شرلی جکسون پسر مذاکرات برای خود داستانی مادر الیزابت ماس

الیزابت ماستصویر توسط João Fazendaدر جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه به عقب هنگامی که وجود دارد, جشنواره های فیل

توسط NEWS-SINGLE در 2 تیر 1399
الیزابت ماستصویر توسط João Fazenda

در جشنواره فیلم ساندنس در ژانویه به عقب هنگامی که وجود دارد, جشنواره های فیلم و احزاب—بازیگر الیزابت ماس احساس یک شیر آب بر روی شانه او. او به اطراف چرخید و یک مرد در دهه هفتاد او گفت: "سلام مامان!" آن لورنس جکسون Hyman, قدیمی ترین پسر نویسنده شرلی جکسون. در "شرلی" یک فیلم کارگردانی شده توسط Josephine Decker خزه نقش یک داستان تخیلی نسخه جکسون که در سال 1965 و شناخته شده بود برای او dark tales مانند "فراموش نشدنی از خانه تپه" و نیویورکر داستان "قرعه کشی." در ساندنس هنوز خزه خواسته هایمن چه او از این فیلم است. "من هضم آن," او گفت: مصون سازی.

"شرلی" در حال حاضر در تقاضا و هایمن هنوز هضم. "اگر کسی می آید به فیلم نیست به دانستن هر چیزی در مورد پدر و مادر من آنها را قطعا ترک فکر که مادر من یک دیوانه الکلی و پدر من یک معنی منتقد او گفت:" روز دیگر. او و خزه شدند و اتصال مجدد در زوم; او در خانه اش در شمال کالیفرنیا و خزه در سمت غرب بالا فر در گل hoodie. هایمن دسته مادر خود و مستغلات, اما او نبود که با "شرلی" که بر اساس رمانی از سوزان شال Merrell. این تصور جکسون و همسرش, the New Yorker منتقد استنلی ادگار هایمن (با بازی Michael Stuhlbarg) مصرف در و وحشت یک زن و شوهر جوان در خانه خود در ورمونت در حالی که جکسون با این نسخهها کار در سال 1951 رمان "Hangsaman."

هایمن هشت هنگامی که "Hangsaman" بیرون آمد اما شرلی و استنلی فیلم بدون فرزند هستند. "او پخته شده سه وعده غذا در روز و او سوار ما به دندانپزشک قرار ملاقات ها و توله پیشآهنگی جلسات" او گفت:. او در اعتراض به این فیلم تلخ تصویر و مادر خود را در یک صحنه او می رود به یک حزب و douses مبل با شراب قرمز—که او گفت نه "نسبتا به تصویر بکشد شوخ طبعی است." خزه راننده سرشونو تکون دادن دیپلماتیک است. "این یک تجربه چالش برانگیز برای مایکل و من چون ما مرتب کردن بر اساس از سقوط در عشق با آنها و کار خود و ما همه این تحقیقات" او گفت:. "ما تا به حال به توافق برسند به آن اجازه دهید بروید. من هنوز هم چندان خالی از سکنه خود را—در یک راه خوب!" برای آماده سازی خزه خوانده بود جکسون کتاب و گوش دادن به یک نوار از خواندن "قرعه کشی." "من فکر می کنم من ثبت شده که" هایمن گفت. "مادر من وحشت زده از, در میان چیزهای دیگر, ضبط استودیو, بنابراین من او را پدر من حرمت reel-to-reel ضبط صوت. او کردم یک نوشیدنی با او و شما می توانید شنیدن گهگاه تند یخ هنگامی که او طول می کشد یک مکث."

خزه آورده کپی از اموزش فرانکلین بیوگرافی جکسون و خواندن چیزی او تاکید کرد: "شیطان در ذهن جکسون نوشت: سوء استفاده یک وجدان بد در حال چرخش عادی نگرانی ها و نارضایتی های مخرب به وسواس است." هایمن گفت: "او قابل درک است که طبیعت انسان ناقص است و که در قسمت پایین حتی بیشتر خوش خیم از شرایط وجود دارد. علاوه بر این پتانسیل برای بد است." زمانی که او یک نوجوان-ager او به یاد می آورد "او خواهد از من بپرسید به رانندگی خود را در اطراف در موریس جزئی خوانده شده و ما را نگاه کنید برای خانه های خالی از سکنه." جکسون شیفته Salem witch trials شد و گفت: به تمرین جادوگری خودش. اما هایمن اصرار داشت که این بود که بیشتر از او گمنام طنز: پدرش بوده است, مبارزه با Alfred A. ناف بیش از یک مقاله که ناشر شکست پای خود را در یک سفر اسکی "و شرلی و استنلی گردش شایعه که شرلی آن را انجام داده بود توسط سیاه و سفید سحر و جادو است."

در این فیلم جکسون می دهد یکی از مهمان خانه تاروت-خواندن کارت—جزئیات بر اساس واقعیت است. "او بسیار به عمد نوشت: "Hangsaman' در اطراف ساختار عمده فال نما" هایمن گفت. در نزدیکی میز او مادر, پیر عرشه تاروت همراه با دیگر یادگاران از جمله او مسوار ماسک پان و چند سرامیک گربه مجسمه. "او عاشق گربه" هایمن گفت. "او معمولا جمع آوری گربه های سیاه و سفید و گاهی اوقات ما می خواهم که به عنوان بسیاری به عنوان ده. اما او می خواهم بگویم ای پدر ما که ما فقط تا به حال یک یا دو و او نمی تواند بگوید تفاوت."

خزه لبخند زد. او دو گربه لوسی و اتل که یکی از آنها slinking در داخل و خارج از قاب. "ما در حال صحبت کردن در مورد شرلی," خزه زمزمه در گوش خود. "او همچنین دوست و گربه و اتل."

"شما می دانید Arnaz انجمن خواسته شرلی اگر او را به نوشتن یک قسمت برای آنها" هایمن گفت. (جکسون کاهش یافته است اما یکی از تصور یک ویال از مسموم Vitameatavegamin.) پشت سر او بود و او را خالی از سکنه جعبه موسیقی از او بزرگ-مادر بزرگ trousseau. "این امر به نوبه خود در زمان های عجیب و غریب" او به یاد می آورد. "این همیشه مورد علاقه 'کارناوال ونیز.' "او با بازی باستانی روي ضبط و طیفی, circuslike لحن ناشى: قطعا خالی از سکنه است. خزه تحت پوشش صورت خود را با دست خود را. "این وحشتناک," او گفت:. "منظورم این است که در فوق العاده ترین راه است." ♦tinyurlbitlyis.gdu.nuclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن