"دیدن افراد در حال مرگ و کشته شدن یک بخش کوچک از شما

در مارس 24, فیلمساز Olmo Parenti رفت داخل میلان کلینیک یکی از بیمارستان های بزرگ در مبارزه با بیماری همه گیر ک

توسط NEWS-SINGLE در 8 فروردین 1399

در مارس 24, فیلمساز Olmo Parenti رفت داخل میلان کلینیک یکی از بیمارستان های بزرگ در مبارزه با بیماری همه گیر کوروناویروس در کشور است. تمام 900 تخت اشغال شد با بیماران مبتلا به عوارض ناشی از ویروس است. وجود افراد مسن در تلاش برای نفس کشیدن در, پنکه, Parenti به من گفت. او را دیدم بسیاری از افراد جوان بیش از حد بیماران در 30s و 40s خود را دروغ گفتن در بستر تنهایی "با اشک و ترس در چشم است."

Parenti کوتاه مستند Coronavirus از یک متر دوردشوار است به سازمان دیده بان. "من می خواستم برای گرفتن این واقعیت دردناک از دیدن این ویروس در عمل" او گفت:. Parenti فیلم برداری بسیاری از بیماران در, اکستریم کلوزآپ است. "هنگامی که شما سه پا از یک بیمار شما ببینید همه این چیزهای کوچک است که صحبت با صدای بلند در مورد درد و مبارزه آنها در حال رفتن را از طریق" او ادامه داد. "شما دیدن پای لرز به دلیل تب بالا. شما ببینید دهان فرآیند له له زدن زیر ماسک اکسیژن حتی در حالی که بیمار خواب است. شما ببینید گرسنگی برای هوا را در سینه خود را."

در طول روز او را در بیمارستان Parenti صحبت کرد و به ده ها تن از پزشکان و پرستاران است. بسیاری از آنها ابراز احساسات مشابه. "یک جمله من نگه داشته شنیدن از همه من به صحبت کرد این بود که در حالی که ماشین ها قطعا مفید و لازم است مردم آنچه شما نیاز بیشتر به درمان افراد دیگر است."

Parenti تمدید احترام برای این مراقبت های بهداشتی کارگران پس از شاهد فداکاری های شخصی آنها ساخته دست اول. "آنها را به دنده بالا با چندین لایه از حفاظت هنگامی که آنها شروع به کار در COVID19 بخش های بیمارستان," او گفت: "پس از آنها لباس آنها نمی توانند و یا حتی رفتن به حمام برای هشت تا 10 ساعت است. آنها در حال رفتن را از طریق جهنم در آن وجود دارد, اما آنها ممکن است صادقانه بود سخت تر از جهنم است."

در روز Parenti بازدید از, ایتالیا, مرگ و میر افزایش یافته بود توسط 743 نفر در 24 ساعت. از امروز, مارس 26 7,503 که مردم از COVID-19 در کشور با 74,386 هنوز آلوده.

"دیدن مردم یک گام به دور از مرگ و کشته شدن یک بخش کوچک از شما" Parenti گفت: "حتی زمانی که شما نمی دانید هر چیزی در مورد آنها."

برای اطلاعات بیشتر به تماشای Parenti تصویری "10 روز بعد: آنچه که ایتالیایی ها آرزو می کنم آنها تا به حال شناخته شده است."

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب