مونونوکلئوز آنفولانزا آمد که همه به منفی. این یک آزمون است که او نمی تواند امن برای او نیز این مهم در نور از جوانه زدن همه گیر را رشد نمایی. در مشاوره از دخترش, دکتر, کارو به نام ایالت نیویورک را coronavirus خط تلفن به درخواست COVID-19 تست اما رد شد یک دختر او تا به حال سفر به چین شده است در تماس با کسی که شناخته شده بود که آزمایش مثبت و نبود در آن زمان با وجود اینکه بیمار نفس. "که در آن نقطه من خشمگین" کارو می گوید.

فقط به عنوان کارو دختر شروع دوره نقاهت خود را غیر فعال عمه بیمار شد. هر دو کارو عمه و مادر بزرگ زندگی می کردند با Caro را در ریوردیل بخش از برانکس در آپارتمان که در آن Caro بزرگ شدم. هر بار که خانواده به نام 911 به کارو عمه به بیمارستان "آنها را به نوعی به ما بگویید همان چیزی که" کارو می گوید. "مانند" گوش دادن بیمارستان ها فقط غرق شده است. او بیمار است اما او را که بیمار است. ما می توانیم او را اما او ممکن است دوباره به دلیل این است چگونه بد آن است که بیش از وجود دارد.' "کارو عمه بود و در نهایت به بیمارستان منتقل آوریل 4th, پس از وضعیت او رو به وخامت گذاشته. در این زمان بود که کارو را به او گفت اکراه که او نیز در حال طراحی و توسعه یک تب بود و شروع به سرفه کردن. او التماس کارو به دور ماندن از ترس از آلوده کردن او. یک پیام متنی که او می فرستد کارو در روزهای است که به ویژه تند و تلخ: "امروز من هنوز هم احساس ضعف من در زمان یک حمام و تا به حال چیزی برای خوردن"—متوسط فعالیت هایی است که در سلامت خواهد بود به راحتی پذیرفت اما که در یک دولت عجین با بیماری و ترس در قلب wrenching مانند final راحتی.

آخرین بار که کارو قادر به به طور کامل صحبت با آنها صحبت کردیم چقدر آنها عاشق یکدیگر و چگونه آنها خواست به آغوش: کارو بیرون ایستاده بود او و مادرش درب آپارتمان, در حالی که مادر او ایستاده بود و در طرف دیگر به دنبال از طریق روزنه. آن را در این زمان کارو بعد متوجه شدند که مادر او شروع به تبدیل شدن به نفس. صبح روز بعد امدادگران او را برداشت تا او را به بیمارستان. آن شب او را انتوبه و قرار داده شده در یک.

در خصوص قدرتمند, صحنه, ما, پزشکی, کارگر FaceTiming با کارو به طوری که کارو می توانید مادر خود را متصل به دستگاه تنفس مصنوعی. زمانی که کارگر تابه به تخت بیمارستان تصویر به ارمغان می آورد هر دو امداد و ترسناک: Caro مادر هنوز زنده است و مبارزه به عنوان کارو خواستار او را به—اما او همچنین به نظر می رسد در حال بلعیده بسیار ماشین که لوله های خودش ساخته شده بود فرو تقریبا با یک دستگاه که به کمک پمپ ریه ها او را. "مامان لیندا," کارو می گوید: من ، "من شما را خیلی دوست دارم."

کارو فوت مادر در هشتادمین سالگرد تولد و پس از شانزده روز در ونتیلاتور. او در این راه بسیاری از این بیماری همه گیر را بیش از چهار صد هزار نفر از قربانیان را فوت کرد: به تنهایی و بدون دوستان و یا خانواده نزدیک نهایی تسلی دخترش را صدا اگر در واقع او می تواند در آن ثبت نام, آینده از طریق تلفن برگزار می شود در دست یک غریبه. "آن نه تنها عادلانه" کارو می گوید: "که این ویروس به چپ ما."

این داستان و تصویری شد, شرکت منتشر شده با PBS سریال "خط مقدم."tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب