شاهد خشونت پلیس و سپس و در حال حاضر

تصاویر اموری مانند داگلاس توصیفاتی از پلیس به عنوان خوک بودند مرکزی به حزب پلنگ سیاه و سفید خود را در شکل دادن

توسط NEWS-SINGLE در 29 خرداد 1399
Cops depicted as pigs
تصاویر اموری مانند داگلاس توصیفاتی از پلیس به عنوان خوک بودند مرکزی به حزب پلنگ سیاه و سفید خود را در شکل دادن و علامت خود را در تاریخ است.هنر کار با اموری داگلاس / ARS / هنر منابع

ما می توانید ببینید در حال حاضر که anti-پلیس-خشونت اعتراضات سال 2020 عمیقا متفاوت از کسانی که از نوزده-دهه شصت. و من به این معنی ببینید. ما شاهد بسیاری از معترضان که سیاه و سفید نیست و پیاده روی در مکان های بیشتر: بزرگ و کوچک شهری و روستایی. این تظاهرات مشتعل توسط دیدن, دیدن وحشتناک ویدئوها از اعمال مجرمانه دوباره و دوباره و دوباره.

در واقع بسیار از هر دری سخنی از خشونت پلیس و خشونت پلیس در حال حاضر تشدید خشم باقی می ماند که کاملا توجیه شده است. در دهه شصت حزب پلنگ سیاه و سفید به وجود آمد به مقابله با خشونت پلیس و Panthers ایجاد یک بایگانی تصویری از توجیه خشم. امروز تظاهرات می دانم که اعمال خود و تصاویر آنها ایجاد خواهد وارد تاریخ سیاسی مقابله با بی عدالتی است. این مورد نشده است برای anti-پلیس-خشونت تصاویر ایجاد شده در نیم قرن پیش. ما هنوز هم به طور کامل دیده می شود هنر ساخته شده توسط کسانی که در قرن بیستم عصبانی سیاه و هنرمندان.

در آن زمان در منطقه خلیج کالیفرنیا که در آن بزرگ شدم پلیس خشونت به شمول قتل گزارشی-ager در سان فرانسیسکو باعث شد این سازمان در ماه اکتبر سال 1966 از حزب پلنگ سیاه و سفید برای دفاع از خود. اواخر Huey P. نیوتن و بابی Seale دانش آموزان در مریت کالج در اوکلند و باند در واکنش به انحصاری نسخه از تاریخ کالیفرنیا بود که در حال تدریس در مدرسه. سپس به عنوان در حال حاضر lily-white تاریخ بخشی از ایدئولوژی حمایت از سفید-supremacist پلیس.

من متعلق به نیوتن و Seale نسل و من پشتیبانی B. P. P. انصراف از وحشیانه پلیس. اما من هرگز پیوست تا به دلایل جغرافیایی (من در زندگی Temescal در شمال اوکلند در کنار برکلی که در آن کامالا هریس رشد) و جنسیتی (B. P. P. اسلحه toting ، masculinist خود-شکل دادن). هنگامی که پلنگ نقل مکان کرد و به جامعه خدمات و تمرکز بر برنامه هایی مانند رایگان صبحانه برای کودکان و بهداشت زنان مانند Ericka Huggins به ميدان آمد. امروز ضد نژادپرستانه فعالیت های رهبری زنان, زیبایی فمینیستی و شانه خالی ماچو ذکراست.

B. P. P. اعلام کرد یک برنامه ده نقطه از اهداف اجتماعی و عدالت اقتصادی که قطعا الهام بخش سیاه و سفید زندگی می کند ماده شش نقطه پلت فرم از خواسته های نیم قرن بعد و آن را به عنوان بالغ, به تصویب رسید و ضد استعماری موضع انترناسیونالیستی. با این وجود مخالفان مسلح به پلیس فرانسه باقی مانده Panthers قلب و روح این ماموریت که با جذب هزاران نفر به صفوف خود را. اجتماعی و عدالت اقتصادی و پلنگ' (از نظر قانونی انجام شده) اسلحه صدا مانند کمونیسم به J. Edgar Hoover را F. B. I., که به زودی تعیین B. P. P. یک تهدید برای امنیت ملی است. F. B. I. نظارت و نفوذ همراه با قتل به دست پلیس محلی کمک به از بین بردن این سازمان در اوایل نوزده-دهه هشتاد.

بابی Seale و Huey P. نیوتن در حزب پلنگ سیاه ستاد در اوکلند.عکس از Alamy

تصاویر بودند مرکزی به حزب پلنگ سیاه و سفید خود را در شکل دادن و علامت خود را در تاریخ است. یکی از بهترین و شناخته شده است که یک عکس از Seale و نیوتن در برتس و کت چرم, حمل اسلحه ایستاده در خارج از حزب پلنگ سیاه نمای ستاد در اوکلند. یک گروه از Panthers شده بود عکس حمل اسلحه به ایالتی کالیفرنیا در ساختمان کاپیتول در ساکرامنتو در اعتراض به کنترل اسلحه اقدامات تلاش برای محدود کردن آنها و سپس موجود حق حمل اسلحه آشکارا. این احتمال وجود دارد که Howard L. بینگهام در زمان این عکس که در خدمت به عنوان یک, استخدام, پوستر, چرا که او در بسیاری دیگر از عکس های سیاه و سفید در نظر گرفته شده است. (در سال 2009 او به چاپ مجموعه ای از این عکس با عنوان "Howard L. بینگهام سیاه Panthers 1968." بینگهام درگذشت در سال 2016.) تصویر سیاه و سفید مردان تصویب مسلح دفاع از خود شرکت طنین انداز به عنوان یک وزنه به شدت مسلح سفید گرایان در سراسر ایالات متحده خواستار پایان دادن به بهداشت عمومی و مقررات به منظور مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

بینگهام را عکس گرفتن پلنگ فعالیت در یک فیلم مستند روح. جذاب تر به من در حال حاضر agitprop آثار هنری از اموری Douglas B. P. P. وزیر فرهنگ که در منتشر شد این پلنگ سیاه روزنامه و گچ بری در اطراف منطقه خلیج به عنوان پوستر. هفته به هفته, داگلاس سوزاننده شوخ طبعی تجسم ضرورت برای عمل مانند این تصویر از کودکان عکس هایی که نشان می دهد پلیس قربانی کردن یک کودک:

نقاشی اموری Douglas, Black Panthers' وزیر فرهنگ و نشان می دهد کودکان خواستار پایان دادن به خشونت پلیس.هنر کار با اموری داگلاس

مسلح زنان و مادران به نظر می رسد اغلب در آریزونا کار حفاظت از فرزندان خود و پوشیدن موی طبیعی. در این نقاشی های پلیس نشان داده شده است به عنوان عوامل ناعادلانه سیستم اموال داشتن:

یک اموری داگلاس پوستر نشان می دهد یک مادر نگه داشتن فرزند خود را از یک تفنگ.هنر کار با اموری داگلاس

با الهام از طراحی گرافیک woodcuts در خصوص داگلاس استفاده جسورانه خطوط سیاه و سفید و اغلب فقط در یک رنگ. او در ترکیب الگوهای مانند بن-بعد نقطه ها و خطوط موازی و اضافه شده سایه ها و لایه ها به پهن تصاویر.

داگلاس همچنین نکردم "خوک" را به عنوان لقب برای پلیس و او را نشان می دهد "خوک" تنهایی یا در twos یا threes برای نشان دادن نه تنها پلیس محلی و همچنین اقتصادی و سیاسی نیروهای جنگ نیکسون سرمایه داری و استعمار. این شکم بزرگ "خوک" بود اغلب مستی و تا یک نشان از سوء استفاده از قدرت; یک تصویر تعریف شده او را به عنوان "یک کم مهربان جانور است که بدون توجه به قانون و عدالت و حقوق مردم است . . . ناپاک فاسد طعنهزن معمولا masquerading به عنوان قربانی بی دلیل حمله کند."

در حال حاضر ما عصبانی هستند به دلیل خشونت پلیس و نژادپرستی آنقدر پیر و نگه داشتن آنها را در اتفاق می افتد. تاریخ هنر نیاز به ما کمک می کند به یاد داشته باشید که خشم ما جدید است که از نیم قرن پیش یک سازمان و آن هنرمند مواجه نژادی و بی عدالتی و مصمم است.

داگلاس کار متعلق به آمریکا, سیاسی, تاریخ, اما آن را نیز باید رقم در تاریخ قرن بیستم هنر آمریکا. بدن خود را از کار است که یکی از چندین œuvres دلیلی از دست رفته از هنر-تاریخچه کانن. در میان گم شده, چارلز سفید به ذهن می آید بلافاصله. خود من روایت تاریخ "ایجاد سیاه آمریکایی ها: African-American History و آن معانی 1619 تا به امروز" است نه یک تاریخ هنر اما حاوی مقدار زیادی از هنر سیاه و سفید. به دنبال وجود من پیدا حیاتی دیگر آثار الیزابت Catlett, جف دونالدسون و پت بخش ویلیامز. کار Betye Saar ایمان Ringgold و Howardena Pindell هنرمندان در حال حاضر در خود را عمیق بلوغ که هم در "ایجاد سیاه آمریکایی" است که در حال حاضر تبدیل شدن به طور گسترده ای قابل مشاهده است.

در اینجا تاریخ هنر برای لحظه ای که ما در کار است که آدرس تم ضد سیاه خشونت و مسلح دفاع از خود. پس از این لحظه عبور ما نیاز دسترس, تاریخ هنر از خشم صالح به عنوان یکی که تبعیدیان این تصاویر به حاشیه. چرا این آثار بخشی از هنر-تاریخچه canon? برخی از این پاسخ نهفته است در این تعاریف از هنر غالب است که در طول قرن بیستم زمانی که این هنر ساخته شد. مربوط است و این می شه, محافظه کار, نفوذ زمان و منتقد هنر هیلتون کرامر که به نام سیاه و هنر صرفا "تاریخ اجتماعی" فاقد "دقیق معیارهای زیبایی." زمانی که من دانشجو بودم و در مدرسه هنر در اوایل دو هزاران من هنوز مواجه می شوند چنین قضاوت. هنر قرار بود "مستقل" صحبت تنها به خود مشغول فعال هنر برکنار شد به عنوان صرف تصویرسازی.

در حال حاضر هنر-تاریخچه کانن ارائه نوزده-دهه شصت به عنوان اکسپرسیونیسم انتزاعی و هنر پاپ در تصاویر که به تصویر کشیدن یک امریکا بدون نژادی و جنگ و جشن مصرفی سرمایه داری. عصبانی هنر زندگی عجیب و غریب دسته از هنر اعتراض یک محیطی به تاریخ هنر آمریکا. اجازه بدهید به ما نیروی تازه یافتن هنر است که شهادت برای یک مدت طولانی, سازش مخالفت با خشونت پلیس. این خشمگین هنر تعلق دارد و نه تنها به ضد نژادپرستانه میراث فرهنگی بلکه در مرکز هنر ،

نوزده-شصت هنر جهان مانند آمریکا جامعه بود به طوری که تفکیک نبود از هنرمندان در گالری ها و موزه ها شد کسب و کار به عنوان معمول است. که رنگ نوار باعث به ضد نژادپرستانه هنر سازمان هایی مانند مارپیچی سیاه اضطراری فرهنگی ائتلاف و استودیو موزه در هارلم در نیویورک و مرکز ملی آفریقایی-آمریکایی هنرمندان در بوستون, همه در نظر گرفته شده برای کاهش نژادی موانع. کار سخت از این نهادها را تضعیف کرده است, هنر در جهان طرد و بی اعتبار کهنه تمایز بین هنر و نقد اجتماعی. امروز کار جوان سیاه و مشغول هنرمندان شده است به طور گسترده ای به عنوان قدردانی تاریخ هنر. اما قرن بیستم ضد نژادپرستانه هنر اموری داگلاس و دیگران با الهام از حزب پلنگ سیاه و سفید و سیاه قدرت است به سختی کشف شده است. آن ساخته شده است راه خود را به هنر-تاریخی کانن که انتقال هر دو پولی و ارزش های فرهنگی. داگلاس کار بیشتر به راحتی در حمل و نقل کردن کیسه های فروخته شده از طرف سیاه زندگی مهم تر در بالا و قیمت گالری ها و مزایده که هنوز حکمی که هنر مهم است.

در نیم قرن بین این دو دوره شورش از بین دهه شصت و سال 2020 رنگ نوار و تبعیض جنسی در جامعه آمریکا ضعیف به عنوان ما می بینیم در متنوع طبیعت از حال قیام. امروز زنان در خط مقدم و بسیاری از غیر سیاه مردم در خیابان ها. اما بیشتر کار باقی مانده است که باید انجام شود به طور خاص در عرصه تصاویر. اگر امروز ضد نژادپرستانه بیداری است به طنین فرهنگی و هنری در طول تاریخ هنر جهان هنوز هم یک کار بزرگ در سمت چپ انجام دهید: برای از بین بردن رنگ نوار برابر قرن بیستم سیاه و هنرمندان. اجازه بدهید به ما نیروی تازه یافتن هنر است که شهادت برای یک مدت طولانی, سازش مخالفت با خشونت پلیس. این خشمگین هنر تعلق دارد و نه تنها به ضد نژادپرستانه میراث فرهنگی بلکه در مرکز هنر ،

چرا شما ممکن است بخواهید من صحبت کردن در مورد تاریخ فرهنگی در یک لحظه از افزایش شور ؟ نیست تاریخ هنر یک موضوع برای بعد از آن در موزه ها و دانشگاه ها که ما در حال حاضر نیاز است ، واقعی, تاریخ هنر, فرهنگی است و مهم اما آن است که یک دروازه بان محبوب حافظه یک نسخه از ما چگونه ما گذشته است. آمریکا تاریخ هنر نیاز به اذعان هنری ساخته شده توسط عصبانی, سیاه, هنرمندان—به عنوان هنر. به عنوان هنر ،tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب