سناتور اعلام برنامه ریزی برای کمک به بخشی-زمان آرنا کارکنان در میان COVID-19 shutdown

شعله کلگری و Winnipeg Jets در نهایت عقب نشینی.

این Montreal Canadiens و Edmonton Oilers در ضمن زخم پس از تورنتو افرا برگها و ونکوور کناکز در ایجاد برنامه های برای کمک به بخشی-زمان آرنا کارگران مبتلا به NHL shutdown در میان COVID-19 بیماری همه گیر.

سناتورهای اتاوا در نهایت اعلام کرد برنامه های خود را دوشنبه شب.

در حالی که کانادا دیگر NHL شش تیم گذاشته طرح از درجات مختلف و دامنه های گاه به گاه برای کمک به کارکنان به عنوان رمان شیوع کروناویروس در ادامه به گسترش اتاوا سکوت در یک موضوع که به دست آورد قابل توجهی رسانه های اجتماعی مورد علاقه بیش از آخر هفته.

یک سخنگوی تیم روز جمعه گفت که یک سوال از کانادا مطبوعات در این موضوع خواهد بود که فرستاده به بخش مناسب است. در پاسخ به آن پیام از CP اظهار داشت که هر گونه اطلاعات ارائه شده خواهد بود “را به عنوان به زودی به عنوان ما آن را داشته باشد.”

که در اواخر روز دوشنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی ترسیم یک ابتکار عمل است که ارزیابی نیازهای گاه به گاه کارکنان در یک مورد به مورد و بر اساس.

“این برنامه کمک خواهد کرد که هر پاره وقت کارمند که نیاز به حمایت برای جلوگیری از مشکلات مالی در طول coronavirus همه گیر کردند.” “ما کار خواهد کرد با هر فرد و ارزیابی هر فرد باید برای به حداقل رساندن تاثیر بر آن دسته از کارکنان است.”

این طرح شبیه به یکی از Canucks ورزشی و سرگرمی که دارای ونکوور کانوکس و Rogers Arena هفته گذشته اعلام کرد.

سناتور تا به حال سه بازی برنامه ریزی شده در کانادا تایر مرکز در ماه مارس به همراه یکی دیگر در ماه آوریل است. دو کنسرت لغو شده اند و یا به تعویق افتاد در حالی که بازدید از Harlem Globetrotters نیز پاک.

پایتخت ورزشی و سرگرمی که دارای سناتور و در این عرصه نیز تقدیر کارکنان در سراسر این شرکت کار خود را در طول شیوع بیماری است.

“کارکنان باید در ادامه برای نشان دادن شن و عزم و اراده در طول این زمان به چالش کشیدن” بیانیه ادامه داد.

شعله های آتش و جت در ابتدا گفت: آنها نمی پرداخت بخشی-زمان کارکنان هر چیزی در طول سابقه وقفه اما در نهایت خود را تغییر مربوطه tunes یکشنبه در پی سنگین انتقاد.

شعله های آتش بازیکنان میلان Lucic سام بنت و زک رینالدو همراه با همسران TJ برودی و علامت جوردانو همه کمک به آنلاین مجموعه صندوق توسط یک سابق Scotiabank Saddledome کارگر قبل از کلگری ورزش و سرگرمی شرکت که صاحب تیم و عمل در این عرصه گام برداشته تا با آنچه در آن به نام “درآمد bridge پشتیبانی برنامه مقدماتی برای کارکنان.”

Canadiens بازیکنان نیز روز دوشنبه اعلام کرد آنها در حال کمک به عرصه کارکنان مالی. این تیم در بیانیه ای گفت که بازیکنان را جبران تفاوت بین اقدامات اعلام شده از سوی باشگاه برای کارکنان و جبران خسارت کارکنان در غیر این صورت باید دریافت.

جت در ابتدا بیشترین گرما را در این موضوع دنبال حقیقت شمالی ورزش و سرگرمی اجرایی رئیس علامت Chipman نظرات در هفته گذشته که گاه به گاه کارگران از شانس در جهانی همه گیر.

“کسانی هستند که در بخشی از زمان توافق” Chipman گفت: پنج شنبه. “کار می کنند زمانی که ما کار می کنند. بنابراین متاسفانه به حدی است که ما در حال قرار دادن بر روی نشان می دهد و بازی ها کسانی بدیهی است که نمی خواهد که یک تماس به کار می کنند.”

جت که خود نیز آمریکا هاکی لیگ Manitoba گوزن شمالی دو برابر شده است-را در Chipman نظرات در نامه ای روز شنبه به کارکنان پاره وقت در بل MTS اما relented 24 ساعت بعد با مکاتبات بعدی که گفت: همه کارکنان نهفته خواهد بود کامل پرداخت می شود تا پایان ماه مارس.

Chipman به این نتیجه رسیدند یکشنبه ایمیل با اضافه کردن حقیقت شمالی “صمیمانه معذرت خواهی برای هر گونه نگرانی که ما موقعیت اصلی ممکن است باعث.”

دریافت آخرین در صندوق پستی خود را

هرگز از دست ندهید آخرین اخبار از ستاره از جمله به روز coronavirus پوشش را با ما رایگان خبرنامه به ایمیل

ثبت نام در حال حاضر

این Canadiens و Oilers گذاشته برنامه های خود را شنبه دنبال اطلاعیه از برگها — زیر برگ افرا ورزش و سرگرمی بنر با NBA رپتورز و لیگ برتر فوتبال Toronto FC — و Canucks در روز جمعه.

این برگها رپتورز TFC MLB آبی جیز و لامپ کم مصرف Argonauts نیز ایجاد تیم “تورنتو صندوق” طراحی شده برای بیشتر کمک آرنا ورزشگاه و حمایت از کارکنان آنها باید نیاز به اضافی کمک های مالی با توجه به شیوع.

تعدادی از تیم های حرفه ای در جنوب مرز از جمله بسیاری از NHL باشگاه تعیین کرده اند تا برنامه های مشابه با برخی از ستاره NBA — از جمله Giannis Antetokounmpo صهیون ویلیامسون و Kevin Love — قرار دادن پول خود را.

NHL, NBA, MLB MLS و لامپ کم مصرف همراه با اهل و دیگر ورزش های حرفه ای سازمان باید عملیات متوقف میان گسترش coronavirus گسترش است که به شدت تغییر زندگی روزانه در سراسر شمال امریکا و کشته شدن بيش از 6500 نفر در سراسر جهان.

مراکز کنترل بیماری ها در ایالات متحده توصیه می شود یکشنبه که برگزارکنندگان لغو یا به تعویق انداختن فرد در حوادث متشکل از بیش از 50 نفر برای بعد از هشت هفته به این معنی است که در بهترین سناریو لیگ ممکن است قادر به بازگشت به عمل است اواسط ماه مه.

کانادا در همین حال روز دوشنبه اعلام کرد آن است که بستن مرزهای خود به بسیاری از اتباع خارجی به جز آمریکایی ها و جلوگیری از هر کسی از جمله شهروندان کانادایی با کروناویروس علائم شبانه روزی از پروازها به این کشور که در حال حاضر بیش از 400 مورد تأیید.

بسیاری از افراد مبتلا به COVID-19 تجربه خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و اکثریت قریب به اتفاق کسانی که قرارداد این ویروس بازیابی. با توجه به آژانس بهداشت عمومی کانادا در معرض خطر به کلی جمعیت کم است.

اما برای برخی از جمله کسانی که 65 سال سن و بیش از کسانی که با سیستم ایمنی بدن و یا کسانی که با شرایط موجود از قبل این بیماری می تواند بسیار شدید باشد. در میان کانادایی ها مبتلا به این بیماری تا کنون کمتر از 15 درصد را نیاز به بستری.

در حالی که سناتور بود به نشان می دهد آنچه را که آنها و صاحب یوجین Melnyk برنامه ریزی برای انجام به صورت پاره وقت آرنا کارکنان خود را ورزشی همسایگان پرده برداری کرد قصد دارد بیش از آخر هفته.

اتاوا ورزشی و سرگرمی که دارای لامپ کم مصرف Redblacks و 67 را از انتاریو لیگ هاکی گفت: آن پرداخت خواهد شد و کارگران برای سه به تعویق افتاد OHL بازی و هر گونه حوادث است که برنامه ریزی شده بودند در TD محل حداقل تا مارس 27.

Canucks ورزش و سرگرمی نیز روز دوشنبه اعلام کرد که آنها خواهد شد اهدای بیش از 2000 پوند مواد غذایی فاسد شدنی به اعضای جامعه نیاز از طریق ارتش رستگاری و ونکوور بانک مواد غذایی.

tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>