"11th سبز" بررسی: فانتزی وحشی از تاریخ ایالات متحده توطئه و U. F. O. s

"11th سبز" ترکیبی از U. F. O. s, سیاست, سفر در زمان و گلف.عکس حسن نیت ارائه میدهد مقصد میتلند LLCفوق العاده تخ

توسط NEWS-SINGLE در 6 تیر 1399
A man sits beside a golf course.
"11th سبز" ترکیبی از U. F. O. s, سیاست, سفر در زمان و گلف.عکس حسن نیت ارائه میدهد مقصد میتلند LLC

فوق العاده تخیلی ویژگی های جدید توسط کریستوفر مونک, "11th سبز" سهام از یک نوع را نزد خود: poli-sci-fi تلفیقی از داستان های علمی تخیلی و تاریخ ریشه دار سیاسی, هیجان انگیز. در عین حال این فیلم که روز جمعه در یک مجازی-سینما آزادی توسط پورتلند مبتنی بر تولید شرکت Joma فیلم نیز آخرین ورود در یکی دیگر از نوع یک من تماس pisser است که داستان بر اساس یک شخص عدم تناسب مقیاس است که در آن به شدت گسترده نتایج بنیادی از جزئی اقدامات منجر به عظیم کمدی که نمی جرقه خنده.

"11th سبز" U. F. O. داستان که ساخته شده است از اتصال دو رویداد. در نخل کویر, کالیفرنیا, لوری گل زبان درقفا (اگنس بروکنر) دستیار به سالمندان بازنشسته نیروی هوایی به طور کلی به نام نلسون راد می یابد و او را مرده در کف خانه اش او تماس کلی را جدا میانسال, پسر جرمی راد (Campbell Scott) یک روزنامه نگار تحقیقی در واشنگتن و احضار او به نخل صحرا به دور از پدر مرحوم و مستغلات. جرمی که موضوع مورد علاقه (و منبع بیگانگی از خود و پدر) است که مجتمع نظامی-صنعتی اتفاق می افتد به گزارش امکان نشت طبقه بندی فناوری هوافضا—یک antigravity دستگاه که جرمی مظنون ممکن است توسعه یافته اند و آورده شده توسط بیگانگان از فضا. (جرمی شریک تلویزیون لنگر به نام لیلا Parnell که توسط مارس فضل نیز درگیر در تحقیقات.)

جویدن اولین ویژگی "ساعت و زمان" از سال 1991 بود تاریخی انزجار از چهار روز سفر که جان لنون و برایان اپستاین در زمان به بارسلونا در سال 1963. اخیر خود ویژگی "حروف از بزرگ مرد" از سال 2011 شامل جستجو برای پاگنده. در "11th سبز" مونک فیوز علاقه خود را در خیالی و تاریخی است. او مجریان کلی مادام العمر خدمات نظامی و جرمی تحقیقات در درهم پیچیدگیهای بیرون ریخته شده از واقعی سیاست آمریکا (و همچنین از شایعات و گمانه زنی ها در مورد منطقه 51). عمومی جاد در نخست شد و در هیات رئیس جمهور دوایت دی تبدیل می شود که در فلش بک به عنوان یک شخصیت (با بازی جورج Gerdes). مونک ترکیبی از faux-آرشیوی توالی و ساده dramatizations زمانی که در سال 1967 بازنشسته آیزنهاور می رسد با قطار در پالم دزرت با همسرش, Mamie (کاترین لی اسکات). به عنوان زن و شوهر حل و فصل را به خانه خود را—یکی از همان جایی که کلی جاد در نهایت زندگی و مرگ—آیزنهاور می شود یک تماس از یک مقام رسمی در واشنگتن که به دنبال کمک با همان فن آوری مهم است که جرمی به مدت طولانی بررسی شده است.

این اقدام در "11th سبز" ناشی از این فرض که عالی رتبه نظامی و اطلاعاتی محافل شناخته شده در مورد بیگانه ملاقاتها و پوشش داده اند آنها را تا حداقل پس از پایان جنگ جهانی دوم—حداقل نه به دلیل جنگ سرد و اصرار به نگه داشتن فن آوری های بیگانه از دست شوروی ، آیزنهاور را در زندگی واقعی تلاش برای مقاومت در برابر مجتمع نظامی-صنعتی (یک اصطلاح است که او نکردم) هستند دراماتیزه اینجا را در نگرانی از توطئه گران در coverup (یک گروه است که او sardonically خواستار "اطاق عقب, پسران است.") بازیگران از زندگی واقعی شخصیت های که سرنوشت بازی را به توطئه نیز شامل آیزنهاور کابینه و عضو سابق C. I. A. مدیر Walter Bedell Smith (کریستوفر Kriesa); James V. Forrestal, اولین وزیر دفاع (بازی شده توسط ایان هارت مونک را جان لنون در "ساعت و زمان") سقوط کرد که به مرگ او در سال 1949 از یک شانزدهم-کف پنجره بیمارستان و John F. Kennedy (تام کانلی), اولین دوره کنگره از ایالت ماساچوست که Forrestal دعوت شده برای بازی گلف در سال 1947 با انگیزه های نهان مربوط به زمان جنگ فایل. این همچنین شامل دیگر unnamed رئیس جمهور (با بازی لیت M. Burke) که شبیه باراک اوباما جسمی و در oratorical سبک و تمسخر توسط یکی دیگر از ژنرال بازنشسته به عنوان یک "رنگی سوسیالیستی است." این اوباما مانند رئیس جمهور نیز دوست مادام العمر از جرمی—آنها همکلاسی در یک مدرسه خصوصی در هاوایی—و به مناسبت عمومی جاد مرگ او می نویسد: جرمی یک دست نوشته حرف قانع کننده تقلید از اوباما فکری و در عین حال گرمی و مهربان ،

در عین حال جویدن پخش این بازی استادانه درست شده از جعل هویت تاریخی و گمانه زنی با یک مهار پوکر رو لذت. دهن کجی کردن پیچیده و کم حرف تقلید قطاری در تن و جزئیات یک جهان بی رحم قدرت نقاب بیزانس دیپلماتیک ruses و نظم و انضباط نظامی نفت خام تهدید و روانی مانور cloak-and-dagger فعالان و طیف وسیعی از منش—از این سایت متعلق به جیک جیک کردن از فربه به بی تدبیر—که با آن. (نیز وجود دارد معوج فیلم-محور پیچ و تاب و های مربوط به آستین پنهان قرقره آرشیوی نظامی فیلم.) از جمله عجیب و غریب جزئیات به عنوان آیزنهاور سرگرمی نقاشی و جرمی طعم به صورت رسمی ورق آیزنهاور مورد علاقه حزب نوشیدنی و بازنشسته به طور کلی مجموعه ای از کلاه بیسبال طنین انداز از طریق عمل با خفه کمدی از غیر طبیعی. این گفت و گو به تنهایی یک گرش از بی رحمانه تعجب با تن و واژگان باشگاه های کشور مستقر در این سرویس از اراذل و اوباش مانند توطئه—و جرمی خود مطرح شده در این محیط است که هر دو محصول از آن و در نتیجه آن کامل دشمن. به عنوان یک نتیجه او نیز منطقی پارانوئید—او به طور معمول نوردد ماشین خود را برای مخفی بمب و او را از نوشتن بر روی یک ماشین تحریر دستی نگه داشتن کار خود را بر روی خود فرد و در ذخیره سازی. وحشتناک صحنه را نشان می دهد جسمی که تهدید نیروهای پشت U. F. O. توطئه همه بیش از حد آماده به خوب بکار بردن در برابر او. در عین حال بیشتر ترور که در زمینه درام شده است که یکی بلندی برای نسل: تهدید جنگ هسته ای. (در این فیلم که "11th سبز" بیشتر شبیه است مارتین اسکورسیزی "شاتر آیلند.")

مونک است که شجاعانه به یوغ این جهان شوم داستان های علمی تخیلی و جهان-تاریخی سیاست به peculiarly صمیمی تنظیمات. درام فیلم برداری شده است در تصاویر محکم مهار مبتلا به دوار سر لذت به عنوان پر مخاطره چهره آف از duos و scrums از تریو و کوارتت و حتی مجموعه ای از تکنوازی صحنه های که در آن خصوصی محاسبه طنین انداز با توانا مفاهیم. نتایج هرگز به نظر می رسد بی اهمیت یا خرده اما به دلیل شخصیت جاست بزرگ و پرقدرت و گسترده دیدگاه های خالی و بیابان و آسمان ارائه توانا محیط طبیعی به صورت فوقالعاده عجایب. چه چیزی بیشتر بین کهکشانی که نیروهای جویدن مارشال دارای ابعاد متافیزیکی که خم زمان را در مورد یک سری قابل توجهی از بین نسلی جلسات از ذهن است. این الهامی کشف توالی غیر قابل دسترس recesses از تجربه های روانی در حالی که با این وجود افشای هفتاد و پنج سال از سیاسی verities به عنوان بی پروا شمس—و پرسش از ماهیت زندگی بر روی زمین است.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن