باید جو بایدن انتخاب الیزابت وارن به عنوان همسر در حال اجرا?

هر تصمیم جو بایدن باعث می شود برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود و تحليل دادهها به صورت چرخش به سمت چپ و یا مر

توسط NEWS-SINGLE در 9 خرداد 1399
Sen. Elizabeth Warren.
هر تصمیم جو بایدن باعث می شود برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود و تحليل دادهها به صورت چرخش به سمت چپ و یا مرکز.عکس با اموزش Fremson / نیویورک تایمز / Redux

اصطلاح "veepstakes" تبعید می شود باید از زبان انگلیسی است. حتی در زمان عادی آن dumb portmanteau—ترکیبی از واشنگتن دی سی's علاقه خودی مختصر (Veep, POTUS, SCOTUS, و غیره.) و ناشران پاکسازی خانه پربرکت سادگی زبان است. در یک لحظه زمانی که یک بیماری همه گیر شده است کشته شدن یک صد هزار آمریکایی و پرتاب یکی دیگر از چهل میلیون نفر به بیکاری زمانی که ساکنان اصلی شهر آمریکا در حال افزایش است تا به نگرانی و در عین حال یکی دیگر از مرد سیاه پوست کشته شده توسط پلیس زمانی که رئیس جمهور آمریکا این است که حمله به تلاش برای حفاظت از یک انتخابات آینده و زمانی که مردم در تمام سطوح را قادر به دیدار با خواسته در مقابل آنها—در یک زمان مثل این اصطلاح خیانت تمایل ما به عقده روحی بیش از jostling برای قدرت و نه از عواقب آن استفاده کنید.

هنوز جو بایدن برای انتخاب یک همسر در حال اجرا مهم است. آن مسائل به عنوان اولین بار از بسیاری از استخدام گیری است که می تواند شکل استفاده از قدرت بالقوه خود دولت است. آن مسائل را به عنوان انتخاب اصلی خود را جانشین در مبارزات فصل آمده است. و آن مسائل تاکتیکی که در این انتخاب ممکن است به نوبه خود برخی از رای دهندگان و دیگران ، بایدن در یک موقعیت که در آن هر تصمیم او باعث می شود برای آینده قابل پیش بینی خواهد بود و تحليل دادهها به صورت چرخش به سمت چپ و یا مرکز و انتخاب همسر در حال اجرا است که یکی از این بیشتر قابل مشاهده و تصمیم گیری های او را قبل از روز انتخابات. بایدن تصمیم ساخته شده است مهم تر این واقعیت است که او در حال حاضر حاکی از قصد خود برای خدمت به تنها یک اصطلاح اگر انتخاب شود. طول اولیه فصل او همچنین قول داده است برای انتخاب یک زن به عنوان همسر در حال اجرا. "انشعابات آقای بایدن انتخاب خواهد شد عمیق" این بار گزارش داد اوایل این ماه. "حتی اگر او از دست می دهد در ماه نوامبر تصمیم خود را تمام خواهد شد اما روغن مالی کردن یک زن به عنوان حزب بعدی پیشتاز و بالقوه شکل دستور کار خود برای سال آینده."

در هفته های اخیر حتی به عنوان coronavirus بحران کاهش می یابد خود را در مبارزه به جریان زندگی می کنند از زیرزمین خود را دلاور خانه بایدن برگزار کرده است بسیار عمومی فايلهاي تعدادی از پتانسیل ميدارد از جمله مینه سوتا سناتور ctq سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز کالیفرنیا سناتور کامالا هریس ماساچوست سناتور الیزابت وارن و فرماندار میشیگان, Gretchen Whitmer. (که یک لیست جامع.) خیلی از بحث های عمومی در اطراف این پتانسیل میدارد تا به تکرار electability استدلال که دامنگیر زنان نامزد در آخرین سال های اولیه روند. پس از آن سوال این بود که آیا هر زنی می تواند برنده انتخابات ریاست جمهوری. در حال حاضر بحث این است که آیا ریاست جمهوری می توان به دست آورد و بدون کمک این زن خاص و یا آن یکی.

این باردر گزارش خود در اوایل این ماه ساخته شده اشاره ای به این واقعیت است که استن گرینبرگ یک دیرین دموکراتیک ناظر انتخابات بود اصرار بایدن مبارزات انتخاباتی برای انتخاب Warren مترقی که در یک نقطه در سال گذشته نگاه آماده برای اجرای دور با نامزدی تنها به تماشای او حمایت فرو ریختن در سرب تا اوایل رای گیری متحده است. روز پنجشنبه سیاسی منتشر فولر جزئیات گرینبرگ استدلال. آن را به ارزش مطالعه به دریافت احساس از آنچه بایدن کمپین شنوایی و چگونه این زمین در حال ساخته شده. گرینبرگ استدلال می کند که مورد بسیاری از در سمت چپ شده است پس بایدن را قوی نشان در سه شنبه املای پایان برنی ساندرز کمپین: که او نیاز به تحکیم پشتیبانی در سمت چپ برای پیروزی در ماه نوامبر—یک استدلال است که به عنوان سیاسی, یادداشت شده و تقویت شده توسط برخی از رای گیری های اخیر نشان می دهد که وارن کمک خواهد کرد بایدن با رای دهندگان و همچنین با سیاه و رای دهندگان اسپانیایی. "در اوایل این ماه [گرینبرگ] جریان بالا بایدن کمپین مقامات در دو میدان نبرد بررسی های انجام شده توسط شرکت" سیاسی گزارش شده است. "گرینبرگ خطاب به سوال حلق آویز بیش از بایدن و دایره درونی: که معاون ریاست جمهوری نامزد خواهد شد و کمک بسیاری در ماه نوامبر ؟ نتیجه این بود بلانت: 'سناتور. وارن است که راه حل واضح.' "tinyurlbitlyis.gdclck.ruulvis.netcutt.lyshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن