Sexts نهفته است و Kompromat?

جهانی عصر که در آن, فرانسوی, چهره های عمومی قادر به نگه داشتن زندگی خصوصی خود را خصوصی است کاملا احتمالا ب

توسط NEWS-SINGLE در 4 اسفند 1398
قبل از رسوایی جنسی, بنیامین Griveaux در حال اجرا بود برای شهردار پاریس.فیلیپ Wojazer / ایسنا

تا زمانی که در این ماه بنیامین Griveaux بود و نه بدون زرق و برق نامزد شهردار پاریس تاسیسات آب و در مقام سوم. او شده است می خواهم دولت فرانسه سخنگوی رئیس جمهور امانوئل پاکسازی و ضعیف شهرداری اجرا کمرنگ به نظر می رسید حاکی از پاکسازی را dimming سیاسی و اقبال. و سپس ناگهان آمد به بیرون درز متون و فیلم ها که در آن Griveaux می گوید و نشان می دهد!—یک زن که همسر خود را فقط چگونه هیجان زده او است به او مراجعه کنید.

پیامدهای شد سویفت. Griveaux, دارای رنگ خاکستری رو خارج از مسابقه است. فک کاهش یافته است در سراسر فرانسه است. نه از شوک که او ظاهرا تقلب در همسر خود را با کسی که با او دارای سه فرزند جوان است. و یا حتی از تعجب که Griveaux که 42 در زمان خطر از فیلمبرداری خود را ، اما نه به این دلیل که ارز شده بود به بیرون درز کرده بود و منجر به چیزی که هرگز در فرانسه اتفاق می افتد: یک سیاستمدار پله پایین چون از چیزی در زندگی خصوصی.

به نظر می رسد شما شایسته است که داستان آغاز می شود با روسیه و عملکرد هنرمند پیوتر Pavlensky که به بیرون درز Griveaux پیام های خود ساخته شده سایت به نام pornopolique.com. Pavlensky, 35, بهترین و شناخته شده برای استخوانی خود را از بیضه به تخته سنگ قرمز, مربع, 2013, اکشن, او گفت: باید به عنوان "یک استعاره برای بی تفاوتی سیاسی بی تفاوتی و تقديرگرايي معاصر جامعه روسیه." در ارسال پیام های این هنرمند که اتحاد سیاسی-پناهندگی در فرانسه تقبیح "نفاق" از Griveaux که تا به حال به تصویر کشیده شده خود را به عنوان یک مرد خانواده در طول مبارزات انتخاباتی خود. رسانه های فرانسه را شناسایی کرده اند که Griveaux رد و بدل پیام در سال 2018 به عنوان الکساندرا د Taddeo 29 ساله و دانشجو که بعد از آن با او درگیر شد Pavlensky. (او تایید کرده است که او دریافت کننده پیام را انکار می کند اما مشارکت فعال در انتشار آنها با توجه به Le Monde. Pavlensky گفته است که او به سرقت برده مواد از کامپیوتر خود را.)

به مراتب بیشتر از یک برانگیختن محلی کنجکاوی و یا حتی فقط فرانسه نسخه از آنتونی وینر رسوایی #GriveauxGate را گرد هم آورده و نه تنها جنس سیاست و اخلاق در #MeToo عصر بلکه نظارت دیجیتال, ممکن است روسیه, اتصالات, تئوری های توطئه بوی kompromatو بازیگران از کاراکتر ها که Quai d'orsay ملاقات و تماس با عامل خود در دیدار آینه سیاه و سفید. با گذشت هر روز از آن می شود کمتر روشن که آیا #GriveauxGate نشان دهنده نفوذ آمریکا در حیات سیاسی, و یا اینکه آیا چیزی شوم در جریان است در زمانی که حریم خصوصی فرسایش در همه جا.

Griveaux است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک قربانی تند و نیش حتی توسط افرادی که محکوم رفتار او. سیاستمداران و شهروندان در سراسر طیف سیاسی را محکوم کرد و آنچه آنها را به عنوان آمریکایی از زندگی سیاسی—آشکار نفوذ تحریک کننده پیوریتن اخلاق است. چگونه جرات این اتفاق می افتد در اینجا که در آن زندگی خصوصی مقدس است! به جز این زمان در اطراف, خشم همراه با دوش آب سرد آورده عصر رسانه های اجتماعی و داده های نظارت که در آن سیاستمداران کشف کرده اند که از آنها به عنوان آسیب پذیر به عنوان هر کس دیگری به آنلاین نشت.

در روزنامه هفتگی Le Journal du Dimanche, ریچارد فران رئیس مجلس ملی و سوسیالیستی هشدار داد: "اجازه دهید اشتباه شفافیت و اطفاء شهوت با نگاه, مقدمه به یک نوع تفتیش عقاید. در این نرخ خواهد شد که خطر را از زندگی عمومی اگر آن را می تواند تبدیل به حول و حوش اتاق دائمی مجازات?" این مقاله نویس فیلیپ وال اعلام کرد که "کدورت از زندگی خصوصی این است که پایه و اساس اولیه انگیزه دموکراتیک ساخت. بدون آن آزادی است که یک کلمه خالی." تنها دو سیاستمدارانی که احتمالا "باید از مقاربت," وال ادامه یافت شد روبسپیر "که شروع به ترور و فرستاده خود را با دوستان و تقریبا تمام روشنفکران عصر خود را به گیوتین و هیتلر." (بله باور کنید یا نه این بوده است که تنور این بحث باشد.)

دیگر مفسران فکر می کنم Griveaux می توانست بیشتر مراقب باشید. آن Roumanoff همچنین در Le Journal du Dimancheارائه یک لیست از پیشنهادات و انتقادات: "1. شما حق به روابط خارج از ازدواج. این است که فرانسه هر کس می داند که گاهی اوقات شما نیاز به کاهش فشار کمی. شما لازم نیست که به بی گناه اما شما باید با احتیاط باشد. 2. جلوگیری از نمایش ازدواج خود را در پوشش می دهد از مجلات و صحبت کردن در مورد خانواده خود را با محبت صدا اگر شما بی گناه."

او توصیه Griveaux به استفاده از تلفن همراه اختصاص داده شده است که نشان داده نمی شود نام خود را. و سپس: "4. آیا ارسال sexts شما یک نوجوان نیست." به جای نوشتن "نمی توانید صبر کنید برای دیدن شما و با شکوه خود را سینه دوباره این شب است. نگاه آنچه که دولت شما رو من در این صبح"—است که آنچه به بیرون درز متون خواندنی او پیشنهاد کرد چیزی شبیه به "دیدن شما در 7 p. m. به بررسی اسناد و مدارک. ما نیاز به حفاری های عمیق مشکل این است که گرفتن سخت تر است."

Griveaux نه تایید آن است که او در این ویدئو در Pavlensky سایت که دولت فرانسه تعطیل کرده است. اما وکیل ریچارد مالکا است تحت پیگرد به صورت غیر قانونی چاپ و نشر خصوصی مواد. (این رسوایی گسترش my French vocabulary قابل توجهی, اما اصطلاح فرانسوی, انجمن انتقام معلوم می شود ... انجمن انتقام.)

در ایالات متحده یک سیاستمدار خصوصی زندگی به طور کلی دیده می شود به عنوان بازی منصفانه برای نظارت عمومی. اما امریکا چندین بار انتخاب رهبران که زندگی شخصی نیست باید ما می گویند فراتر از سرزنش. و فرانسه نیز قبلا نقض زندگی خصوصی خود را عمومی آمار و ارقام نیست حداقل در سال 2014 زمانی که تلخیص تصاویر منتشر شده از رئیس جمهوری فرانسوا اولاند در یک موتورگازی به ارائه کروسانت به Julie Gayet بازیگر با او در داشتن امر است.

انتشار عکس مشخص شده یک تغییر بزرگ است. رئیس جمهور فرانسوا میتران معروف نگه داشته و یک دوم خانواده از چشم های عمومی. (در سال 2016 آن Pingeot رئیس جمهور سابق عاشق کسی که با او تا به حال یک دختر به چاپ مجموعه ای از 1,200 از عشق خود نامه که برخی از آنها واقعا زیبا هستند.) آن را یک راز در فرانسه است که دومینیک استراوس کان سوسیالیستی سیاستمدار سابق و مدیر عامل صندوق بین المللی پول تا به حال یک میل شدید برای هوسران,' باشگاه است. در سال 2012 او دستگیر شد و به اتهام آزار یک خدمتکار هتل در نیویورک اتهامات عنوان شده است که پس از آن کاهش یافته است. در سال 2015 او تبرئه اتهام درخواست فحشا. (به عنوان یک جوان سوسیالیست ، Griveaux در واقع کار می کرد با استراوس کان.)

اگر #GriveauxGate نشانه یک لحظه نقطه عطفی در فرانسه آن را به طور کامل به دلیل آمریکایی از اخلاق. اما من شک دارم که Griveaux را پایین پا قبل از #MeToo عصر. امروز چیزهایی که مردان رو در گذشته دیگر پرواز حتی در فرانسه. یک مثال نخست (و به مراتب بیشتر فاحش از Griveaux مورد) توسط جبرئیل Matzneff یک نویسنده فرانسوی از وسط شهرت که bragged و نوشت: در مورد درگیر شدن در آزار جنسی کودکان و محافظت شده برای دهه های دوستان در استقرار. پس از یک زن منتشر خیره کننده خاطرات ماه گذشته رضایت, در مورد رابطه او با Matzneff زمانی که او یک نوجوان فرانسوی پلیس باز یک تجاوز به عنف و بررسی و دعوت از دیگر قربانیان بالقوه برای آمدن به جلو نیز یک نقطه عطف در فرانسه.

اما فراتر از چارچوب گسترده تر که در آن #GriveauxGate فوران کرده است آیا این حقایق در مورد. Griveaux وکیل گفته است که او فکر نمی کند Pavlensky به تنهایی عمل کرده. بدون نام بردن از نام دولت فرانسه سخنگوی تکرار سوء ظن و گفت Pavlensky "مطمئنا عمل به تنهایی نیست." او با انتشار این پیام در کسی دستور? فرانسه در رسانه ها thrumming با حدس و گمان. عدم وضوح است fomented یک فضای سردرگمی و عدم قطعیت که در آن تئوری های توطئه رشد.

پلیس فرانسه بازداشت Pavlensky و متهم او را با غیر قانونی چاپ و نشر پیام. گوشه ای از طریق تلویزیون خبرنگاران به عنوان او در سمت چپ یک دادگاه در هفته گذشته گفت که او ایستاده بود با اقدامات خود. آیا او خود را نگه سیاسی-پناهندگی در فرانسه نامشخص است. پلیس بازداشت و مورد سوال د Taddeo بیش از حد, بیش از درز ارز. او ساخته شده روی جلد این هفته پاریس مطابقتفرانسه را برجسته هفتگی تلخیص با تیتر "دام."

Pavlensky و د Taddeo ظاهرا معرفی شده توسط Juan برانکو یک وکیل بود که بخشی از جولیان آسانژ را در دفاع تیم و است که آوازی حامی ضد پاکسازی زرد "جلیقه" جنبش است. داستان می شود عجیب و غریبتر. به بیرون درز ارز در وب سایت مبهم جلب توجه آن, توییتی از جمله توسط یواخیم پسر-فراموش نکنید که یک نماینده مجلس که ترک پاکسازی حزب. (پسر-فراموش توييتها شد و پس از آن در نظر گرفته شود.)

من تعجب می کنم چه Pavlensky هدف است که در اینجا علاوه بر هرج و مرج تحریک. اجرای خود را معمولا شامل خودزنی—دوخت لب های خود را تعطیل, قطع بخشی از گوش خود را—برای ایجاد یک نقطه سیاسی است. در سال 2015 او آتش به درب مسکو Lubyanka زندان است. در پاریس در سال 2017 پس از دریافت پناهندگی او آتش به یک شعبه بانک فرانسه در اعتراض به قدرت مالی و زخم گذراندن نزدیک به یک سال در زندان است.

است به بیرون درز Griveaux ارز خاموش-نام تجاری برای Pavlensky یا یک مسیر جدید برای هنر ؟ در هر دو روسیه و فرانسه Pavlensky گنجانیده شده است او در بازجویی پلیس به کار خود را. "آنچه من انجام است تبدیل جداول و نقشه کشی دولت به روند ساخت هنر" گفت: مجله نیویورک تایمز در یک روشنایی مشخصات سال گذشته است. "قدرت روابط تغییر دولت وارد کار هنری می شود و یک شی یک بازیگر است." ساخت Griveaux خصوصی زندگی عمومی ممکن است Pavlensky ترین عملکرد شجاعانه و در عین حال. قطعا آن را پیدا کرده و به بزرگترین مخاطبان است. و کاملا احتمالا به پایان رسیده است عصری که در آن, فرانسوی, چهره های عمومی قادر به نگه داشتن زندگی خصوصی خود را خصوصی.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.detny.im
آخرین مطالب