آرام انقلاب از عبور از حیوانات

خانواده در میان همه گیر آن را لذت بخش را به تصور انجام هر آنچه شما می خواهم بدون نگرانی در مورد ساخت یک زن

توسط NEWS-SINGLE در 27 فروردین 1399
نینتندو / Vectorpocket / rangizzz / Shutterstock / اطلس

به روز شده در 10:30 a. m. ET در 15 آوریل سال 2020 است.

متر درهر سال پیشهنگامی که پسر من 5 او وارونه در یک وام بلند مدت در حیوانات عبور نینتندو 2002 تصویری بازی در مورد در حال اجرا به دور از خانه منجر به یک بی روح زندگی در یک شایان ستایش حیوانات ایجاد کرد. مشکل آشنا بود اگر چه شاید نه به kindergartner: او خود را صرف درآمد در مظاهر مصرف کننده زندگی—مبلمان, لباس, لوازم, حتی بازی های ویدئویی است. اما در حال حاضر او تا به حال هیچ جایی برای تمام چیزهای که او به من توضیح داد. او همچنین تا به حال هیچ پول نقد برای پرداخت وام مسکن است که بازار محلی املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم یک راکون به نام تام گوشه تا به حال او را مجبور به محض ورود. تا زمانی که توجه داشته باشید پرداخت شد, پسر من استدلال او نمی خواهد بود قادر به گرفتن یکی دیگر از وام به صندوق خانه توسعه است که در نهایت اتاق را برای خود خرید. "چه باید بکنم؟"

برای سال های من چرخید این داستان به عنوان یک مثال از بازی های ویژه و توانایی تدریس پیچیدگی است. چه جهنم نوع تصویری بازی consigns شما را به یک وام مسکن در زمانی که شما بوت آن ؟ اما عبور از حیوانات آموخته بود من پسر جوان در مورد دام بدهی های بلند مدت قبل از او تا به حال یک حساب بانکی.

عبور از حیوانات است و چه زمان آن را به می رسند. یک عنوان جدید در حق رای دادن افق های جدید راه اندازی شده در اواخر ماه مارس فقط به عنوان بسیاری از آمریکایی ها بودند حل و فصل را به قرنطینه; بازیکنان خود را پس از پیدا آرامش و تسکین در این بازی زیبا و دلفریب, pastoralism یک تاخیر از عدم قطعیت است. عنوان بسیار محبوب تبدیل شده است, در واقع, که نینتندو سوئیچ کنسول تبدیل شده اند در مورد به عنوان سخت به پیدا کردن به عنوان ضد عفونی کننده دست. در میان اجتماعی و هرج و مرج اقتصادی با بسیاری از افراد پر از سوراخ در داخل این روز داشتن ذوب شده را به یک بی ریخت دوغاب عبور حیوانات در خدمت غیر منتظره تسلی با ارائه قائم مقام عادات—ساختار اگر داستانی جایگزین به زندگی عادی.

روز عبور کند در زمان واقعی و تغییر فصول بیش از حد همراه با تقویم. شما می توانید ماهی و گرفتن اشکالات کاشت درخت و یا ریز ریز کردن آنها را برای چوب. شما می توانید خرید لباس و مبلمان و کالاهای دیگر و یا انجام کارهای عجیب و غریب برای حیوانات که در شهر زندگی می کنند. شما می توانید کار کردن که دوزخی وام مسکن, البته, اما شما همچنین می توانید به را انتخاب کنید و تام گوشه هرگز اخراج شما. در عوض, شما ممکن است دفن گنج در ساحل و یا فقط تماشای ستاره ها در شب. در تابستان جیر جیر جیرجیرک در هوای گرگ و میش. وقتی بهار شکوفه آن را به عنوان در حال حاضر وزش باد باعث می شود شکوفه های گیلاس رقص بیش از جریان.

تمام وقت بچه من با بازی های ویدئویی وام مسکن در حال رشد بود تا من اصرار داشت در کتاب ها و در سخنرانی ها و در اواخر شب نشان می دهد که بازی مانند عبور از حیوانات می تواند کمک به مردم بهتر درک کنند دیگر مشکلات بزرگ مانند تغییر آب و هوا یا حتی آنفولانزای همه گیر (موضوع من بعد تبدیل به یک بازی که در آن بسیاری از تفاوت ساخته شده). امروز پسر من است در مورد فارغ التحصیل شدن از کالج و اقتصادی تحولات ناگهانی و عمده است که به احتمال زیاد تبدیل به coronavirus افسردگی است. او در بازگشت به خانه در حال حاضر چون مدرسه تعطیل بازی جدید عبور از حیوانات با بقیه از ما. آن درس به نظر نمی رسد بسیار مفید دیگر.

شاید من تا به حال این همه اشتباه همه کسانی که سال پیش. من تا به حال تصور عبور از حیوانات به یک بازی در مورد جهان است که ارائه مبتکرانه, اگر, انتزاعی, درس های زندگی. اما بازیکنان لذت بردن از آن را در قرنطینه این جشن برای فرار از واقعیات است که هر شکل از سرگرمی ارائه ممکن است. نه تفسیر به نظر می رسد کاملا درست است. حتی اگر آن را می تواند به عنوان فرار از واقعیات حیوانات عبور نمی فانتزی-جهان جایگزینی از زندگی واقعی وجود ندارد و همه خود را بار. اما نه آن است که یک کتاب راهنما برای چگونه زندگی می کنند در واقعیت واقعی تر به طور موثر—مشخص ترین جنبه از اعطای وام وام مسکن, بعد از همه, این است که از خرد کردن وزن از ترکیبات مورد علاقه که غنی وام دهندگان که دریافت کمک مالی اگر آنها شکست بخورند. هیچ یک از چیزهای که به نظر می رسد در این بازی.همه در همه ،

به جای عبور از حیوانات سیاسی است که فرضیه در مورد چگونه یک نوع متفاوت از جهان ممکن است کار یک با هیچ بازنده است. میلیون ها نفر از مردم در حال حاضر صرف ساعت در بازی کله پاچه که ایده پس از coronavirus بحران آغاز شد.

Sequestered در خانه در مستند NYU مرکز بازی استاد نائومی کلارک به تازگی ارائه شده قانع کننده خواندن از عبور از حیوانات به دانش آموزان و همکاران بسیاری از آنها احتمالا پخش شده است آن را به تصویب زمان. بازی او معتقد است دلتنگ فانتزی برای furusatoهای معنوی شهر.* قبل از صنعتی شدن یک دریا ماهیگیری ایجاد کرد و یا دامنه کوه برنج-field مزرعه ممکن است پایدار ساده عمدی زندگی پایه معاش و ساده تجارت کشاورزی بسیار شبیه به زندگی بازیکن آگهی در عبور از حیوانات.

اما اندازه و اقتصاد از این روستاها بودند بیش از حد متوسط و حتی برای حفظ خود پایه خانوادگی و بورس پس از روستاها را در جمعی بدهی به پرداخت هزینه برای تورهای ماهیگیری و لوازم گویند. اما هیچ کس را تا کنون پرداخت بدهی کلارک توضیح داد. آنها نمی باید پول! به جای آن خواهد اتصال مردم به خود را ایجاد کرد—شما بدهکار چیزی به جمعی, پس چگونه می تواند شما را همیشه ترک کنند ؟ و بنابراین جامعه خواهد باقی بماند یک تابلو از georgic آرام مهر و موم شده در داخل بطری یک شرکت شهر.

نینتندو سنتی, ژاپنی, شرکت, پس از کلارک تفسیر قانع کننده است. این بازی دارای دیگر پيشينه ژاپنی, عناصر است که ممکن است بلافاصله آشکار به غرب بازیکنان بیش از حد. تام قطعه زمین پیش امده است که یک راکون اما tanuki (تام گوشه tanuki شما دریافت تصویر) یک سگ با راکون دیرینه فولکلور تاریخ به عنوان یک شیاد و نمادی از ثروت بسیار شبیه به روباه در غرب است. در میان چیزهای دیگر tanuki عظیم بیضه (اما نه تام گوشه این یک بازی خانواده). بسیاری از ژاپنی woodblock چاپ تصویر کشیدن یک tanuki ورز آن بیضه به شکل اشیاء مختلف مانند بارانی و یا تورهای ماهیگیری. فوقالعاده industriousness تام گوشه که می توانید الهی کالاهای تولید شده از هوا نازک در این بازی طول می کشد در معنای دیگری که دیده می شود از طریق لنز tanuki اساطیر.

این furusato فانتزی ارائه می دهد یک دیدگاه در تلفیقی از تجارت و حومه, اما آیا واقعا زمین در غرب به ویژه در امریکا است. در اینجا سرمایه داری و pastoralism اغلب دیده می شود که نیروهای مخالف. بنابراین بیش از حد نفع شخصی و جمعی خوب است.

این می رود تمام راه را به جان لاک که برگزار می شود که افراد تا به حال حق به نوبه خود منابع طبیعی که متعلق به هیچ کس به فردی ملک برای استفاده شخصی از طریق نیروی کار. این Lockean ایده توجیه همه شیوه ای از موفقیت ها و نقض حقوق بشر در تاریخ آمریکا از جمله استعماری تصرف سرزمین مادری و توجیه استخراج منابع از طریق بازده صنعت. در کشور است که از کسانی که فرضیات تعهدی از ثروت شد و ناسازگار با بازگشت به زمین است. Agrarianism شکافته به کارخانه کشاورزی از یک طرف و یا مزرعه به جدول لوکس دیگر. و pastoralism هرگز واقعا جای پایی در امریکا به عنوان آن را در انگلستان یا ژاپن: زمین آنقدر فراوان است که بقای آن گرفته شده برای اعطا.

اما با توجه به تام گوشه دکترین pastoralism و سرمایه داری همزیستی کاملا. شما می توانید ماهی با ارزش بالا قرمز خلق کرده و فروش آنها را به خرید espadrilles برای شخصیت خود را و یا 1950s-کسی که شام میخورد مبلمان برای خانه خود را. و یا شما می توانید ماهی هرگز قبل دیده می شود نمونه برای اهدای آنها به موزه. و یا شما می توانید یک خط فقط برای لذت بردن از تماشای ماه رقص در سراسر آب است. تمام این فعالیت ها قابل تعویض هستند و به همان اندازه لذت بخش است. عبور از حیوانات می بیند هیچ کمتر یا بیشتر فضیلت در یکی از دیگری.

این تردید به گسترش کار و تجارت در تام گوشه جزیره. به بازی اقتصاد کار بازیکنان می توانند به فروش مواد خام و اقلام ساخته شده برای ارز (به نام "زنگ") است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید کالاهای دیگر است. گوشه به کارآموزان و Timmy و تامی اجرای یک فروشگاه که سهام چند چیز هر روز اما دو مخلوقات نیز خرید به معنای واقعی کلمه هر چیزی این بازیکن می خواهد برای خلاص شدن از شر: میوه متزلزل کردن درختان و حشرات بریتانیایی از کنده پیر قوطی یا لاستیک صید از لامپ و یا جداول از مد افتاده پیدا چوب و سنگ پوشاک است که دیگر جرقه شادی.

عرضه و تقاضا هنوز هم حکومت با موارد مشترک دلربا کمتر زنگ از نادر هستند. برخی از منتقدان دیدن تام گوشه به عنوان یک سرمایه داری oligarch با فشار دادن بازیکنان برای تبدیل شدن به کارآفرینان که مزرعه بالا-ارزش tarantulas برای سود بزرگ است. اما عبور از حیوانات بازیکنان عمدتا foragers و تام گوشه به نظر نمی رسد که علاقه مند به سرمایه داری. شما می توانید تبدیل به یک سرمایه گذار یا خیلی سرمایه; یک "ساقه بازار" برای شلغم کالاها عمدتا یک بازنده بازی بهترین اجتناب شود. گوشه به نظر می رسد هرگز برای بهره مندی از سود خود; او به نظر می رسد بیشتر شبیه به یک اصلاح زیست محیطی جمع, کار در پشت صحنه به حفظ روستا پرثمر repleteness.

قیمت تنوع حركات و Timmy و تامی ارزش هر نوع تلاش این بازیکن می خواهد به انجام هر عملی کار. می خواهید به جمع آوری نارگیل از درختان نخل در هر سه روز ؟ که خوب است. می خواهید به سفر خارج از کشور به معدن آهن برای ساختن نیمکت پارک? آنها را خرید آن بیش از حد. می خواهید برای گرفتن پروانه ها ؟ هیچ مشکل. هر تلاش معتبر است هر دستاورد تعویض برای سرمایه است. می خواهید به انجام هیچ کار ندارند اما فقط نشستن بر روی کنده و لرزش دایره زنگی? که خوب بیش از حد وجود دارد بدون عواقب نیست درآمد "زنگ." هیچ کس مراقبت در عبور از حیوانات. شما خوب هستند.

برای آمریکایی ها بازی به عنوان coronavirus مستندات تاریخی تولید خوشه در بیکاری این ایده است که هر گونه فعالیت ممکن است دیده می شود به عنوان مناسب کار راحتی است و شاید حتی یک آرمان است. تصور کنید اگر هر کس تا به حال یک کار است که آنها لذت می برد که در آنها خوب است و می تواند آنها را حفظ. اگر چه آنها می تواند رشد با هیچ شغلی در همه, یک گام فراتر از اساسی جهانی درآمد ؟ حتی یک ماه پیش چنین ایده هایی را احساس مضحک فراتر از کارتونی سواحل یک بازی ویدیویی. اما در حال حاضر آنها احساس رویاهای ارزش خواب.

Conspicuous مصرف هنوز هم شکار حیوانات ایجاد کرد. مست ثروت از کشاورزی tarantulas, well-to-do روستاییان می تواند پرداخت وام خانه خود را و به دست آوردن حتی بزرگتر خانه decking آنها را با بیشتر محصولات. اما در اینجا در قرنطینه درایو برای به دست آوردن فضای مجازی و سپس پر کردن آن با کالاهای مجازی می آید با یک قدرتمند تزریق موقعیتی پوچی. چه عجله برای پیشرفت در عبور از حیوانات هنگامی که وجود دارد هیچ چیز دیگری برای انجام این کار گیر در خانه به عنوان ما به صورت ناشناخته احتمالا نا مدت?

این consumerists را دام خود را در پایان هر حال. پس از موفقیت های شخصی اجرا و خشک به خوبی خاموش روستاییان باید چیزی برای انجام با پول خود را به جز به کمک به عمومی-با این نسخهها کار پروژه در این روستا مانند ساخت و ساز پل ها و رمپ است که اجازه می دهد بازیکن برای گذشتن از این جزیره رودخانه ها و کوه ها بیشتر به راحتی. سرمایه گذاری در زیرساخت ها مشترک است و معلوم می شود که انحراف ثروت خصوصی به عمومی بهره مند شوند حتی ممکن است اتفاق می افتد به طور داوطلبانه اگر غنایم تبدیل به خسته کننده به اندازه کافی.

که گفت: بازی اضافه شده است برخی از ویژگی های است که خطر تضعیف حیوانات عبور مراقب باشید تعادل بازار و حومه. یکی از تهیه یک ویدیو-بازی الگوی طراحی است که در آن بازیکنان باید با افزوده شدن مواد خام و مد آنها را به اشیاء پیچیده تر برای استفاده بیشتر. در افق های جدیدی را تهیه است بی پایان بی قراری است. بازیکن مجبور است برای به دست آوردن چوب و سنگ را محور و یا شبکه و یا میله ماهیگیری, اما این ابزار اساسی شکستن به سرعت پس از چند ده استفاده می کند. شما را تا پایان با استفاده از محور و یا بیل به معدن سنگ آهن فقط به استفاده از آهن برای ساخت کمی کمتر شل و ول ابزار.

در ابتدا سرخ گشتن تقریبا دستورات بازیکن را به دیدن این جزیره به عنوان صرفا یک نوار معدن—نه به ذکر است جزایر همسایه بازدید تنها برای استخراج منابع و سپس برای همیشه فراموش شده. اما اگر آن را یک اسباب بازی جهان, جزیره است و نه یک عالم صغیر; منابع خود را محدود هستند و بیشتر مردم محلی (هشت بازیکن انسان می تواند "زنده" بر روی یکی از کنسول) بیشتر رقابت وجود دارد برای آن دسته از منابع است. بهتر است به حذف این حقیقت وانمود کند که منابع بی نهایت به عنوان بسیاری از بازی ها را یا به زور بازیکن به رقابت با کمبود و خشونت ذاتی ساخت ؟ آن خواهد بود نامتناسب به این نتیجه که صرفا به نمایندگی از پویا نشان میدهد که بازی تایید آن است. و در عین حال حیوانی عبور نمی کند و نگرانی عمل یا. به جای این درگیری ها همچنان ادامه دارد, برای همیشه, مانند جزیره غروب تعقیب افق.

یکی دیگر از روده پانچ می آید علاوه بر این از یک بازی در گوشی های هوشمند جدید به سری در این عنوان است. تام گوشه می دهد و آن را به بازیکنان ذخیره دستور العمل گر چه هنر و طراحی لباس سفارشی در برنامه های مجازی. نیز وجود دارد یک وفاداری-برنامه نرم افزار, به نام گوشه مایل است که doles یک انبان ارز برای بازیکن دستاوردهای مانند ابتلا به 10 اشکالات و یا چت با سه حیوان همسایگان در یک روز.

در اینجا بیش از حد بازی به نظر می رسد به تضعیف خود آن اصول ، عبور از حیوانات استفاده می شود برای خود هدایت شده و بازیکنان اغلب چت با شخصیتهای حیوانی به منظور اختصاص داده شود نعمت برای تکمیل. اما در حال حاضر گوشی های هوشمند عمل می کند تا بی نهایت ایده: یک کار کامل فقط میزاره دیگری در خود جای داده است. بازیکنان با انگیزه برای انجام کارهای خاص برای پاداش بیرونی به جای انجام هر آنچه که آنها می خواهم به خاطر ذاتی و دانستن آن خواهد شد ارزش دارد.

و با این حال نیست و این دقیقا همان تجارت است که واقعی گوشی های هوشمند تقاضا ثابت تاسیسات به گزینه های جدید همه بیشتر یا کمتر همان در طبیعت در نظر گرفته ارزشمند توسط چگونه بسیاری از امثال و یا قلب آنها تعلق? اما به یاد داشته باشید این است که یک تصویری-بازی آیفون, نه یک واقعی. گوشی های هوشمند همیشه فریبنده تام گوشه به نظر می رسد هشدار می دهند اما شاید آنها استفاده می شود متفاوت است. شاید مشکل با زندگی واقعی نیست دستگاه اما hyperemployment تبدیل می شود که هر فعالیت انجام شده بر آنها به راز کار از شروع.

Lخوردند یک شب به تازگییک مجموعه از متون منفجر گوشی من. آنها از من دوست فرانک Lantz مدیر NYU مرکز بازی که همچنین طرح های فرقه بازی.

"من نفرت عبور از حیوانات," Lantz باز پیام به عنوان خوانده شده.

او و همسر و همکار هیلاری نشستم به آن بازی به دنبال همان low-key, زیبا و دلفریب, coziness که هر کس دیگری پیدا آرامش. "این است که خسته کننده ترین, long-winded, تکراری, مهربان, کودکانه مزخرف ما تا کنون دیده ام." پس از چند invectives او مطرح یک سوال: "آیا مردم برای پیدا کردن آرامش در خسته کننده اداری, pandering استبداد?"

پاسخ این است که Lantz می دانستم که قبل از او خواسته است: البته آنها انجام دهد. آمریکایی ها به طور خاص معتاد به بوروکراسی را کارگردانی کنترل حتی به عنوان آنها گریه yawps استقلال و خودشکوفایی.

اما با کروناویروس مرگ و میر افزایش و واقعی اقتصاد تانک حیوانات عبور ممکن است الهام بخش آمریکایی ها به اصلاح ساختار و روال و برای ایجاد انگیزه در آن نسبت به متوسط به جای قابل توجهی به پایان می رسد. هیچ کس واقعا می خواهد به زندگی معنوی-سرمایه داری تعادل نواختی کار—مگر اینکه آن چیزی است که هر کس می خواهد در واقع و نه حتی مخفیانه. زندگی مدنی و بعد از همه coheres نه در توهمات انتزاعی در مورد سیاستمدار-قهرمانان اما در شیوه همیشگی است که در جوامع است. همه بازی های ویدئویی aestheticize و پرورش ، اما تعداد کمی از آن احساس آزادی است.


* Tمقاله خود که قبلا اشتباه کلمه ای برای "معنوی شهر." آن است که furusatoنه furatsu.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن