سرزنش Beachgoers نیست کمک

سلامت مردم شکایت دارند که رفتن به ساحل است بی دقت عمل در طول یک بیماری همه گیر اما علم تا کنون نشان می دهد

توسط NEWS-SINGLE در 14 تیر 1399
دن Kitwood / گتی

ما وارد دیگر مخاطره آمیز و نامشخص فاز آمریکا همه گیر تابستان است. COVID-19 موارد در حال افزایش در سراسر اکثر ایالت و یک بار دیگر فشرده-مراقبت از واحدهای در حال پر کردن. هجده متحده یا متوقف و یا نورد برنامه های خود را برای بازگشایی و حتی فرمانداران جمهوریخواه که قبلا مقاومت عمومی-دستورالعمل های بهداشتی در مورد ماسک در حال حاضر درخواست از مردم برای ماسک کردن.

پس چرا بر روی زمین انجام بسیاری از مقالات در مورد این بحران از ویژگی های تصاویر از مردم frolicking در باز سواحل ؟ به همین دلیل است که یک وکیل در لباس پوشیدن به عنوان grim reaper آزار beachgoers در جکسون ویل فلوریدا? چرا شهرهایی مانند لس آنجلس بستن سواحل ؟

پاسخ متاسفانه می رود راه طولانی به توضیح دهد که چرا از همه توسعه غنی ملل و ایالات متحده به خوبی ممکن است گیر کرده در بدترین سناریو و برای طولانی ترین مقدار از زمان.

ملی ما همه گیر مکالمه تقریبا هر چیز دیگری تبدیل شده به یک قطبی ستیز یدک کش-از-جنگ که در آن شواهد گاهی اوقات مسائل کمتر از تیم چه کسی است. و در خصوص مد آمریکایی ما روشن بهداشت عمومی فاجعه به یک مبارزه میان جناح که در آن ویروس است که به عنوان یک درمان اخلاقی عامل است که به طور نامتناسبی شکست دادن یک ایدئولوژیک دشمنان—در حالی که احتمالا مقدار کمی اخلاقی و صالح—و نه به عنوان یک عامل بیماری زا است که اسپرد به طور موثر تر در برخی از تنظیمات یا از طریق برخی از رفتارهای که غیر قابل نفوذ به اخلاقی یا ایدئولوژیک سلسله مراتب است. اضافه کردن در ما شکسته دیجیتال حوزه عمومی که در آن خشم و خشم بیشتر را به راحتی در رسانهها و کلیک و که در آن لباس شنای زنانه دوتکه تصاویر احتمالا صدمه دیده است نیست و ما باید گیری از اشتباه و غیرعلمی مضر و زیانبار محیط زیست ما خودمان را پیدا کنید در حال حاضر.

"شما می خواهم فکر می کنم از خشم اخلاقی در مورد این ساحل, عکس هایی که سرگرم کننده را در خود انتقال ویروس" هاروارد اپیدمیولوژی جولیا مارکوس به من گفت. "اما هنگامی که مردم برای پیدا کردن پایین تر خطر راه برای لذت بردن از زندگی خود را که در واقع بهداشت عمومی برنده شوید."

ساحل شرمندگی است به خصوص وحشتناک زیرا بسیاری از سال در, ما در حال حاضر می دانیم که این ویروس گسترش می یابد اغلب به آسانی در داخل خانه به خصوص در unventilated شلوغ فضاهای و حتی بیشتر از آن در چنین فضاهای که در آن مردم در حال صحبت کردن یا آواز خواندن بدون ماسک. بیرون انتقال نمی باشد غیر ممکن است اما بودن در خارج از منزل است و حفاظتی به صورت علمی به خوبی درک دلیل: باز هوا رقیق غلظت ویروس در هوا یک تنفس نور خورشید می تواند کمک به کشتن ویروس ها و مردم باید بیشتر اتاق را از هم جدا ماندن در خارج از منزل بزرگ از درون جداره فضاهای.

به عبارت دیگر به سختی می توان تصور نسبتا محیط امن تر از یک, رو به آفتاب, باد می وزد ساحل اقیانوس. این نیست که وجود دارد این است که هر گونه فعالیت با کاملا صفر خطر اما ساحل به خوبی ممکن است به خوبی به عنوان آن می شود—اگر مردم به ماندن اجتماعی دور است که بسیار آسان تر برای انجام بزرگ در ساحل.

و در عین حال بسیاری از سازمان های خبری را ضبط کرده و بر سواحل و صحنه های beachgoers به عنوان نشانه ای از اینکه چرا همه چیز آنقدر بد در ایالات متحده است.

برای مثال نیویورک تایمز مقاله در مورد "نگران کننده" تعداد جوانتر موارد ویژه یک عکس ساحل با دو زن—در عمل—که بسیار دور از هر کس دیگری در قاب تصویر که به وضوح و به دور از هر کس دیگری به تنهایی و یا در گروه های کوچک. آنها در حال نشان دادن ایده آل احتیاطی عمومی-کارشناسان بهداشت و درمان شده اند التماس ما را به انجام برای ماه می باشد. به طور مشابه, واشنگتن پست مقاله صحبت کردن در مورد چگونه Myrtle Beach, South Carolina شد "یک coronavirus ظرف پتری" شامل یک تصویر با عنوان "جمعیت بسته ساحل در مرتل بیچ" اما تعداد بسیار کمی از مردم در عکس هستند از هم جدا شده توسط ده ها یا حتی صدها نفر از پا در حداقل است و هیچ جمعیت و بدون بسته بندی است.

هنوز هم مردم با شور و شوق پاسخ و یا به اشتراک گذاری عکس ها از سواحل در انزجار حتی زمانی که عکس ها نشان می دهد هیچ ازدحام ندارند. بسیاری از عکس را به یک صحنه نگاه بسته بندی شده تر از آن واقع است چرا که از راه لنز دوربین یا زاویه تحریف فاصله است. آن را بدست تا جایی که حتی مقالات در مورد کوروناویروس در شهرستانها که آیا ویژگی های ساحل, عکس از سواحل است.

که شما با رفتن به این باور دروغ گفتن خود را چشم و یا افرادی که می خواهم ما را به دیوانه در دیگران که جرات لذت بردن از زندگی برای یک روز در خارج از منزل که اپیدیولوژی اکثریت موافق است امن تر از بسیاری از فعالیت های دیگر?

اما آنچه در مورد محیط داخلی رستوران و بسته بندی شده در مغازه ها و خانه احزاب در تعطیلات نقاط داغ توسط کسانی که سواحل ؟ این فعالیت ها نشان دهنده یک خطر واقعی و به خصوص با توجه به آنچه دانشمندان در جای دیگر آن را بسیار مهم به تاکید است که داخل خانه شلوغ به نظر می رسد منجر به انتقال این ویروس موثر است. یک بیماری همه گیر است که ارتباطات اضطراری که گفت می رود و تنها راه موثر برای برقراری ارتباط خطر موثر است به مردم بگویید که حقیقت را به زبان ساده و به آنها مبتنی بر شواهد مشاوره در کاهش خطر ابتلا به. خشمگین سرزنش در مورد خطرناک حداقل بخشی از یک برنامه به طور بالقوه خطرناک زنجیره ای از فعالیت های خاص برای معکوس. هنگامی که ما سرزنش مردم متوقف گوش دادن به ویژه هنگامی که آنها کشف کردن که سرزنش نیست و مبتنی بر شواهد—و آنها در نهایت خواهد شد. زمانی که مقامات نزدیک پارک ها و سواحل بدون شواهد علمی قوی اجتماعی ممکن است به خوبی حرکت خارج از دید به خطرناک تر تنظیمات در داخل خانه.

این به خصوص در مورد دلیل برخی از مکان های که در آن ساحل خشم گرفته و نگه دارید و مانند لوس آنجلس و جکسون در حال شهرهای بزرگ تا مردم با بهره گیری از ساحل نمی خواهد حتی ضروری سفر و یا دیگر رفتارهای پرخطر. اما دسترسی محدود و یا بسته شدن سواحل پایین به عنوان L. A. انجام داده است ممکن است در نتیجه مردم تجمع در کمتر امن محیط داخل خانه. هنگامی که ما تلفیق در معرض خطر و کم خطر فعالیت های مردم را نمی خواهد می دانم آنچه برای جلوگیری از و یا چگونه به انجام همه چیز با خیال راحت.

ما در حال غرق شدن در خشم و ترس اما در همان زمان ما نمی دریافت اطلاعات اولیه ما نیاز به زندگی می کنند زندگی ما در یک بیماری همه گیر. ما حتی نمی دریافت این پیام ساده است که شامل در این مورد: لطفا لذت بردن از ساحل و عمل اجتماعی فاصله در حالی که وجود دارد اما برای جلوگیری از میله های داخل سالن و رستوران ها و احزاب است. و اگر شما به داخل خانه مردم در اطراف شما هستند quarantining با نگه داشتن آن را به عنوان کوتاه که ممکن است و پوشیدن ماسک.

این خشمگین سرزنش نیست محدود به سواحل اما اغلب به هر چیزی که می تواند تلقی بیهوده و بیمعنی. اما این است که هیچ راهی برای حفظ خودمان از طریق یک بیماری همه گیر است که ممکن است یک سال دیگر. تا زمانی که ما یاد بگیرند که چگونه به ارزیابی وخیم خطر همه ما و چگونه زندگی می کنند با خیال راحت تر و با اقدامات احتیاطی مناسب ما خواهد بود ناتوان برای محافظت از خودمان است. و در حالی که همه این بیماری همه گیر قوی هستند.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب