او می خواست به یک جمهوری خواه رئیس جمهور. او در رای گیری برای بایدن.

سیاست سابق جمهوری خواه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Carly Fiorina می گوید بلیط که او قصد دارد به رای جو بای

توسط NEWS-SINGLE در 5 تیر 1399

جمهوری خواهان که می گویند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید از دست دادن در ماه نوامبر اما اصرار آنها موفق به کسب رای نیست جو بایدن نیست, صادق بودن, Carly Fiorina استدلال می کند.

Fiorina بود که یک جمهوری خواه نامزد ریاست جمهوری چهار سال پیش و به طور خلاصه تد کروز آینده نگر در حال اجرا همسر. مغلوب ساختن پیشی جستن نیاز به رفتن او می گوید:—و این بدان معناست که او برای رای دادن بایدن.

Fiorina حال رفتن به نگه داشتن آرام و نوشتن در یکی دیگر از نامزد یا رای های شخص ثالث. "من بسیار روشن است که من نمی توانم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن" او به من گفت: در مصاحبه ای که شنیده می شود به طور کامل در آخرین قسمت از بلیط. "و انتخابات دودویی گزینه." او تلاش می کرد با تصمیم گیری که آیا برای رفتن است. اما او گفت که این مبارزه یکی جمهوریخواهان نیاز به—از جمله کسانی که با توجیه حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود اختلافات به دلیل برخی از سیاست های خود و یا قضایی قرار ملاقات.

"به عنوان شهروندان رای ما بیش از یک بررسی بر روی یک جعبه. شما می دانید, آن را بیانیه ای در مورد که در آن ما می خواهم برای رفتن و من فکر می کنم آنچه ما نیاز داریم در حال حاضر در واقع رهبری واقعی است که می تواند به متحد کردن کشور" او گفت:. "من را تشویق کرد که جو بایدن است که یک فرد از تواضع و همدلی و شخصیت. من فکر می کنم او نشان داد که از طریق زندگی خود را. و من فکر می کنم ما نیاز به تواضع و همدلی در همه جا در زندگی در حال حاضر. و من فکر می کنم شخصیت می شمارد."

البته تهمت diehards اخراج خواهد شد ، او گفت: در طول سال است که تهمت نیست یک تاجر واقعی که او فاقد شخصیت است که او تعریف یک مستبد که استیضاح شد "حیاتی است." اما او نه کلیشه ای از یک جمهوری خواه له: قبل از سال 2016 اجرا شد یک حزب چای–نوع کاندیدای سنا در سال 2010 و مدیر عامل شرکت Hewlett-Packard. چهار سال پیش به او رای دادند برای مغلوب ساختن پیشی جستن—حتی پس از او گرفتار شده است گفت: در مورد او "نگاه کنید که در آن صورت! هر کسی رای برای که ؟ شما می توانید تصور کنید که در این صورت رئیس جمهور بعدی ما?"

سناتور لیزا Murkowski از آلاسکا, که گفت که او موافق با سابق وزیر دفاع جیمز Mattis که مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید به قانون اساسی اما این است که "مبارزه" با این که آیا به رای دادن برای او قرار دادن سیاست بر اصل Fiorina به من گفت. جان بولتون که گفت که او امیدوار است برای امریکا خاطر که تهمت از دست می دهد اما او به نوشتن در یک محافظه کار جمهوری خواه به نظر می رسد به Fiorina مثل او "به شدت در تلاش برای حفظ برخی از موقعیت خود در حزب جمهوری خواه به عنوان یک محافظه کار جمهوری خواه است." همانطور که برای کروز که تبدیل به یک مشتاق تهمت مدافع—او گفت که او صحبت نشده با او در سال است. و مغلوب ساختن پیشی جستن او به من گفت می توانید صدای جیر جیر هر چه او می خواهد در مورد او.

آن شده است یک سفر آسان به حمایت از حزب دموکرات به ویژه هنگامی که او فکر می کند در مورد مسائل است که او مراقبت عمیقا در مورد, مانند, محدود کردن هزینه های دولت و محدود کردن سقط جنین. اما به عنوان او مشغول به کار شده است با باز کردن قفل پتانسیل پایه و اساس که بر افزایش تنوع در میان شرکت های بزرگ رهبری او را نیز مشاهده شده است که چگونه بیماری همه گیر کوروناویروس در معرض نابرابری در امریکا است. او نیاز به صحبت کردن بیش از حد. سناتور برنی ساندرز و الیزابت وارن حق او گفت: ساختار قدرت شده اند خم بیش از حد نسبت به کنترل شرکت های بزرگ. اما اگر اصولگرایان واقعا می خواهید برای انجام هر چیزی در مورد آن, او گفت:, آنها نیاز به شروع به ایستادن برای خود اصول است.

گوش دادن به مصاحبه در اینجا:

اشتراک بلیط در اپل پادکست, Spotify و یا یکی دیگر از پادکست پلت فرم برای دریافت قسمت های جدید را به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.


آنچه در زیر یک ویرایش و فشرده رونوشت:

Dovere: تام نیکولز استاد و نویسنده ای که یک جمهوری خواه که روشن تهمت توییتی چند هفته پیش: "من مطمئن هستم که من مردم." با آنچه اتفاق افتاده با حزب جمهوری خواه بیش از این چند سال گذشته, آیا شما می دانید که مردم خود هستند ؟

Fiorina: من ثبت نام جمهوری خواه. من باور نمی کنم من مدیون وفاداری به حزب. من اعتقاد دارم که من مدیون وفاداری به عنوان یک شهروند در جامعه من به قانون اساسی به دیگر آمریکایی. و من فکر می کنم ما شاهد به خصوص در دوران مغلوب ساختن پیشی جستن—اما قبل از آن به عنوان به خوبی— چه جورج واشنگتن هشدار داد ما در مورد این است که این مشکل با احزاب سیاسی است که مردم را به مراقبت تنها در مورد برنده و آنها را فراموش کرده ام در مورد ارزش ها و حاکم. به طوری که من علنا گفت قبل از من جونگ در مورد اینکه آیا من وفادار جمهوری خواه یا نه و من عدم نگرانی در مورد که در آن "مردم" هستند که در یک ساختار حزب.

Dovere: هنگامی که سابق وزیر دفاع جیم Mattis گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن یک تهدید بود به قانون اساسی و لیزا Murkowski گفت: او با موافقت برخوردار است اما "مبارزه" با این که آیا برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن آیا شما را در درک که مبارزه?

Fiorina: اگر شما یک سیاستمدار کنم. منظورم این است که اگر شما یک سیاستمدار شما متمرکز بر برنده شدن است. و من فکر می کنم همه سیاستمداران سیاستمداران منتخب در حزب جمهوریخواه تلاش کرده اند با قدرت مغلوب ساختن پیشی جستن را پایه. و بنابراین من نمی فهمم این مبارزه از نقطه نظر اصول و عقاید. اما من نمی فهمم آن را از نقطه نظر یک سیاستمدار. من فکر می کنم که چرا مردم در حال از دست دادن ایمان در سیاست و به همین دلیل بیش از حد بسیاری از مردم فکر می کنم همه سیاستمداران هستند.

Dovere: شما را ساخته اند تا ذهن خود را در مورد که شما در حال رفتن برای رای دادن در ماه نوامبر ؟

Fiorina: من بسیار روشن است که من نمی توانم پشتیبانی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. و شما می دانید انتخابات دودویی گزینه ... من به این می گویند: من فکر می کنم—امیدوارم—که بایدن می داند که این لحظه در تاریخچه تماس برای او به یک رهبر و نه یک سیاستمدار.

Dovere: اما بنابراین شما در حال رای گیری برای جو بایدن?

Fiorina: خوبی آن نیست تا نوامبر است. من نه رای گیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آن را یک انتخاب دودویی. بنابراین اگر در مواجهه با یک انتخاب دودویی در یک رای گیری: بله.

اما من فکر می کنم فقط به عنوان مهم یک نقطه است که: او را از فشار زیادی که همه سیاستمداران را به یک سیاستمدار. و در عین حال من فکر می کنم آنچه این ملت است که به دنبال یک رهبر است. تفاوت در چیست ؟ خوب سیاست است که در مورد برنده شدن-از دست دادن. من right; شما در اشتباه هستید. آن است که اغلب مورد بحث بین افراط و تفریط. رهبری از سوی دیگر در مورد حل مشکل و پیشرفت و تغییر جهت از همه چیز برای بهتر, که به معنی آن را در مورد تواضع و همدلی و همکاری است. و من فکر می کنم این لحظه بر جو بایدن به یک رهبر. من را تشویق کرد که جو بایدن است که یک فرد از تواضع و همدلی و شخصیت. من فکر می کنم او نشان داد که از طریق زندگی خود را.

Dovere: آنچه در مورد جان بولتون که می گوید: او شما را در نوشتن یک محافظه کار جمهوری خواه حتی اگر او می خواهد از مغلوب ساختن پیشی جستن به از دست دادن ؟

Fiorina: من واقعا نمی دانم چه چیزی را از آن. من نمی توانم جزئیات جان بولتون ذهن, اما من فکر می کنم جان بولتون است که به شدت در تلاش برای حفظ برخی از موقعیت خود در حزب جمهوری خواه به عنوان یک محافظه کار جمهوری خواه. و شاید چیزی که باعث می شود او را به می گویند که.

Dovere: چرا آن را به اندازه کافی می گویند که رئیس جمهور رو اصلاح مالیات و همه قضات و او را خاموش نگه دارید همه لیبرال سیاست هایی که او می گوید را بایدن?

Fiorina: من این را تحسین خود را در دیوان عدالت میدارد و قضات که او را منصوب به دادگاه های پایین تر. و من طرفدار زندگی, و من کاملا موافقم با مالیات-اصلاحات بسته است. من نمی موافقت با کمک مالی از شرکت های بزرگ. منظورم این است که من همیشه موافق با مواضع حزب جمهوری خواه گرفته است. اما وجود دارد مقدار زیادی از سیاست تفاوت که من با جو بایدن. و وجود دارد مقدار زیادی از سیاست تفاوت که من با پیشرفته تر جناح از حزب دموکرات. و در عین حال من فکر می کنم زمانی که بایدن در مورد روح ملت, من فکر می کنم آنچه که او صحبت کردن در مورد اصول و ارزش و شخصیت. اصول مانند coequal شاخه های دولت اصول مانند حل مشکل باید یک فرایند مشارکتی مرکب روند. من فکر می کنم همه کسانی که همه چیز مهم است.

Dovere: سقط جنین یک مسئله مهم برای شما است. مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او شده است بسیار متعهد به مسدود کردن سقط جنین و منصوب قضات در حمایت از محدودیت. بایدن نخواهد بود. چگونه می توانم به شما آشتی آنچه شما را به عنوان یک مسئله مرگ و زندگی ؟

Fiorina: اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها معتقدند که سقط جنین به هر دلیلی در همه پس از پنج ماه اشتباه است. و در عین حال ما ساخته نشده و پیشرفت است که با وجود داشتن قطعه از قانون در مقابل از ما. چرا که بازی سیاست در این مورد شما یا طرفدار انتخاب و هر سقط جنین در هر زمان خوب است یا شما طرفدار زندگی است و هیچ میانه و ما باید به تصویب اصلاحات در تشخص. ما در حال پیشرفت است. و بنابراین اجازه دهید تمرکز بر روی پیشرفت که در آن مردم به توافق برسند و در واقع حل مشکل سقط جنین پس از پنج ماه. بیایید شروع وجود دارد. و من در مورد آن برای یک زمان بسیار بسیار طولانی. من همچنین می خواهم بگویم این است که اگر ما مراقبت عمیقا در مورد متولد نشده و زندگی کنم چون من فکر می کنم زندگی هر عظیم بالقوه و استعداد خدا. و من فکر می کنم سقط جنین استفاده می شود discriminantly در برابر مردم فقیر و مردم رنگ—اما اگر ما در مورد مراقبت از زندگی که متولد نشده ما نیاز به مراقبت در مورد زندگی که در این دنیا بیش از حد. و این بدان معناست که ما در واقع باید برای پیشرفت جنایی-عدالت اصلاحات و پلیس اصلاحات. و ما را مجبور به ایستادن و تشخیص سیستمیک نژاد پرستی و نژادپرستی ساختاری و ایجاد پیشرفت واقعی که به دلیل بیش از حد بسیاری از زندگی است که در اینجا در حال تلف شدن و نادیده گرفت و رد کرد و نادیده گرفت. و متاسفانه به قتل در روز روشن.

Dovere: بایدن یک مؤمن کاتولیک و او با تلاش خود و موقعیت. اما او منتقل شده است نسبت به محدودیت های کمتری نه بیشتر.

Fiorina: من فکر می کنم این یک مثال عالی از یک فرصت به رهبری و نه فقط بازی سیاست است. او می تواند انجام این کار است. او می تواند منجر شود. او می تواند مشکل را حل کند. او می تواند پیدا کردن زمینه های مشترک در دو حزبی بر اساس.

Dovere: ما در یک دوره بازاندیشی اقتصاد است. چه از لحاظ مالی رویکرد محافظه کارانه به بازاندیشی اقتصاد است که شما می خواهم برای دیدن ؟

Fiorina: آنچه اتفاق افتاده در طول دهه ها و دهه ها است: شرکت های بزرگ با استفاده از قدرت از دولت به کسب و کار خود را بزرگتر و قوی تر و سودآور است. این فقط یک واقعیت است. درست است در بسیاری از صنایع. و بنابراین ما باید برای شروع اساسی شناخت. به اعتقاد من به عنوان بنیانگذاران ما گفت: ما این است که چرا آنها نوشت: قانون اساسی راه آنها بود. قدرت متمرکز شده [است] قدرت آزار قرار گرفته است. بنابراین شما باید شرکت های بزرگ با استفاده از بزرگ دولت است. شما باید افراد ثروتمند با استفاده از پیچیدگی قوانین مالیاتی, همه آن چیزهایی—واشنگتن راه آن ساختار نعمت بزرگ و قدرتمند و ثروتمند متصل. و این بدان معناست که در نظر من است که هر جا که ممکن است ما بلوک-اعطای پول به ایران به جای نگه داشتن آن در واشنگتن دی سی و من فکر می کنم ما باید انجام داده اند که در مراقبت عمل می کنند و ما به عنوان مقابله با کروناویروس. این بدان معنی است که ما باید معقول و مقررات است که دارای شرکت های بزرگ پاسخگو باشد. و این درست آن است که آیا سرمایه گذاری یا انرژی یا رک و پوست کنده فن آوری است. و آن را نیز بدان معنی است من فکر می کنم که ما را به مراقبت فوق العاده برای کمک به کسب و کارهای کوچک زنده ماندن و مطمئن شوید که ساعتی کارگران باید از این فرصت برای به دست آوردن یک زندگی. من فکر می کنم همه آن چیزهایی است که مورد نیاز است. در حال حاضر وجود دارد بسیاری از مردم که گوش دادن به همه که و می گویند: "پسر شما اصلا صدا مانند یک جمهوری خواه است." خوب خوب است. و شاید من اصلا صدا مانند یک دموکرات یا, اما من فکر می کنم اینها چیزهایی است که در واقع کار می کنند. آن پوچ است. منظورم این است که فقط در یک موضوع دیگر: این پوچ چه مدیران پرداخت می شود در حال حاضر نسبت به کارگران ساعتی. و جامعه کسب و کار باید به نگاهی است که در, چرا که اگر آنها نمی, آن را در نهایت دولت در حال رفتن به آن را در. و این لزوما پاسخ درست است.

Dovere: آیا شما نگران این هستید که ما می تواند بیرون آمدن از این بیماری همه گیر با بیشتر نابرابری و مشکلات ساختاری که در اقتصاد بدتر خواهد شد?

Fiorina: نگاه من با الیزابت وارن به عنوان مثال صنعت مالی متمرکز شده بیش از حد قدرت. من موافق با برنی ساندرز که سیستم مراقبت های بهداشتی ما نه برای همه کار. جایی که من با آنها اختلاف نظر دارند عمیقا خود را, پاسخ دولت برنامه برای همه است. و قدرت متمرکز قدرت است ، ما می دانیم که. بنابراین اگر ما همچنان به ایجاد گسترده دولت بوروکراسی به کنترل همه چیز را حدس بزنید ؟ بزرگتر در حال رفتن به بزرگتر و ثروتمند در حال رفتن به دریافت ثروتمند چرا که آنها می دانند که چگونه به بازی بازی های سیستم. و در عین حال کوچک خرد و محروم هستند هیچ بهتر است. بله من بسیار نگران است. و من همچنین نگران—منظورم اینه که من فکر می کنم بسیاری از آمریکایی ها—این بیماری همه گیر در معرض چگونه نابرابر اقتصاد ما است. این اخبار. اما من فکر می کنم مردم در حال آگاه شدن. این خبر که شده است وجود ندارد برابر عدالت و قانون است که از آن خبری نیست و اگر وجود ندارد, فرصت های برابر برای موفقیت است. این خبر که مردم نمی باید دسترسی برابر به مراقبت های بهداشتی با کیفیت. تمام است که در اطراف برای یک مدت زمان طولانی و سیاستمداران استدلال کرده اند در مورد آن برای مدت زمان طولانی. اما آن را بهتر. و بنابراین در حال حاضر ما نیاز به حل مشکل و رهبری نه سیاست به عنوان معمول است.

Dovere: هنگامی که شما فرار برای استدلال خود را به ارمغان بیاورد برخی از کسب و کار ذهنیت به دولت است. که بخشی از چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موقعیت خود را بیش از حد. او ثابت کرده است که دولت نمی نیاز به یک کسب و کار طرز فکر ؟

Fiorina: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اما او یک تاجر موفق است. من درک می کنم این است که دولت های مختلف از کسب و کار. اما در اینجا برخی از چیزهایی که دولت می تواند از یادگیری کسب و کار: تاکید بر نتایج در واقعیت روی داده در اعداد است. و هنگامی که ما در مشکلات است که ما به عنوان یک ملت حقایق و داده ها و اعداد شده اند شفاف برای مدت زمان طولانی. در اینجا یکی دیگر از چیزی است که کسب و کار و نظم و انضباط را به دولت: تاکید بر روی مشتریان. دولت مشتریان هستند که ؟ شهروندان شهروندان است. در اینجا یکی دیگر از چیزی است که می آید از کسب و کار: توانایی به طور مداوم درخواست مشتریان خود را بررسی مشتریان خود را با استفاده از تکنولوژی برای خدمت به مشتریان خود. من صحبت های زیادی در مورد این طول مبارزات انتخاباتی و همچنین. ما باید از این تکنولوژی در دسترس است که به معنای واقعی کلمه اجازه می دهد تا شهروندان به وزن در—و نه سیاستمداران—شهروندان به وزن در هر مسئله مبرم روز است. و در عین حال سیاستمداران از آن استفاده نمی. دولت نمی کند از آن استفاده کنید. اینجا یکی از آخرین: هر دلار می شمارد. در کسب و کار, دلار مهم است. شما نمی توانید به چاپ پول و بنابراین شما صرف مقدار زیادی از زمان اولویت چگونه به صرف پول است. ما نمی اضطراري چگونه به صرف پول در واشنگتن در یک مدت زمان طولانی است که چرا ما فقط نگه داشتن هزینه های بیشتر و بیشتر از آن و همان مشکلاتی که ما در حال صحبت کردن در مورد در حال حاضر مشکلات ما صحبت در مورد 40 سال پیش.

Dovere: شما بودند تد کروز در حال اجرا همسر. هنگامی که آخرین باری که شما به او صحبت کرد?

Fiorina: چند سال پیش.

Dovere: چه چیزی شما را از راه او تبدیل به اطراف در مغلوب ساختن پیشی جستن است و در حال حاضر حمایت از او ؟

Fiorina: من نمی بهانه آن است. من نمی. آن ناامید من. من شده است در ناامیدی من در مورد چگونه چند سیاستمداران شده اند حاضر به ایستادن و صحبت در ارزش ها و اصول است. اما من آن را درک اگر شما در سیاست متاسفانه. بنابراین من مردم, من فکر می کنم خسته از سیاست و سیاستمداران و اینکه آیا آنها در حال دموکرات ها و یا جمهوری خواهان. اگر شما در سیاست, هیلاری کلینتون به عنوان استفاده می شود می گویند شما در آن به آن را برد.

Dovere: چه چرخش مانند متوسط او برای آینده ایران? اگر تهمت از دست می دهد, آن است که یک حزب است که در ادامه به تعریف شده توسط او یا آن حزب است که تلاش می کند تا در مورد او ؟

Fiorina: راستش من نمی دانم. من نمی دانم. من فکر می کنم—من فقط نمی دانم.

Dovere: شما تا به حال تجربه زن بودن در سیاست است. بایدن خواهد انتخاب یک زن به عنوان یک همسر در حال اجرا. چه او نیاز به مراقب ،

Fiorina: خوب, شما می دانید من می دانم آن را صادقانه به تجربه من بود وقتی که من برای اولین بار زن خود را برای رهبری یک ثروت 50 شرکت: آن متفاوت است زمانی که شما متفاوت است. موشکافی متفاوت است. انتقاد متفاوت است. انتظارات متفاوت هستند. هر دو بسیار عالی و بسیار پایین تر است. وجود ندارد به نفع شک اعطا شده است. وجود ندارد فرض شایستگی اعطا شده است. حاشیه برای خطا به مراتب کوچکتر است. من به یاد داشته باشید به عنوان یک نامزد ریاست جمهوری در تلویزیون ملی برای مصاحبه و مصاحبه کننده به من گفت: ما یک بیننده در تگزاس که می پرسد: آیا هورمون جلوگیری از او را از خدمت در دفتر بیضی ؟ به عبارت دیگر نیست یک زن بیش از حد احساسی چیست ؟ و من متوقف شد در تلویزیون ملی و گفتم: "هی ما می توانیم فکر می کنم از یک نمونه که در آن یک مرد قضاوت تیره با هورمون ها از جمله در دفتر بیضی؟" در حال حاضر که یک خنده دار ، اما آن را بسیار گفتن مثال من فکر می کنم. مردان برخی از احساسی ترین موجودات من تا کنون ملاقات کرد و آنها رانده شده و در اندازه گیری هورمون های خود را. و در عین حال ما همیشه نگران زنان احساسات. متفاوت است زمانی که شما متفاوت است. من تا به حال مردم به من می گویند "شما دان' t لبخند به اندازه کافی در بحث مرحله است." هیچ کس را که نظر در مورد هر مردی و هر مردی.

Dovere: چه اتفاقی می افتد اگر رئیس جمهور تهمت توییتهایی دربارهی شما و این مصاحبه ؟

Fiorina: راستش اجازه کسی صدای جیر جیر. من نمی صرف زندگی من در تلاش برای مردم ناراحت. من صرف زندگی من در تلاش برای تاثیر مثبت با کار کردن با افراد دیگر است. و این بدان معنی است که زمانی که من اشتباه می کنم من امیدوارم که من می تواند آن را بپذیرد. وقتی کسی به من می آموزد چیزی است که من نیاز به یاد بگیرند که من امیدوارم که من ترکیب آن است. اما آن را نیز بدان معنی است که من باید به طور صریح در مورد من چه کسی هستم و چه به اعتقاد من و آنچه که من آموخته اند که بیش از یک عمر.

ما می خواهیم به شنیدن آنچه که شما فکر می کنم در مورد این مقاله. ارسال یک نامه به سردبیر و یا ارسال به letters@theatlantic.com.tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن