"Shadowland": یک پروژه جدید از اقیانوس اطلس در قدرت و خطر توطئه

منتشر شده در مطبوعات همهجانبه سری راه اندازی با آدرین LaFrance پوشش داستان در نبوت از QAnon, بررسی چگونه ت

توسط NEWS-SINGLE در 25 اردیبهشت 1399

توطئه تفکر شکل گرفته جهان برای قرن ها, از بین بردن بزرگ موسسات بین بردن دانش به خطر انداختن دموکراسی و پایان دادن به زندگی. این نظریه را تهدید می کند و نه فقط فردی حقایق اما این ایده که تجربی حقیقت در همه وجود دارد. و در حال حاضر با یک رئیس جمهور ایالات متحده که پیشرفت توطئه فکر کردن در مورد یک بیماری همه گیر است که منجر به 82,000 گزارش مرگ و میر در امریکا آن را تبدیل به یک تهدید وجودی.

در تلاش برای درک بهتر ما چگونه به اینجا رسیدیم و چگونه ما ممکن است پیدا کردن یک راه اقیانوس اطلس امروز راه اندازی "Shadowland" یک اکتشاف چگونه تئوری های توطئه را شکل داده اند و امریکا و چرا آنها قوی تر و خطرناک در حال حاضر از همیشه.

Shadowland شما طول می کشد پایین سوراخ خرگوش را از طریق تعاملی پروژه پورتال ساخته شده با تلفن همراه خواننده در ذهن; محصول و تصاویری مرکزی به داستان سرایی. آن را نشان دهنده برخی از جاه طلبانه ترین کار از سال حتی به عنوان اطلس همچنان به اعمال وزن پر از اتاق خبر خود را به پوشش بزرگترین داستان ما سن: جهانی همه گیر مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری و گسترش illiberalism در سراسر این سیاره است.

این پروژه آغاز بکار با "نبوت از س" سردبیر اجرایی آدرین LaFrance's داستان پوشش در QAnon آتلانتیک ژوئن مسئله است. با آن سپاه از پیروان ساختگی در مورد کوروناویروس ها و پیش بینی در مورد "دولت عمیق," QAnon قدرت—و رد از واقعیت آن نشان دهنده—تنها رشد می کند. LaFrance هشدار می دهد که QAnon "یک جنبش متحد در جرم رد دلیل عینیت و دیگر ارزش های روشنگری. و ما به احتمال زیاد نزدیک به آغاز داستان آن از پایان ... نگاهی به QAnon است برای دیدن و نه فقط یک تئوری توطئه اما تولد یک دین جدید است."

از طریق مصاحبه با حومه مادران که تبدیل شده ایم مؤمن و مؤمنان hucksters که زندگی را واسطه آن نظریه و هیلاری کلینتون بود که متهم توسط س از در حال اجرا یک کودک جنس حلقه از واشنگتن دی سی پیتزا فروشی LaFrance به دنبال درک چه انگیزه جنبش پیروان و چگونه اختراع واقعیت اشکال در خود ما است.

در مقدماتی مقاله سردبیر جفری گلدبرگ می نویسد: "مغلوب ساختن پیشی جستن می کند و نه دفاع از دموکراسی ما از عواقب ویرانگر از توطئه تفکر است. او پذیرای آنها است. یک تئوری توطئه—birtherism—او مسیر به قدرت و در دفتر او هشدار می دهد از قدرت 'دولت' با شدت از QAnon شاگرد. او حتی شروع به سوال رسمی coronavirus مرگ و میر است که او را می بیند به عنوان شواهدی از یک تیره از توطئه علیه او. چگونه است که او متفاوت از الکس جونز از توطئه کنندگان از روسیه و خاورمیانه? او زندگی در کاخ سفید است. است که یکی از تفاوت های اصلی.

"این غیر محتمل سوال—چگونه یک فرد با یک ضعف برای توطئه به فکر رسیدن به ریاست جمهوری?—ممکن است در میان مهم ترین را از آینده انتخابات است و نه صرفا سیاسی مسابقه اما یک همه پرسی در روشنگری ارزش ها و در واقعیت خود را. مزخرف مزخرف است به جز زمانی که آن را می کشد. و توطئه تفکر به ویژه هنگامی که پیشرفته توسط رئیس جمهور ایالات متحده یک تهدید وجودی."

رهبری ویژه-پروژه ویرایشگر الن کوشینگ, "Shadowland" راه اندازی با مجموعه ای از گزارش مقالات و داستان در توطئه است. همچنین امروز منتشر شده: تحریریه آدم Serwer گزارش در مورد birtherism باعث به رئیس جمهور تهمت; تحریریه مگان Garber توضیح می دهد که چگونه این مکانیسم از واقعیت تلویزیون آموخت مردم را به هیچ کس اعتماد; تحریریه Kaitlyn تیفانی به بررسی خطرناک تئوری های توطئه در مورد 5G و فن آوری های بی سیم; نویسنده رابین اسلون کمک dystopian داستانی که تصور آینده ای که در آن نظریه پردازان توطئه پیروزی و شخصی در یک مقاله کوشینگ reexamines او در دوران نوجوانی به عنوان یک نوجوان توطئه نظریه پرداز.

قطعات جدید در توطئه خود ادامه خواهد داد به انتشار در "Shadowland" در طول سال.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب