صحنه هایی از جورج فلوید یادبود در بروکلین

Facebookتوییترایمیلنسخه قابل چاپصرفه جویی در داستانصرفه جویی در این داستان برای بعد.در روز پنج شنبه بعد از ظهر

توسط NEWS-SINGLE در 17 خرداد 1399
Scenes from the George Floyd Memorial in Brooklyn

در روز پنج شنبه بعد از ظهر در Cadman پلازا پارک در مرکز شهر بروکلین, Terrence فلوید در زمان این مرحله به آدرس یک جمعیت هزار نفر. آنها جمع آوری و در یک تجمع برای یادبود برادر بزرگتر جورج فلوید که مرگ در دست مینیاپولیس, افسران پلیس, on May 25th, برانگیخته قیام ملی. زمانی که فلوید رسیده تریبون او ایستاده بود و در سکوت به صورت تقریبا دو دقیقه. عکاس علامت Clennon که عکس یادبود و متعاقب آن مه توصیف لحظه ای به من از نظر مذهبی. "در کلیسا هنگامی که شما در مقابل به صحبت می کنند مردم می گویند: "وقت خود را وقت خود را' و من احساس کردم که چیزی مشابه به همین در حالی که او ایستاده بود در خارج وجود دارد—جامعه و گرما است." به عنوان فلوید ایستاده بود بی سر و صدا جمعیت شعار می دادند "شما تنها نیستید."

اعضای آلفا فی آلفا برادری و ایستادگی در مقابل جمعیت.

Clennon که سی و دو سال و با این نسخهها کار به عنوان یک سرمقاله و عکاس تجاری (او در پشت صحنه, عکس برای Ava DuVernay را Netflix سریال در مورد پارک مرکزی پنج "هنگامی که آنها به ما مراجعه کنید") است با حضور های مختلف دیگر تظاهرات از جمله بسیاری از سیاه و سفید زندگی می کند ماده پیاده روی در نیویورک در سال های اخیر است. اما آنهایی که در این هفته بوده است متفاوت است. در یادبود او آگاهانه از هلیکوپتر بالای سر و از ردیف افسران پلیس, تماشای گردهمایی از نزدیک پشت بام ها. این اولین بار بود که او احساس می شود. به عنوان یک مرد سیاه و سفید Clennon چهره نامتناسب خطر از تجربه خشونت در دست اجرای قانون است. اما او احساس می کند که دوربین خود را ارائه می دهد حداقل برخی از حفاظت. در یک تظاهرات در طول آخر هفته گذشته, او تا به حال شده است در یک درگیری با پلیس; سه نفر از دوستان او با دستگیر شدند اما او اجازه داده شد به ترک. "ما همه سیاه و سفید," او گفت:. "تنها تفاوت این بود که من تا به حال دوربین من."

نقاشی از چهره خود در یک تجمع اعتراضی را امضا کنید.

وجود دارد یک بحث در میان عکاسان به ویژه فوری در این هفته های گذشته در مورد اخلاق در انتشار عکس از معترضان. برخی از دو هزار نفر دستگیر شده اند در شهر نیویورک در ارتباط با تظاهرات; شناسایی شرکت کنندگان در تصاویر می تواند باعث آنها را به صورت عواقب قانونی. "این سخت معضل" Clennon گفت. "چهره انسانی مردم است. آنها انسانیت اعتراض آنها انسانیت تصویر. چهره بسیار مهم است." در همان زمان او اضافه کرد: "من می خواهم داشته باشیم." او را انتخاب کرده اند به نشر شناسایی عکس از هر معترضی که به نظر می رسد در وضعیت فرار با اجرای قانون—حتی اگر این عکس ها را بیش از حد می تواند به عنوان یک خدمت مهم رکورد بعد از آن.

یک مرد می ایستد در مقابل از M. T. A. اتوبوس.

Clennon پیدا کرده است که او اغلب سهام لحظات ارتباط با صلح آمیز معترضان که نگاه مستقیم به او و به دوربین. یک زن در یادبود پوشیدن مو خود را در یک افریقایی گیر افتاد چشم او در طول فلوید سخنرانی. "چهره های ما را پوشش داده شد بنابراین همه ما تا به حال که چشمان" او به یاد می آورد. "این بسیار آرام: او وام برخی از روح من است."

یک تظاهرکننده ثبت نام.
معترضان راه رفتن به سمت جلو از تجمع.

این یادبود که در همان زمان به عنوان یک مراسم تشییع جنازه برای جورج فلوید در مینیاپولیس شامل ستایش و پرستش و موسیقی انجیل. "این یکی از معتبر ترین عبارات از فرهنگ است که من را دیده اند در این تظاهرات" Clennon گفت. در علاوه بر این به ترنس فلوید چند سیاستمداران محلی خطاب به جمعیت. زمانی که شهردار بیل د Blasio در زمان مرحله بوس نزدیک به غرق کردن خود در سخنان کوتاهی.

یک جوان معترض می ایستد در مقابل جمعیت.

Clennon زندگی در هارلم با شریک زندگی خود را. در ماه فوریه اولین فرزند خود را یک دختر متولد شد. او گفت که تبدیل شدن به یک پدر به او فکر می کنم در یک راه جدید در مورد عکس گرفتن. عکس های خود را از زمان تظاهرات هستند و نه فقط برای سابقه تاریخی: آنها تصاویری که او را قادر به نشان می دهد دختر خود را یک روز به توضیح آنچه اتفاق می افتد در جهان در آغاز سال از زندگی خود را. مردم سیاه و سفید امروز گفت: "در حال قادر به اشتراک گذاشتن داستان خود را در یک راه است که اجداد ما حتی مادربزرگ های ما نمی تواند." او شده است فکر کردن در مورد پوشش از خشونت پلیس علیه معترضان در بیرمنگام در طول دوران حقوق مدنی—در مورد کسانی که به طور گسترده ای قابل تشخیص تصاویر از معترضان که با اسپری شیلنگ آتش نشانی—و در مورد چگونگی این تصاویر از دیدگاه کسی که ایستاده در خارج از. او گفت: "اگر آنها می خواهم این فرصت را به من بدهید که اول شخص حساب؟"

یک مرد می پوشد khezri نیوجرسی.
یک زن در طول ترنس فلوید سخنرانی.
ترنس فلوید (سمت چپ) و برادر جورج فلوید, مکث در طول سخنرانی خود.
یک زن به تماشای یادبود.
گل که شد tousled با ترافیک سنگین پا.
یک مرد دیده می شود فقط پس از ترنس فلوید سخنرانی.
N. Y. P. D. ماموران نظارت بر جمعیت از سقف در نزدیکی دادگاه است.
یک تاجر به فروش می رساند اعتراض پین.
N. Y. P. D. افسران مسدود کردن خیابان های منتهی به پل بروکلین.
یک معترض با پوشیدن پزشکی دستکش برد یک مشت.
این تجمع باز با یک عملکرد توسط یک gospel choir.
معترضان راه رفتن گذشته تالار شهر پس از عبور از پل بروکلین.
معترضان راه رفتن در سراسر پل.


tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن