تبعیض جنسی افراد دیگر است

فرهنگ 'Electability.' 'Likability.' 'اصالت.' 2020 دموکراتیک اولیه بسیاری پیدا کرده canny راه را به زن ستیز

توسط NEWS-SINGLE در 18 اسفند 1398
الیزابت وارن استقبال یک حامی در روز سه شنبه و دو روز قبل از او خارج دموکراتیک اولیه.M. Scott Brauer / Redux

در ژانویه 2019 بیش از یک سال قبل از اولین رای خواهد بود بازیگران در سال 2020 دموکراتیک مقدماتی طنز سایت McSweeney این مقاله منتشر شده است که روایت شد توسط ناشناس, شوهر و پدر دختر. این مقاله را با تیتر: "من نفرت نیست, نامزدهای—من فقط متنفر هیلاری و اتفاقا من شروع به نفرت الیزابت وارن." نتیجه آن:

من دوست دارم برای دیدن یک زن به ریاست جمهوری. نه فقط هیلاری کلینتون ، یا الیزابت وارن. من کاملا باز به همه زنان دیگر رهبران اما من باید اعتراف که کامالا هریس و ctq شروع من را عصبانی و من مطمئن هستم که چرا هنوز, اما من می دانم که دلیل روشن تبدیل خواهد شد به زودی ...

این یک شوخی بود که او نیز عمیقا unfunny و مقاله نوشته شده توسط Devorah Blachor شد و کثیرالانتشار در سال است که به دنبال. من آن را دیدم pinging در اطراف Facebook و Twitter و من گروه چت ماه پس از ماه url خود را اغلب مربوط با یک 😂 و/یا 😭 و/یا 😠 emoji—یکی از این قطعه از نوشتن است که به اشتراک گذاشته نمیشود خیلی به آن استناد است. آن McSweeney را ترین-دفعات بازدید: مقاله از 2019 و دلیل خوب: آن اسیر نومید پوچی از یک وضعیت که در آن دموکراسی به خودی خود فمینیستی میکند.

این مقاله نیز نبوی. در طی سال 2019 تخته سنگ از دموکرات ها در رقابت برای این حزب نامزدی—متنوع ترین گروه از داوطلبان در این کشور تاریخ پیوسته پرشیب به سمت سفیدی و فشار و maleness. زنان که نامزدهای شده بود یک بار به عنوان منادی جدید همگرایی از امید و تغییر ("چهره جدید از حزب دموکرات" رفت و یک سال 2017 ارزیابی الیزابت وارن) شکست خورده برای به دست آوردن کشش. کریستن جیلیبرند چپ مسابقه در ماه اوت است. کامالا هریس به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی او در ماه دسامبر. Marianne Williamson رفتگان این ژانویه. Ctq را در روز دوشنبه. وارن پس از یک شنبه نشان بنابراین به طور غیر منتظره ای فقیر است که آن را در بر داشت خود را با قرار دادن سوم در دولت اعلام کرد که او در مبارزات انتخاباتی را به تعلیق در روز پنج شنبه. تنها Tulsi Gabbard که هیچ ریاضی مسیر رو به جلو باقی می ماند در این مسابقه است.

"شاید دفعه بعد خانم ها" تیتر یک نیویورک تایمز قطعه نظر قرار داده و آن را در این هفته و پس از آن روشن شد که 2020 دموکراتیک اولیه به احتمال زیاد با پایان دادن به دو مرد مستقیم, سفید, septuagenarian مردان رقابت به چنگ ریاست جمهوری از دیگر راست, سفید, septuagenarian ، این نتیجه با توجه به تبعیض و نژادپرستی? بله. است که آن نیز با توجه به دیگر عوامل ؟ بله. این واقعیت است که هر دو می تواند درست در یک بار—انتخابات راه mingling با تعصب مشروع مسائل مربوط به سیاست و عملکرد—آشنایی سوزان ارز به خود شویی خطوط مانند "من می خواهم رای برای یک زن درست نیست که زن" و "من می خواهم برای رای دادن یک فرد از رنگ های خاص که فرد."

این توضیحات خود را انجام استتار. و آنها را در مجاورت یکی دیگر از ایده شده است که در اختیار داشت در سال 2020 مقدماتی: "electability." "Electability" ادعا می شود خوش خیم و هدف از نگرانی. آن است که نه. آن را صرفا outsources تعصبات توجیه آنها با توسل به نقایص اخلاقی از تصور دیگران است. آن را در مورد همسایگان و "مردم دیگر" و "چه کشور آماده است." آن را می اندازد تا دست خود را شسته و آنها را در همان زمان. و آن را نشان می دهد به خصوص موذی سویه جنسیتی. این تبعیض سیاسی گذشته است بلانت و نامرد در بيان آن ("قفل! او را! تا!"/ "آهن! من! پیراهن!" / "او شیطان"). این تبعیض سیاسی در حال حاضر, اما, کمی متفاوت است: آن را بهتر می داند حتی اگر آن را با شکست مواجه می شود بهتر است. آن است که کمی cannier. این lawyered ، آن است که بدانند, روز به روز, چگونه به حفظ deniability قابل قبول.


"این غیر ممکن است به دانستن درجه که جنسيت عوامل به یک نامزد سیاسی درخواست تجدید نظر و یا عدم آن به خصوص در سطح ریاست جمهوری" میشل Cottle یک بار سرمقاله-عضو هیئت مدیره در او نوشت "شاید دفعه بعد" ستون در روز پنج شنبه. The Rolling Stone نویسنده جمیل اسمیت توضیح داد هریس خروج از این مسابقه در ماه دسامبر بود: "من نمی توانم به طور کامل توضیح سقوط یک کمپین است که در همین چهار ماه پیش بود که تیراندازی به بالای نظرسنجی پس از یک منحصر به فرد لحظه در معرض خطر شامل سابقه شخصی با نژاد رخ داده است بر روی پلت فرم ملی."

کسانی که ارزیابی refreshingly و مولد صادق. Punditry ارزش گوشخراشی; وقتی که می آید به راه هایی که تعصب inflects خود را در سیاست های انتخاباتی, اگر چه آن است که اغلب دقیق ترین to punctuate تجزیه و تحلیل با علامت سوال به جای دوره. مکانیک ریاست جمهوری آمریکا سیاست همیشه خواهد بود در برخی از حس unquantifiable. سیاسی "جاذبه" یک شکل از تفکر جادویی. "حرکت" است که نه تنها فیزیک بلکه از اسطوره است. علامت سوال بازیگران سایه های بلند. آیا هریس کمپین پایان دادن راه آن را به دلیل فقیر پیام و یا به دلیل سابقه خود را به عنوان دادستان و یا چون او یک زن بود از رنگ بود که بیش از حد خوش بینانه در ارزیابی خود که ملت آماده بود به رهبری کسی است که هویت? می توانید وارن نشان در سه شنبه—که پیش بینی شد با نتایج بدون زرق و برق در اوایل متحده—توان توضیح داد جنسیتی? یا آن که او مدیکر برای همه برنامه ریزی شده بود به اندازه کافی و یا که او مدیکر برای همه برنامه ریزی شده بود بیش از حد و یا که او تا به حال گرفته شده است که بیمار توصیه آزمایش DNA? آن چیز دیگری به طور کامل ؟

شما نمی توانید به طور کامل می دانم. شما نمی توانید به طور کامل می گویند. آنچه شما می توانید انجام دهید این است نقطه به زن گفت: از وارن "وجود دارد فقط چیزی در مورد او که من فقط نمی خواهم. من فقط احساس نمی مانند او نامزد واقعی. من برای پیدا کردن زبان بدن او به خارج از قرار دادن. او بسیار سرد است." یا شما می توانید نقطه به کابل-اخبار دانشمند که گفت که نامزد "آیا ما می خواهیم او را دعوت به اتاق خواب و اتاق نشیمن در هر روز برای چهار سال؟" یا به این روزنامه نگار که mused که او "مطمئن شوید که چه دروغ های زیادی در مورد پس زمینه خود را." یا به این اتهام که او پیش بینی شده "یک" holier than تو نگرش است که همکاران خود را پیدا کنید." یا به این نظر است که او خشم "unmeasured و تقریبا unhinged." شما می توانید توجه داشته باشید که اولین سوال کریستن جیلیبرند دریافت در اولین کنفرانس خبری او به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری شد در مورد او likability. شما می توانید مرجع زمان هریس خواسته شد مشخصات بالا, دانشمند, در, توییتر, آیا او راه خود را به بالا.

در حالی که شما در آن هستید شما همچنین می توانید نقطه به تمام مطالعاتی که برجسته راه زنان سیاستمداران برای جاه طلبی خود را. شما می توانید نقطه به نمونه های بی شماری از زنان در عمومی گفته می شود ساکت تر بود بیشتر انطباق برای گرفتن فضای کمتر. شما می توانید ذکر است خیلی بیشتر.

و هنوز هم شما نمی قادر خواهد بود به آن را اثبات کند. چیزی که در مورد زن ستیزی درونی است که آن داخلی است. "Likability" است که در یک معنا بسیار وسیع بنیادی مورد نیاز از هر نامزد. به طوری که دیگر عمیقا ذهنی داده های نقطه "اصالت." این deniability قابل قبول است پخته به منطق مبارزه. تبعیض جنسی مانند نژادپرستی است که هر دو خسته و اگزوز مانند: آن است که بسیار شایع است که گاهی اوقات مردم فراموش می شود خشمگین در مورد حضور خود را. "Electability" می یابد و در پناه مه. به جای یک زن درست نیست که زنخود را توضیح از چیزهایی است که من نمی جنسیتی; افراد دیگر هستند. آنها نه برای رای دادن زن به دلیل آنها را پایین نظرات زنان و یا اینکه آنها فرض کنیم که افراد دیگر انجام دهید ؟ شما می توانید طرح دعوی سوال بی وقفه. است که در برخی از حس نقطه.

در اواخر سال 2008 محققان David Paul and Jessi L. Smith چاپ مقاله بررسی آنچه اتفاق می افتد زمانی که زنها در برابر مردها برای ریاست جمهوری. "اگر چه برخی از نظرسنجی ها نشان می دهد که 81 درصد از آمریکایی ها خواهد شخصا برای رای دادن واجد شرایط زن نامزد از حزب خود" آنها نوشت: "دیگر [2005] نظر سنجی حاکی از آن است که نزدیک به یک سوم از آمریکایی ها باور دارند که خود را 'همسایگان تمایلی به رای دادن برای یک زن." و در یک نظرسنجی انجام شده در ماه ژوئن منتشر شده در The Daily Beast, 74 درصد از مستقل و دموکرات ها ادعا می شود شخصا راحت با مفهوم یک زن رئیس جمهور. تنها 33 درصد فکر همسایگان خود خواهد بود به همین ترتیب روشنفکر. در نیویورک تایمز مقاله در تابستان گذشته رای دهندگان گفت: در مورد وارن "من او را دوست دارم شور و شوق. او هوشمند او بسیار هوشمند است. من فکر می کنم او بود رئیس جمهور." رای دهندگان اضافه شده: "من نگران هستم در مورد اینکه آیا او می تواند برنده باشد."

"Electability," استفاده می شود در راه است که نشان می دهد سیاست نظریه بازی ها. اما آن همچنین در درمان این نظریه خود را به عنوان یک شکل از آمرزش. این روش آشنا است. "مردم دیگر" استفاده شده است برای توجیه تئوری های توطئه است. (یک کتاب اخیر در مورد توطئه در سن مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بسیاری از مردم می گویند.) "مردم دیگر" فراخوانده شده اند به استدلال می کنند که #MeToo—با توجه به گروه ناشناس دیگران—بیش از حد رفته. کسانی که همان طیفی دیگران در حال حاضر کمک به توضیح دهد که چرا برای آینده قابل پیش بینی آمریکایی ها اداره خواهد شد توسط یک مرد.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im