اسکات Radley آن را به فرصتی برای دوباره تاریخ است اما چرا همه بازی ها در حرکت آهسته?

یکی از مقدس مسئولیت های شما در زمانی که شما یک بچه یا یک grandkid — ساخت مطمئن شوید که او یا او می داند که چقد

توسط NEWS-SINGLE در 3 اردیبهشت 1399

یکی از مقدس مسئولیت های شما در زمانی که شما یک بچه یا یک grandkid — ساخت مطمئن شوید که او یا او می داند که چقدر بهتر نسل خود بود. به خصوص وقتی که می آید به ورزش است.

هنگامی که پسر یا دختر خود را گناه تعارف یک بازیکن از این دوره کار خود را به پاسخ سریع اصلاح به مطمئن شوید که آنها می دانند که بچه ها شما تماشا به عنوان یک کودک برتر به بازیکنان امروز در تمام راه. بدون استثنا. هیچ هزینه. هیچ سازش است.

برای مثال اگر آنها به شما نشان می دهد YouTube برجسته از واشنگتن به جلو تام ویلسون ارائه یک صاعقه وار بررسی پاسخ شما با ... مطمئن ویلسون می اندازد برخی از بازدید خوب اما تد لیندسی خواهد ضرب و شتم او را به یک خمیر. و او تنها چهار پا-هفت یا چیزی.

زمانی که آنها ذکر اریک کارلسون در کلاس جهانی " آیا شما با رفتن ... ؟ شما فکر می کنم که خوب هاکی ، او حتی در مرد Lafleur لیگ. حالا که مرد بود ،

حداقل تا زمانی که او این کار را نکرد. اما او toupee ، موضوع دیگری است برای یک روز دیگر.

به هر حال این که چگونه آن کار می کند. مهم نیست که چقدر خوش خیم بیانیه و یا چگونه مضحک پس از آن استدلال ممکن است ... شما فکر می کنم Frederik اندرسن برج CN پد خنک ؟ من به شما بگویم که تا به حال سرد پد. Turk Broda حال سرد پد.

به سادگی قرار دادن تعهد خود به عنوان فرد مسن تر است که برای دفاع از بزرگترین نسل — هر کدام نسل از آن بود که در آن شما رشد بیش از چیزی است که امروز اتفاق می افتد. دلیل آن واضح بود. همه ما می دانیم که.

البته این تپه یک کل خیلی آسان تر به مرگ قبل از این کل خود quarantining چیز. چون از جان گذشته-برای-مطالب ورزشی شبکه را آغاز کرده اند دوباره پخش بازی های قدیمی است. لحظه های ما از روی علاقه به یاد داشته باشید که تعریف شده جوانان ما در حال حاضر در سمت راست وجود دارد در مقابل ما باز است. بنابراین ما گرفتن یک نوشیدنی پرتاب عقب تاشو و آماده برای نشان دادن این جوانان چقدر بهتر بازی بود once upon a time. و ...

Gulp.

چگونه به سرعت لذت می شود نگرانی است. برخی از این مسابقات از به تازگی به عنوان دهه 70 و حتی به '80s, نگاه نزدیک به امروز آبجو لیگ از امروز NHL. برخی از این بچه ها نمی توانید اسکیت بازی کردن. عبور است و ناقص. برخی از دنده مطابقت ندارد تیم رنگ.

و goalies? سازمان دیده بان این بازی از چند دهه پیش و بیش از چند بچه ها نگاه مانند تجهیزات مدیران که انداخته بودند وجود دارد به دلیل واقعی جن جلو بود و آنفولانزا. دیوید Ayres ممکن است در کشاکش برای Vezina جایزه.

بله ما مشابه به گذشته از طریق مدرن که مسلما ناعادلانه است. و نه همه نگاه ، Gretzky شد Gretzky. او شگفت انگیز بود. همین کار را با Mario Lemieux. بابی اور شده اند که در هر عصر است. دیگران بیش از حد. اما اغلب چه چیزی بر روی صفحه نمایش همان است که آنچه را قفل شده در حافظه بانک.

من به تماشای کشتار جمعه نیک روز دیگر. که این نام از روی علاقه با توجه به بازی 6 از سال 1984 Adams بخش نهایی بین Montreal Canadiens و کبک Nordiques که معروف برای آن خونین نیمکت-پاکسازی brawls. من 22 ساله و پسر بود با من. پاسخ خود را?

"این بچه ها خورد."

خوب خورد سخت است. اما آنها مطمئن شوید که نگاه کند. و تمام چیزهای که نبود به نام مجازات ؟

"این خنده دار چقدر بازی را تغییر تجهیزات عاقلانه مجازات حکیم" افرا برگها رو به جلو میچ Marner گفت: کانادا مطبوعات روز دیگر پس از تماشای برخی از این بازی ها. "این نوع خنده دار از دیدن این قلاب و نگه می دارد و چگونه شما مجاز به انجام آن است و مجاز به گرفتن دور با آن."

و اگر تماشای هاکی از '80s, چشم, درب بازکن, آن را احتمالا بهترین شما نه بازگشت به عقب و تماشای هر از '70s به. خدای من. آن را قطعا توهین به مقدسات می گویند اما با استانداردهای امروز هاکی در افسانه کانادا-روسیه نشست سری بود — چه راه خوب به این می گویند ؟ — ناقص است.

اگر که کمی شگفت انگیز شما می خواهم واقعا بهتر و جلوگیری از چک کردن هر سیاه-و-سفید بازی از '60s و یا '50s. این یک بازی کاملا متفاوت از امروز است.

معنا نیست که ما نمی آن را دوست دارم. به این معنا نیست که بازیکنان نیست, بهترین زمان خود را. به این معنا نیست آن را فوق العاده هیجان انگیز است. به این معنا نیست خاطرات کسانی که به نحوی با ارزش کمتر و یا گرامی.

بیشتر ورزش در صندوق پستی خود را

ستاره های ورزشی عناوین ایمیل خبرنامه به صورت روزانه گرد کردن از آخرین اخبار.

ثبت نام به صورت رایگان در حال حاضر

در بسیاری از راه های بازی به نظر می رسید کمتر در مورد کسب و کار و بیشتر در مورد سرگرم کننده است. به نظر می رسید کمتر در مورد سیستم ها و بیشتر در مورد خلاقیت است. به نظر می رسید کمتر در مورد فن آوری و تغذیه و آموزش و اطلاعات بیشتر در مورد فقط بازی. آن را بی گناه بود و فوق العاده.

چه این به آن معنا است که ما در حال رفتن به یک زمان سخت تر چسبیده با ما داستان در مورد چقدر بهتر بازی بود که ما بچه ها بود.

چون متاسفانه این ویدئو دروغ نمی گوید.

Scott Radley

تاریخ گفتگو

س:

آیا شما شده است را مشاهده آرشیو بازی NHL? به اشتراک گذاری افکار خود را:

مکالمات نظرات خوانندگان ما هستند و موضوع را به کد رفتاری. ستاره را تایید نکرده و این نظرات.


tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب