خداحافظی با <em>قانون و نظم</em>

فرهنگ رشد پلیس درام شد من سبک های مورد علاقه به تماشای. اما داستان آنها گفته بودند که همیشه در تقابل با جه

توسط NEWS-SINGLE در 8 تیر 1399
NBC / گتی / اطلس

رشد من می خواستم به کار در اجرای قانون است. در واقع چیزی که من می خواستم بر اساس یک تلویزیون حق رای دادن و من شروع به تماشای به عنوان یک نوجوان: Law & Order. کیر, گرگ جهان از رویه جرم و جنایت درام مردمان خوب کار از طریق سیستم قانونی برای گرفتن بد مسخ شده من در طول دوران دبیرستان و دانشگاه. به طور خاص, من عاشق Law & Order: Special Victims Unitزیر کارآگاه الیویا بنسون و الیوت Stabler به عنوان آنها آورده جنایتکاران به عدالت است.

بنسون و Stabler ساخته شده من می خواهم به یکی از این بچه ها خوب بود اما خود را همکار کارآگاه Odafin Tutuola خیابان ادراک سیاه پلیس در همان تیم ملی نخبگان که با استقبال من. پلیس-محور درام با آنها به ارمغان آورد یک مبارزه خاص برای کسی مثل من یک پسر از یک خانواده فقیر در یک فقیر شهر که علاقه مند بود در اجرای قانون: مبارزه برای آشتی قهرمانانه توصیفاتی پلیس با هشدارهای خود را در خطر است. علاقه مند به پلیس بود به گوه اعتقادات من بین فرهنگ پاپ که می خواستم توجه من و داستان از دولت-تحریم خشونت علیه مردم سیاه و سفید کردن از پدر و مادر خاله عمه عموزاده و دوستان است.

ارتباط من به پلیس به یک "قبل از" و "پس از آن." من "قبل از" درگیر قسمت از دیزنی Bonkersابتدایی-مدرسه D. A. R. E. بازديد و با اشاره به آلمانی چوپان از پلیس K-9 واحد در سراسر شهر و پرسیدن اگر من می تواند حیوان خانگی آنها است. من "بعد از" بود و خوشبختانه کمتر غم انگیز تر از آنچه که می توانست کمتر از یک رویداد منحصر به فرد از تدریجی آموزش و پرورش و شخصی سخت شدن در من به عنوان من کشیده بود توسط پلیس تقریبا ماهانه.

داستانی توصیفاتی پلیس, سکس با پلیس نقش بزرگی در حفظ علاقه من در پلیس. من شروع به دیدن آنها را بیشتر و بیشتر اغلب به عنوان فرهنگ پاپ آغاز شده و برای تنوع بخشیدن به. در سال 1989 به ارمغان آورد اهمیت خانواده و معرفی خانواده پسند سیاه افسر پلیس کارل وینسلو; 1994 دیدم والاتر از نیویورک Undercoverبا پوست تیره و سیاه بازیگر Malik Yoba as Detective J. C. Williams و Michael DeLorenzo خود را به عنوان پورتوریکو شریک ادی Torres; یک سال بعد آمد, پسران بد, جفت شدن دو تا از بالاترین-پروفایل سیاه و سفید بازیگران, روز, Martin Lawrence و ویل اسمیت در چه خواهد تبدیل به یک $800 میلیون حق رای دادن پوشا سه دهه است. آنها پل بین پلیس رشادت های روی صفحه و یک فرهنگ از ضد پلیس احساسات در زندگی واقعی است. کارآگاه Tutuola بود اما یکی از تعداد فزاینده ای از کارآگاهان که می تواند درک پلیس تعصب و هنوز هم valorized به عنوان یک پسر خوب اثبات شما می توانید آن را به هر دو روش.

در کالج من دوستی ساخته شده بر اساس یک عشق مشترک از قانون و نظم. هم اتاقی من سفید بود و از یک مرفه حومه دیترویت اما وسواس ما با پلیس, فیلم, فورا پیوند ما. ما مفصل مورد علاقه ما پلیس duos به یک دیگر: Bad Boys II به تازگی برای اولین بار با مارکوس برنت و مایک خودشان بازگشت برای یک بازی اکشن-کمدی bromance که در ترکیب خنده دار با. S. W. A. T. تا به حال کالین فارل و Samuel L. Jackson, پی اس تا به حال رابرت دنیرو و ادی مورفی, آموزش های بعد تا به حال Denzel Washington و Ethan Hawke. Law & Order: SVU زد در روزانه و پیوند ما در خوابگاه-اتاق تلویزیون. به عنوان علاقه من منتقل شده از اجرای قانون به قانون مدرسه, من شروع به تماشای SVU's کوتاه مدت اسپین آف محکومیتزیر دستیار دادستان منطقه الکساندرا کابوت آموزش یک گروه جوان از دادستان جدید.

من "بعد از" از کلاس درس. من یاد گرفتم در مورد شکسته-ویندوز تئوری و "چهره های تاریک" از جرم و زمان کلاس با عنوان "جرم رسانه و فرهنگ" و خواندن کتاب اختصاص داده بود مسلح و خطرناک: خاطرات یک پلیس شیکاگو. یک استاد تمسخر من نشان می دهد مورد علاقه خود را که شامل سپر و به تازگی محبوب و رو به رشد CSI حق رای دادن; فانتزی, تلویزیون, جرم و جنایت, درام می تواند بر زندگی واقعی او توضیح داد: با استناد به هیئت منصفه که بپرسید چرا پلیس نمی اجرا شماره سریال از پر کردن دندان یا کشیدن اثر انگشت از هوا نازک. این روکش از قانون و سفارش عینک به جای یک بررسی دقیق تر از من زندگی تجارب و چالش های زندگی واقعی انجام ندادی.

من نوجوان naïveté واضح بود اما یک فرهنگ رسانه ای که fetishizes اجرای قانون نشان دهنده دیرینه فرهنگی قطع از آمریکایی های سیاه و سفید. بیش از حد اغلب پلیس-محور داستان به تصویر کشیدن آن ستاره به عنوان قهرمانان و چشم پوشی گسترده تر شکست که ترک مردم سیاه و سفید در پایان دریافت از شر تعصب. و در حالی که به نظر می رسد آسان به را عمدتا سفید پلیس داستان و تنوع آنها را با بازیگران—یک plug-and-play رویکرد به نمایندگی—که روش تبدیل به یک شمشیر دو لبه که داستانی, سیاه, پلیس تقویت وضعیت موجود روایت است.

هنوز هم سیاه قهرمان-پلیس داستان ادامه به ساخت بخار در سراسر ژانرهای فیلم از کمدی مانند پسران بد برای زندگیبه درام مانند 21 پلبه کمدی-درام مانند BlacKkKlansmanبه فیلم های ترسناک مانند بدن کم. یک تاریخچه از تعصب در پلیس تا حد زیادی کنار به نگه داشتن تمرکز بر ارزش افراد است. کارآگاه Tutuola می توانید اذعان نژادپرستی و افسر وینسلو می تواند ایستادن به افسر که برفلد اما این شخصیت ها تمایل به برجسته فردی خوبی در داخل یک مصالحه نهاد.

با وجود زمان outcries به demilitarize, پال خواستار قطع بودجه دولت و یا در دسترس نباشد لغو پلیس پس از قتل جورج فلوید و Breonna تیلور, بر اساس یک نظرسنجی اخیر بیش از نیمی از آمریکایی ها هنوز هم نمی دیدن پلیس خشونت به عنوان یک "مشکل بسیار جدی است." اگر داستان بازی نقش مهمی در شکل دادن به افکار عمومی میراث آمریکایی پلیس روایات عمدتا عمل به عنوان خیالبافانه داستان سرایی برای راحتی در هزینه از تجربه: جنایات حل شده در یک ساعت و مردمان خوب تمایل به برنده شدن در هنگامی که در واقعیت کمتر از نیمی از گزارش های خشونت آمیز و جنایات املاک در حال حل شد. این نشان می دهد نمی تواند صادقانه آدرس سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس بیش از هر سفید-ناجی روایت می تواند صادقانه منعکس دستاورد سیاه.

حتی در آن انتقادات از پلیس, جرم, درام رنج می برند به طور معمول از یک شکست از تخیل. چند نشان می دهد انجام داده اند و همچنین سیم در این برنامه شامل افسران پلیس به طور مساوی با فساد و شجاعت اما تنها با تمرکززدایی آنها را به سیم تبدیل شدن به یک نمونه از فرهنگ پاپ در نظر گرفتن یک رویکرد صادقانه به اجرای قانون نژاد مشکل است. این ویژه پلیس در کنار دیگر عناصر حیاتی مانند دولت, آموزش و پرورش, اخبار رسانه های واردات و خیابان نمایندگی مجاز و فروش. نشان می دهد و در فصل سوم که تصور یک محله به نام Hamsterdam که در آن مواد مخدر شد و حقوقی به عنوان یک عمل اگر چه ورزش: اگر به جای جرم آمریکایی شهرستان در نظر گرفته شده استفاده از مواد مخدر عمومی-بهداشت موضوع ؟ زمانی که جرم و جنایت کاهش یافت و 14 درصد محلی شماس و رهبر جامعه به نام شماس صحبت با هوارد Colvin, افسر پلیس که در حال غیررسمی قانونی مواد مخدر در محله. "هیچ جرم نیست, اما شما مانند مرد کور و فیل" با شماس گفت: Colvin. "این خیلی بزرگتر از آنچه که شما دست خود را در; شما فقط نمی توانید آن را ببینید."

"ببینید چه چیزی؟"

"بزرگ ایجاد کرد از درد و شما شهردار. که در آن شما نوشیدن آب است ؟ که در آن شما توالت? خود گرما و برق خود را? که در آن سوزن کامیون ؟ کاندوم توزیع? دارو-درمان مصرف?"

Hamsterdam سقوط کوتاه از پرداختن به سوء مصرف مواد مخدر به عنوان یک مسئله بهداشت عمومی است اما یکی از آن درسها این بود که جرم و جنایت درام نیازی به پلیس درام. نشان می دهد مانند FX سپر تصرف مشکل از پلیس اصلاحات و HBO را نگهبانان تصور افسران که اسلحه قفل نیاز خاص ترخیص کالا از گمرک به unholster آنها حتی استاندارد procedurals مانند Law & Order حق رای اجازه می دهد تا مجرمان به لغزش دور به عنوان یک نقد از یک سیستم است که می تواند شکست بخورد. در عین حال در سراسر TV, من هنوز هیچ Hamsterdam متمرکز جایگزین برای پلیس هیچ تنظیم که پیش بینی امنیت عمومی از طریق روان-سلامت, مراقبت از مدیران بحران و جامعه گشت. تلویزیون این فرصت را برای نفوذ در افکار عمومی راه آن را یک بار از طریق تعمیم پلیس, درام, این بار جای پلیس داستان با یک عکس فولر.

2011, بازیگر, Christopher Meloni چپ Law & Order: SVU دنبال شکست مذاکرات قرارداد چند سال پس از سلیقه من برای چنین شخصیت (و تمایل برای یک حرفه ای در اجرای قانون) تا به حال soured. Stabler شده بود firebrand کارآگاه بود که مبارز و ارعاب و کسی که آشکارا رویا پردازی در مورد قتل متهمان. خروج خود را ناگهانی اما نه بدون معنی حتی اگر ناخواسته در میان یک دنیای واقعی متن: دستور برای حضور در مدیریت خشم و رفتار خود را مورد بررسی توسط امور داخلی او خودداری کرد و ترک. تصاویر تهاجمی پلیس احساس همیشه بیشتر تن-ناشنوا در سال متعاقب آن به ملت آموخته نام مایکل براون و اریک گارنر ساندرا مطلوب و بسیاری دیگر. هنوز SVU فشرده در کنار دیگر وبگاه شبکه درام مانند Blue Bloods, Chicago P. D.و NCIS. جدید پلیس-محور را نشان می دهد مانند L. A. بهترین, تامیو این Rookie شد سبز روشن. در سال 2020 SVU پخش آن شکستن رکورد 21 فصل برای تبدیل شدن به طولانی ترین در حال اجرا live-action ساعات پر بیننده تلویزیون نشان می دهد در تاریخ—همان سال است که تظاهرات علیه خشونت پلیس در سراسر جهان است.

در اوایل این ماه, NBC اعلام کرد که الیوت Stabler خواهد بازگشت به Law & Order: SVU برای آن 22 فصل; او همچنین خود را برای اسپین آف به نام Law & Order: جرایم سازمان یافته. کارآگاه Tutuola در ضمن هنوز هم در ویژه قربانیان واحد کار در درون نظام است. پلیس-محور روایات بعید به پایان رسید اما من با آنها است.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب